Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Wyniki kl. T

 

 

WYNIKI W 9 KOLEJCE KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY - grupa III - 27.10.2018 :

 

GKS RACIBOROWICE – COSMOS RADZIMÓW 4:2

 

MAJDAN BOLESŁAWICE - LZS KOŚCIELNIK 1:5

 

FATMA POBIEDNA – LZS PISARZOWICE 3:0

 

WKS PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA -  KS PIAST ZAWIDÓW 0:16

 

BKS BOLESŁAWIEC – UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW 9:0

 

 

 


 

 

WYNIKI W 8 KOLEJCE KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY - grupa III - 20.10.2018 :

LZS PISARZOWICE - GKS RACIBOROWICE 2:3

LZS KOŚCIELNIK - FATMA POBIEDNA 6:2

UKS  JASTRZĘBIE RUSZÓW – MAJDAN BOLESŁAWICE  3:3

COSMOS RADZIMÓW – WKS PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA  9:0

KS PIAST ZAWIDÓW – BKS BOLESŁAWIEC 0:2


 

 

WYNIKI W 7 KOLEJCE KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY - grupa III - 13.10.2018 :

GKS RACIBOROWICE – LZS KOŚCIELNIK  3:0

FATMA POBIEDNA – JASTRZĘBIE RUSZÓW 5:1

COSMOS RADZIMÓW - KS PIAST ZAWIDÓW 2:1

MAJDAN BOLESŁAWICE – BKS BOLESŁAWIEC 3:5

WKS PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA – LZS PISARZOWICE 0:15

 


 

 

WYNIKI W 6 KOLEJCE KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY - grupa III :

UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW - GKS RACIBOROWICE 1:11

BKS BOLESŁAWIEC - FATMA POBIEDNA 6:0

KS PIAST ZAWIDÓW -  MAJDAN BOLESŁAWICE 8:5

LZS PISARZOWICE - COSMOS RADZIMÓW 2:1  

LZS KOŚCIELNIK  - WKS PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA 6:0


 

 WYNIKI W 5 KOLEJCE KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY - grupa III :

 

 

GKS RACIBOROWICE – BKS BOLESŁAWIEC 0:3

WKS PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA - UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW 5:4

L.Z.S PISARZOWICE  - KS PIAST ZAWIDÓW 2:3

FATMA POBIEDNA -  MAJDAN BOLESŁAWICE 9:2

COSMOS RADZIMÓW -  LZS KOŚCIELNIK 2:2


 

WYNIKI W 4 KOLEJCE KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY - grupa III :

Majdan Bolesławice - GKS Raciborowice 3-3

KS Piast Zawidów - Fatma Pobiedna 5:7

BKS Bolesławiec - WKS Przyszłość Dłużyna 19-0

LZS Kościelnik - LZS Pisartzowice 3-4

UKS Jastrzębie Ruszów - Cosmos Radzimów 1-7

 

 


WYNIKI W 3 KOLEJCE KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY - grupa III :

 

LZS Pisarzowice - UKS Jastrzębie Ruszów  7-0

GKS Raciborowice - Fatma Pobiedna 5-0

LZS Kościelnik - KS Piast Zawidów 1:5

WKS Przyszłość Dłużyna - Majdan Bolesławice 1-10

Cosmos Radzimów - BKS Bolesławiec 2:6


 

WYNIKI W 2 KOLEJCE KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY - grupa II :

BKS Bolesławiec - LZS Pisarzowice  5-0

KS Piast Zawidów - GKS Raciborowice 5-1

Fatma Pobiedna - WKS Przyszłość Dłużyna 3:0

UKS Jastrzębie Ruszów -LZS Kościelnik 0:12

Majdan Bolesławice - Cosmos Radzimów 3-3


 

 

WYNIKI W 1 KOLEJCE KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY

- grupa II :

Cosmos Radzimów - Fatma Pobiedna 3-1

WKS Przyszłość Dłużyna - GKS Raciborowice 1-12

LZS Kościelnik - BKS Bolesławiec 0-7

LZS Pisarzowice - Majdan Bolesławice 4-2

UKS Jastrzębie Ruszów - Piast Zawidów 1:15



Informacje Klubowe


SENIORZY 2019/2020


TRAMPKARZE 2019/2020


MŁODZICY 2019/2020


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery