Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Strzelcy Kl.O 2010/11

NAJLEPSI STRZELCY KLASY OKRĘGOWEJ W SEZONIE 2010/2011

26 goli :
Krzysztof Mazur (Łużyce),
23 goli :
Jakub Hobgarski  (Kowary),  
21 goli :
Grzegorz Borkowski (Ruszów),
19 goli :
Michał Marszałek (Granica),
18 goli :
Grzegorz Rydol (Nysa),
14 goli :
Sebastian Szujewski (Kowary),
Juliusz Terlecki (Orzeł),
12 goli :
Patryk Łużny (Orzeł),
Kałoń (KG),
Radosław Pietkiewicz (Granica),
11 goli :
Bogumił Jabłoński (Nysa),
Krzysztof Janowski (Warta),
11 goli :
Mateusz Dudzic (GKS),
10 goli :
Dawid Mądrzejewski (Nysa)
Mariusz Kaniewski (Orzeł),
Chrzanowski  (Granica),
9 goli :
Marek Jurczak (GKS),
Marcin Kozan (Piast),
Jan Wrona (Czarni),
Bartosz Sikora (Czarni),
8 goli :
Krzysztof Micek (Woskar)
Michał Bregin (Granica),
Grzegorz Skwara (Łużyce),
Krystian Majer (Mirsk),
Damian Bojdziński (Łużyce),
Dawid Badecki  (Lotnik),
7 goli :
Daniel Duraj (Piast),
Leszek Kurzelewski (Lotnik),
Piotr Hadziładas (Nysa),
Sebastian Mikulski (Granica),
Marcin Suchanecki (Lotnik),
Bartosz Sobota (Olimpia KG),
Bartosz Morzecki (Mirsk),
Paweł Kusiak (Łuzyce)
Sobczyk (KG),
6 goli :
Krystian Bączkiewicz (GKS),
Krzysztof Halczuk (GKS)
Radosław Kurek (Orzeł),
Jakub Sosulski (Czarni),
Krzysztof Jakubiak (Kowary)
Hadała (KG)
Fraś (KG),
Szymon Morzecki (Mirsk),
Marek Majka (Łużyce),
Sebastian Andruchów (Łużyce)
Kowalski (Woskar)
Wilk (Sparta),
5 goli :
Patryk Pazyra (Granica),
Adam Kowalski (Mirsk),
Krzysztof Czeczot (Granica),
Grzegorz Mścichowski (Victoria)
Sławomir Paszek (Victoria),
Andrzej Ziablicki (Gryf),
Radosław Wróblewski (3 GKS, 2 Sparta),
Marek Spychalski (Warta),
Marcin Sikora (Czarni),
Kacper Włodarek (Czarni),
Mariusz Rupa (Warta),
Paweł Jakimowicz (Łużyce),
Dariusz Kwak (Kowary),
Paweł Jaworski (Nysa),
Ryszard Serdeczny (Gryf),
Dziopa (Sparta),
 4 gole :
Michał Michalski (GKS)
Sebastian Monik (Nysa),
Paweł Kościuk (Nysa)
Paweł Ślusarczyk (Gryf),
Szot (KG),
Adrian Studniarek (Lotnik),
Jacek Kapecki (Warta Bol.)
Arkadiusz Dołęga (Mirsk),
Mariusz Zatylny (Czarni),
Tomasz Gandurski (Gryf)
Paweł Czerniak (Piast),
Gryka (KG),

PROSIMY O INFORMACJE OD KIEROWNIKÓW KLUBÓW NA TEMAT BRAKUJĄCYCH STRZELCÓW GOLI CELEM UZUPEŁNIENIA !
SPRAWDŹ STRZELCÓW SWOJEGO KLUBU PONIŻEJ I DAJ NAM ZNAĆ NA TEMAT BRAKÓW ! 
TYLKO ZGŁOSZENIA TELEFONICZNE 75/7389382 PO GODZ. 12.00
BRAK  STRZELCÓW GOLI Z MECZÓW :

 

15 KOLEJKA :

Orzeł Wojcieszów – Warta Bol. 7:1 (brak strzelca Warty)

16 KOLEJKA :

Sparta Zebrzydowa – Nysa Zgorzelec 1:2 (brak strzelca Sparty)

19 KOLEJKA :

Sparta Zebrzydowa – Victoria Ruszów 1:1 (brak strzelca Victorii)

22 KOLEJKA:

Czarni Lwówek – Lotnik Jeżów Sudecki  1:3 (brak strzelca Czarnych)

23 KOLEJKA :

Woskar  Szklarska – Warta Bol.  3:1

Lotnik Jeżów Sudecki – Piast Dziwiszów 3:0

24 KOLEJKA :

Czarni Lwówek – Sparta Zebrzydowa 0:1

25 KOLEJKA :

Orzeł Wojcieszów – Czarni Lwówek 2:1 (brak strzelca Czarnych)

26 KOLEJKA

Olimpia Kowary – Gryf Gryfów Śl. 3:0

27 KOLEJKA

Sparta Zebrzydowa – Olimpia Kowary 2:1 (brak strzelca Kowar)

29 KOLEJKA

Sparta Zebrzydowa – Warta Bolesławiecka 3:3

30 KOLEJKA

Victoria Ruszów – Lotnik JS 4:1 (brak strzelca Lotnika)

Warta Bolesławiecka – Orzeł W. 2:2 (brak strzelców Warty)

 


STRZELCY GOLI W POSZCZEGÓLNYCH KLUBACH :

GRANICA BOGATYNIA (83) : Piotr Krzesiński-1, Radosław Pietkiewicz-2+1+2/+1+2+3+1,  Łukasz Duduć-1/+1+1, Michał Marszałek-1+1+1+1+1+3+1+1+2/+1+1+1+2+1+2+1, Sebastian Mikulski-1+1+1/+1+1+2, Krzysztof Czeczot-1+1+1/+1+1, Chrzanowski-1/+1+1+1+1+1+1+1+1+1, Michał Bregin-2+1/+1+1+3, Krzesiński-1/+1, Omelański-1, Szywała-1/+1, Pastuszko-1, Rożek-1, Piskorski-1/+1+1,/// Michał Mokijewski-1, Patryk Pazyra-1+2+2, Gawlik-1,

NYSA ZGORZELEC (78) : Marek Borowy-1+1/+1, Bogumił Jabłoński-1+2+1+1/+1+1+1+2+1, Marcin Monik-1+1+1, Sebastian Andruchów (Łużyce- samob.)-1, Paweł Jaworski-1+1/+1+1+1, Piotr Hadziładas-1+1+1+2+1/+1, Adam  Łuszczyk-1/+2, Adamiec-1, Grzegorz Rydol-1+3+1+2+2+2+2/+3+1+1,  Paweł Kościuk-1/+2+1, Sebastian Monik-1/+1+2,  Wojciech Baran-1, /// Mateusz Janicki-1, Dawid Mądrzejewski-1+1+1+1+1+3+2, Kowal-1+1, Janicki-1, +1 Włodarek (Gryf-samob.), Apadyn-1, Franaszczuk-1,

ŁUŻYCE LUBAŃ (74) : Sebastian Andruchów-1+1/+1+1+1+1, Krzysztof Mazur-1+1+2+1+1+1+1+1/+1+1+2+1+1+2+2+1+2+3+1, Grzegorz Skwara-1+1+1+2/+1+2, Paweł Jakimowicz-1+1+1+2, Jaworski-1+1, Damian Bojdziński-1/+1+2+1+1+1+1, Marek Majka-1+1+1+2/+1, Żyłkowski-1/+1+1, /// Modzelewski-1,  Kusiak-1+1+1+1+1+1+1,

OLIMPIA KOWARY (60) : Sebastian Szujewski-2+2+1+1+1+1+2+1/+1+2, Jakub Hobgarski-1+2+2+2+2+2+2+2+2/+1+1+3+1, Jan Ciesielski-1, Dariusz Kwak-2+2+1, Krzysztof Jakubiak-1+1/+1+1+2, Kafel-1, Gliński-1, +1 samob. (11 kol. Sparta), /// Kosek-1, Skowron-1, -3??? (26 kol.), -1? (27 kol.), Bednarz-1, Kolasa-1,

OLIMPIA KG (58) : Bartosz Sobota-2+2+1+2, Grzegorz Rola-1+1, Przemysław Powiertowski-1, Maciej Mittelstadt-1+1/+1, Daniel Wojciechowski-1, Kwiecień-1, Bieńkowski-1+1, Wójcikowski-1, /// Kałoń-2+2+1+1+2+1+1+1+1, Sobczyk-1+1/+2+2+1, Fraś-1+2+1+2 , Gryka-1+1/+1+1, Szot-1+1+1+1, Hadała -1+1+1+1+1+1, Miechurski-1,

ORZEŁ WOJCIESZÓW (54) : Patryk Łużny-2+1+1+1+2/+1+1+1+2, Paweł Głowacki-1, Juliusz Terlecki-1+1+2+1+2/+1+1+1+2+1+1, Mariusz Kaniewski-1+1+1/+1+2+1+1+1+1, Marcin Sporny-1/+1, Klawiński-1/+1, Wydrych-1/+1+1, Radosław Kurek-1+1+1+1+2, +1 Matuszak (Olimpia KG – samob. ), Wiciński-1, Bigulak-1+1, Dąbrowski-1,

VICTORIA RUSZÓW (53) : Sławomir Paszek-1+1+1/+1+1, Dariusz Łojko-2, Rafał Marcisiak-1+1, Tomasz Surdyka-1, Dariusz Heintz-1+1+1, Grzegorz Borkowski-1+1+2+1+1+1/+1+1+1+3+2+1+1+1+3, Grzegorz Mścichowski-1/+1+1+1+1, M.Łojko-1, Kowalski-1, +1 Zwierzyński samobójczy (Lotnik – 15 kolejka), Radomirski-1, /// Kubicz-1, Brzezicki-1, R.Grzelakowski-1+1, -1? (19 kolejka), Bogdan Szczęsny-1+1, Góral-1+1, Dariusz Dziewiątak-1,

CZARNI LWÓWEK (53) : Jakub Sosulski-1+1+1/+1+1+1, Jan Wrona-1+1+2+1/+1+1+2, Mariusz Zatylny-1+1+1/+1, Grzegorz Faliński-1, Bowszyc-1, Bartosz Sikora-1+1+1+1+1+1+1/+1+1,  Marcin Sikora-1/+1+2+1, Marcin Skolimowski-1+1, Kacper Włodarek-3+1+1, Kostera-1/+1, Godlewski-1, ///Karasiński-1, Górgul-1, Masłowski-1, -1? (22 kolejka). -1 ? (25 kolejka), Karasiński-1, Masalski-1, Grabkowski-2,

GKS RACIBOROWICE (52) : Tomasz Hyjek (samob. – Warta), Mateusz Dudzic-1+1+3+1+2/+1+2, Marek Jurczak-2/+1+1+1+1+1+1+1, Radosław Wróblewski-1+1+1, Michał Michalski-1/+1+2, Lech Pold-1+1, Adrian Kulesza-1+2, Adrian Biały-1+1+1, /// Krzysztof Halczuk-1+2+1+1+1, Krystian Bączkiewicz-1+1+2+1+1, +1 samobójczy (Orzeł W.) , Bylina-2,  Michał Warchoł-1,

LOTNIK JEŻÓW (47) : Dawid Badecki-2+1+1+1/+1+1+1, Adrian Studniarek-1+2+1, Marcin Suchanecki-1+1+1+1/+1+2, Jarosław Kondraciuk-1, Marcin Binasiewicz-1, Leszek Kurzelewski-2+1+1+1/+1+1, Michał Gołąb-1/+1+1,  Bojanowski-1/+1+1,Kazimierz Hamowski-1, ///Gęca-1, Kik-1+1+1, Kocot-1+1, -3??? (23 kolejka), Gajewski-1, Kościński-1, -1 ? (30 kolejka),

GKS WARTA (45) : Krzysztof Janowski-1+2+1+4+1+2/+1, Marek Spychalski-1+1/+1+1+1, Adrian Janicki-1+1, Mateusz Mucha-1, Łukasz Mikołajczyk-1, Jacek Kapecki-1+1+1/+1, Czuba -1(Kowary-samobójcza), Mariusz Rupa-2+1+2, Kotwica-1, Łukasz Hencel-1, Kobeluszczyk-1/+1, -1? 15 kolejka /// Paweł Demczar-1, Mariusz Horbacz-1, A.Mikołajczak-1, -1? (23 kolejka), Buchowski-1, -3 ???(29 kol.), -2 ?? (30 kolejka)

WŁÓKNIARZ MIRSK (43) : Bartosz Morzecki-2+1+1+2/+1, Krystian Majer-1+1+1/+1+1+1+1+1, Szymon Morzecki-2+2/+1+1, Adrian Badura-1/+1+1,  Bartosz Faściszewski-1+1, Arkadiusz Dołęga-1+1+1/+1,Wojciech Jasiński-1, Łukasz Niemienionek-1, ,+1 samob. P.Suszka (GKS), Adam Kowalski-1/+1+1+1+1, Roman Sidorski-1+1, Piotr Juźwik-1, Łukasz Krawczyk-1,

SPARTA ZEBRZYDOWA (38) : Śliwiński-1, Jarosław Wichowski-1+1, Robert Kumoś-1/+1, Marcin Skrok-1+1,  Wilk-1/+1+2+1+1, Baudur-1, /// -1 ? (16 kolejka), Dziopa-1+1+2+1, Zarzycki-1+1, Rodak -1+1+1, Wróblewski-1+1, Dariusz Zdunek-1+1+1, -1 ? (24 kolejka), Sławomir Iskrzak-1+1, Błoński-1, -3??? (29 kol.)

PIAST DZIWISZÓW (37) : Artur Seta-1+1+1, Marcin Kozan-1+1+1/+1+2+1+1+1, Kamil Seniuk-1, Paweł Czerniak-1+1+1+1, Filip Pieńkowski-1,  Robert Bińczyk-1+1, Michałek-1, -2 ?? (15 kolejka)/// Podobiński-1+1+1, Daniel Duraj-1+1+1+1+1+1+1, Sobczak-1, Michał Małkowski-1, Piotr Grycki-2,

WOSKAR SZKLARSKA P. (36) : Klim Khodzhamkulov-1/+1, Paweł Stefanowicz-1+1+1, Emil Kandyba-2, Krzysztof Micek-1+1/+1+1+1+2+1, Turczyk-1+1, Maczek-1, +1 Palimąka (Lotnik-samob.), Jakubiak-1,  Kik-1+1, Gawlik-1, ///Skolimowski-2, Górgul-1+1, -3 ??? (23 kolejka), Kowalski-3+1+2, Wajda-1, Myjak-1, Hutnik-1,

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI (31) : Szymkowiak-1+1, Król-1, Paweł Ślusarczyk-1+1/+2, -1 ? (6 kol.), Ryszard Serdeczny-1+2+1/+1, Tomasz Gandurski-1+2+1, Andrzej Ziablicki-2+1+1/+1, Tomasz Sobota-1, /// Maciejewski-1, Kacper Włodarek-1, Krok-1, Krzysztof Marzec-1, Marcin Kicuła-1, Paweł Sokołowski-1, Tyszkowski-1, Zamilski-1,

 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery