Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Terminarz klasy A 13/14

Kolejka : 1 :: 2013-08-18 godz.15.00
1
MAJDAN BOLESŁAWICE
2
1
JAWA OTOK  
2
GÓRNIK WĘGLINIEC
0
5
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
3
KS STARE JAROSZOWICE
1
3
GKS RACIBOROWICE  
4
CHROBRY NOWOGRODZIEC
1
1
SPARTA ZEBRZYDOWA  
5
LZS BRZEŹNIK
1
0
KS ŁĄKA  
6
LKS OCICE
6
0
LZS ŁAZISKA  
7
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
3
4
GKS IWINY  
Kolejka : 2 :: 2013-08-25 godz.15.00
1
JAWA OTOK
1
3
GKS IWINY  
2
LZS ŁAZISKA
1
2
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
3
KS ŁĄKA
7
2
LKS OCICE  
4
SPARTA ZEBRZYDOWA
1
5
LZS BRZEŹNIK  
5
GKS RACIBOROWICE
3
2
CHROBRY NOWOGRODZIEC  
6
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA
5
1
KS STARE JAROSZOWICE  
7
MAJDAN BOLESŁAWICE
2
4
GÓRNIK WĘGLINIEC  
Kolejka : 3 :: 2013-09-01 godz.15.00
1
GKS IWINY
2
1
LZS ŁAZISKA  
2
GÓRNIK WĘGLINIEC
9
3
JAWA OTOK  
3
KS STARE JAROSZOWICE
5
1
MAJDAN BOLESŁAWICE  
4
CHROBRY NOWOGRODZIEC
1
3
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
5
LZS BRZEŹNIK
0
1
GKS RACIBOROWICE  
6
LKS OCICE
1
1
SPARTA ZEBRZYDOWA  
7
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
4
3
KS ŁĄKA  
Kolejka : 4 :: 2013-09-08 godz.15.00
1
GKS RACIBOROWICE
3
0vo
LKS OCICE  
2
JAWA OTOK
3
4
LZS ŁAZISKA  
3
KS ŁĄKA
9
2
GKS IWINY  
4
SPARTA ZEBRZYDOWA
1
1
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
5
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA
3
0
LZS BRZEŹNIK  
6
MAJDAN BOLESŁAWICE
3
2
CHROBRY NOWOGRODZIEC  
7
GÓRNIK WĘGLINIEC
3
4
KS STARE JAROSZOWICE  
Kolejka : 5 :: 2013-09-15 godz.15.00
1
KS STARE JAROSZOWICE
7
1
JAWA OTOK  
2
CHROBRY NOWOGRODZIEC
8
1
GÓRNIK WĘGLINIEC  
3
LZS BRZEŹNIK
2
0
MAJDAN BOLESŁAWICE  
4
LKS OCICE
0
3
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
5
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
0
2
GKS RACIBOROWICE  
6
GKS IWINY
1
2
SPARTA ZEBRZYDOWA  
7
LZS ŁAZISKA
1
1
KS ŁĄKA  
Kolejka : 6 :: 2013-09-22 godz.15.00
1
JAWA OTOK
2
6
KS ŁĄKA  
2
SPARTA ZEBRZYDOWA
4
0
LZS ŁAZISKA  
3
GKS RACIBOROWICE
5
1
GKS IWINY  
4
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA
6
0
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
5
MAJDAN BOLESŁAWICE
1
1
LKS OCICE  
6
GÓRNIK WĘGLINIEC
3
3
LZS BRZEŹNIK  
7
KS STARE JAROSZOWICE
3
1
CHROBRY NOWOGRODZIEC  
Kolejka : 7 :: 2013-09-29 godz.15.00
1
CHROBRY NOWOGRODZIEC
6
1
JAWA OTOK  
2
LZS BRZEŹNIK
3
1
KS STARE JAROSZOWICE  
3
LKS OCICE
4
1
GÓRNIK WĘGLINIEC  
4
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
2
0
MAJDAN BOLESŁAWICE  
5
GKS IWINY
1
3
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
6
LZS ŁAZISKA
0
3
GKS RACIBOROWICE  
7
KS ŁĄKA
0
4
SPARTA ZEBRZYDOWA  
Kolejka : 8 :: 2013-10-06 godz.15.00
1
KS STARE JAROSZOWICE
4
2
LKS OCICE  
2
CHROBRY NOWOGRODZIEC
2
1
LZS BRZEŹNIK  
3
JAWA OTOK
0
3
SPARTA ZEBRZYDOWA  
4
GKS RACIBOROWICE
3
0
KS ŁĄKA  
5
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA
3
0
LZS ŁAZISKA  
6
MAJDAN BOLESŁAWICE
6
2
GKS IWINY  
7
GÓRNIK WĘGLINIEC
2
1
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
Kolejka : 9 :: 2013-10-13 godz.15.00
1
LZS BRZEŹNIK
4
1
JAWA OTOK  
2
LKS OCICE
1
5
CHROBRY NOWOGRODZIEC  
3
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
2
0
KS STARE JAROSZOWICE  
4
GKS IWINY
1
3
GÓRNIK WĘGLINIEC  
5
LZS ŁAZISKA
3
5
MAJDAN BOLESŁAWICE  
6
KS ŁĄKA
2
6
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
7
SPARTA ZEBRZYDOWA
8
2
GKS RACIBOROWICE  
Kolejka : 10 :: 2013-10-20 godz.14.00
1
JAWA OTOK
1
7
GKS RACIBOROWICE  
2
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA
0
1
SPARTA ZEBRZYDOWA  
3
MAJDAN BOLESŁAWICE
2
0
KS ŁĄKA  
4
GÓRNIK WĘGLINIEC
5
1
LZS ŁAZISKA  
5
KS STARE JAROSZOWICE
6
2
GKS IWINY  
6
CHROBRY NOWOGRODZIEC
3
1
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
7
LZS BRZEŹNIK
2
1
LKS OCICE  
Kolejka : 11 :: 2013-10-27 godz.13.30
1
LKS OCICE
1
2
JAWA OTOK  
2
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
1
3
LZS BRZEŹNIK  
3
GKS IWINY
2
3
CHROBRY NOWOGRODZIEC  
4
LZS ŁAZISKA
4
0
KS STARE JAROSZOWICE  
5
KS ŁĄKA
4
3
GÓRNIK WĘGLINIEC  
6
SPARTA ZEBRZYDOWA
1
1
MAJDAN BOLESŁAWICE  
7
GKS RACIBOROWICE
0
2
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
Kolejka : 12 :: 2013-11-03 godz.13.30
1
JAWA OTOK
1
7
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
2
MAJDAN BOLESŁAWICE
1
3
GKS RACIBOROWICE  
3
GÓRNIK WĘGLINIEC
0
3
SPARTA ZEBRZYDOWA  
4
KS STARE JAROSZOWICE
2
3
KS ŁĄKA  
5
CHROBRY NOWOGRODZIEC
9
0
LZS ŁAZISKA  
6
LZS BRZEŹNIK
4
1
GKS IWINY  
7
LKS OCICE
1
2
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
Kolejka : 13 :: 2013-11-10 godz.13.30
1
KS ŁĄKA
2
4
CHROBRY NOWOGRODZIEC  
2
SPARTA ZEBRZYDOWA
0
2
KS STARE JAROSZOWICE  
3
GKS RACIBOROWICE
10
0
GÓRNIK WĘGLINIEC  
4
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA
2
1
MAJDAN BOLESŁAWICE  
5
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
2
3
JAWA OTOK  
6
GKS IWINY
2
1
LKS OCICE  
7
LZS ŁAZISKA
2
2
LZS BRZEŹNIK  
Kolejka : 14 :: 2014-03-23 godz.15.00
1
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA
7
1
GÓRNIK WĘGLINIEC  
2
GKS RACIBOROWICE
4
0
KS STARE JAROSZOWICE  
3
SPARTA ZEBRZYDOWA
3
2
CHROBRY NOWOGRODZIEC  
4
KS ŁĄKA
1
1
LZS BRZEŹNIK  
5
LZS ŁAZISKA
3
2
LKS OCICE  
6
GKS IWINY
1
2
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
7
JAWA OTOK
6
5
MAJDAN BOLESŁAWICE  
Kolejka : 15 :: 2014-03-30 godz.15.00
1
GKS IWINY
2
3
JAWA OTOK  
2
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
3
1
LZS ŁAZISKA  
3
LKS OCICE
5
4
KS ŁĄKA  
4
LZS BRZEŹNIK
1
2
SPARTA ZEBRZYDOWA  
5
CHROBRY NOWOGRODZIEC
1
1
GKS RACIBOROWICE  
6
KS STARE JAROSZOWICE
0
4
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
7
GÓRNIK WĘGLINIEC
1
1
MAJDAN BOLESŁAWICE  
Kolejka : 16 :: 2014-04-06 godz.15.00
1
JAWA OTOK
1
3
GÓRNIK WĘGLINIEC  
2
MAJDAN BOLESŁAWICE
2
3
KS STARE JAROSZOWICE  
3
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA
4
0
CHROBRY NOWOGRODZIEC  
4
GKS RACIBOROWICE
3
0
LZS BRZEŹNIK  
5
SPARTA ZEBRZYDOWA
4
0
LKS OCICE  
6
KS ŁĄKA
1
2
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
7
LZS ŁAZISKA
3
3
GKS IWINY  
Kolejka : 17 :: 2014-04-13 godz.15.00
1
LZS ŁAZISKA
4
0
JAWA OTOK  
2
GKS IWINY
2
0
KS ŁĄKA  
3
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
4
1
SPARTA ZEBRZYDOWA  
4
LKS OCICE
1
5
GKS RACIBOROWICE  
5
LZS BRZEŹNIK
0
3
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
6
CHROBRY NOWOGRODZIEC
6
2
MAJDAN BOLESŁAWICE  
7
KS STARE JAROSZOWICE
1
1
GÓRNIK WĘGLINIEC  
Kolejka : 18 :: 2014-04-19 godz.15.00
1
JAWA OTOK   KS STARE JAROSZOWICE  
2
GÓRNIK WĘGLINIEC   CHROBRY NOWOGRODZIEC  
3
MAJDAN BOLESŁAWICE   LZS BRZEŹNIK  
4
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA LKS OCICE  
5
GKS RACIBOROWICE GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
6
SPARTA ZEBRZYDOWA   GKS IWINY  
7
KS ŁĄKA   LZS ŁAZISKA  
Kolejka : 19 :: 2014-04-27 godz.15.00
1
KS ŁĄKA JAWA OTOK  
2
LZS ŁAZISKA SPARTA ZEBRZYDOWA  
3
GKS IWINY GKS RACIBOROWICE  
4
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 0GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
5
LKS OCICE MAJDAN BOLESŁAWICE  
6
LZS BRZEŹNIK GÓRNIK WĘGLINIEC  
7
CHROBRY NOWOGRODZIEC KS STARE JAROSZOWICE  
Kolejka : 20 :: 2014-05-04 godz.15.00
1
JAWA OTOK CHROBRY NOWOGRODZIEC  
2
KS STARE JAROSZOWICE vo 3:0LZS BRZEŹNIK  
3
GÓRNIK WĘGLINIEC LKS OCICE  
4
MAJDAN BOLESŁAWICE GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
5
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA GKS IWINY  
6
GKS RACIBOROWICE LZS ŁAZISKA  
7
SPARTA ZEBRZYDOWA KS ŁĄKA  
Kolejka : 21 :: 2014-05-11 godz.15.00
1
LZS BRZEŹNIK CHROBRY NOWOGRODZIEC  
2
SPARTA ZEBRZYDOWA JAWA OTOK  
3
KS ŁĄKA GKS RACIBOROWICE  
4
LZS ŁAZISKA GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
5
GKS IWINY MAJDAN BOLESŁAWICE  
6
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI GÓRNIK WĘGLINIEC  
7
LKS OCICE KS STARE JAROSZOWICE  
Kolejka : 22 :: 2014-05-18 godz.15.00
1
JAWA OTOK LZS BRZEŹNIK  
2
CHROBRY NOWOGRODZIEC LKS OCICE  
3
KS STARE JAROSZOWICE GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
4
GÓRNIK WĘGLINIEC GKS IWINY  
5
MAJDAN BOLESŁAWICE LZS ŁAZISKA  
6
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA KS ŁĄKA  
7
GKS RACIBOROWICE 3SPARTA ZEBRZYDOWA  
Kolejka : 23 :: 2014-05-25 godz.15.00
1
GKS RACIBOROWICE JAWA OTOK  
2
SPARTA ZEBRZYDOWA GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
3
KS ŁĄKA MAJDAN BOLESŁAWICE  
4
LZS ŁAZISKA GÓRNIK WĘGLINIEC  
5
GKS IWINY KS STARE JAROSZOWICE  
6
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI CHROBRY NOWOGRODZIEC  
7
LKS OCICE LZS BRZEŹNIK  
Kolejka : 24 :: 2014-06-01 godz.15.00
1
JAWA OTOK LKS OCICE  
2
LZS BRZEŹNIK GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
3
CHROBRY NOWOGRODZIEC 12 GKS IWINY  
4
KS STARE JAROSZOWICE LZS ŁAZISKA  
5
GÓRNIK WĘGLINIEC KS ŁĄKA  
6
MAJDAN BOLESŁAWICE SPARTA ZEBRZYDOWA  
7
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA GKS RACIBOROWICE  
Kolejka : 25 :: 2014-06-08 godz.15.00
1
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 3vo JAWA OTOK  
2
GKS RACIBOROWICE MAJDAN BOLESŁAWICE  
3
SPARTA ZEBRZYDOWA GÓRNIK WĘGLINIEC  
4
KS ŁĄKA KS STARE JAROSZOWICE  
5
LZS ŁAZISKA CHROBRY NOWOGRODZIEC  
6
GKS IWINY LZS BRZEŹNIK  
7
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI LKS OCICE  
Kolejka : 26 :: 2014-06-15 godz.15.00
1
JAWA OTOK GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
2
LKS OCICE GKS IWINY  
3
LZS BRZEŹNIK LZS ŁAZISKA  
4
CHROBRY NOWOGRODZIEC KS ŁĄKA  
5
KS STARE JAROSZOWICE SPARTA ZEBRZYDOWA  
6
GÓRNIK WĘGLINIEC GKS RACIBOROWICE  
7
MAJDAN BOLESŁAWICE GKS WARTA BOLESŁAWIECKA


Informacje Klubowe


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery