Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Dorian Budzik, Tadeusz Suszek, Patryk Wieczorek, Kacper Kijowski (55, Dawid Białoń), – Maciej Burdzy (55, Dawid Hałka), Dawid Kostrzewa, Dominik Kubik (65, Bartosz Chabiniak), Marcin Zawada-kpt., Adrian Puchalski, Kacper Kucy.

Trenerzy : Adrian Biały/Mirosław Różycki

Sędziował : Marian Socha

GKS MISTRZEM KLASY TERENOWEJ

GRUPY II !

Ostatni mecz sezonu. Już dużo wcześniej wiadomo było, że to GKS Raciborowice został mistrzem klasy terenowej w grupie II. Dla chłopców ważny jest jednak każdy mecz i możliwość jego wygrania.

Tym razem do Raciborowic przyjechała drużyna, która w tej rundzie spisuje się nazbyt dobrze. Jednak nasi młodzi piłkarze znów pokazali klasę i rozbili w pył przeciwnika. Po raz kolejny udowodnili, że na boisku nie rządzą warunki fizyczne, a spryt i umiejętność operowania piłką. Wprawdzie to goście z Łąki już w 2 minucie stworzyli groźną akcję, ale na posterunku był Klaudiusz Suszek. Potem wszystko wróciło do normy. W 9 minucie Marcin Zawada z bliska ładnie wykończył akcję Kubika i było 1:0. W 15 minucie gola zdobył nasz król strzelców Kacper Kucy. Zrobił to w tradycyjny dla siebie sposób. Po wymanewrowaniu zawodnika oddał strzał, asystował ponownie Dominik Kubik, który wyrasta na króla … asyst. W 20 minucie Kacper Kucy ładnie wystawił piłkę na 16 metrze dla naszego kapitana, a Marcin zrobiło do niego należało, czyli huknął w okienko i było 3:0. Zawodnikom Łąki już odechciało się grać. W 26 minucie z rzutu wolnego Zawada trafia w poprzeczkę. Trzy minuty potem jest już 4:0. Akcja Budzika i Zawady zostaje wykończona przez lisa pola karnego, czyli Adriana Puchalskiego, który z bliska pakuje piłkę do bramki. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie 34 minuta, gdy goście zdobyli gola, a w zasadzie go dostali od naszego bramkarza, który przepuścił prostą piłkę między nogami. No cóż, w tej sytuacji chyba zabrakło jednak koncentracji naszemu golkiperowi, a może słoneczko za bardzo grzało …

Po przerwie takich prezentów już nie było, a gole zdobywali już tylko nasi. Najpierw Kucy po minięciu kilku przeciwników umieścił piłkę w siatce, a potem bardzo ładnego gola zdobył Dominik „Messi” Kubik. I rzeczywiście zrobił to niemal w stylu słynnego Argentyńczyka. Jego strzał z dużego kąta w mocno efektowny sposób znalazł drogę do siatki. Było 6:1. Trener na boisko wpuścił trzech młodszych chłopców, którzy pokazują, że przyszłość Gieksy należeć będzie do nich. Zupełnie bez kompleksów radził sobie Dawid Hałka, a premierowego gola zdobył Dawid Białoń, dzięki wspaniałej asyście Kacpra Kucego.

Sezon dobiegł końca, GKS został mistrzem, Kacper Kucy królem strzelców, Marcin Zawada królem pięknych goli, Dominik Kubik królem asyst, a pozostali stanowili trzon tej drużyny i bardzo mocno pomagali naszym trzem królom i dla nich należą się także słowa pochwały i ogromne gratulacje. Liga trampkarzy dla tej drużyny się już kończy, czas stawiać przed nią nowe cele (liga juniorów) i liczyć na dalszy rozwój tej drużyny, a jest to bardzo możliwe, gdyż są predyspozycje piłkarskie u tych chłopców. Jednak do sukcesu droga jeszcze daleka i sami chłopcy nadal muszą ciężko pracować nad swoim rozwojem poprzez uczestnictwo w treningach, a z tym bywa różnie … tak czy siak WIELKIE GRATULACJE ZA WYGRANIE TERENÓWKI TRAMPKARZY DLA WSZYSTKICH CHŁOPCÓW I ICH TRENERA !

FOTKI Z MECZU NA PROFILU FACEBOOKOWYM MIROSŁAWA RÓŻYCKIEGO - ZAPRASZAM !

17 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II

30 maja 2015 r. (sobota), godz. 11.00, boisko w Świętoszowie

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – GKS RACIBOROWICE 1:9 (1:5)

Gole :

0:1, 0:3, 1:6, (3) Kacper Kucy (min. 2, 11, 49), 0:2 Dawid Hałka (9)

1:3 Łukasz Świechowski (16), 1:4 Emil Albin (19), 1:5 Adrian Puchalski (24)

1:7, 1:8, 1:9 (3) Marcin Zawada (55,58,59),

Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Dawid Kostrzewa, Tadeusz Suszek, Patryk Wieczorek, Kacper Kijowski (40, Kamil Górniak –debiut !) - Emil Albin, Dominik Kubik, Marcin Zawada-kpt., Adrian Puchalski, - Dawid Hałka (60, Kacper Kijowski), Kacper Kucy.

Trener : Adrian Biały

Sędziował : Konrad Jurasik

PREMIEROWY GOL I PEWNE ZWYCIĘSTWO !

GKS nadspodziewanie łatwo poradził sobie z drużyną ze Świętoszowa. Na pięknym nowym obiekcie nasi chłopcy pokazali dobrą piłkę. Świetne otwarcie meczu Kacpra Kucego bez wątpienia pomogło w osiągnięciu dobrego rezultatu. Na 2:0 podwyższył świetnym lobem Dawid Hałka. To premierowy gol w trampkarzach tego młodzika. Dawid pokazuje innym, że na boisku liczy się głowa a nie wzrost. Oby tak dalej. Pochwalić trzeba cały zespół, w końcówce hat-trickiem popisał się także nasz kapitan Marcin Zawada.Za tydzień już ostatni mecz, GKS oficjalnie zostanie mistrzem grupy II ! Brawo.

darmowy hosting obrazków

16 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II

23 maja 2015 r. (sobota), godz. 11.00, boisko w Raciborowicach

GKS RACIBOROWICE – GÓRNIK WĘGLINIEC 21:0 (9:0)

Gole :

1:0, 5:0, 14:0, 20:0, 21:0 (5) Kacper Kucy (min. 2, 20, 51, 68, 70)

2:0, 8:0, 11:0, 17:0 (4) Dominik Kubik (min. 5, 32, 39, 63)

3:0, 19:0 (2) Emil Albin (14,67),

4:0 Marcin Zawada (19),

6:0, 7:0, 9:0 (3) Adrian Puchalski (21,31,33)

10:0, 12:0, 13:0 (3) Tadeusz Suszek (38,42,48)

15:0 Dorian Budzik (53),

18:0 Dawid Kostrzewa (64),

16:0 Patryk Wieczorek (59),

Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Tadeusz Suszek, Patryk Wieczorek, Dorian Budzik (55, Bartek Chabiniak) , Kacper Kijowski (36, Dawid Hałka), - Emil Albin (68, Kacper Kijowski), Dominik Kubik, Marcin Zawada-kpt., Dawid Kostrzewa, – Adrian Puchalski, Kacper Kucy.

KOLEJNY FESTIWAL STRZLECKI !

GKS podrażniony w poprzedniej kolejce, tym razem trafił na dużo słabszego rywala i efekt mógł być tylko jeden, czyli walka o zdobycze strzeleckie poszczególnych zawodników. Chwała rywalom, że do Raciborowic przyjechali i podjęli walkę o ligowe punkty.

15 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II

16 maja 2015 r. (sobota), godz. 12.15, boisko w Gromadce

GKS GROMADKA – GKS RACIBOROWICE 5:4 (3:1)

Gole :

1:0 Jakub Janik (19 min.), 2:0 Kamil Pawlus (27), 3:0 Jakub Janik (28), 3:1 Kacper Kucy (34), 3:2 Dawid Kostrzewa (37), 3:3 Marcin Zawada (40), 4:3 Rafał Szwed (43), 5:3 Kamil Pawlus (48), 5:4 Emil Albin (68)

Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Tadeusz Suszek, Patryk Wieczorek, Dorian Budzik, Piotr Posłuszny, - Emil Albin, Dominik Kubik, Marcin Zawada-kpt., Dawid Kostrzewa, – Adrian Puchalski, Kacper Kucy.

Rezerwa : Dawid Białoń i Dawid Hałka

Sędziował : Piotr Członka

KAŻDA PASSA MA SWÓJ KONIEC  !

GKS nie będzie drużyną niepokonaną w klasie terenowej trampkarzy. W majowy poranek nasi chłopcy znaleźli swoich pogromców. Gospodarze sprężyli się na mecz z liderem i zdołali pokonać „niepokonanych”. Pocieszeniem i ozdobą tego meczu były piękne gole zdobywane przez zawodników GKS-u. Rezultat tego meczu pokazuje, iż należy nadal mocno pracować na treningach, gdyż rywale nie śpią…

14 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
9 maja 2015 r. (sobota), godz. 12.15, boisko w Zawidowie
PIAST ZAWIDÓW – GKS RACIBOROWICE 0:8 (0:5)
Gole :0:1 Kacper Kucy (20), 0:2 Kacper Kucy (26), 0:3 Dominik Kubik (27), 0:4 Dominik Kubik (34), 0:5 Marcin Zawada (35), 0:6 Dominik Kubik (45), 0:7 Marcin Zawada (50), 0:8 Kacper Kucy (69)
Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Dawid Kostrzewa (60, Emil Albin), Tadeusz Suszek, Patryk Wieczorek, Dorian Budzik, - Emil Albin (35, Maciej Burdzy), Kacper Kijowski (35, Filip Prokop), Dominik Kubik, Marcin Zawada-kpt.,– Adrian Puchalski (55 Dawid Hałka), Kacper Kucy.
Sędziował : Franciszek Chyła

SPOKOJNE ZWYCIĘSTWO  !

Nasz zespół pewnie maszeruje po tytuł najlepszej drużyny grupy II klasy terenowej trampkarzy. Mecz w Zawidowie wyrównany był przez pierwsze 20 minut, choć tylko dzięki nieskuteczności naszych zawodników. Dobrych okazji nie wykorzystali Kubik i Zawada. W 20 minucie po ładnej akcji Marcina Zawady boczną flanką i zagraniu do Puchalskiego, który zgrywa do Kucego, a ten bez problemu otwiera wynik. Sześć minut potem bliźniacza akcja, z tym, że tu było bardziej efektownie. Piękna wrzutka Zawady i dobre dołożenie głowy Kucego i mamy 2:0 dla Gieksy. Minutę potem jest już 3:0, a gola zdobywa Dominik Kubik, wykorzystując dogranie Kucego. Nasz napastnik jest bliski zdobycia gola w 31 minucie, ale piłka po jego ładnym strzale zamiast w okienko trafia tylko w słupek i wychodzi w pole gry. W 34 minucie ponownie gola zdobywa Kubik. Gol strzelony w dość dziwaczny sposób, najpierw Dominik nie trafił w piłkę, ale druga próba niespodziewanie znalazła drogę do siatki. Tuż przed końcem pierwszej połowy ładną zespołową akcję z udziałem Doriana Budzika i Dominika Kubika wykończył Marcin Zawada i było 5:0. Taki wynik chyba lekko uśpił nasz zespół, gdyż po przerwie zawidowianie stworzyli kilka akcji po których powinni zdobyć honorowego gola. Dobrze dysponowany był jednak Klaudiusz Suszek, który nie dał się pokonać. A tymczasem 10 minut po przerwie golem z niemal połowy boiska popisał się Kubik, nie popisał się natomiast bramkarz gospodarzy, który w prosty sposób przepuścił piłkę. W 50 minucie siódmą bramkę w ładnym stylu zdobył Marcin Zawada, a wynik w końcówce ustalił Kucy wykańczając ładną indywidualną akcję Zawady. W ten sposób Gieksa odnosi kolejne wysokie zwycięstwo, nie pozostawiając złudzeń rywalowi.

13 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
1 maja 2015 r. (piątek), godz. 12.15, boisko w Raciborowicach
GKS RACIBOROWICE – UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW 10:0 (3:0)
Gole :
1:0 Marcin Zawada (9), 2:0 Marcin Zawada (19 z karnego), 3:0 Kacper Kucy (27), 4:0 Adrian Puchalski (37), 5:0 Kacper Kucy (39), 6:0 Dominik Kubik (43), 7:0 Marcin Zawada (53), 8:0 Dawid Kostrzewa (56), 9:0 Patryk Wieczorek (67), 10:0 Kacper Kucy (70),
Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Dawid Kostrzewa, Tadeusz Suszek, Patryk Wieczorek, Dorian Budzik, - Emil Albin (35, Piotr Posłuszny), Kacper Kijowski, Dominik Kubik, Marcin Zawada-kpt.,– Adrian Puchalski, Kacper Kucy.
Trenerzy : Adrian Biały
Sędziował : Marian Socha.

+100  !

Rozpoczęcie „Majówki z Gieksą” na miarę oczekiwań kibiców. Nasi trampkarze podejmowali drużynę Jastrzębi i chyba nikt nie spodziewał się tak łatwej przeprawy. Chłopcy potwierdzają jednak klasę i śrubują kolejne rekordy strzeleckie. Dziesięć goli wbitych ruszowianom składa się na osiągnięcie wspaniałej liczby +100 bramek w bilansie bramkowym. Zdobyliśmy już 119 goli tracąc przy tym 19, a Marcin Zawada i Kacper Kucy mają statystyki lepsze niż Messi i Ronaldo ! Gratulacje !

12 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II

25 kwietnia 2015 r. (sobota), godz. 12.15, boisko w Warcie Bolesławieckiej

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA – GKS RACIBOROWICE 1:7 (0:2)

Gole :

0:1 Emil Albin (4), 0:2 Kacper Kucy (11), 0:3 Marcin Zawada (37), 0:4 Dominik Kubik (44), 0:5 Dominik Kubik (45), 0:6 Kacper Kucy (60), 0:7 Kacper Kucy (67), 1:7 ??? (70+).

Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Dawid Kostrzewa, Tadeusz Suszek, Patryk Wieczorek, Kacper Kijowski,-  Maciej Burdzy, Dominik Kubik, Marcin Zawada-kpt., Emil Albin  - Dawid Białoń (36, Dawid Hałka),  Kacper Kucy.

Trenerzy : Adrian Biały/Mirosław Różycki.

WYNIK LEPSZY NIŻ GRA !

Mimo dobrego wyniku nasz zespół nie zagrał dziś dobrego meczu, zadecydowały indywidualne umiejętności naszych zawodników, którzy strzelali gole Marcina Zawady, Kacpra Kucego i Dominika Kubika. Świetnie w obronie spisywali się Dawid Kostrzewa i Patryk Wieczorek.  Rola faworyta rozgrywek nie do końca chyba pomaga w prawidłowym podejściu zawodników do meczu i odpowiedniej koncentracji, był to największy nasz mankament w tym meczu i należy nad nim popracować ! Za wynik należą się natomiast brawa !

11 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
18 kwietnia 2015 r. (sobota), godz. 12.15, boisko w Raciborowicach
GKS RACIBOROWICE – GOSIR OSIECZNICA 5:4 (3:4)
Gole :
1:0 Kacper Kucy (9), 1:1 z rzutu karnego (12), 1:2 (14), 2:2 Kacper Kucy (18), 2:3 (29), 3:3 Adrian Puchalski (30), 3:4 (32), 4:4 Kacper Kucy (47), 5:4 Marcin Zawada (50).
Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Dawid Kostrzewa, Dorian Budzik, Remigiusz Warchoł (36, Dawid Hałka), Tadeusz Suszek, - Kacper Kijowski, Dominik Kubik, Marcin Zawada-kpt., Emil Albin  - Adrian Puchalski, Kacper Kucy.
Rezerwa : Bartek Chabiniak i Marcin Suszek.

HORROR DLA NAS !

To był jeden z najtrudniejszych meczów naszej drużyny w tym sezonie. Zawodnicy Osiecznicy zdecydowanie przewyższali nasz zespół pod względem fizycznym, dodatkowo nie zagraliśmy w pełnym składzie (zabrakło Patryka Wieczorka i Maćka Burdzego). Jednak zespół pokazał ogromny charakter i wolę walki, a także drzemiący w nim potencjał. Walkę podjęli wszyscy zawodnicy, a do zwycięstwa tradycyjnie poprowadzili nas swymi szarżami Marcin Zawada i Kacper Kucy, który sprawił sobie wspaniały prezent urodzinowy (w tym dniu skończył 15 lat) zdobywając 3 gole ! Bardzo dobrą formę potwierdzili także grający na wysokim poziomie Adrian Puchalski, Dawid Kostrzewa i Tadeusz Suszek. Mecz zaczął się dla nas dobrze. W 9 minucie Kacper Kucy wymanewrował trzech obrońców, bramkarza gości i wpakował piłkę do pustej bramki. Serce drżało nam w tej akcji, ale Kacper zachował zimną krew. Radość nie trwała długo, gdyż w 12 minucie w niegroźnej akcji nieoczekiwany gest ręką Dominika Kubika (zatrzymał piłkę celowo ręką) i rzut karny dla gości zamieniony na wyrównującego gola. Pięć minut później tracimy kolejnego gola. Spóźniony bramkarz Gieksy zostaje przelobowany przez zawodnika gości. Riposta GKS natychmiastowa. Wspaniała indywidualna akcja Marcina Zawady, dogranie do Puchalskiego, ten do Kucego i jest gol. Znów remis. Po dziesięciu minutach tracimy jednak gola. Ale ponownie szybko odrabiamy straty po akcji Zawady, który wykłada piłkę Puchalskiemu, a ten z bliska wbija ją do siatki od poprzeczki. Dwie minuty potem znów przegrywamy. Mocny strzał z daleka w róg zaskakuje Klaudiusza i jest 3:4. Wszystko idzie nam ciężko, ale wierzymy, że ten mecz jest do wygrania, wszak jesteśmy niepokonani od pierwszej ligowej kolejki. To jest wystarczająca motywacja do odmiany wyniku w drugiej połowie. W 47 minucie znów dwójkowa akcja Zawada-Kucy. Kacper pakuje piłkę w okienko i jest 4:4. Trzy minuty potem rzut wolny z ok. 25 metrów Kostrzewa wrzuca w pole karne, tu na pograniczu spalonego wyskakuje Zawada i piętą posyła piłkę do siatki. Gol stadiony świata. Szalejemy z radości ... do końca meczu chłopcy walcza na całego i odnoszą kolejny sukces. Kolejne 3 punkty do kompletu i zdecydowane liderowanie w 2 grupie klasy terenowej. Po meczu jest taniec radości, a chłopcy udają się na grilla do Kacpra Kucego, by świętować swój sukces i urodziny kolegi. Tak tworzy się historia naszego teamu ... czy będzie to kiedyś dream team ? ,-)

10 KOLEJKA KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II

11 kwietnia 2015 r. (sobota), godz. 12.15, boisko w Olszynie Lubańskiej

GKS OLSZA OLSZYNA – GKS RACIBOROWICE 0:17 (0:6)

0:17 Marcin Zawada (69).

Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Dawid Kostrzewa, Dorian Budzik (36, Filip Prokop), Patryk Wieczorek, Tadeusz Suszek, - Maciej Burdzy (65, Marcin Suszek), Kacper Kijowski (50, Dawid Hałka), Dominik Kubik (65, Bartek Chabiniak), Marcin Zawada-kpt.,  - Adrian Puchalski (50, Dawid Białoń), Kacper Kucy.

Sędziował :

OTWARCIE NA MIARĘ MISTRZA !

Wynik i gra nie pozostawia złudzeń, która drużyna rządziła na boisku. Świetne otwarcie meczu za sprawą bardzo aktywnego Dominika Kubika. Szybkie prowadzenie chyba uśpiło trochę naszych chłopców, ale po piętnasto minutowym przestoju rozpoczął się koncert akcji i bramek w wykonaniu GKS. W strzelonych golach po raz kolejny brylowali Marcin Zawada i Kacper Kucy, którzy chyba chcą pobić strzelecki rekord ligi. Dwa gole Marcina Zawady były po bardzo ładnych strzałach z daleka, a jeden gol Kacpra Kucego to rajd z defensywy zakończony celnym strzałem ! Pozostałych chłopców też należy wyróżnić, gdyż dzięki swojej świetnej postawie doprowadzili do tak dobrego wyniku. Aktywni byli zwłaszcza : Dorian Budzik, Adrian Puchalski, Dominik Kubik, Dawid Kostrzewa, Maciek Burdzy, Tadzio Suszek, Patryk Wieczorek, Kacper Kijowski i Filip Prokop. Dzięki ich mądrej grze na dłużej na boisku mogli pojawić się nasze żaczki : Dawidowie Białoń i Hałka oraz Marcin Suszek i Bartek Chabiniak, którzy  także zasługują na pochwałę. W bramce jedną skuteczną interwencją popisał się Klaudiusz Suszek, a poza tym był bezrobotny. Na koniec drużyna pokazała, że jest wspaniałym kolektywem i na środku odtańczyła „taniec zwycięstwa GKS” pod wodzą Tadzika Suszka. Brawo !