Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Klasyfikacja strzelców

Ostatnia aktualizacja : 3 LIPCA 2015
 STATYSTKI : 
LICZBA GOLI W KOLEJCE :
1 kolejka – 21 goli,
2 kolejka – 24 gole,
3 kolejka – 39 goli,
4 kolejka – 35 goli,
5 kolejka – 33 gole,
6 kolejka – 34 gole,
7 kolejka – 24 gole,
8 kolejka – 25 goli,
9 kolejka – 38 goli,
10 kolejka – 32 gole,
11 kolejka – 21 goli ,
12 kolejka – 27 goli,
13 kolejka – 36 goli,
14 kolejka – 34 gole + 3 vo
15 kolejka – 32 gole,
16 kolejka – 27 goli,
17 kolejka – 27 goli,
18 kolejka – 26 goli
19 kolejka – 23 gole
20 kolejka – 24 gole,
21 kolejka – 20 goli,
22 kolejka – 32 gole,
23 kolejka – 38 goli,
24 kolejka – 26 goli,
25 kolejka – 42 gole + 3 vo
26 kolejka – 36 goli
27 kolejka – 32 gole,
28 kolejka – 26 goli,
29 kolejka – 29 goli + 3 vo
30 kolejka – 46 goli  
NAJWYŻSZE WYGRANE :
Olimpia Kamienna Góra – Piast Zawidów 10:2 (25 kol.)
GKS Raciborowice – Piast Zawidów 10:2 (29 kol.)
Hutnik Pieńsk – Leśnik Osiecznica 8:0 (25 kol.)
Twardy Świętoszów – Piast Zawidów 8:2 (3 kol.)
Olimpia Kamienna Góra –Hutnik Pieńsk 1:8 (22 kol.) 
Twardy Świętoszów – Orliki Węgliniec 7:2 (6 kol.)
Leśnik Osiecznica – GKS Raciborowice 2:7 (30 kol.)
Piast Wykroty – Piast Zawidów 7:2 (27 kol.)
Leśnik Osiecznica – Piast Zawidów 6:0 (1 kol.)
Piast Dziwiszów – Victoria Ruszów 6:0 (9 kol.)
Czarni Lwówek – Piast Zawidów 6:0 (15 kol.)  
NAJWYŻSZE WYGRANE WYJAZDOWE :
Olimpia Kamienna Góra –Hutnik Pieńsk 1:8 (22 kol.)
Leśnik Osiecznica – GKS Raciborowice 2:7 (30 kol.)
GKS Raciborowice – Leśnik Osiecznica 1:6 (15 kol.)
GKS Raciborowice – Twardy Świętoszów 1:6 (16 kol.)
GKS Raciborowice – Czarni Lwówek Śląski 0:5 (22 kol.)
Victoria Ruszów – Piast Wykroty 1:5 (1 kol.)
GKS Warta Bol. – Hutnik Pieńsk 1:5 (28 kol.)
Hutnik Pieńsk – Twardy Świętoszów 0:4 (11 kol.)
Victoria Ruszów –Łużyce Lubań 0:4 (26 kol.)
Victoria Ruszów – Włókniarz Leśna 0:4 (28 kol.)
GKS Raciborowice – Piast Dziwiszów 1:4 (6 kol.)
Victoria Ruszów – Gryf Gryfów 2:5 (14 kol.)
Leśnik Osiecznica – Orliki Węgliniec 1:4 (20 kol.),
Victoria Ruszów – Orliki Węgliniec 2:5 (22 kol.)
Leśnik Osiecznica – Twardy Świętoszów  0:3 (2 kol.)
Piast Dziwiszów – Piast Wykroty 0:3 (5 kol.)
Leśnik Osiecznica – Czarni Lwówek Śląski  0:3 (8 kol.)
GKS Raciborowice – GKS Warta Bolesławiecka 0:3 (18 kol.) 
NAJWIĘCEJ GOLI W JEDNYM MECZU :
12 : Olimpia Kamienna Góra – Piast Zawidów 10:2 (25 kol.)
12 : GKS Raciborowice – Piast Zawidów 10:2 (29 kol.)
10 :  Twardy Świętoszów – Piast Zawidów 8:2 (3 kol.)
10 : GKS Raciborowice – Orliki Węgliniec 5:5 (4 kol.)
9 : Twardy Świętoszów – Orliki Węgliniec 7:2 (6 kol.)
9 : Piast Wykroty – Piast Zawidów 7:2 (27 kol.)
9 : Olimpia Kamienna Góra –Hutnik Pieńsk 1:8 (22 kol.)
9 : Leśnik Osiecznica – GKS Raciborowice 2:7 (30 kol.)
8 : Lotnik Jeżów Sudecki – GKS Raciborowice 4:4 (5 kol.)
8 : Gryf Gryfów – Hutnik Pieńsk 3:5 (6 kol.)
8 : Hutnik Pieńsk – GKS Raciborowice 4:4 (9 kol.)
8 : Łużyce Lubań – GKS Raciborowice 6:2 (23 kol.)
8 : Hutnik Pieńsk – Leśnik Osiecznica 8:0 (25 kol.)
8 : Olimpia KG – GKS Raciborowice 3:5 (27 kol.) 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW JELENIOGÓRSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ 

 

 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW JELENIOGÓRSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ PO 30 KOLEJCE : 
26 goli – Dariusz Łojko (Twardy),  
21 goli – Adrian Kulesza (GKS Raciborowice), Dominik Szydlarski (Hutnik),  
20 goli – Marcin Łojko (Twardy), 
19 goli – Adrian Biały (GKS Raciborowice),   
18 goli – Andrzej Gołyźniak (Orliki), 
16 goli – Mateusz Baszak (Gryf), 
14 goli – Maciej Suchanecki (Lotnik), 
13 goli – Kamil Kurianowicz (Orliki),  Adam Turko (Wykroty),  Paweł Urbaniak (Wykroty),  Krzysztof Pieśkiewicz (Leśna), Damian Górgul (Lotnik), 
12 goli –Radosław Kurek (Dziwiszów), Damian Bojdziński (Łużyce), 
11 goli –Krzysztof Mazur (Leśna 9/Wykroty2), Bartosz Panek (Leśna), 
10 goli – Przemysław Kotlarz (Osiecznica), Dariusz Kowal (Hutnik Pieńsk), Krzysztof Szymański (Osiecznica), Dawid Kotelnicki (Hutnik Pieńsk), Krzysztof Złocik (Czarni), Maciej Górski (Dziwiszów), 
9 goli – Krystian Chruścicki (Twardy), Grzegorz Roman (Wykroty), 
8 goli  - Krystian Bączkiewicz (GKS Raciborowice),  Bartosz Sikora (Wykroty 5/ Lwówek 3), Marek Spychalski (GKS Warta),  Sebastian Andruchów (Wykroty), Łukasz Skolimowski (Czarni), Kamil Młynarski (Łużyce), Bartosz Kapusta (Zawidów), 
7 goli –Robert Cichoń (Dziwiszów), Maciej Myszkowski (Zawidów), Marcin Hadała (Olimpia KG), Kacper Hałdaś (Orliki), Felipe Santos (Ruszów), Mateusz  Kowalski (Ruszów), 
6 goli –Paweł Ślusarczyk (Gryf), Sylwester Drozd (Twardy), Krzysztof Sadowski (GKS Warta), Marcin Masiel (Olimpia KG), Łukasz Kusiak (Wykroty), Jarosław Grzesiak (Olimpia KG), Daniel Szkarapat (Twardy), Mariusz Krzysik (GKS Warta), 
5 goli – Janusz Szkarapat (Twardy), Kamil Bojanowski (Lotnik), Mikuła (Leśna), Tomasz Grygo (Łużyce), Sławomir Pełdiak (GKS Warta), Damian Puzio (GKS Warta), Paweł Jakimowicz (Łużyce), Kościecha (Łużyce), Filip Pieńkowski (Lotnik), Robert Rodziewicz (Gryf), Konrad Domin (Olimpia KG),   
4 gole –Krzysztof Halczuk (GKS Raciborowice), Piotr Łagowski (Pieńsk), Piotr Chlabicz (Gryf), Rafał Ryż (Zawidów), Bartosz Stelwach (Ruszów), Mateusz Janczyszyn (Osiecznica), Patryk Długosz (GKS Warta), Bartosz Herman (Gryf), Michał Zarzecki (Olimpia KG), Cieślak (Łużyce), Paweł Mockało (Orliki), Czajkowski (Hutnik), Kamil Masel (Dziwiszów), Dariusz Górski (Osiecznica),  
3 gole –  Piotr Juszczak (GKS Raciborowice), Andrzej Miżdal (GKS Raciborowice),  Błażewski (Olimpia KG), Kacper Dudek (Dziwiszów), Marcin Nir (Łużyce), Maciej Zyner (Dziwiszów), Dawid Mądrzejewski (Orliki), Ireneusz Grabkowski (Lwówek), Jacek Kapecki (Warta), Dominik Kik (Dziwiszów), Aleksander Pyrka (GKS Warta), R.Kurianowicz (Orliki), Fereniec (Łużyce),  Marcin Sikora  (Czarni),  Hubert Wojdygo (Leśnik),  Gawroniuk (Łużyce), Białkowski (Lotnik), Kozłowski (Wykroty), Rafał Macioszczyk (Lubań), Kozań (Czarni), Bogdan Buda (Olimpia KG), Arkadiusz Gawlik (Lotnik), Artur Broszko (Leśnik ),  Fabio Pereira (Ruszów), 
2 gole – Mirosław Różycki (GKS Raciborowice), Krzysztof Kijowski (GKS Raciborowice), Michał Warchoł (GKS Raciborowice), D.Bobko (Zawidów), Dziewiątak (Ruszów), Radomir Roztocki (Ruszów), Sobczak (Dziwiszów), Arkadiusz Golec (Pieńsk), Łukasz Kraszewski (Olimpia KG), Kacper Włodarek (Czarni), Zbigniew Grzybowski (Warta), Dawid Kotelnicki (Hutnik), Piotr Krawczyk (Wykroty), Kamil Skolimowski (Lwówek), Grzegorz Borkowski (Ruszów), Bogusław Kosiorowski (Ruszów), Krzysztof Frydlewicz (Ruszów), Mateusz Mucha (Leśnik), Jakub Karasiński (Lwówek), Paweł Woźny (Zawidów), Jakub Romanek (Czarni),  Kufel (Lwówek), Kołodziejczyk (Leśna), Sławomir Ziółkowski (Dziwiszów), Sebastian Wyka (Lotnik), Kozań (Czarni), Gandurski (Gryf), Marcin Piaśnik (Lubań),  Przemysław Powiertowski (Olimpia KG), Faliński (Czarni), Zaręba (Orliki), Lisowski (Warta), Łukasz Majka (Wykroty), Bartosz Kopania (Ruszów), Paweł Rissmann (Twardy), Marcin Sudnik (Łużyce), Jacek Góraj (Leśna), Julian Rudnicki (Gryf), Medviediew (Ruszów) 
1 gol – Kacper Paszkiewicz (GKS Raciborowice), Sławomir Dul (GKS Raciborowice), Kamil Ćwiak (GKS Raciborowice), Adrian Woźniak (GKS Raciborowice), Maciej Zielonka (GKS Raciborowice), Radomir Roztocki (Ruszów), Zwierz (Osiecznica), Adrian Lis (Lotnik), Łukasz Iwaniak (Twardy), Mazak (Leśna), Szymków (Zawidów),  Tomasz Kozłowski (Zawidów), Paweł Czerniak (Dziwiszów), Naskręt (Orliki), Jagiełło (Pieńsk), Wacław (Ruszów), Lesław Drozd (Wykroty), Filip Godlewski (Lwówek), Łukasz Bursacki (Lwówek), Daniel Farangus (Leśna), D.Ryż (Zawidów), Pawlak (Zawidów), Roskowiński (Gryf), K.Czułowski (Łużyce), Krzysztofek (Olimpia KG), Marcin Szczygielski (Orliki), Krzysztof Pietrzak (Orliki), Sebastian Koman (Gryfów), Mariusz Bolecki (Świętoszów), Krystian  Jodłowski (Wykroty), Rafał Prażmowski (Wykroty), Daniel Bocheński (Olimpia KG), Przemysław Kleszczyński (Zawidów), Krzysztof Dewo (Twardy), Miłosz Wojdygo (Osiecznica), Krzysztof Kamuda (Osiecznica), Marcin Kiewra (Zawidów), Marek Skiba (Ruszów), Kamil Kowalski (Osiecznica), Tomasz Madej (Lotnik), Paweł Grabkowski (Czarni), Kamil Mielnik (Czarni), Bartosz Flak (Twardy), Tomasz Czuchryta (Wykroty), Jędrylik (Ruszów), /// Traube (Gryf), K.Panek (Leśna), Niemirski (Lotnik), Dziuba (Lwówek), Michał Gołąb (Lotnik), Zasowski (Orliki), Wojdak (Hutnik), Kret (Wykroty), Chmielowski (Leśnik), Arkadiusz Szal (Hutnik), Derkowski (Hutnik), Sebastian Tylutki (Twardy), Podobiński (Dziwiszów), Marcin Kobeluszczyk (Warta), Lużyński (Łużyce), Ciaciek (Wykroty), Szatkowski (Czarni), Troszczyński (Czarni), Pańczyk (Osiecznica), Konieczny (Hutnik), Kocot (Lotnik), Duszyński (Hutnik), M.Bryniak (Gryf), Krzysztof Marzec (Gryf), Fabian Nastalski (Zawidów), Rafał Reginia (Lwówek), Tomasz Madej (Lotnik), Paweł Proć (Ruszów)

 STRZELCY GOLI W POSZCZEGÓLNYCH KLUBACH : 
TWARDY ŚWIĘTOSZÓW (79) : Marcin Łojko-1+3+1+1+1+1+2+2+1+1+1/+1+1+1+1+1, Daniel Szkarapat-1+1+1+1/+1+1, Sylwester Drozd-1+1+1+3, Dariusz Łojko-3+3+2+1+1+2+1+2+1/+1+1+2+2+3+1, Łukasz Iwaniak-1, Krystian Chruścicki-1+2+2+1+1/+1+1, Janusz Szkarapat-1+1+1/+1+1, Mariusz Bolecki-1, Paweł Rissmann-1/+1, Krzysztof Dewo-1, Bartosz Flak-1, /// Sebastian Tylutki-1,
PIAST WYKROTY (76) : Grzegorz Roman-2+1+2/+1+1+1+1, Paweł Urbaniak-1+2+2+2+1+1+1+1/+1+1, Adam Turko-1+1+3+1+2+1+1/+1+1+1, Bartosz Sikora-1+1+1+2, Sebastian Andruchów-1+1+2/+1+1+1+1, Lesław Drozd-1, Piotr Krawczyk-1+1, Krystian Jodłowski-1, Rafał Prażmowski-1, Łukasz Majka-1/+1, Tomasz Czuchryta-1, /// Kozłowski-1+1+1, Krzysztof Mazur-1+1, Kret-1, Ciaciek-1, Łukasz Kusiak-1+5, – 4 ???? 25 kolejka (brak danych),+3 vo (29 kol.)
GKS RACIBOROWICE (70) : Adrian Biały-1+1+1+2+1+2/+1+2+1+2+3+2, Adrian Kulesza-1+2+1+1+1+2+2+1+1/+2+1+1+1+4, Andrzej Miżdal-1+1+1, Krzysztof Halczuk-2+1+1, Piotr Juszczak-1+1/+1, Adrian Woźniak-1, Krzysztof Kijowski-1/+1, Krystian Bączkiewicz-1+2+1/+1+2+1, Kamil Ćwiak-1, /// Sławomir Dul-1, Mirosław Różycki-2, Michał Warchoł-1+1, Maciej Zielonka-1, + samobójczy (piast Zawidów), Kacper Paszkiewicz-1
HUTNIK PIEŃSK (68) : Dariusz Kowal-1+3+1+3+1+1, Dominik Szydlarski-1+2+1+1+2/+1+5+1+1+4+2, Jagiełło-1, Dawid Kotelnicki-1+1+2/+3+1+2, Piotr Łagowski-2+2, Arkadiusz Golec-1+1,– 3 ???  16 kolejka (brak danych),/// Czajkowski-2+1+1, Wojdak-1, Arkadiusz Szal-1, Derkowski-2, Konieczny-1, Duszyński-1, – 5 ???  28 kolejka (brak danych),
CZARNI LWÓWEK (62) : Kufel-1/+1, Krzysztof Złocik-1+1+2+2/+1+1+1+1+1, Jakub Karasiński-1+1,  -1? – 3 kolejka (brak danych), Filip Godlewski-1, Łukasz Bursacki-1, Ireneusz Grabkowski-1+1+1, -3? – 8 kolejka (brak danych), Łukasz Skolimowski-1+1+1/+2+1+1+1, Kacper Włodarek-2, Kamil Skolimowski-2, Paweł Grabkowski-1, Kamil Mielnik-1, Jakub Romanek-1+1,/Marcin Sikora-1/+1+1 /// Bartosz Sikora-1+1+1, Dziuba-1, Faliński-1+1, Kozań-2+1,   – 5 ? 23 kolejka (brak danych), Szatkowski-1, Troszczyński-1, – 1 ? 27 kolejka (brak danych),Rafał Reginia-1, samobójczy (30 kol. Piast Z.) 
PIAST DZIWISZÓW (59) : Robert Cichoń-1+1+2+1+1+1, Paweł Czerniak-1, Radosław  Kurek-1+1+1+1+1+1/+2+1+1+2, -1? – 3 kolejka (brak danych), -4? – 6 kolejka (brak danych), Maciej Zyner-1+1+1, Kacper Dudek-1+1+1, Maciej Górski-2+1+1+1+1/+1+2+1, Sławomir Sobczak-2, Dominik Kik-1+1/+1, Sławomir Ziółkowski-1/+1, Kamil Masel-1+1+2, + 3 za walkower ze Lwówkiem, – 1 ? 16 kolejka (brak danych),//// – 2 ? 22 kolejka (brak danych), Podobiński-1, – 1 ? 24 kolejka (brak danych), – 2 ???  28 kolejka (brak danych),
ŁUŻYCE LUBAŃ (57) : Marcin Sudnik-1/+1, Tomasz Grygo-1/+2+1+1, Paweł Jakimowicz-1+1+1/+1+1, Kamil Młynarski-1/+1+2+1+1+1+1, Damian Bojdziński-1+1+1+1+3+2/+1+1+1, Marcin Nir-1+2, K.Czułowski-1, Cieślak-1+1/+1+1, Rafał Macioszczyk-1/+1+1,  Marcin Piaśnik-1+1,/// Kościecha-1+1+1+1, Gawroniuk-1+1+1, Fereniec-1+1+1, Lużyński-1,
ORLIKI WĘGLINIEC (57) : Kamil Kurianowicz-2+1+1/+1+1+2+1+4, Andrzej Gołyźniak-2+1+2+2+1/+1+1+2+2+1+3, Naskręt-1, Kacper Hałdaś-1+1+1+1/+2+1, Paweł Mockało-1+1+1/+1, -2? – 6 kolejka (brak danych), -2? – 7 kolejka (brak danych), Marcin Szczygielski-1, Krzysztof Pietrzak-1, Dawid Mądrzejewski-1+1+1,  /// R.Kurianowicz-2+1, Zasowski-1, ///Zaręba-1+1,
LOTNIK JEŻÓW (54) : Kamil Bojanowski-1+1+1+1/+1, Adrian Lis-1, Damian Górgul-1+1+1+1+1+1+1/+2+2+1+1, Maciej Suchanecki-1+1+2+1+2+2/+1+1+1+1+1, -1? – 3 kolejka (brak danych), Poczta (GKS)-1 – samobójczy, Białkowski-1/+1+1, Filip Pieńkowski-1+1/+1+1+1, Tomasz Madej-1, – 1 ? 16 kolejka (brak danych),Sebastian Wyka-1/+1, /// Niemirski-1, Michał Gołąb-1, Kocot-1, Arkadiusz Gawlik-1+1+1, Tomasz Madej-1,  
OLIMPIA KG (52) : Michał Zarzecki-1+1+1/+1, Bogdan Buda-1/+1+1, Marcin Hadała-1+2+1+1+1/+1, Jarosław Grzesiak-1+1+1+1+1/+1, +1 samobójczy (3 kol. Lotnik), Błażewski-2+1, Łukasz Kraszewski-1+1, Konrad Domin-1+1/+1+1+1, Marcin Masiel-1+1+1+1+1/+1, Krzysztofek-1, Daniel Bocheński-1, Przemysław Powiertowski-1+1,/// – 1 ? 23 kolejka (brak danych), -10?? – 25 kolejka (brak danych),
WŁÓKNIARZ LEŚNA (49) : Krzysztof Mazur-1+1+1+1+2+2+1, Krzysztof Pieśkiewicz-1+1+1+1+1/+1+3+1+1+2, Jacek Góraj-1/+1, Bartosz Mikuła-1+1+2/+1, -1? – 6 kolejka (brak danych), Daniel Farangus-1, Kołodziejczyk-1/+1, Bartosz Panek-1+2+1+1/+1+1+4, /// K.Panek-1, -1? – 21 kolejka (brak danych), +3 z walkowera (25 kol.)
LEŚNIK OSIECZNICA (49) : Dawid Górski-1+1+1/+1, Mateusz Janczyszyn-1+1+2, Zwierz-1, Krzysztof Szymański-1+1+1+3+3/+1, Przemysław Kotlarz-2+1+1+1+1+2+2, Rostkowski-1,  Mateusz Mucha-1+1, Krzysztof Kamuda-1, Miłosz Wojdygo-1,  -1? – 11 kolejka (brak danych), Kamil Kowalski-1, – 1 ? 16 kolejka (brak danych), ///– 1 ? 19 kolejka (brak danych), ///– 1 ? 20 kolejka (brak danych), Artur Broszko-1+1+1, Hubert Wojdygo-1+2,  Chmielowski-1, – 1 ? 23 kolejka (brak danych),Pańczyk-2, – 1 ? 28 kolejka (brak danych),
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA (47) : Krzysztof Sadowski-1+1+1+1/+1+1, Mariusz Krzysik-1+1+1/+1+2, Marek Spychalski-1+1+1/+2+1+1+1, Aleksander Pyrka-1+1/+1, Jacek Kapecki-1+1+1, Zbigniew Grzybowski-1+1, Krzysztof Lisowski-1/+1, +2 gole samobójcze (Piast Dziwiszów -10 kolejka), Patryk Długosz-1+1+1+1, Sławomir Pełdiak-2/+1+1+1, Damian Puzio-1+1+1/+1+1, /// Marcin Kobeluszczyk-1,
GRYF GRYFÓW (46) : Piotr Chlabicz-1+2+1, Paweł Ślusarczyk-3+3, Mateusz Baszak-1+2+1+1+3/+1+1+2+1+1+1+1, Bartosz Herman-1+1+1+1, Robert Rodziewicz-1+1+1/+1+1, Roskowiński-1, +1 samobójczy (9 kol. Olimpia KG), Sebastian Koman-1, /// Gandurski-1+1, Traube-1, Julian Rudnicki-1+1, -1?? – 25 kolejka (brak danych), Bryniak-1, Marzec-1,
VICTORIA RUSZÓW (43) : Mateusz Kowalski-1+1+1+1/+1+1+1, Bartosz Stelwach-1+1+1+1, Radomir Roztocki-1+1, Wacław-1, Dziewiątak-1+1, Krzysztof Frydlewicz-1+1, Grzegorz Borkowski-1+1, Bogusław Kosiorowski-1+1, Marek Skiba-1, Bartosz Kopania-1/+1, – 1 ? 16 kolejka (brak danych),Jędrylik-1,/// Fabio Pereira -1+1+1,  Felipe Santos-1+2+1+1+1+1, -3?? – 25 kolejka (brak danych),Medviediew-2, Paweł Proć-1,
PIAST ZAWIDÓW (41) : Paweł Woźny-1+1, Maciej Myszkowski-2+1+1+1+1+1, Tomasz Kozłowski-1, D.Bobko-1+1, Rafał Ryż-2+1+1, Bartosz Kapusta-2+1/+1+1+1+2, Szymków-1, D.Ryż-1, Pawlak-1, Przemysław Kleszczyński-1, Marcin Kiewra-1, -3??? – 18 kolejka (brak danych), -1? – 21 kolejka (brak danych), -2? – 23 kolejka (brak danych), 2?? – 25 kolejka (brak danych), 2?? – 26 kolejka (brak danych), – 1 ? 28 kolejka (brak danych), Fabian Nastalski-1,

 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery