Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Relacje z meczów GKS

7 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY  -  GRUPA II

13 PAŹDZIERNIKA  2018 (SOBOTA), GODZINA : 13.15,

BOISKO W RACIBOROWICACH

 

GKS RACIBOROWICE – LZS KOŚCIELNIK

3:0 (1:0)

Gole : 1:0 Marcin Suszek (24-rzut karny),  2:0 Dawid Hałka (43), 3:0 Piotr Bałut (44),

 

Skład GKS : Dominik Kudryński, - Marcin Suszek-kpt., Michał Szewczyk, Bartosz Chabiniak, Gabriel Sadowski, - Piotr Heryć, Aleksandra Suszek, Ksawery Dubina, Jakub Rudzik, -  Piotr Bałut, Dawid Hałka.

Na zmiany wchodzili : Kamil Najdek, Jakub Kapłon

Trener :  Grzegorz Heryć


 

 

 

 

6 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY  -  GRUPA II

6 PAŹDZIERNIKA  2018 (SOBOTA), GODZINA : 11.15,

BOISKO W RUSZOWIE

 

UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW - GKS RACIBOROWICE

1:11 (1:4)

Gole : 0:1 Piotr Bałut (7), 0:2 Dawid Hałka (9), 0:3 Ksawery Dubina (16), 0:4 Dawid Hałka (17), 1:4 Adrian Kopczyński (28), 1:5 Dawid Białoń (43), 1:6 Piotr Bałut (56), 1:7 Dawid Hałka (54),1:8 Piotr Bałut (56), 1:9 Igor Turkiewicz (58),  1:10 Dawid Hałka (65),1:11 Piotr Bałut (71).

GKS nie wykorzystał dwóch rzutów karnych !!! Bramkarz obronił strzały Chabiniaka i Herycia. 

Skład GKS : Dominik Kudryński, - Marcin Suszek-kpt., Michał Szewczyk, Bartosz Chabiniak, Gabriel Sadowski, - Piotr Heryć, Igor Turkiewicz, Ksawery Dubina, Patryk Bajor, -  Piotr Bałut, Dawid Hałka.

Na zmiany wchodzili : Wojciech Poznar, Dawid Białoń, Jakub Bigos, Aleksandra Suszek, Michał Kirsz (br.) 

Trener :  Grzegorz Heryć

Kadra trampkarzy GKS na mecz w Ruszowie. 

Trener Heryć i Jakub Bigos - łączy ich piłka. 


 

 5 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY  -  GRUPA II

29 WRZEŚNIA 2018 (SOBOTA), GODZINA : 13.00,

 

BOISKO W RACIBOROWICACH 

GKS RACIBOROWICE – BKS BOLESŁAWIEC

0:3 (0:2)

Skład GKS : Dominik Kudryński, - Marcin Suszek-kpt., Ksawery Dubina, Bartosz Chabiniak, Marcel Matyjaszczuk, - Piotr Heryć, Filip Popek,  Piotr Bałut, Wojciech Poznar, - Dawid Hałka, Dawid Białoń.

Na zmiany wchodzili : Patryk Bajor, Jakub Kapłon, Kamil Najdek, Aleksandra Suszek,

Trener :  Grzegorz Heryć


 

4 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY  -  GRUPA II

22 WRZEŚNIA 2018 (SOBOTA), GODZINA : 13.00,

BOISKO W BOLESŁAWICACH

 

MAJDAN BOLESŁAWICE - GKS RACIBOROWICE

3:3 (2:0)

Gole dla GKS : 2:1 Piotr Bałut,, 3:2 Piotr Bałut, 3:3 Filip Popek,

Skład GKS : Dominik Kudryński, - Marcin Suszek-kpt., Ksawery Dubina, Bartosz Chabiniak, Jakub Rudzik, - Marcel Matyjaszczuk, Filip Popek,  Piotr Bałut, Jakub Bigos - Piotr Bałut, Gabriel Sadowski.

Na zmiany wchodzili : Patryk Bajor, Michał Szewczyk

Trener :  Grzegorz Heryć

 

 


3 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY  -  GRUPA II

 

15 WRZEŚNIA 2018 (SOBOTA), GODZINA : 14.00,

BOISKO W RACIBOROWICACH

 

GKS RACIBOROWICE - FATMA POBIEDNA

5:0 (3:0)

Gol dla GKS : 1:0 Dawid Hałka (10), 2:0 Dawid Hałka (18), 3:0 Dawid Białoń (30), 4:0 Filip Popek (50), 5:0 Dawid Białoń (55)

Skład GKS : Dominik Kudryński, - Marcin Suszek-kpt., Ksawery Dubina, Bartosz Chabiniak, Jakub Rudzik, - Piotr Heryć, Filip Popek,  Piotr Bałut, Wojciech Poznar - Dawid Białoń, Dawid Hałka..

Na zmiany wchodzili : Jakub Kapłon, Kamil Najdek, Jakub Bigos, Aleksandra Suszek

Trener :  Grzegorz Heryć

 

 


 

 

2 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY  -  GRUPA II

8 WRZEŚNIA 2018 (SOBOTA), GODZINA : 14.00,

BOISKO W ZAWIDOWIE

 

KS PIAST ZAWIDÓW - GKS RACIBOROWICE

5:1 (1:0)

Gol dla GKS : 1:1 Jakub Rudzik (40)

Skład GKS : Dominik Kudryński, - Marcin Suszek-kpt., Piotr Bałut, Bartosz Chabiniak, Jakub Rudzik, - Piotr Heryć, Ksawery Dubina, Filip Popek, Kamil Najdek, - Dawid Białoń, Wojciech Poznar.

Na zmiany wchodzili : Jakub Kapłon, Patryk Bajor, Marcel Matyjaszczuk, Jakub Bigos

Trener :  Grzegorz Heryć

 


 

 

 

1 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY  -  GRUPA II

1 WRZEŚNIA 2018 (SOBOTA), GODZINA : 13.00,

BOISKO W DŁUŻYNIE

 

WKS PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA - GKS RACIBOROWICE

1:12 (0:4)

Gole : 0:1 Dawid Białoń (11), 0:2 Piotr Heryć (16), 0:3 Dawid Białoń (20), 0:4 Piotr Heryć (29), 0:5 Dawid Hałka (39), 1:5 (45), 1:6 Piotr Bałut (47), 1:7 Dawid Białoń (56), 1:8 Ksawery Dubina (59), 1:9 Jakub Rudzik (62), 1:10 Piotr Bałut (64), 1:11 Piotr Bałut (65), 1:12 Dawid Białoń (67),

Skład GKS : Dominik Kudryński, - Marcin Suszek-kpt., Piotr Bałut, Bartosz Chabiniak, Jakub Rudzik, - Piotr Heryć, Ksawery Dubina, Filip Popek, Patryk Bajor, - Dawid Białoń, Dawid Hałka.

Na zmiany wchodzili : Jakub Kapłon, Kamil Najdek.

Trener :  Grzegorz Heryć

 


 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery