Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Strzelcy Kl.O 2009/10

STRZELCY - KLASA OKRĘGOWA SEZON 2009/10  

Aktualizacja dnia : 22 czerwca 2010, 11.45

 

GRZEGORZ RYDOL (NYSA) – 28
IRENEUSZ SŁOMIAK (GRANICA) – 28 
DARIUSZ  ŁOJKO (RUSZÓW) – 25
BARTOSZ MORZECKI (MIRSK) – 24
JAROSŁAW WICHOWSKI (SPARTA) – 24 

TOMASZ GRABOWSKI (PIAST) – 21

JAKUB HOBGARSKI (KOWARY) – 20

TERLECKI (WOJCIESZÓW) – 19

MAZUR (LUBAŃ) – 17

M.MICHALKIEWICZ (PIAST) – 15

WRÓBLEWSKI (GKS) – 15

BOROWY (NYSA) – 15

KULESZA (GKS) – 12

ZŁOCIK (GRYF) – 12

SZUJEWSKI (KOWARY) – 12

KUREK (ORZEŁ W.) – 11

KANDYBA (WOSKAR) – 11

STAROŃ (ŁUŻYCE) – 10

HALCZUK (GKS) - 10

ŁUŻNY (WOJCIESZÓW) – 10

GODLEWSKI (CZARNI) – 10

MAJER (MIRSK) – 10

T.MICHALKIEWICZ (PIAST) – 9

MITTELSTADT (KG) – 9

RISSMANN (OTOK)  – 9

PIETKIEWICZ (GRANICA) – 9

P.PAZYRA (GRANICA) – 8

PASZEK (VICTORIA) – 8

KUŹNIK (OTOK) – 8

KĘDZIERSKI (SPARTA) – 8

WRONA (CZARNI) – 7

GAJEWSKI (MIRSK) – 7

MARSZAŁEK (GRANICA) – 7

B.SOBOTA (KG) – 6

GOLASIŃSKI (KG) – 6

WYDRYCH (ORZEŁ W.) – 7

KLAWIŃSKI (ORZEŁ W.) – 6

MIKULSKI (GRANICA) – 6

GLIŃSKI (KOWARY) – 6

KRAIŃSKI (KOWARY) – 6

JANOWSKI (SPARTA) – 6

GRZEŚKIEWICZ (OLSZA) – 6

KOŚCIUK (NYSA) – 6

JAWORSKI (NYSA) – 6

B. SIKORA (CZARNI) – 6

MUSIAŁ (LUBAWKA) – 6
ANTOSZ (PIAST) – 6 
MAKSYMCZYK (GKS) – 6
RODAK (GKS) – 5
BĄCZKIEWICZ (GKS) – 5
KIEWRA (PIAST) – 5

ROLA (KG) – 5

FERENIEC (LUBAŃ) – 5

BOJDZIŃSKI (ŁUŻYCE) – 5

SOSULSKI (CZARNI) – 5

S.MORZECKI (MIRSK) – 5

ADAMOWICZ (LUBAWKA) – 5

CIESIELSKI (KOWARY) – 5

ŚMIGIELSKI (OLSZA) – 5

POWIERTOWSKI (KG) – 5

BIEŃKOWSKI (KG) – 5

ADAMIAK (RUSZÓW) – 5

GAWLIK (WOSKAR) – 5

MACZEK (WOSKAR) – 5

JÓZEFIAK (SPARTA) – 4

APOLINARSKI (GRYF) – 4

DEKA (OTOK) – 4

KWAŚNIEWSKI (KG) – 4

HADAŁA (KG) – 4

WŁODAREK (CZARNI) – 4

BABIARZ (RUSZÓW) – 4

M.MONIK (NYSA) – 4

ŁUSZCZYK (NYSA) – 4

KACZAN (NYSA) - 4

LEŚNIAŃSKI (MIRSK) – 4

DOŁĘGA (MIRSK) – 4

KOWALSKI (MIRSK) – 4

STELWACH (VICTORIA) – 4

DUBIEL (MIRSK) – 4

KANIEWSKI (WOJCIESZÓW) – 4

MAJKA (ŁUŻYCE) – 4

SKROK (SPARTA) – 4

 


 

STRZELCY GOLI W POSZCZEGÓLNYCH KLUBACH :

Nysa Zgorzelec (78) : Kaczan-1+1+1/+1, Rydol-1+3+1+2+2+1+1+2/1+1+1+5+1+1+1+1+2+1, S.Monik-1+1, Borowy-1+1+3+1+1/+1+1+2+1+1+2 (z 17kol.), Jaworski-1+1+1+1/+1+1, Łuszczyk-1+2/+1, Łazarewicz-1, Mędrzejewski-1+1/+1, Hołub-1, Kościuk-1/+1+1+1+2, M.Monik-1+1/+1+1, /// Posioł-1+1, Pacak-1, Janicki-1,

Granica Bogatynia (73) : P.Pazyra-1+1+2+1/+1+1+1, Mikulski-1+1+2+1+1, Słomiak-1+2+2+1+2+4+1+2/+1+2+1+1+1+1+2+1+1+1+1, Ejdys-2, Marszałek-1+1/+1+1+1+1+1, Duduć-1/+1, Achciński-1+1/+1, Pietkiewicz-1+2+1/+1+1+1+1+1, Czeczot-1+1, Chrzanowski-1, -2 ??? (30 KOLEJKA),

Piast Zawidów (69) : Woźny-1/+1, Gorzka-1/+1, Grześkiewicz i Rudzil (obaj Olsza – samob.), T.Michalkiewicz-1+1+1+1+1+1+1+1+1, Antosz-1+1+1+1/+1+1, Grabowski-1+1+2+1+1+3+1+2/+1+1+1+1+1+2+1+1, Janisz-1, M.Michalkiewicz-2+1+1+1+1/+1+2+1+1+1+3, Kiewra-1+1+2+1, ///Panek-1, 1 SAMOB (GRYF),  Maciorowski-1+1, Kazimierski-1,Wuniarski-1

Włókniarz Mirsk (69) : B.Morzecki-3+1+2+1+1+1+1/+2+1+1+1+1+1+1+3+1+1+1, Dubiel-1+1/+1+1, Dołęga-1+1/+1+1,Kowiel-1, Majer-2+1/+1+2+1+2+1, Gajewski-1+1+2/+1+1+1, Faściszewski-1/+2,Kowalski-1+1+1+1, Leśniański-1+1/+1+1,  Mitera-1 (Sparta samob.), S.Morzecki-1+1/+1+1+1, Badura-1, ///Niemienionek-1, Kowalski-1, Juźwik-1,

GKS Raciborowice (68) : Wróblewski-1+1+1+2+1/+2+2+1+1+1+1+1, Jurczak-1+1, Kulesza-2+1+1+2/+3+1+1+1, Halczuk-2+3+1+1/+1+1+1, Woźny-1+1, Bajer-1/+1+1, Maksymczyk-1+1+1/+1+2, Rodak-2+1/+1+1, Bączkiewicz-1+1+1/+1+1, /// Sosnowski-1, Palczak-1+1, Markowski-1, Hencel-1+1, Biały-1+1,

Olimpia Kowary (66) : Hobgarski-1+1+2+1+2+1+2+1+1/+1+2+1+1+1+1+1, Kosek-1+1+1, Kraiński-1+1+3+1, Czuba-1+1/+1, Maciejski-1, Szujewski-2+2+2/+1+1+1+2+1, Płóciennik-1, Ciesielski-1/+1+2+1, Skowron-1/+1, Jacak-1, Jakubiak-1,  /// Gliński-2+1+1+1+1, -3??? (26 KOLEJKA), Kwak-2, 

Sparta Zebrzydowa (64) : Janowski-1+1+1+1+1+1, Wichowski-2+1+1+3/+1+3+1+4 (+2?)+3+2+1, Kędzierski-1+1+1/+1+1+1+1+1, Zdunek-1, Wilk-1, Józefiak-1+3, Szczęsny-1, R.Kumoś-1/+2, -2???, Walęga-1, Woch-1, Mitera-1, Mrozik-1+1+1, Skrok-1+1+1+1, Michaluk-1, Kucia-1,-2?? (33 KOLEJKA)

Orzeł Wojcieszów (63) : Łużny-2+1+1+1/+2+1+2, -2 (4 kolejka), Terlecki-2+1+1+1/+1+1+1+1+1+1+3+1+1+2+1, Wydrych-1+2/+1+1+2, Kurek-1+1+1+2+1/+1+1+1+2, Klawiński-2+1+1+1/+1, Kaniewski-2+1/+1,  Firlej-1/+1, Sporny-2, Głowacki-1,

Olimpia Kamienna Góra (60) : Golasiński-1+1+1+1/+1+1, Hadała-2+1+1, Mittelstadt-2+1+1+1/+1+3, Rola-1+1+2+1, Bieńkowski-1+2+1/+1, Kwaśniewski-1/+1+1+1, Pietrzykowski-2/+1, Pold (samob. Otok)-1, Wojciechowski-1, Szymaniak-1, -4 ???? (14 kolejka), -1? (17 KOLEJKA),///Powiertowski-1+1+1+1+1, B.Sobota-1+3+1+1, -1 ? (22 KOLEJKA), -1 ? (23 KOLEJKA), -3 ??? (24 KOLEJKA),

Czarni Lwówek Śląski (59) :  T.Woźniczka-1+1, Bałut-1, Godlewski-1+2+1+1/+1+1+1+1+1, Stec-1/+1, B.Sikora-1+1+2/+1+1,-4 ???? (6 kolejka), Wrona-2+2/+1+2, Faliński-1+1, M.Sikora-1/+1, Bowszys-1, -1 ? (11 kolejka), Kazimierski-1, Wołoszyn-1,Włodarek-1/+1+1+1,/Majka-1, -1 ? (22 KOLEJKA), -3 ??? (26 KOLEJKA), 1 SAMOB. (31 KOLEJKA), -2?? (32 KOLEJKA), -1 ? (zaległa 19 kol.), Sosulski-2+3,

Victoria Ruszów (57) : M.Łojko-1, D.Łojko-1+2+1+2+2+2+2+1+2+1/+2+2+2+1+1+1, Majchrzak-1, Paszek-1+1+1+1+1+1+1/+1, Szczęsny-1, Stelwach-1+1/+1+1, Babiarz-1/+1+2,  S.Korzeniowski-1+1+1, Mścichowski-1, Adamiak-1+2/+1+1, Grzelakowski-1, Marcisiak-1, Machacz-1+1,

Woskar Szklarska Poręba (55) : Gawlik-1+1/+1+1+1, Maczek-3/+1+1, Tatomir-1+1+1, Turczyk-1+1, Stefanowicz-1/+1, Kandyba-2+1/+2+1+2+1+1+1, Misiura-1+1+1,  Wryszcz-1, -3 ??? (16 kolejka), Kowalski-Ciepiela-1/+1, Masłowski-1/+1, Larysz-1+1, -3??? (23 KOLEJKA), Khozamukov-1+1, Sobolewski-1+1, Micek-1+1, 1 samob. (Olsza), Hornicki-1, Górgul-1, -2 ?? (34 KOLEJKA),

Łużyce Lubań (52) : Mazur-2+2+2+1+1/+1+1+1+1+2+1+1+1, Bojdziński-1+1+1+1/+1, Fereniec-1+1+2/+1, Andruchów-1+1, Żyłkowski-1/+1, Dołęga (Lubań-samob)-1, Malinowski-1, A.Łatka-1, Jakimowicz-1+1/+1, Nir-1,////Majka-1+1+1+1, Staroń-2+1+1+1+1+1+3, 

Jawa Otok (37) : Kuźnik-2+1+1+1+1/+1+1, Czerwony-1, Lechowski-1+1+1, Pold-1, Woźniak-1, Wiśniowiecki-1+1, Deka-1+1+2,  Rissmann-1+3/+1+1+1+1+1, Stempak -1,///Kędzierski-1+1 -1? (23 KOLEJKA), Mankiewicz-1, Ochocki-1, -1 (30 KOLEJKA), -1 (32 KOLEJKA), -1 ?(18 zaległa kol.)

Gryf Gryfów Śląski (35) : Gandurski-1+1, Zdunek (Sparta - samob.), D.Dudek-1+2, Złocik-1+2+1+2+1/+1+1+3, Skwara-1+1+1, Włodarek-1, Włochowski-1, Apolinarski-1/+1+1+1,Traube-1+1, Wilczyński-1, Mizioł-1+1, Babicz-1, Skrzypek-1,

Orzeł Lubawka (31) : Ciuba-1, Gucwa-1+1+1, Rzerzycki-1+1, Pączkowski-1, Gryka-1+1,  Adamowicz-1+1/+1+1+1, SobczyK-1+2, Klawiński (samob, Orzeł W.) -1, Kulesza-1,Sobota-1, Królak – 1+1, ///Musiał-1+1+1+1+1+1, -1? (26 KOLEJKA), Skrzypczak-1, Kruk-1, -1? (34 KOLEJKA)

Olsza Olszyna Lubańska (30) : Rudzik-1+1, - 1 ? (4 KOLEJKA), Bełzowski-1, Waniowski-1,  Szwałko-1+1, Śmigielski-1+1+1+1/+1, Cichy-1, Karolewicz-1, Markowski-1, Cieslak-1/+1,  Grześkiewicz-1+1+1+1+1+1, 1? (23 KOLEJKA), -1 ? (26 KOLEJKA), -1 ? (27 KOLEJKA), Rogalski-1, Kołodziejczyk-1, Szpak-1, -1?(33KOLEJKA)

 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery