Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Wyniki/Zapowiedź kolejki


WYNIKI 26KOLEJKI :

Sobota, 9 czerwca 2012 :

LKS OCICE - GKS RACIBOROWICE 11:2

GKS WARTA BOL. - KS ŁĄKA

WŁÓKNIARZ II MIRSK - JAWA OTOK

LKS DOBRA - KS STARE JAROSZOWICE

GKS IWINY - LKS KRAŚNIK DOLNY

LEŚNIK OSIECZNICA - SPARTA ZEBRZYDOWA

GKS TOMASZÓW - MAJDAN BOLESŁAWICE


WYNIKI 25 KOLEJKI :

Sobota, 2 czerwca 2012 :

SPARTA ZEBRZYDOWA - GKS TOMASZÓW BOL. 2:1

LKS KRAŚNIK - LKS OCICE 4:2

KS STARE JAROSZOWICE - GKS IWINY 6:0 

i walkower (goście zdekompletowany skład) wynik z boiska utrzymany

KS ŁĄKA - LKS DOBRA 3:2

MAJDAN BOLESŁAWICE - WŁÓKNIARZ II MIRSK 2:1

zweryfikowano na walkower 0:3

JAWA OTOK - WARTA BOLESŁAWIECKA 3:0 vo (goście nie przyjechali)

Niedziela : 3 czerwca 2012 :

godz. 16.00 GKS Raciborowice - Leśnik Osiecznica 3:4 (2:1)

Mecz został zweryfikowany przez OZPN jako walkower 3:0 dla GKS Raciborowice !

 


 

WYNIKI 24 KOLEJKI :

Sobota, 26 maja 20120 :

 

GKS TOMASZÓW BOL. - GKS RACIBOROWICE 3:1

WŁÓKNIARZ II MIRSK - GKS WARTA BOL. 4:3

LKS DOBRA - JAWA OTOK 10:4

GKS IWINY - KS ŁĄKA 0:7

LKS OCICE - KS STARE JAROSZOWICE 2:2

LEŚNIK OSIECZNICA - LKS KRAŚNIK DOLNY 1:1

MAJDAN BOLESŁAWICE - SPARTA ZEBRZYDOWA 5:2


 

WYNIKI 23 kolejki :

Sobota, 19 maja 2012 : 

Sparta Zebrzydowa - Włókniarz II Mirsk

LKS Kraśnik - GKS Tomaszów Bol. 1:0

KS Stare Jaroszowice - Leśnik Osiecznica 4:3

KS Łąka - LKS Ocice 3:1

Jawa Otok - GKS Iwiny 6:0

GKS Warta Bol. - LKS Dobra 2:15

 

Poniedziałek, 21 maja 2012 :

GKS RACIBOROWICE - MAJDAN 2:1 (1:1) 

 


 

WYNIKI 22 kolejki :

 

 

Sobota, 12 maja 2012, godz.15.00 :

SPARTA ZEBRZYDOWA - GKS RACIBOROWICE 4:0 (4:0)

WŁÓKNIARZ II MIRSK - LKS DOBRA 1:1

GKS IWINY - GKS WARTA BOL., 1:1

LKS OCICE - JAWA OTOK 3:0 VO

LEŚNIK OSIECZNICA - KS ŁĄKA 4\:2

GKS TOMASZÓW - KS STARE JAROSZOWICE 1:6

MAJDAN BOLESŁAWICE - LKS KRAŚNIK DOLNY 4:5

 


 

Wyniki 21 kolejki :

sobota, 5 maja 2012 :

 

GKS RACIBOROWICE - WŁÓKNIARZ II MIRSK 0:2 (0:1)

 

LKS DOBRA - GKS IWINY 16:0

GKS WARTA BOL. - LKS OCICE 0:3

JAWA OTOK - LESNIK OSIECZNICA 5:3

KS ŁAKA - GKS TOMASZÓW BOL. 1:0

KS STARE JAROSZOWICE - MAJDAN BOLESŁAWICE 2:0

LKS KRAŚNIK DOLNY - SPARTA ZEBRZYDOWA 1:1

 

 


 

Wyniki 20 kolejki :

Wtorek, 1 maja :

Włókniarz II Mirsk - GKS Iwiny 6:0

LKS Ocice - LKS Dobra 3:1

Leśnik Osiecznica - GKS Warta Bol. 0:2

GKS Tomaszów Bol. - Jawa Otok 0:3

Majdan Bolesławice - KS Łąka 13:2

Sparta Zebrzydowa - KS Stare Jaroszowice 0:1

Środa, 2 maja :

GKS RACIBOROWICE - LKS KRAŚNIK DOLNY 3:3

 


 

 

Wyniki 19 kolejki :

Sobota, 28 kwietnia 2012 r. :

 

LKS Kraśnik Dolny - Włókniarz Mirsk 1:2

KS Stare Jaroszowice - GKS RACIBOROWICE 5:1

KS Łąka - Sparta Zebrzydowa 3:1

Jawa Otok - Majdan Bolesławice 4:2

LKS Dobra - Leśnik Osiecznica 3:3

GKS Iwiny - LKS Ocice 2:6

GKS Warta - GKS Tomaszów Bol. ??

 


 

Wyniki 18 kolejki klasy terenowej juniorów :

 

godz.10.00 GKS RACIBOROWICE - KS ŁĄKA 0:4 (0:1)

 

Pozostałe mecz o godz.15.00 :

Włókniarz II Mirsk - LKS Ocice

Leśnik Osiecznica - GKS Iwiny

GKS Tomaszów Bol. - LKS Dobra 3:0

Majdan Bolesławice - GKS Warta Bol. 2:1

Sparta Zebrzydowa - Jawa Otok

LKS Krasnik - KS Stare Jaroszowice 1:3


 

Wyniki 17 kolejki klasy terenowej juniorów :

Sobota, 14 kwietnia 2012 :

JAWA OTOK - GKS RACIBOROWICE 8:0 (1:0)

GKS Iwiny - GKS Tomaszów Bol. 0:3

KS Stare Jaroszowice - Włókniarz II Mirsk 6:1

LKS Dobra - Majdan Bolesławice 3:9

KS Łąka - LKS Kraśnik Dolny 1:2

LKS Ocice - Leśnik Osiecznica 2:4

GKS Warta - Sparta Zebrzydowa 6:3

 


Wyniki 16 kolejki klasy terenowej juniorów :

Wtorek, 10 kwietnia 2012 :

GKS RACIBOROWICE - GKS WARTA BOL. 4:2 (1:2)

KS Stare Jaroszowice - KS Łąka 1:1

GKS Tomaszów - LKS Ocice 1:2

Włókniarz II Mirsk - Leśnik Osiecznica 1:1

Majdan Bolesławice - GKS Iwiny 5:2

Sparta Zebrzydowa - LKS Dobra 2:4

LKS Kraśnik Dolny - Jawa Otok 2:4

 


 

Wyniki 15 kolejki klasy terenowej juniorów :

Piątek, 6 kwietnia 2012 : 

wszystkie mecze o godzinie 15.00

LKS DOBRA - GKS RACIBOROWICE 10:1 (6:1)

KS Łąka - Włókniarz II Mirsk 5:2

Jawa Otok - KS Stare Jaroszowice 3:2

GKS Warta Bol. - LKS Kraśnik Dolny 2:1

GKS Iwiny - Sparta Zebrzydowa 2:3

LKS Ocice - Majdan Bolesławice 1:1

Leśnik Osiecznica - GKS Tomaszów Bol. 10:0

 


 

Wyniki 14 kolejki klasy terenowej juniorów :

Sobota, 31 marca 2012 : 

godz. 15.00 Majdan Bolesławice - Leśnik Osiecznica 2:1

godz. 15.00 Sparta Zebrzydowa - LKS Ocice 0:2

godz. 15.00 LKS Kraśnik Dolny - LKS Dobra 3:5

godz. 15.00 KS Stare Jaroszowice - GKS Warta Bol. 0:1

godz. 15.00 KS Łaka - GKS Jawa Otok 3:0

 Niedziela , 1 kwietnia 2012 :

godz. 10.00 Włókniarz II Mirsk - GKS Tomaszów Bol. 2:3

godz. 11.00 GKS RACIBOROWICE - GKS IWINY 7:0


  

 

XIII KOLEJKA

PIĄTEK, 11 LISTOPADA 2011

 

GKS RACIBOROWICE - LKS OCICE 3:1

JAWA OTOK - WŁOKNIARZ II MIRSK 3:6

KS ŁĄKA - GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 3:0

KS STARE JAROSZOWICE - LKS DOBRA 4:0

LKS KRASNIK DOLNY - GKS IWINY 9:3

SPARTA ZEBRZYDOWA - LEŚNIK OSIECZNICA 2:3

MAJDAN BOLESŁAWICE - GKS TOMASZÓW BOL. 4:1

 


 

XII KOLEJKA :

SOBOTA, 5 LISTOPADA 2011, GODZ.14.00

 

LEŚNIK OSIECZNICA - GKS RACIBOROWICE 0:2

WŁÓKNIARZ II MIRSK - MAJDAN BOLESŁAWICE 3:2

GKS TOMASZÓW BOL. - SPARTA ZEBRZYDOWA 1:0

LKS OCICE - LKS KRAŚNIK DOLNY 11:3

GKS IWINY - KS STARE JAROSZOWICE 1:2

LKS DOBRA - KS ŁĄKA 2:1

GKS WARTA BOL. - JAWA OTOK 1:0


 

 

XI KOLEJKA :

SOBOTA, 29 PAŹDZIERNIKA 2011, GODZ. 14.00

 

GKS RACIBOROWICE - GKS TOMASZÓW BOL. 0:1

GKS WARTA BOL. - WŁÓKNIARZ II MIRSK 2:1

JAWA OTOK - LKS DOBRA 2:4

KS ŁĄKA - GKS IWINY 9:1

KS STARE JAROSZOWICE - LKS OCICE 0:0

LKS KRAŚNIK DOLNY - LEŚNIK OSIECZNICA 0:2

SPARTA ZEBRZYDOWA - MAJDAN BOLESŁAWICE 2:3

 

 

 

 


X KOLEJKA :

SOBOTA, 23 PAŹDZIERNIKA 2011

 

MAJDAN BOLESŁAWICE - GKS RACIBOROWICE 8:2 (4:0)

WŁÓKNIARZ II MIRSK - SPARTA ZEBRZYDOWA 3:0

GKS TOMASZÓW - LKS KRAŚNIK DOLNY 4:6

LEŚNIK OSIECZNICA - KS STARE JAROSZOWICE 2:1

LKS OCICE - KS ŁĄKA 3:0

GKS IWINY - JAWA OTOK 3:0

LKS DOBRA - GKS WARTA BOL. 7:1

 


 

IX KOLEJKA :

SOBOTA, 15 PAŹDZIERNIKA 2011,  GODZ. 15.00

GKS RACIBOROWICE - SPARTA ZEBRZYDOWA 4:0

LKS DOBRA - WŁÓKNIARZ II MIRSK 7:1

GKS WARTA BOL. - GKS IWINY 4:3

JAWA OTOK - LKS OCICE 0:5

KS ŁĄKA - LEŚNIK OSIECZNICA 1:2

KS STARE JAROSZOWICE - GKS TOMASZÓW BOL. 2:0

LKS KRAŚNIK DOLNY - MAJDAN BOLESŁAWICE 1:9

 


 

 

VIII KOLEJKA :

8 PAŹDZIERNIKA 2011, GODZ. 15.00

 

SPARTA ZEBRZYDOWA - LKS KRAŚNIK DOLNY 8:5

MAJDAN BOLESŁAWIECE - KS STARE JAROSZOWICE 7:4

GKS TOMASZÓW - KS ŁĄKA 1:2

LEŚNIK OSIECZNICA - JAWA OTOK 3:1

LKS OCICE - GKS WARTA 3:0

GKS IWINY - LKS DOBRA 5:6

 

9 PAŹDZIERNIKA 2011, GODZ. 11.00

WŁÓKNIARZ II MIRSK - GKS RACIBOROWICE 2:2 (0:2)


 

VII KOLEJKA :

1 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA), GODZ.15.00

 

 

LKS KRAŚNIK DOLNY - GKS RACIBOROWICE 3:0 vo

GKS IWINY - WŁÓKNIARZ MIRSK 0:3

LKS DOBRA - LKS OCICE 2:4

GKS WARTA BOL. - LEŚNIK OSIECZNICA 0:5

JAWA OTOK - GKS TOMASZÓW BOL. 5:0

KS ŁĄKA - MAJDAN BOLESŁAWICE 2:2

KS STARE JAROSZOWICE - SPARTA ZEBRZYDOWA 5:1

 


 

 

VI KOLEJKA : 

24 WRZEŚNIA (SOBOTA), GODZ. 15.00

WŁÓKNIARZ II MIRSK - LKS KRAŚNIK DOLNY ?

SPARTA ZEBRZYDOWA - KS ŁĄKA 1:3

MAJDAN BOLESŁAWICE - JAWA OTOK 3:0

GKS TOMASZÓW BOL. - GKS WARTA BOL. 4:1

LEŚNIK OSIECZNICA - LKS DOBRA 7:1

LKS OCICE - GKS IWINY 8:1

 

25 WRZEŚNIA (NIEDZIELA), GODZ. 15.00

GKS RACIBOROWICE - KS STARE JAROSZOWICE 3:2

 


 

V KOLEJKA :

20 WRZEŚNIA (WTOREK), GODZ. 16.00

 

KS ŁĄKA - GKS RACIBOROWICE 2:2 (0:0)

LKS OCICE - WŁÓKNIARZ II MIRSK 4:2

GKS IWINY - LEŚNIK OSIECZNICA 1:2

LKS DOBRA - GKS TOMASZÓW 0:1

GKS WARTA - MAJDAN BOLESŁAWICE 2:5

JAWA OTOK - SPARTA ZEBRZYDOWA 5:3

KS STARE JAROSZOWICE - LKS KRAŚNIK DOLNY 6:2

 


 

IV KOLEJKA :

13 WRZEŚNIA (WTOREK), GODZ. 17.00 :

GKS RACIBOROWICE - KS JAWA OTOK 5:0

GKS TOMASZÓW - GKS IWINY 2:2

MAJDAN BOLESLAWICE - LKS DOBRA 3:2

SPARTA ZEBRZYDOWA - GKS WARTA 3:1

LKS KRAŚNIK DOLNY - KS ŁĄKA 1:6

WŁÓKNIARZ II MIRSK - KS STARE JAROSZOWICE 3:5

LEŚNIK OSIECZNICA - LKS OCICE 7:2

 


III KOLEJKA :

 

10 WRZEŚNIA 2011 (SOBOTA) :

LKS OCICE - GKS TOMASZÓW 3:0

GKS IWINY - MAJDAN BOLESLAWICE 1:3

LKS DOBRA - SPARTA ZEBRZYDOWA 2:2

JAWA OTOK - KRAŚNIK DOLNY 0:3

KS ŁĄKA - STARE JAROSZOWICE 3:1

WŁÓKNIARZ II MIRSK - LESNIK OSIECZNICA 1:5

 

11 WRZEŚNIA 2011 (NIEDZIELA):

GODZ.15.00

GKS WARTA BOL. - GKS RACIBOROWICE 1:6 (1:4)


 

 

II KOLEJKA :

 

3 WRZEŚNIA 2011 (SOBOTA)

 

GODZ. 12.00

GKS RACIBOROWICE - LKS DOBRA 2:5 (1:0)

GODZ. 15.00

KS STARE JAROSZOWICE - JAWA OTOK 3:0 vo

LKS KRAŚNIK DOLNY - GKS WARTA BOL. 0:2

SPARTA ZEBRZYDOWA - GKS IWINY 5:4

MAJDAN BOLESŁAWICE - LKS OCICE 2:1

GKS TOMASZÓW BOL. - LESNIK OSIECZNICA 2:2

KS ŁĄKA - PAUZA

 


  

I KOLEJKA :

 

 

 

1 WRZESNIA 2011 (CZWARTEK), GODZ. 17.00

 

 

GKS IWINY - GKS RACIBOROWICE 0:11 (0:5)

GKS TOMASZÓW - PAUZA

GKS WARTA BOL. - KS STARE JAROSZOWICE 0:2

LKS OCICE - SPARTA ZEBRZYDOWA 3:2

LKS DOBRA - LKS KRAŚNIK DOLNY 2:3

JAWA OTOK - KS ŁĄKA 1:4

LEŚNIK OSIECZNICA - MAJDAN BOLESŁAWICE 3:1


 

 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery