Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Terminarz kl.T

TERMINARZ KLASY TERENOWEJ JUNIORÓW

SEZON 2011/12 GRUPA III


RUNDA REWANŻOWA :

Kolejka : 14 :: 2012-03-31 godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK
2
3
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
2
MAJDAN BOLESŁAWICE
2
1
LEŚNIK OSIECZNICA  
3
SPARTA ZEBRZYDOWA
0
2
LKS OCICE  
4
GKS RACIBOROWICE
7
0
GKS IWINY  
5
LKS KRAŚNIK DOLNY
3
5
LKS DOBRA  
6
KS STARE JAROSZOWICE
0
1
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
7
KS ŁĄKA
3
0
JAWA OTOK  
Kolejka : 15 :: 2012-04-06 /piątek-godz.15.00
1
KS ŁĄKA  5 2WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK  
2
JAWA OTOK  3 2KS STARE JAROSZOWICE  
3
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  2 1LKS KRAŚNIK DOLNY  
4
LKS DOBRA 10 1GKS RACIBOROWICE  
5
GKS IWINY  2 3SPARTA ZEBRZYDOWA  
6
LKS OCICE  1 1MAJDAN BOLESŁAWICE  
7
LEŚNIK OSIECZNICA  10 0GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
Kolejka : 16 :: 2012-04-10 /wtorek-godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK  1 4 LEŚNIK OSIECZNICA  
2
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  1 2 LKS OCICE  
3
MAJDAN BOLESŁAWICE  5 2GKS IWINY  
4
SPARTA ZEBRZYDOWA  2 4LKS DOBRA  
5
GKS RACIBOROWICE  4 2 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
6
LKS KRAŚNIK DOLNY  2 4 JAWA OTOK  
7
KS STARE JAROSZOWICE  1 1 KS ŁĄKA  
Kolejka : 17 :: 2012-04-14 godz.15.00
1
KS STARE JAROSZOWICE  6 1WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK  
2
KS ŁĄKA  1 2LKS KRAŚNIK DOLNY  
3
JAWA OTOK  8 0GKS RACIBOROWICE  
4
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  6 3SPARTA ZEBRZYDOWA  
5
LKS DOBRA  3 9MAJDAN BOLESŁAWICE  
6
GKS IWINY  0 3GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
7
LKS OCICE  2 4 LEŚNIK OSIECZNICA  
Kolejka : 18 :: 2012-04-21 godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK LKS OCICE  
2
LEŚNIK OSIECZNICA GKS IWINY  
3
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI LKS DOBRA  
4
MAJDAN BOLESŁAWICE GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
5
SPARTA ZEBRZYDOWA   JAWA OTOK  
6
GKS RACIBOROWICE KS ŁĄKA  
7
LKS KRAŚNIK DOLNY KS STARE JAROSZOWICE  
Kolejka : 19 :: 2012-04-28 godz.15.00
1
LKS KRAŚNIK DOLNY WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK  
2
KS STARE JAROSZOWICE GKS RACIBOROWICE  
3
KS ŁĄKA SPARTA ZEBRZYDOWA  
4
JAWA OTOK  walkower 0:3MAJDAN BOLESŁAWICE  
5
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
6
LKS DOBRA LEŚNIK OSIECZNICA  
7
GKS IWINY LKS OCICE  
Kolejka : 20 :: 2012-05-01 /wtorek-godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK 60GKS IWINY  
2
LKS OCICE LKS DOBRA  
3
LEŚNIK OSIECZNICA GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
4
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 03JAWA OTOK  
5
MAJDAN BOLESŁAWICE 13 KS ŁĄKA  
6
SPARTA ZEBRZYDOWA KS STARE JAROSZOWICE  
7
GKS RACIBOROWICE 3LKS KRAŚNIK DOLNY  
Kolejka : 21 :: 2012-05-05 godz.15.00
1
GKS RACIBOROWICE WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK  
2
LKS KRAŚNIK DOLNY SPARTA ZEBRZYDOWA  
3
KS STARE JAROSZOWICE MAJDAN BOLESŁAWICE  
4
KS ŁĄKA walkower 0:3GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
5
JAWA OTOK LEŚNIK OSIECZNICA  
6
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA LKS OCICE  
7
LKS DOBRA 16 GKS IWINY  
Kolejka : 22 :: 2012-05-12 godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK LKS DOBRA  
2
GKS IWINY GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
3
LKS OCICE walkower 30JAWA OTOK  
4
LEŚNIK OSIECZNICA KS ŁĄKA  
5
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI KS STARE JAROSZOWICE  
6
MAJDAN BOLESŁAWICE LKS KRAŚNIK DOLNY  
7
SPARTA ZEBRZYDOWA GKS RACIBOROWICE  
Kolejka : 23 :: 2012-05-19 godz.15.00
1
SPARTA ZEBRZYDOWA WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK  
2
GKS RACIBOROWICE MAJDAN BOLESŁAWICE  
3
LKS KRAŚNIK DOLNY GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
4
KS STARE JAROSZOWICE LEŚNIK OSIECZNICA  
5
KS ŁĄKA LKS OCICE  
6
JAWA OTOK GKS IWINY  
7
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 15 LKS DOBRA  
Kolejka : 24 :: 2012-05-26 godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
2
LKS DOBRA 10 JAWA OTOK  
3
GKS IWINY KS ŁĄKA  
4
LKS OCICE KS STARE JAROSZOWICE  
5
LEŚNIK OSIECZNICA LKS KRAŚNIK DOLNY  
6
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI GKS RACIBOROWICE  
7
MAJDAN BOLESŁAWICE SPARTA ZEBRZYDOWA  
Kolejka : 25 :: 2012-06-02 godz.15.00
1
MAJDAN BOLESŁAWICE WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK  
2
SPARTA ZEBRZYDOWA GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
3
GKS RACIBOROWICE LEŚNIK OSIECZNICA  
4
LKS KRAŚNIK DOLNY LKS OCICE  
5
KS STARE JAROSZOWICE GKS IWINY  
6
KS ŁĄKA LKS DOBRA  
7
JAWA OTOK walkowerGKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
Kolejka : 26 :: 2012-06-09 godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II PRI BAZALT MIRSK   JAWA OTOK  
2
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA   KS ŁĄKA  
3
LKS DOBRA   KS STARE JAROSZOWICE  
4
GKS IWINY   LKS KRAŚNIK DOLNY  
5
LKS OCICE   GKS RACIBOROWICE  
6
LEŚNIK OSIECZNICA   SPARTA ZEBRZYDOWA  
7
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI   MAJDAN BOLESŁAWICE


Kolejka : 1 :: 2011-09-01 /czwartek-godz.17.00
1
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  0WŁÓKNIARZ II MIRSK  
2
LEŚNIK OSIECZNICA MAJDAN BOLESŁAWICE  
3
LKS OCICE SPARTA ZEBRZYDOWA  
4
GKS IWINY 011GKS RACIBOROWICE  
5
LKS DOBRA LKS KRAŚNIK DOLNY  
6
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA KS STARE JAROSZOWICE  
7
JAWA OTOK KS ŁĄKA  
Kolejka : 2 :: 2011-09-03 godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II MIRSKKS ŁĄKA  
2
KS STARE JAROSZOWICE JAWA OTOK  
3
LKS KRAŚNIK DOLNY GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
4
GKS RACIBOROWICE 25LKS DOBRA  
5
SPARTA ZEBRZYDOWA GKS IWINY  
6
MAJDAN BOLESŁAWICE LKS OCICE  
7
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI LEŚNIK OSIECZNICA  
Kolejka : 3 :: 2011-09-10 godz.15.00
1
LEŚNIK OSIECZNICA  - -WŁÓKNIARZ II MIRSK 
2
LKS OCICE 30GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
3
GKS IWINY 13MAJDAN BOLESŁAWICE  
4
LKS DOBRA SPARTA ZEBRZYDOWA  
5
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 16GKS RACIBOROWICE  
6
JAWA OTOK 03LKS KRAŚNIK DOLNY  
7
KS ŁĄKA 31KS STARE JAROSZOWICE  
Kolejka : 4 :: 2011-09-13 /wtorek-godz.17.00
1
WŁÓKNIARZ II MIRSKKS STARE JAROSZOWICE  
2
LKS KRAŚNIK DOLNY KS ŁĄKA  
3
GKS RACIBOROWICE 0 JAWA OTOK  
4
SPARTA ZEBRZYDOWA GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
5
MAJDAN BOLESŁAWICE LKS DOBRA  
6
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI GKS IWINY  
7
LEŚNIK OSIECZNICA 72LKS OCICE  
Kolejka : 5 :: 2011-09-17 godz.15.00
1
LKS OCICE WŁÓKNIARZ II MIRSK  
2
GKS IWINY LEŚNIK OSIECZNICA  
3
LKS DOBRA GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
4
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA MAJDAN BOLESŁAWICE  
5
JAWA OTOK SPARTA ZEBRZYDOWA  
6
KS ŁĄKA GKS RACIBOROWICE  
7
KS STARE JAROSZOWICE LKS KRAŚNIK DOLNY  
Kolejka : 6 :: 2011-09-24 godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II MIRSKLKS KRAŚNIK DOLNY  
2
GKS RACIBOROWICE KS STARE JAROSZOWICE  
3
SPARTA ZEBRZYDOWA KS ŁĄKA  
4
MAJDAN BOLESŁAWICE JAWA OTOK  
5
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
6
LEŚNIK OSIECZNICA LKS DOBRA  
7
LKS OCICE GKS IWINY  
Kolejka : 7 :: 2011-10-01 godz.15.00
1
GKS IWINY WŁÓKNIARZ II MIRSK  
2
LKS DOBRA LKS OCICE  
3
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA LEŚNIK OSIECZNICA  
4
JAWA OTOK GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
5
KS ŁĄKA MAJDAN BOLESŁAWICE  
6
KS STARE JAROSZOWICE SPARTA ZEBRZYDOWA  
7
LKS KRAŚNIK DOLNY 0 GKS RACIBOROWICE  
Kolejka : 8 :: 2011-10-08 godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II MIRSK GKS RACIBOROWICE  
2
SPARTA ZEBRZYDOWA LKS KRAŚNIK DOLNY  
3
MAJDAN BOLESŁAWICE KS STARE JAROSZOWICE  
trodiv align="center">4 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 1KS ŁĄKA  
5
LEŚNIK OSIECZNICA JAWA OTOK  
6
LKS OCICE GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
7
GKS IWINY LKS DOBRA  
Kolejka : 9 :: 2011-10-15 godz.15.00
1
LKS DOBRA WŁÓKNIARZ II MIRSK 
2
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA GKS IWINY  
3
JAWA OTOK LKS OCICE  
4
KS ŁĄKA LEŚNIK OSIECZNICA  
5
KS STARE JAROSZOWICE GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
6
LKS KRAŚNIK DOLNY MAJDAN BOLESŁAWICE  
7
GKS RACIBOROWICE SPARTA ZEBRZYDOWA  
Kolejka : 10 :: 2011-10-22 godz.15.00
1
WŁÓKNIARZ II MIRSKSPARTA ZEBRZYDOWA  
2
MAJDAN BOLESŁAWICE GKS RACIBOROWICE  
3
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI LKS KRAŚNIK DOLNY  
4
LEŚNIK OSIECZNICA KS STARE JAROSZOWICE  
5
LKS OCICE KS ŁĄKA  
6
GKS IWINY JAWA OTOK  
7
LKS DOBRA GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
Kolejka : 11 :: 2011-10-29 godz.14.00
1
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA WŁÓKNIARZ II MIRSK 
2
JAWA OTOK LKS DOBRA  
3
KS ŁĄKA GKS IWINY  
4
KS STARE JAROSZOWICE LKS OCICE  
5
LKS KRAŚNIK DOLNY LEŚNIK OSIECZNICA  
6
GKS RACIBOROWICE GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
7
SPARTA ZEBRZYDOWA MAJDAN BOLESŁAWICE  
Kolejka : 12 :: 2011-11-05 godz.14.00
1
WŁÓKNIARZ II MIRSKMAJDAN BOLESŁAWICE  
2
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI SPARTA ZEBRZYDOWA  
3
LEŚNIK OSIECZNICA GKS RACIBOROWICE  
4
LKS OCICE 11 LKS KRAŚNIK DOLNY  
5
GKS IWINY KS STARE JAROSZOWICE  
6
LKS DOBRA KS ŁĄKA  
7
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA JAWA OTOK  
Kolejka : 13 :: 2011-11-11 /piątek-godz.14.00
1
JAWA OTOK WŁÓKNIARZ II MIRSK 
2
KS ŁĄKA GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  
3
KS STARE JAROSZOWICE LKS DOBRA  
4
LKS KRAŚNIK DOLNY GKS IWINY  
5
GKS RACIBOROWICE LKS OCICE  
6
SPARTA ZEBRZYDOWA LEŚNIK OSIECZNICA  
7
MAJDAN BOLESŁAWICE GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

 



Informacje Klubowe


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery