18 KOLEJKA

* 7 czerwca 2014 (SOBOTA), GODZINA : 10.00,

BOISKO W KOŚCIELNIKU

LZS KOŚCIELNIK – GKS RACIBOROWICE 7:3 (4:1)

Gole dla GKS: 1:1 Marcin Zawada (8), 6:2 Marcin Zawada (59), 7:3 Mateusz Madejski (62)

Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Mateusz Madejski, Sebastian Posłuszny (36, Maciej Burdzy ), Krzysztof Kocjan(55, Dorian Budzik)), Kacper Hołodowski, - Patryk Wieczorek, Dorian Budzik (25, Kacper Kijowski (65, Bartosz Chabiniak)), Waldemar Kownacki (15, Karol Łużny), Marcin Zawada- kpt., - Dominik Kubik,  Kacper Kucy (36, Tadeusz Suszek (55, Sebastian Posłuszny)).

Trener : Adrian Biały.

LIDER ZA MOCNY !

Niestety lider okazał się dla nas zbyt mocny i doznaliśmy kolejnej porażki. Tylko do 15 minuty toczyliśmy wyrównany pojedynek. Gospodarze wyszli na prowadzenie po błędzie Madejskiego w 4 minucie, jednak w 8 minucie ładną akcją i pięknym strzałem popisał się nasz kapitan Marcin Zawada, który huknął pod poprzeczkę i nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Było obiecujące 1:1, ale po dziesięciu minutach seria niefrasobliwych błędów w naszej defensywie sprawiła, że przegrywaliśmy 2:1, a za chwilę 3:1. Gospodarze w tej części gry dołożyli jeszcze jednego gola i było praktycznie po zawodach. Po przerwie nadal przewagę posiadali gospodarze i zdobyli kolejne dwa gole. Dziesięć minut przed końcem zmniejszyliśmy rozmiary przegranej, najpierw Zawada wykorzystał dobre dogranie Hołodowskiego, a potem akcję wykończył Madejski. Wynik końcowy 7:3 dla zdecydowanie lepszej drużyny z Kościelnika, która triumfuje w rozgrywkach sezonu 2013/2014 w grupie II klasy terenowej trampkarzy.

17 KOLEJKA

* 31 maja 2014 (SOBOTA), GODZINA : 12.15,

BOISKO W RACIBOROWICACH

GKS RACIBOROWICE – SPARTA ZEBRZYDOWA 3:3 (0:2)

Gole dla GKS: 1:2 Tadeusz Suszek, 2:2 Kacper Kucy, 3:3 Mateusz Madejski

Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Mateusz Madejski, Sebastian Posłuszny, Krzysztof Kocjan, Kacper Kijowski, - Patryk Wieczorek, Tadeusz Suszek, Marcin Zawada- kpt., Filip Prokop, Karol Łużny, Kacper Kucy.

Rezerwa : Bartosz Chabiniak.

NA WŁASNE ŻYCZENIE !!!

Niestety GKS nie pokonał niżej notowanego rywala i zamiast zajmować w lidze 4 miejsce spadł „oczko” niżej. Absencja (u niektórych zawodników wręcz „olewactwo” kolegów !) aż 5 podstawowych zawodników miała wpływ na taki, a nie inny rezultat. Chwała tym, którzy przyszli i powalczyli przynajmniej o remis. Bohaterem naszej drużyny Mateusz Madejski, który popisał się w tym meczu skutecznością, tym razem pod bramką rywali, a nie swoją, wyrównując ładnym strzałem z rzutu wolnego. W końcówce blisko było nawet zwycięstwo, ale Kacper Kucy chyba do dziś zastanawia się jak nie trafił do pustej bramki z trzech metrów. Przed nami jeszcze wyjazdowy mecz z liderem, w którym o punkty będzie bardzo ciężko, ale dopóki piłka w grze ...

16 KOLEJKA

* 23 maja 2014 (PIĄTEK), GODZINA : 16.30, BOISKO W RUSZOWIE

GKS RACIBOROWICE – GKS RACIBOROWICE 4:4 (1:3)

Gole dla GKS: 0:1 Marcin Zawada, 0:2 Karol Łużny, 0:3 Marcin Zawada, 2:4 Kacper Kucy

Skład GKS : Klaudiusz Suszek, - Mateusz Madejski, Sebastian Posłuszny, Krzysztof Kocjan, Dorian Budzik (58, Kacper Kijowski), - Tadeusz Suszek (44, Maciej Burdzy), Waldemar Kownacki, Marcin Zawada- kpt., Dominik Kubik (62, Karol Łużny), – Karol Łużny (44, Piotr Posłuszny), Kacper Kucy.

"PRZEGRANY" REMIS TRAMPKARZY !!!

Swój kolejny mecz ligowy rozegrali trampkarze GKS. Na wyjeździe mierzyli się z wiceliderem - Jastrzębiem Ruszów. Było wiadomo, że chłopców czeka ciężka przeprawa, jednak Ci mocno zmobilizowani rozpoczęli spotkanie wyśmienicie. W 26 minucie prowadzili już 3-0!! Wynik otworzył Marcin Zawada, który wykończył doskonałe zagranie Madejskiego i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi. Gieksa przeważała i konstruowała kolejne akcje. W 20 minucie, zamieszanie w polu karnym gospodarzy wykorzystał Łużny i było już 2-0, natomiast w 26 minucie swojego drugiego gola zdobył Zawada. Mecz zatem ułożył się doskonale. Jeszcze w ostatniej minucie pierwszej części, Ruszowianie wykorzystali złe ustawienie defensywy i zdobyli gola kontaktowego. Wynik 3-1 do połowy dawał na prawdę duże nadzieję na komplet 3 punktów. Sami zawodnicy i trener z Ruszowa nie dowierzali bardzo dobrej gry Gieksy i sprawdzali tożsamość naszych młodych piłkarzy w obawie, iż w barwach Raciborowic grają "za starzy" chłopcy. Jednak nic z tego. Po raz kolejny udowodniliśmy, że walczymy uczciwie. Bardzo dobry wynik pierwszej połowy wpłynął chyba jednak dosyć rozluźniająco na zawodników. Drugą część gry lepiej zaczęli gospodarze i w 45 minucie zdobyli bramkę na 2-3. Zrobiło się trochę nerwowo, ale 7 minut później akcję Zawady wykończył Kucy i znowu objęliśmy dwubramkowe prowadzenie. Kryzys przyszedł w samej końcówce meczu. W 61 minucie piłka niefortunnie odbiła się od Madejskiego i zmyliła naszego bramkarza. Znowu zrobiło się nerwowo, ponieważ to Ruszów przejął inicjatywę i dążył do zdobycia kolejnych bramek. Na nasze nieszczęście ta sztuka im się udała w 64 minucie i mieliśmy remis 4-4. Chłopcy ruszyli jeszcze do przodu i starali się o strzelenie zwycięskiego gola, ale sędzia niespodziewanie przerwał spotkanie w 67 minucie uznając, że to już koniec spotkania (mecze trampkarzy trwają 70 minut). Pozostaje zatem ogromy niedosyt, ponieważ z wysokiego prowadzenia 3-0 pozostał nam "tylko" jeden punkt.

Relacja : Adrian Biały/ facebook

15 KOLEJKA

* 17 maja 2014 (SOBOTA), GODZINA : 12.15, BOISKO W RACIBOROWICACH

GKS RACIBOROWICE – GOKIS OSIECZNICA 1:5 (0:1)

Gol dla GKS: 1:4 Marcin Zawada (60)

Skład GKS : Klaudiusz Suszek- Mateusz Madejski, Sebastian Posłuszny, Patryk Wieczorek, Kacper kijowski, - Maciej Burdzy (65, Tadeusz Suszek), Karol Łużny, Marcin Zawada- kpt., Dominik Kubik – Tadeusz Suszek (25, Piotr Posłuszny), Kacper Kucy.

Sędziował : Marian Socha.

NIE TAK MIAŁO BYĆ !

Absencje 4 podstawowych zawodników nie mogły się przełożyć na korzystny wynik w tym meczu. Pierwsza połowa była niezła pod względem samej gry. Jednak to goście zdobyli gola wykorzystując swoją przewagę fizyczną. Po przerwie niefortunny samobój Madejskiego podłamał nasz zespół i od tego momentu nasi chłopcy przestali grać w piłkę. Jeden przebłysk w 60 minucie, kiedy to dobrą akcję ładnie strzałem w okienko wykończył nasz kapitan Marcin Zawada. To jednak za mało, aby wygrywać mecze z wyżej notowanymi rywalami. Martwi podejście do meczów niektórych naszych młodych zawodników, którzy nie chcą pomóc swoim kolegom. W tym meczu sporo pracy miał arbiter, który musiał kilka razy z boiska wyrzucać zawodników z Osiecznicy, których zachowanie pozostawiało wiele do życzenia.

14 KOLEJKA

* 10 maja 2014 (SOBOTA), GODZINA : 12.15, BOISKO W PIEŃSKU

UKS PIEŃSK – GKS RACIBOROWICE 3:4 (2:3)

Gole dla GKS : 0:1 Kacper Kucy 1:2 Kacper Kucy, 2:3 Karol Łużny, 3:4 Marcin Zawada

Skład GKS : Klaudiusz Suszek- Krzysztof Kocjan, Mateusz Madejski, Kacper Hołodowski, Sebastian Posłuszny (8. Kacper Kucy), - Patryk Wieczorek, Karol Łużny, Waldek Kownacki (63, Tadeusz Suszek), Tadeusz Suszek (46. Kijowski Kacper), - Marcin Zawada- kpt., Dominik Kubik.

Trener : Adrian Biały

WYMĘCZONE ZWYCIĘSTWO TRAMPKARZY

W sobotnie południe kolejne, piąte już z rzędu zwycięstwo zanotowała drużyna naszych trampkarzy. W wyjazdowym spotkaniu pokonali rówieśników z Pieńska 4-3! Spodziewaliśmy się, że mecz będzie bardzo wyrównany i tak faktycznie było. Spotkanie rozpoczęło się nie po naszej myśli. Już w 8. minucie na prowadzenie wyszli zawodnicy gospodarzy, a kontuzji doznał nasz obrońca, Sebastian Posłuszny. Zastąpił go wracający po urazie Kacper Kucy, który chciał pokazać, iż mimo pauzy w grze, nadal utrzymuje dobrą formę. I udowodnił to w 17 minucie, kiedy po indywidualnej akcji lewą stroną wpakował piłkę w długi róg bramki. Mecz wyraźnie nabrał tempa. W 20 minucie akcję przeprowadzili zawodnicy z Pieńska. Niepilnowany w polu karnym napastnik gospodarzy przyjął piłkę i zdobył bramkę. Sędzia jednak odgwizdał przyjęcie ręką i wskazał na rzut wolny dla naszej drużyny. Kiedy do wybicia piłki szykował się Madejski, sędzia jednak zmienił zdanie i wskazał na środek boiska, uznając bramkę dla Pieńska. Czym w tym przypadku się kierował arbiter? To wie chyba tylko on sam. Na całe szczęście młodzi piłkarze Gieksy nie podłamali się, a wręcz przeciwnie. Pobudzeni krzywdzącą decyzją sędziego ruszyli i minutę później zdobyli bramkę wyrównującą. Marcin Zawada dograł do Kucego, a ten wpakował futbolówkę do pustej bramki. Gieksa poszła za ciosem i w 25 minucie po strzale Łużnego wyszliśmy na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy nic już się nie zmieniło. Druga połowa zaczęła się dosyć nerwowo. Dużo błędów, niepotrzebnych wybić piłki i brak pomysłu na grę. Wykorzystali to gospodarze, którzy w 49 minucie, po wydawało się niegroźnej akcji zdobyli bramkę na 3-3. W tym wypadku nie popisał się nasz bramkarz, który zamiast złapać łatwą piłkę, wbił ją sobie do własnej bramki. W 55 minucie sfaulowany przed polem karnym został Kucy. Do rzutu wolnego podszedł Zawada i ładnym strzałem zaskoczył bramkarza. Było zatem 4-3! Po zdobyciu tego gola, zawodnicy Gieksy cofnęli się i mądrze bronili wyniku, co w ostateczności im się udało. Po spotkaniu zawodnicy i trener drużyny z Pieńska, zgłosili sędziemu chęć sprawdzenia naszych zawodników w obawie, że wystawiliśmy starszych piłkarzy niż obowiązują przepisy. Jednak nic z tego. Wyszło, że na boisku zobaczyliśmy zawodników z rocznika 99' i młodszych, a Gieksa odniosła uczciwe zwycięstwo.

Relację napisał : Adrian Biały/ źródło : facebook.

13 KOLEJKA

* 4 maja 2014 (SOBOTA), GODZINA : 13.30,

GKS RACIBOROWICE – GKS OLSZA OLSZYNA 5:1 (1:0)

Gole : 1:0 Dominik Kubik (14), 2:0 Bartłomiej Budzik (47), 2:1 Aleksander Kucharski (49), 3:1 Marcin Zawada (55), 4:1 Karol Łużny (61), 5:1 Marcin Zawada (62)

Skład GKS: Klaudiusz Suszek- Krzysztof Kocjan (58, Kacper Kijowski), Mateusz Madejski, Kacper Hołodowski (25, Sebastian Posłuszny), Karol Łużny – Patryk Wieczorek, Waldemar Kownacki (65, Filip Prokop), Dorian Budzik (43, Bartłomiej Budzik), Maciej Burdzy (43, Tadeusz Suszek), - Marcin Zawada - kpt., Dominik Kubik (50, Maciej Burdzy (60, Piotr Posłuszny)).

Sędziował : Franciszek Chyła.

RYCERZE WIOSNY !!!

4 mecz na wiosnę i czwarte zwycięstwo ! Zadawalająca gra i kilka ładnych akcji. Cieszy szeroka kadra i obecność wszystkich zawodników – zabrakło tylko kontuzjowanego Kacpra Kucego. Nasz młody zespół zdobywa kolejne punkty i pnie się w tabeli. Tak trzymać chłopcy.

darmowy hosting obrazków

12 KOLEJKA

* 26 KWIETNIA 2014 (SOBOTA),

GODZINA : 12.15, BOISKO W RACIBOROWICACH

UKS GIGANT LUBOMIERZ - GKS RACIBOROWICE 0:3 (0:0)

Gole : 0:1 Marcin Zawada, 0:2 Marcin Zawada, 0:3 Karol Łużny

Skład GKS: Klaudiusz Suszek- Krzysztof Kocjan, Mateusz Madejski, Dorian Budzik, Kacper Hołodowski – Patryk Wieczorek, Kacper Kijowski (64. Aleksander Zawada), Waldemar Kownacki, Tadeusz Suszek (58. Filip Prokop) - Marcin Zawada - kpt., Karol Łużny (66. Bartosz Chabiniak).

KOLEJNA WYGRANA !!!

W dniu dzisiejszym swoje 3 kolejne zwycięstwo z rzędu w tej rundzie odnieśli trampkarze GKS!! Na boisku w Lubomierzu nasi młodzi zawodnicy pokonali 3-0 miejscowy UKS Gigant. Pierwsza połowa rozpoczęła się niemal identycznie jak w spotkaniu z Iwinami. Dużo walki w środku pola i brak sytuacji bramkowych. Dopiero w 20 minucie strzałem z dystansu, bramkarza gospodarzy pokonał Marcin Zawada. Po tej bramce nasz zespół jakby się ożywił i chciał pójść za ciosem. Gra toczyła się właściwie na połowie chłopców z Lubomierza. Mieliśmy okazję na podwyższenie jednak strzał Wieczorka trafił w poprzeczkę a uderzenia Zawady i Łużnego nie mogły zaskoczyć golkipera UKS'u. Pod koniec tej części gry Gieksa spuściła z tonu, czego wynikiem była bardzo groźna akcja gospodarzy i tylko szczęście nas uchroniło od "bramki do szatni". Druga połowa to całkowite odrodzenie naszych trampkarzy. Dominacja pod każdym względem. Raz za razem konstruowaliśmy groźne akcję. Efektem była druga bramka Marcina w 44 minucie. Jednak dopiero do 60 minuty czekaliśmy na kolejnego gola, którego autorem był Karol Łużny. Sytuacji do podwyższenia wyniku było co niemiara, jednak Zawada, Kownacki, Hołodowski i Łużny albo strzelali niecelnie, albo dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz gospodarzy. Cieszy wynik i gra zespołu w drugiej połowy. Miejmy nadzieję, że chłopcy podtrzymają zwycięską passe jak najdłużej i tego właśnie im serdecznie życzymy!!

Gratulacje.

RELACJA : Adrian Biały / źródło : facebook

11 KOLEJKA
* 18 KWIETNIA 2014 (PIĄTEK), GODZINA : 12.15,
GKS RACIBOROWICE – GKS IWINY 3:0 (0:0)
Gole : 1:0 Karol Łużny, 2:0 samobójczy, 3:0 Waldemar Kownacki.
Skład GKS R-ce : Klaudiusz Suszek- Krzysztof  Kocjan, Mateus Madejski, Dorian Budzik, Kacper Hołodowski, - Tadeusz Suszek (65. Bartosz Chabiniak), Waldemar Kownacki - kpt., Kacper Kijowski (56.Filip Prokop), Patryk Wieczorek, - Karol Łużny, Marcin Zawada.
Mecz trwa : 70 min.
Sędziował : Sławomir Dmuchowski.
WYMĘCZONY KOMPLET PUNKTÓW !!!
Nasi  trampkarze zdobyli kolejny komplet punktów. Jednak tym razem , po wyrównanym meczu, pełnym walki, nasi młodzi zawodnicy pokonali rówieśników z Iwin 3-0. Warto dodać, że do tego spotkania Gieksa przystąpiła bez kilku kluczowych graczy. Zabrakło m.in. braci Posłusznych, Dominika Kubika, Maćka Burdzego czy Kacpra Kucego. Od początku w obu drużynach panował chaos i nieporządek. Dużo walki i cała masa strat, a sytuacji bramkowych, jak na lekarstwo. Pierwsza połowa zakończyła się zatem bezbramkowo. W przerwie młodzi zawodnicy dostali ostrą reprymendę i wyszli na drugą część spotkania w bojowych nastrojach. Nikt nie myślał nawet o remisie z rywalem zza miedzy. Gieksa zaczęła atakować, jednak żadna z akcji nie przyniosła zamierzonych efektów. Dopiero w 57 minucie Karol Łużny ładnym strzałem z dystansu pokonał bramkarza gości. Chwile później po jednym ze stałych fragmentów gry, piłkę do swojej bramki wpakował obrońca Iwin. Na około 5 minut przed końcem spotkania, wynik ustalił Waldek Kownacki. Zwycięstwo okazałe, jednak przyszło z ogromnym trudem. Miejmy nadzieje, że w następnych meczach trener będzie miał do dyspozycji więcej zawodników, a gra zespołu będzie wyglądała dużo lepiej.
Źródło : Facebook/Adrian Biały

10 KOLEJKA * 12 KWIETNIA 2014 (SOBOTA),
GKS RACIBOROWICE – GKS GROMADKA 6:1 (1:1)
Gole : 1:0 Marcin Zawada (10), 1:1 (22), 2:1 Kacper Hołodowski (38), 3:1 Dominik Kubik (39), 4:1 Marcin Zawada (44), 5:1 Waldemar Kownacki (55), 6:1 Karol Łużny (69).
Skład GKS R-ce : Klaudiusz Suszek (43, Piotr Posłuszny-debiut),  - Mateusz Madejski, Tadeusz Suszek, Krzysztof Kocjan-debiut, Kacper Hołodowski-debiut,  - Patryk Wieczorek, Waldemar Kownacki-kpt., Kacper Kijowski (36, Maciej Burdzy), Marcin Zawada, - Kacper Kucy (28, Karol Łużny), Dominik Kubik (60, Filip Prokop-debiut).
Rezerwa : Dorian Budzik. Trener : Adrian Biały.
Skład GKS Gromadka : Garczarek, - Nizioł, Mikolik, Kozioł, Jeńcza, - Szerszenowicz, Pawlus, Wołoszyn, Szwed-kpt., -Bytner, Janik.
Mecz trwa : 70 min.Sędziował : Marian Socha
WIOSENNA NADZIEJA !!!
Ruszyły wreszcie rozgrywki ligowe w klasie terenowej trampkarzy. Nasz zespół do rundy rewanżowej przystępuje w nieco zmienionym  składzie i liczymy, iż te zmiany przyniosą lepsze wyniki na wiosnę. Zwiastunem tego był pierwszy pojedynek z GKS-em Gromadka. Na jesieni na otwarcie polegliśmy w hokejowym wyniku. Tym razem powtórki z rozrywki nie było. Chodź to goście pierwsi groźnie zaatakowali i w 9 minucie Szwed z narożnika trafił w słupek, to chwilę potem było już 1:0 dla „naszych” po akcji Kucego i Zawady piłka po strzale Marcina zatrzepotała w siatce i wyszliśmy na prowadzenie. Wydawało się, że od tego momentu będziemy kontrolować przebieg meczu. Był strzał w słupek Zawady, strzał Kownackiego sparowany na rzut rożny, jednak chwila gapiostwa w defensywie i nieudolność obrońców sprawiły, że przyjezdni doprowadzili w 22 minucie do wyrównania. Do końca pierwszej połowy wynik się już nie zmienił. Jednak tuż po przerwie nasi chłopcy wzięli się ostro do roboty i na efekty długo nie musieliśmy czekać. Już 3 minuty po rozpoczęciu drugiej połówki meczu wykonujemy rzut rożny. Piłka trafia około 15 metra do debiutanta Kacpra Hołodowskiego, a ten nie na siłę, lecz bardzo precyzyjnie uderza w okienko dając prowadzenie naszemu zespołowi. Po golu na 2:1 idziemy za ciosem i minutę potem Dominik Kubik wychodzi na pojedynek jeden na jeden z golkiperem Gromadki, ale uderza bardzo ładnie w róg bramki i bramkarz może wyjąć jedynie piłkę z siatki. Pięć minut potem swego drugiego gola dokłada Marcin Zawada i raczej ze spokojem możemy rozgrywać ten mecz. Dobrze w drużynie spisują się debiutanci : Kocjan, Hołodowski i nowy bramkarz Piotr Posłuszny, który zachowuje czyste konto. W 55 minucie ładnego gola zdobywa kapitan Gieksy Waldemar Kownacki, a w końcówce gola ustalającego wynik spotkania dorzuca Karol Łużny, który wykorzystuje świetną asystę Marcina Zawady i ze spokojem wykańcza akcję. Brawo dla całej drużyny za walkę, ambicję i coraz lepszą grę. Z wiosną rodzi się nadzieja na przyszłość dla tej drużyny.

9 kolejka * 9 listopada 2013 (sobota)
 – przełożony z 26 października,
 godz. 12.00, boisko w Raciborowicach
GKS RACIBOROWICE – LZS KOŚCIELNIK 3:3 (1:3)
Gole dla GKS : 1:0 Kacper Kucy, 2: 3 Waldemar Kownacki, 3:3 Marcin Zawada
Skład GKS R-ce : Klaudiusz Suszek, - Mateusz Madejski, Tadeusz Suszek (65, Maciej Stępień),  Dorian Budzik, Patryk Wieczorek, - Maciej Burdzy, Waldemar Kownacki, Karol Łużny (60, Kacper Kijowski), Marcin Zawada, - Kacper Kucy, Dominik Kubik (45, Kacper Cechner).
Rezerwa : Wiktor Kobylnicki, Bartek Chabiniak, Olek Zawada,
Trener : Mirosław Różycki,
Asystent : Adrian Biały.

ŚWIETNY MECZ !

Mecz z Kościelnikiem to bardzo ciekawe widowisko. Chłopcy zagrali naprawdę dobry mecz. Mimo, że mecz nie układał nam się dobrze to wystarczyło na tyle woli walki i ambicji, aby doprowadzić do remisu, który jest dla nas bardzo zadawalającym wynikiem. Szczególnie cieszy coraz lepsza gra naszej drużyny, mamy nadzieję, że na wiosnę wyniki i efekty pracy trenerskiej będą jeszcze lepsze.

8 kolejka * 19 października 2013 (sobota), godz. 12.00,
boisko w Zebrzydowej
SPARTA ZEBRZYDOWA - GKS RACIBOROWICE 1:1 (1:0)
przerwany po zdobyciu drugiego gola dla GKS
Gole dla GKS : 1:1 Kacper Cechner , 1:2 Kacper Kucy.
Skład GKS R-ce : Mateusz Madejski, - Karol Łużny, Tadeusz Suszek, Dorian Budzik, Patryk Wieczorek, - Emil Albin, Maciej Burdzy, Waldemar Kownacki-KPT., Marcin Zawada, - Kacper Kucy, Dominik Kubik.
Na zmiany wchodzili : Kacper Cechner, Kacper Kijowski, Maciej Stępień.
Rezerwa : Wiktor Kobylnicki.
Sędziował : Wiesław Frycz.

OSZUKANI !!!

TO CO WYDARZYŁO SIĘ DZIŚ NA BOISKU W ZEBRZYDOWEJ TO JAKAŚ PARODIA ! ŻEBY WYPACZAĆ WYNIK NA POZIOMIE TRAMPKARZY ...
PO PIERWSZEJ POŁOWIE NASZ ZESPÓŁ ZASŁUŻENIE PRZEGRYWAŁ 1:0, PO ZMIANIE STRON ZACZĘLIŚMY JEDNAK ODRABIAĆ STRATY I ZDOBYLIŚMY WYRÓWNUJĄCEGO GOLA, MIELIŚMY PRZEWAGĘ I DRUGA BRAMKA BYŁA BLISKO. I WÓWCZAS SIĘ ZACZĘŁO, PAN SĘDZIA POSTANOWIŁ POMAGAĆ GOSPODARZOM, NAJPIERW SPALONY PRZY DOGODNEJ OKAZJI, POTEM PRZERWANIE AKCJI W POLU KARNYM SPARTY BEZ POWODU, A FINAŁEM BYŁ NIEUZNANY GOL, KTÓRY BYŁ ! KACPER KUCY STRZELIŁ W OKIENKO, A PIŁKA WPADŁA DO SIATKI, ALE PRZEZ DZIURĘ W SIATCE JĄ OPUŚCIŁA. ARBITER WSKAZAŁ NA ... 5 METR I GOLA NIE UZNAŁ, TO BYŁO APOGEUM JEGO DZIAŁAŃ. NASZ KIBIC NIE WYTRZYMAŁ I OPLUŁ SĘDZIEGO, ZRESZTĄ ZE WZAJEMNOŚCIĄ. MECZ ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY. NAWET KIBICE SPARTY POTWIERDZILI FAKT, IŻ BRAMKA BYŁA !!!
PO PROSTU BRAK SŁÓW JAK DOROŚLI POTRAFIĄ ZEPSUĆ MECZ DZIECIOM ! JEDEN Z NASZYCH ZAWODNIKÓW ZAWIEDZIONY POSTAWĄ ARBITRA WRACAŁ Z ZEBRZYDOWEJ Z PŁACZEM, CZY TAK MA TO WYGLADAĆ PANOWIE W CZERNI ?
OZPN ZAPEWNE ZWERYFIKUJE MECZ NA WALKOWER ... ZNÓW DOROŚLI ZWYCIĘŻYLI !

7 kolejka * 12 października 2013 (sobota), godz. 12.00, boisko w Raciborowicach

GKS RACIBOROWICE - UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW 5:7 (2:1)

Gole dla GKS : 1:0 Samobójczy, 2:1, 4:6 Kacper Kucy (2), 3:3, 5:6 Marcin Zawada (2).

Skład GKS R-ce : Klaudiusz Suszek, - Waldemar Kownacki, Dorian, Patryk Wieczorek, Tadeusz Suszek, Wiktor Kobylnicki, - Maciej Burdzy, Dorian Budzik, Kacper Kucy, Kacper Kijowski, - Marcin Zawada, Dominik Kubik.

Trener : Mirosław Różycki

6 kolejka * 5 października 2013 (sobota), godz. 12.15, boisko w  Osiecznicy

GOKIS OSIECZNICA – GKS RACIBOROWICE 6:2

Gole dla GKS : Kacper Kucy (2).

Skład GKS R-ce : Klaudiusz Suszek, - Dorian Budzik, Patryk Wieczorek, Tadeusz Suszek, Wiktor Kobylnicki, - Maciej Burdzy, Kacper Kijowski, Marcin Zawada, Dominik Kubik, Kacper Kucy, Kacper Cechner.

5 kolejka * 28 września 2013 (sobota), godz. 10.00, boisko w  Raciborowicach

GKS RACIBOROWICE – UKS PIEŃSK 3:0 vo

Goście przyjechali na mecz na godzinę 12.15 z uwagi na zagubienie pisma wysłanego przez Zarząd GKS, że mecz zaplanowany został na godzinę 10.00.