Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Okres przygotowawczy 2013

darmowy hosting obrazków

 

OKRES PRZYGOTOWAWCZY

GKS RACIBOROWICE


RELACJE Z MECZÓW SPARINGOWYCH :


 

7 SPARING

6 KWIETNIA 2013 (SOBOTA), GODZ. 16.00  

BOISKO W RACIBOROWICACH 

GKS RACIBOROWICE - GKS WARTA BOLESŁ.

1:4 (0:1)

gol dla GKS R-ce : 1:1 Krzysztof Halczuk 

Skład GKS R-ce : T. Doliński, - K. Ćwiak, M. Różycki, Z. Ćwiak, B. Ziaja, D. Poczta, -  K. Kurkiewicz (75, D. Białoń), Halczuk, M. Doliński, - A. Biały, A. Kulesza.

Sędziował : Michał Warchoł. 

"Gołą" jedenastką ( w polu grał nominalny bramkarz)  zdołaliśmy stawić czoła wyżej notowanemu rywalowi tylko do ok. 80 min., kiedy to Halczuk doprowadził do remisu.    W końcówce szalę zwycięstwa przechylili jednak goście i odnieśli wysokie zwycięstwo.

 


 

 

 

 

6 SPARING,

 

27 MARCA 2013 (ŚRODA),

GODZ.16.30,BOISKO W RACIBOROWICACH  

CZEKAJĄC NA LIGĘ   

GKS RACIBOROWICE – SOKÓŁ KRZYWA 2:2 (0:1) 

Gole: 0:1 Paweł Kuśmierz, 0:2 Wojciech Plizga, 1:2 Adrian Kulesza (82), 2:2 Adrian Biały (88) 

Skład GKS : Tomasz Doliński (46, Kacper Kurkiewicz (70, Dawid Kopczyński)) - Dariusz Poczta, Mateusz Doliński, Mirosław Różycki, Kamil Ćwiak – Mariusz Wieczorek (75, Dariusz Białoń),  Bartosz Ziaja,  Krzysztof Halczuk (80, Dominik Burdzy), Krzysztof Palczak (46, Rafał Częstochowski)  - Adrian Biały, Adrian Kulesza. 

Trener : Zdzisław Karpowicz.  

Skład Sokoła Krzywa : Tytus (gościnnie), Ginowicz, Kłonicki, Gruszecki, Kuśmierz, Plizga, Wiatrowicz, Staszak (Ziembowski), M.Więdłocha (Zawada), Hawrylów, Gapski (Pakosz).

Trener : Bogdan Kozłowski

Zima, zima, zima ... Już mamy jej dosyć !!! Po raz drugi OZPN musiał przełożyć start w klasie A. W trybie szybkim zorganizowano sparing z Sokołem. Mecz odbył się na zmrożonym i w większej połowie zaśnieżonym boisku. Po słabej grze naszego zespołu zdołaliśmy w końcówce doprowadzić do remisu ...

Pierwsza połowa nie zachwyciła, w naszej grze było sporo nerwowości, niepotrzebnych emocji.

Po przerwie obraz gry był podobny. Goście mieli sporą przewagę. Po jednym z dośrodkowań z bocznego sektora boiska Kuśmierz ładnie uderzył pod poprzeczkę i zawodnicy Krzywej wyszli na prowadzenie, a potem nieporozumienie w środkowej strefie zakończyło się stratą piłki i kontrą zawodników Sokoła, po której Plizga wyszedł na „sam na sam” z Kurkiewiczem nie dając mu szans. Przegrywaliśmy 0:2, a nasi zawodnicy zamiast grać zajmowali się na boisku innymi rzeczami, komentarzami decyzji sędziego, utarczkami słownymi z zawodnikami gości. To był bardzo brzydki obraz tego meczu, meczu jedynie sparingowego. Panowie zostawcie troszkę emocji na zbliżającą się ligę ... Gdy sędzia i trenerzy doprowadzili swoich podopiecznych do porządku, zaczęło się w końcu coś dziać jeśli chodzi o grę. W końcówce nasz zespół „przycisnął” i udało się „szczęśliwie” doprowadzić do remisu.

Remis na własnym boisku z niżej notowanym rywalem nie nastraja optymizmem przed zbliżającymi się derbami z GKS Iwiny w lidze. Niestety wychodzi chyba brak zaangażowania zawodników w treningi ... Czas obudzić się ze snu zimowego ... !!!


 

5 SPARING,10 MARCA 2013 (NIEDZIELA), GODZ.14.00,BOISKO W RACIBOROWICACH  

 

NIEWIADOMA PRZED LIGĄ !

 GKS RACIBOROWICE – SKORA JADWISIN 1:3 (1:2) 

Gol dla GKS : 1:0 Adrian Kulesza 

Skład GKS : Kacper Kurkiewicz (46, Dawid Kopczyński) - Dariusz Poczta, Adrian Woźny, Mateusz Doliński, Mirosław Różycki, - Rafał Częstochowski (46, Dominik Burdzy (75, Kacper Kurkiewicz)), Krystian Bączkiewicz, Bartosz Ziaja,  Krzysztof Palczak (30, Tomasz Doliński), - Kamil Ćwiak, Adrian Kulesza. 

Trener : Zdzisław Karpowicz.  

Sędziował : Andrzej Socha.  

Po dzisiejszym (ostatnim) sparingu nie wiemy na co będzie stać naszą drużynę w lidze. W  lekko eksperymentalnym składzie wystąpiła dziś Gieksa. Szansę gry w „polu” dostali dziś nasi bramkarze. Początek meczu nie zapowiadał takiego obrotu sprawy. Szybko strzelony gol po pięknej zespołowej akcji i przewaga przez około 20 minut. Jednak potem sporo błędów w poczynaniach defensywnych naszego zespołu i to goście zaczęli dominować, czego efektem były dwa gole. Zespół Skory pokazał nam jak dużo pracy jeszcze przed nami przed rozpoczynającą się rundą rewanżową. Czy wystarczy nam czasu, aby poprawić niektóre elementy gry ? Pozostało już tylko zaledwie dwa tygodnie do pierwszego meczu o punkty. Wprawdzie w drugiej części gry Gieksa grała nienajgorzej i była blisko wyrównania, jednak skuteczność napastników i pomocników była dziś bardzo słaba. W końcówce goście przeprowadzili jeszcze jedną kontrę i ustalili wynik końcowy. Mimo, że graliśmy lepiej drugą połowę to ... przegraliśmy ją 0:1. Goście pokazali nam co znaczy mieć skuteczność!

 


 

4 SPARING,

2 MARCA 2013 (SOBOTA), GODZ.14.00,

BOISKO W OLSZANICY  

BŁOTNISTA WYGRANA ...  

OLIMPIA OLSZANICA - GKS RACIBOROWICE 1:3 (0:2) 

Gole: 0:1, 0:2 (2) Adrian Biały,  0:3 Dariusz Chlebowicz, 1:3 ???  

Skład GKS : Tomasz Doliński (46, Kacper Kurkiewicz), - Dariusz Poczta, Adrian Woźny, Mateusz Doliński, Mirosław Różycki, - Rafał Częstochowski (46, Marek Bogacki), Bartosz Ziaja, Kamil Ćwiak (75, Dariusz Białoń), Mariusz Wieczorek (46, Grzegorz Przybylski), - Adrian Biały, Łukasz Maksymczyk (46, Dariusz Chlebowicz). 

Ponadto w 2 części kilka zmian powrotnych (nie uwzględniano w składzie). 

Trener : Zdzisław Karpowicz.  

Mecz w Olszanicy odbył się na bocznym boisku, gdzie zalegał śnieg i było sporo dużych kałuży wody. Takie warunki spowodowały, że granie w piłkę było bardzo mocno utrudnione dla obu drużyn. Z obu stron było sporo akcji bramkowych, niektórych z uwagi na warunki nie udało się należycie wykorzystać. GKS okazał się drużyną bardziej doświadczoną i za sprawą swojego snajpera w osobie Adriana Białego już do przerwy ustawił mecz. Przy obu golach dla Gieksy asystował Dariusz Chlebowicz, który w tym meczu pokazał, że w piłkę grać się nie zapomina ! Po przerwie nasz weteran ładnym wejściem w pole karne sam podwyższył prowadzenie. Bramka na 3:0 rozluźniła nasz zespół do tego stopnia, że to gospodarze zaczęli zdecydowanie dominować i udało im się zdobyć honorowego gola. W kilku innych akcjach świetnie w bramce Gieksy bronił Kacper Kurkiewicz popisując się znakomitymi interwencjami. Wygrana cieszy, ale najważniejsze jest wybieganie w tym meczu na bardzo trudnym grząskim boisku, zważywszy że GKS zagrał drugi mecz w odstępie dwóch dni.

 


3 SPARING,

28 LUTEGO 2013 (czwartek), GODZ.18.30,

BOISKO W LEGNICY  

WIECZORNY REMIS ! 

GÓRNIK ZŁOTORYJA - GKS RACIBOROWICE 3:3 (1:0)

Gole: 1:0 ? (25), 1:1 Adrian Kulesza (56), 1:2 Adrian Biały (65), 2:2 Mateusz Dudzic (73), 2:3 Rafał Częstochowski (75), 3:3 ? (91) 

Skład GKS : Tomasz Doliński (46, Kacper Kurkiewicz (80, Andrzej Czarnota)), - Dariusz Poczta, Adrian Woźny, Mateusz Doliński, Mirosław Różycki, - Krzysztof Palczak (46, Rafał Częstochowski (80, Dominik Burdzy), Krzysztof Halczuk, Kamil Ćwiak, Mariusz Wieczorek (46, Mateusz Wrazidło), - Adrian Biały, Adrian Kulesza. 

Trener : Zdzisław Karpowicz. 

O godzinie 18.30 przy światłach i na sztucznej nawierzchni boiska Miedzi w Legnicy spotkały się dwie czołowe ekipy klasy A Górnik (1 miejsce w grupie legnickiej) i GKS (4 miejsce w grupie jeleniogórskiej). Widać było, że obie drużyny prezentują coraz lepszą formę. Mecz był bardzo wyrównany i nie brakowało ładnych składnych akcji z obu stron... Remis jest jak najbardziej zasłużonym wynikiem, choć nasza wygrana była bardzo blisko, ale w ostatniej akcji straciliśmy pechowo gola... W pierwszej części gry optyczną przewagę posiadał zespół Górnika. W 25 minucie nasi obrońcy w niegroźnej sytuacji w bocznej strefie boiska stracili piłkę. Zawodnik Górnika dograł do swojego kolegi, który  ładnym plasowanym strzałem umieścił piłkę w siatce bezradnego Dolińskiego. Ta bramka trochę obudziła nasz zespół, który z czasem dochodził do kilku dogodnych sytuacji. Najlepszej nie wykorzystał Adrian Kulesza, który z bliska po strzale głową nie trafił do siatki złotoryjan. Nasza defensywa grała już dość uważnie i udało się zażegnać niebezpieczeństwo pod naszą bramką. Po przerwie ujrzeliśmy jeszcze lepszy obraz gry naszej drużyny. Niektóre akcje były bardzo ładne i składne, nawet zawodnicy Górnika byli takim faktem zaskoczeni. Gieksy zdecydowanie przez dwadzieścia minut tej połówki dominowała. Efektem dwa gole naszych Adrianów i wyjście na prowadzenie. Wydawało się, że to nasz zespół powinien podwyższyć prowadzenie, a jednak nie udało się. W niegroźnej sytuacji Woźny sfaulował napastnika Górnika tuż przed linią pola karnego. Górnicy wykorzystali swoją szansę. Dobra wrzutka na piąty metr i do piłki doskoczył Dudzic, który głowa wpakował ją do siatki. Był remis. Ale tu kolejne zaskoczenie dla złotoryjan. Po błędzie swojego bramkarza ładnym lobem popisał się Częstochowski i wyprowadził nasz zespół ponownie na prowadzenie. Po zdobyciu gola Gieksa kontrolowała grę, było dużo walki, akcje górników były skrupulatnie rozbijane przez naszych obrońców. Był już doliczony czas gry, nasi zawodnicy chyba zaczynali świętować zwycięstwo, a tymczasem rzut wolny z ok. 20 metrów wykonywali złotoryjanie. Szybko wykonany rzut wolny, nikt z naszych pomocników i obrońców nie zdołał zablokować strzału zawodnika Górnika, a ten huknął z ok. 20 metrów. Piłka szybowała wprost w ręce Czarnoty, ale ten ... niestety piłkę przepuścił pokazując w ten sposób, iż bez przygotowania treningowego nie da się skutecznie bronić. Po tej bramce sędzia główny zakończył mecz. Pozostał spory niedosyt, bo zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki i to dosłownie ....


2 SPARING,

17 LUTEGO 2013 (NIEDZIELA), GODZ.14.00,

BOISKO W RACIBOROWICACH

 

BIAŁY ROZŁOŻYŁ KRZYWĄ ...

  GKS RACIBOROWICE – SOKÓŁ KRZYWA 3:1 (2:1)

Gole dla GKS : 1:0, 2:0, 3:1 (3) Adrian Biały,

gol dla Sokoła : 2:1 Patryk Pakosz

Skład GKS Raciborowice : Tomasz Doliński (75, Andrzej Czarnota), - Dariusz Poczta, Mateusz Doliński (46, Rafał Częstochowski), Adrian Woźny, Mirosław Różycki, Krzysztof Palczak (46, Grzegorz Przybylski), Krystian Bączkiewicz, Krzysztof Halczuk, Bartosz Ziaja, - Adrian Biały, Kamil Ćwiak.

Skład Sokoła Krzywa: Ziembikiewicz, - zawodnik testowany, Ginowicz, Więdłocha (Moskwa), Gruszecki, Kurczak (Kożuchowski), Staszak (zawodnik testowany), Kuśmierz (zawodnik testowany), Hawrylów (Witenberg), Pakosz (zawodnik testowany). [źródło : strona internetowa Sokoła] 

Sędziował : Andrzej Socha.

Widzów : ok. 20

W niedzielne popołudnie GKS rozegrał swój drugi tegoroczny sparing. Tym razem na własnym boisku. Boisko ośnieżone, a zatem warunki dość trudne. Mecz rozpoczął się od mocnego akcentu Gieksy. Już pierwsza akcja przyniosła naszemu zespołowi gola. Ładnym strzałem akcję zakończył Adrian Biały. Napastnik Gieksy potwierdził w tym meczu swoją wysoką formę, strzelając jeszcze dwa gole w tym meczu. Sokół w tym meczu nie miał zbyt dużo do powiedzenia. Wprawdzie goście zdobyli kontaktowego gola, ale z przebiegu meczu to Gieksa była stroną zdecydowanie bardziej dominującą. I wynik mógł być nawet wyższy. Znakomitej szansy nie wykorzystał m.in. Bartosz Ziaja, który z 5 m. posłał piłkę nad poprzeczką.  

 

 


1 SPARING,9 LUTEGO 2013 (SOBOTA), GODZ.15.00,

BOISKO W WARCIE BOLESŁAWIECKIEJ

PIERWSZY SPARING  

GKS WARTA BOL. - GKS RACIBOROWICE 4:3 (2:1)

 

Gole : 1:0, 2:1 (2) Arkadiusz Rostkowski, 1:1 Krzysztof Halczuk, 3:1 Damian Puzio, 4:1 Marek Spychalski, 4:2 i 4:3 (2) Adrian Biały

Skład GKS Warta : Paweł Gibas - zawodnik testowany, Łukasz Tofil, Jacek Kapecki, Remigiusz Buchowski (Grzesiek Grabarz) - Damian Puzio, Marek Spychalski (Marcin Kobeluszczyk), Rafał Kotwica, Tomasz Naliński (Mariusz Krzysik), Sebastian Faltyn - Arkadiusz Rostkowski (Mateusz Orda)

Skład GKS Raciborowice : Kacper Kurkiewicz (46, Tomasz Doliński), - Dariusz Poczta, Marek Bogacki (46, Krzysztof Palczak), Mateusz Doliński (85, Dariusz Białoń), Mirosław Różycki (65, Marek Bogacki), Kamil Ćwiak, - Adrian Woźny, Krzysztof Halczuk, Bartosz Ziaja, Adrian Biały, - Adrian Kulesza.

Rezerwa : Dawid Kopczyński (br.)

Sędziował : Sławomir Turkiewicz.

Widzów : ok. 50

Po raz pierwszy w roku 2013 nasz zespół rozegrał mecz na boisku. Nie było to jednak boisko trawiaste, ale śnieżne, gdzie warunki były dość trudne dla obu drużyn. Na pierwszy rzut rywal dość wymagający, grający o klasę wyżej. GKS Warta jest w trakcie budowy drużyny, której zadaniem jest utrzymanie w klasie okręgowej. Nasz zespół zaprezentował się na tle gospodarzy dość dobrze. Porażka wynika raczej z głupio traconych bramek po indywidualnych błędach....

Mecz był dość wyrównany, obie drużyny miały po kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, ale napastnikom brakowało skuteczności. Na pewno warunki boiskowe troszkę utrudniały poczynania obu ekip, ale mimo wszystko, oba zespoły zagrały niezły mecz. Na prowadzenie wyszedł zespół Warty po kardynalnym błędzie naszego kapitana Dariusza Poczty, który zbyt długo przetrzymywał piłkę w polu karnym i wdał się w drybling tracąc piłkę. Napastnik gospodarzy skrupulatnie wykorzystał ten błąd. Prowadzenie gospodarzy trwało zaledwie chwilę, gdyż po dobrej akcji ładnym strzałem pod poprzeczkę wyrównał Halczuk. Tuż przed końcem pierwszej połowy tracimy kolejną „głupią” bramkę. Po niegroźnym strzale piłka po fatalnej interwencji Kurkiewicza wpada „za kołnierz” naszego bramkarza. Po przerwie dość dużą przewagę osiąga zespół Warty, której efektem są dwa kolejne gole. Wydaje się, że nasz zespół może przegrać wysoko. Nic z tego ! Gieksa w końcówce przebudziła się i po składnych akcjach w przeciągu dwóch minut zdobyła dwa gole, a ich autorem był niezawodny Adrian Biały. Na wyrównanie brakło już czasu i sił.

Jednak mimo porażki należy pochwalić nasz zespół za kilka niezłych akcji w tym meczu i walkę do końca. Rywale zaś pokazali, iż bardzo poważnie myślą o utrzymaniu w klasie okręgowej. Na pewno na tle naszego zespołu wypadli dużo lepiej pod względem kondycyjnym.  Informacje Klubowe


SENIORZY 2019/2020


TRAMPKARZE 2019/2020


MŁODZICY 2019/2020


ŻAKI 2019/2020


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery