Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Zapowiedź/wyniki kolejki

  WYNIKI 18 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
Sobota, 7 czerwca 2014 r. godzina : 12.15
GKS IWINY – GKS GROMADKA 2:3
SPARTA ZEBRZYDOWA – GIGANT LUBOMIERZ 11:2
JASTRZĘBIE RUSZÓW –OLSZA OLSZYNA 5:2
GOSIR OSIECZNICA – UKS PIEŃSK 2:1
LZS KOŚCIELNIK - GKS RACIBOROWICE 7:3(4:1)

 
WYNIKI 17 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
Sobota, 31 maja  2014 r. godzina : 12.15
GKS GROMADKA  – LZS KOŚCIELNIK 4:3
UKS GIGANT LUBOMIERZ – JASTRZĘBIE RUSZÓW 0:9
OLSZA OLSZYNA – GOSIR OSIECZNICA 2:10
UKS PIEŃSK – GKS IWINY 2:0
GKS RACIBOROWICE – SPARTA ZEBRZYDOWA 3:3 (0:2)

WYNIKI 16 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
Sobota, 24 maja  2014 r. godzina : 12.15

 GKS IWINY  – LZS KOŚCIELNIK 2:9

SPARTA ZEBRZYDOWA – GKS GROMADKA 5:0
GOSIR OSIECZNICA – UKS GIGANT LUBOMIERZ 12:1
UKS PIEŃSK - OLSZA OLSZYNA 4:1
Piątek, 23 maja , godz. 16.30
JASTRZĘBIE RUSZÓW  - GKS RACIBOROWICE 4:4 (1:3)

WYNIKI 15 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
Sobota, 17 maja  2014 r. godzina : 12.15
GIGANT LUBOMIERZ  – UKS PIEŃSK 4:4 (2:2)
OLSZA OLSZYNA – GKS IWINY 1:4
GKS GROMADKA – UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW 1:2
LZS KOŚCIELNIK  - SPARTA ZEBRZYDOWA  4:2
GKS RACIBOROWICE  - GOSIR OSIECZNICA 1:5 (0:1)

WYNIKI 14 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
Sobota, 10 maja  2014 r. godzina : 12.15
GKS IWINY – SPARTA ZEBRZYDOWA 1:2
OLSZA OLSZYNA – UKS GIGANT LUBOMIERZ 4:1
GOSIR OSIECZNICA – GKS GROMADKA -:-
UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW – LZS KOŚCIELNIK 2:1
UKS PIEŃSK - GKS RACIBOROWICE 3:4 (2:3)  

WYNIKI 13 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
Sobota, 3 maja  2014 r. godzina : 12.15
GIGANT LUBOMIERZ   – GKS IWINY 3:3
GKS GROMADKA – UKS PIEŃSK 2:3
LZS KOŚCIELNIK – GOSIR OSIECZNICA 2:1
SPARTA ZEBRZYDOWA – UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW  1:2
Niedziela , 4 maja 2014
GKS RACIBOROWICE – OLSZA OLSZYNA 5:1 (1:0)

WYNIKI 12 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II  Sobota, 26 kwietnia 2014 r. godzina : 12.15
GKS IWINY  – UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW  3:3
GOSIR OSIECZNICA – SPARTA ZEBRZYDOWA 5:1
UKS PIEŃSK – LZS KOŚCIELNIK 1:1
OLSZA OLSZYNA – GKS GROMADKA 1:3
UKS LUBOMIERZ – GKS RACIBOROWICE 0:3 (0:0)

WYNIKI 11 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
Piątek, 18 kwietnia 2014 r. godzina : 12.15
GKS GROMADKA  – UKS GIGANT LUBOMIERZ  2:1
LZS KOŚCIELNIK – GKS OLSZA OLSZYNA 3:1
SPARTA ZEBRZYDOWA – UKS PIEŃSK 1:2 (1:1)
UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW – GOSIR OSIECZNICA 6:2
GKS RACIBOROWICE – GKS IWINY 3:0 (0:0)

WYNIKI 10 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY – GRUPA II
Sobota, 12 kwietnia 2014 r. godzina : 12.15
OLSZA OLSZYNA LUBAŃSKA – SPARTA ZEBRZYDOWA 4:2
GIGANT LUBOMIERZ – LZS KOŚCIELNIK
UKS PIEŃSK – JASTRZĘBIE RUSZÓW 4:4
GKS IWINY – GOSIR OSIECZNICA 1:3
GKS RACIBOROWICE – GKS GROMADKA 6:1 (1:1)

 
Kolejka : 7 :: 2013-10-12 godz.12.15
1LZS KOŚCIELNIK  7 0 GKS IWINY  
2GKS GROMADKA  5 2SPARTA ZEBRZYDOWA  
3GKS RACIBOROWICE  5 7UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW  
4UKS GIGANT LUBOMIERZ   GOSiR OSIECZNICA  
5OLSZA OLSZYNA  3 5UKS PIEŃSK  
Kolejka : 6 :: 2013-10-05 godz.12.15
1GKS IWINY 01OLSZA OLSZYNA  
2UKS PIEŃSK  2 2UKS GIGANT LUBOMIERZ  
3GOSiR OSIECZNICA 62GKS RACIBOROWICE  
4UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW  3 0GKS GROMADKA  
5SPARTA ZEBRZYDOWA  0 1LZS KOŚCIELNIK  

Kolejka : 1 :: 2013-09-07 godz.12.15
1
SPARTA ZEBRZYDOWA
5
6
OLSZA OLSZYNA  
2
LZS KOŚCIELNIK
3
2
UKS GIGANT LUBOMIERZ  
3
UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW
5
1
UKS PIEŃSK  
4
GOSiR OSIECZNICA
9
0
GKS IWINY  
5
GKS GROMADKA
13
0
GKS RACIBOROWICE  
Kolejka : 2 :: 2013-09-10 /wtorek-godz.17.15
1
OLSZA OLSZYNA
2
6
LZS KOŚCIELNIK  
2
UKS GIGANT LUBOMIERZ
4
12
GKS GROMADKA  
3
GKS IWINY
0
8
GKS RACIBOROWICE  
4
UKS PIEŃSK
6
2
SPARTA ZEBRZYDOWA  
5
GOSiR OSIECZNICA
3
1
UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW  
Kolejka : 3 :: 2013-09-14 godz.12.15
1
SPARTA ZEBRZYDOWA
0
3
GOSiR OSIECZNICA  
2
UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW
6
2
GKS IWINY  
3
GKS GROMADKA
7
2
OLSZA OLSZYNA  
4
LZS KOŚCIELNIK
4
1
UKS PIEŃSK  
5
GKS RACIBOROWICE
2
4
UKS GIGANT LUBOMIERZ  
Kolejka : 4 :: 2013-09-21 godz.12.15
1
GKS IWINY
1
5
UKS GIGANT LUBOMIERZ  
2
OLSZA OLSZYNA
1
3
GKS RACIBOROWICE  
3
UKS PIEŃSK
3
0
GKS GROMADKA  
4
GOSiR OSIECZNICA
0
0
LZS KOŚCIELNIK  
5
UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW
7
1
SPARTA ZEBRZYDOWA  
Kolejka : 5 :: 2013-09-28 godz.12.15
1
SPARTA ZEBRZYDOWA 10 0GKS IWINY  
2
LZS KOŚCIELNIK   4 1UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW  
3
GKS GROMADKA   2 2GOSiR OSIECZNICA  
4
GKS RACIBOROWICE
3
0
UKS PIEŃSK  
5
UKS GIGANT LUBOMIERZ   5 5

OLSZA OLSZYNA


Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery