Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

WYNIKI

WYNIKI 18 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II

SOBOTA, 6 czerwca 2015:
GKS RACIBOROWICE    KS ŁĄKA 7:1 (4:1)
UKS Jastrzębie Ruszów  – Olsza Olszyna  3:0 vo
GKS Warta  – Gosir Osiecznica 1:3
Piast Zawidów – Górnik Węgliniec 18:0

GKS Gromadka – Twardy Świętoszów 7:3   


                       

WYNIKI 17 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II 

SOBOTA, 30 maja 2015:
TWARDY ŚWIĘTOSZÓW    GKS RACIBOROWICE 1:9
KS Łąka – UKS Jastrzębie Ruszów 11:3

Olsza Olszyna  – GKS Warta 0:3 vo
Górnik Węgliniec – GKS Gromadka 0:19                           

GOSIR Osiecznica – Piast Zawidów 3:1


 

 

WYNIKI 16 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II

SOBOTA, 23 maja 2015:
GKS RACIBOROWICE    GÓRNIK WĘGLINIEC 21:0 (9:0)
UKS Jastrzębie Ruszów  – Twardy Świętoszów -:-
GKS Warta Bol.  – KS Łąka. 1:5
Piast Zawidów – GKS Gromadka 3:7                           

GOSIR Osiecznica – Olsza Olszyna 3:0 vo

 

 

 


WYNIKI 15 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II ,

 

SOBOTA, 16 maja 2015:
GKS GROMADKA –  GKS RACIBOROWICE 5:4 (3:1)
KS Łąka – GOSIR Osiecznica 5:1
Twardy Świętoszów – GKS Warta Bol. 10:1
Górnik Węgliniec - UKS Jastrzębie Ruszów 1:19                           

Olsza Olszyna – Piast Zawidów 0:3 vo


Wyniki 14 kolejki klasy terenowej trampkarzy :
SOBOTA, 9 maja 2015 :
PIAST ZAWIDÓW –  GKS RACIBOROWICE 0:8 (0:5)
UKS Jastrzębie Ruszów – GKS Gromadka  0:4
GKS Warta – Górnik Węgliniec 9:0
GOSIR Osiecznica  - Twardy Świętoszów 5:1                            
Olsza Olszyna – KS Łąka 0:3 VO

Wyniki 13 kolejki klasy terenowej trampkarzy ,
PIĄTEK, 1 maja :
GKS RACIBOROWICE –  UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW 10:0 (3:0)
Piast Zawidów – KS Łąka  2:1
Twardy Świętoszów – Olsza Olszyna 3:0 VO
Górnik Węgliniec  - GOSIR Osiecznica 2:16                        
GKS Gromadka – GKS Warta Bol. 7:2

Wyniki 12 kolejki klasy terenowej trampkarzy ,
SOBOTA, 25 kwietnia :
GKS Warta Bol. –  GKS Raciborowice 1:7 (0:2)
Piast Zawidów – UKS Jastrzębie Ruszów  4:3
GOSIR Osiecznica – GKS Gromadka 5:1
Olsza Olszyna  - Górnik Węgliniec 0:3 VO                            
KS Łąka – Twardy Świętoszów 1:1

 

Wyniki 11 kolejki klasy terenowej trampkarzy  ,

SOBOTA, 18 kwietnia :
GKS Raciborowice –  GOSIR Osiecznica 5:4 (3:4)
Górnik Węgliniec – KS Łąka  0:14
UKS Ruszów – GKS Warta Bolesławiecka 3:0

Twardy Świętoszów  - Piast Zawidów 4:0                              

GKS Gromadka – Olsza Olszyna 3:0 vo

 

 

 


Wyniki 10 kolejki klasy terenowej trampkarzy
SOBOTA, 11 kwietnia :
Olsza Olszyna Lubańska – GKS Raciborowice 0:17 (0:6)
GOSIR Osiecznica- UKS Ruszów 4:0
Piast Zawidów – GKS Warta 5:3
KS Łąka – GKS Gromadka 3:2
Twardy Świętoszów – Górnik Węgliniec 20:0
 

Wyniki 9 kolejki klasy terenowej trampkarzy
 
Sobota, 25 października :
KS ŁĄKA – GKS RACIBOROWICE 1:5 (1:2)
Twardy Świętoszów – GKS Gromadka 4:5
GOSIR Osiecznica – Warta Bolesławiecka 14:0
Olsza Olszyna – Jastrzębie Ruszów  3:8      
Górnik Węgliniec – Piast Zawidów 0:22

Wyniki 8 kolejki klasy terenowej trampkarzy 
Sobota, 18 października :
GKS Raciborowice – Twardy Świętoszów 12:5 (7:2)
Piast Zawidów – GOSIR Osiecznica 4:2
Jastrzębie Ruszów – KS Łąka 4:3
Warta Bolesławiecka – Olsza Olszyna 5:4   
GKS Gromadka – Górnik Węgliniec 14:0

Wyniki 7 kolejki klasy terenowej trampkarzy
Sobota, 11 października :
Górnik Węgliniec – GKS Raciborowice            0:23 (0:15)
GKS Gromadka – Piast Zawidów 7:0
Twardy Swiętoszów  – Jastrzębie Ruszów 0:6
KS Łąka   Warta Bolesławiecka 2:0         
Olsza Olszyna – GOSIR Osiecznica              1:7

Wyniki 6 kolejki klasy terenowej trampkarzy

Sobota, 5 października :
GKS Raciborowice – GKS Gromadka 6:2 (5:2)
Piast Zawidów – Olsza Olszyna  12:1
Jastrzębie Ruszów – Górnik Węgliniec  18:0
GKS Warta Bolesławiecka –  Twardy Świętoszów 0:3                
GOSIR Osiecznica – KS Łąka  3:1
  

Wyniki 5 kolejki klasy terenowej trampkarzy
 
Sobota, 27 września :
GKS Raciborowice - Piast Zawidów 10:1 (3:1)
GKS Gromadka – Jastrzębie Ruszów 9:0
KS Łąka  - Olsza Olszyna 3:0
Górnik Węgliniec  - GKS Warta Bolesławiecka  0:9             
Twardy Świętoszów – GOSIR Osiecznica 1:7 

Wyniki 4 kolejki klasy terenowej trampkarzy
Piątek, 19 września :
UKS Jastrzębie Ruszów – GKS Raciborowice 2:5 (1:1)
Sobota, 20 września :
Piast Zawidów – KS Łąka 4:2
GKS Warta Bolesławiecka –  GKS Gromadka 1:7
Olsza Olszyna – Twardy Świętoszów                               
GOSIR Osiecznica – Górnik Węgliniec 3:0

Wyniki 3 kolejki klasy terenowej trampkarzy 
Wtorek, 16 września :
GKS Raciborowice – GKS Warta 3:0 vo
Goście nie przyjechali
UKS Jastrzębie Ruszów – Piast Zawidów 8:2
GKS Gromadka  – GOSIR Osiecznica 2:4
Górnik Węgliniec – Olsza Olszyna 3:0 walkower                     
Twardy Świętoszów – KS Łąka  

 


2 kolejka , 12 września :
GOSIR Osiecznica – GKS Raciborowice 2:7 (1:1)
Sobota, 13 września :
KS Łąka– Górnik Węgliniec 14:0
GKS Warta Bolesławiecka – UKS Ruszów 2:5
Piast Zawidów –Twardy Świętoszów                              
Olsza Olszyna – GKS Gromadka 1:15

Wyniki 1 kolejki klasy terenowej trampkarzy
SOBOTA, 6 WRZEŚNIA :
GKS Raciborowice – Olsza Olszyna Lubańska 9:1 (5:1)
UKS Ruszów – GOSIR Osiecznica 6:4
GKS Warta Bolesławiecka – Piast Zawidów 4:5
GKS Gromadka – KS Łąka 8:2
Górnik Węgliniec – Twardy Świętoszów 0:16



 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery