Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

WYNIKI RW 2018-2019

 

 

RUNDA WIOSENNA TRAMPKARZY

KLASA TERENOWA – SEZON 2018/2019

 

 


 

Wyniki 8 kolejki klasy terenowej RW :

 

(sobota, 18 maja 2019)

 


 

CHROBRY NOWOGRODZIEC - FATMA POBIEDNA 2:4

 

PIAST ZAWIDÓW - MAJDAN BOLESŁAWICE 3:9

 

PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA – LZS KOŚCIELNIK 0:16

 

WŁÓKNIARZ LEŚNA - LZS PISARZOWICE 2:3

 

UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW – GKS RACIBOROWICE 1:8

 

PAUZA : COSMOS RADZIMÓW

 



 

 

 

Wyniki 7 kolejki klasy terenowej RW :

 

(sobota, 11 maja 2019) 

FATMA POBIEDNA - COSMOS RADZIMÓW 4:2

GKS RACIBOROWICE - CHROBRY NOWOGRODZIEC 5:0

MAJDAN BOLESŁAWICE - PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA 17:0

LZS KOŚCIELNIK - WŁÓKNIARZ LEŚNA 1:3

LZS PISARZOWICE - UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW 3:3

PAUZA : PIAST ZAWIDÓW




 

Wyniki 6 kolejki klasy terenowej RW :

(sobota, 4 maja 2019)

 

COSMOS RADZIMÓW - GKS RACIBOROWICE 0:0

CHROBRY NOWOGRODZIEC – LZS PISARZOWICE 4:1

PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA – PIAST ZAWIDÓW 0:19

WŁÓKNIARZ LEŚNA - MAJDAN BOLESŁAWICE 9:1

UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW – LZS KOŚCIELNIK 1:3

PAUZA : FATMA POBIEDNA

 


 

 

 

Wyniki 5 kolejki klasy terenowej RW :

 

(sobota, 27 kwietnia 2019

 

GKS RACIBOROWICE – FATMA POBIEDNA 2:4

 

LZS PISARZOWICE – COSMOS RADZIMÓW 3:2

 

PIAST ZAWIDÓW -  WŁÓKNIARZ LEŚNA 1:5

 

LZS KOŚCIELNIK – CHROBRY NOWOGRODZIEC

 

MAJDAN BOLESŁAWICE - DĄBROWA - UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW 5:4

 

PAUZA : PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA

 

 

 


 

Wyniki 4 kolejki klasy terenowej RW :

(sobota, 13 kwietnia 2019)

WŁÓKNIARZ LEŚNA - PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA brak wyniku

 

UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW  - PIAST ZAWIDÓW 4:3

CHROBRY NOWOGRODZIEC – MAJDAN BOLESŁAWICE 4:2

COSMOS RADZIMÓW - LZS KOŚCIELNIK 0:1  

FATMA POBIEDNA - L.Z.S PISARZOWICE  7:3

PAUZA : GKS RACIBOROWICE

 


Wyniki 3 kolejki klasy terenowej RW :

 

(sobota, 6 kwietnia 2019)

PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA - UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW 0:7

 

MAJDAN BOLESŁAWICE - DĄBROWA - COSMOS RADZIMÓW 6:2

PIAST ZAWIDÓW -  CHROBRY NOWOGRODZIEC 4:3

L.Z.S PISARZOWICE -  GKS RACIBOROWICE 1:3

LZS KOŚCIELNIK -  FATMA POBIEDNA 2:4

PAUZA : WŁÓKNIARZ LEŚNA


Wyniki 2 kolejki klasy terenowej RW :

GKS RACIBOROWICE - LKS KOŚCIELNIK 4:2

 FATMA POBIEDNA - MAJDAN BOLESŁAWICE –DĄBROWA 7:0 

JASTRZĘBIE RUSZÓW - WŁÓKNIARZ LEŚNA  3:6 

CHROBRY NOWOGRODZIEC - PRZYSZŁÓŚĆ DŁUŻYNA  14:0

COSMOS RADZIMÓW - PIAST ZAWIDÓW 2:0

Pauza : LZS PISARZOWICE

 



 


Wyniki I kolejki klasy terenowej RW :

MAJDAN BOLESŁAWICE –DĄBROWA – GKS RACIBOROWICE 2:1

mecz zweryfikowany na walkower 0:3 dla GKS - w zespole Majdana zagrał nieuprawniony zawodnik

 

 

WŁÓKNIARZ LEŚNA  – CHROBRY NOWOGRODZIEC  2:0

LZS KOŚCIELNIK – LZS PISARZOWICE 3:2

PRZYSZŁÓŚĆ DŁUŻYNA – COSMOS RADZIMÓW 0:13

PIAST ZAWIDÓW – FATMA POBIEDNA 2:8


 



Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery