Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Strzelcy Kl.O 2008/09

NAJLEPSI STRZELCY KLASY OKRĘGOWEJ W SEZONIE 2008/09 :

RUDYK (TWARDY) – 30

WICHOWSKI (SPARTA)  - 24

B.MORZECKI (MIRSK)  -23

GRABOWSKI (PIAST) - 21

ROMAN (CHROBRY) - 21

MAZUR (ŁUŻYCE/CHROBRY) - 20

SZUJEWSKI (OLIMPIA)  - 18

GODLEWSKI (CZARNI)   - 15

GAJEWSKI (MIRSK) - 14

MACHOWSKI (NYSA)     - 14

BAŁUT (TWARDY) - 14

KRAIŃSKI (LOTNIK) - 13

WRONA (CZARNI) – 13

WOŁYŃSKI (TWARDY) – 12

LECHOWSKI (BKS II) - 12

MATUSEWICZ (NYSA) – 12

MARSZAŁEK (GRANICA) – 11

WRÓBLEWSKI (GKS)  - 11

PIETKIEWICZ (GRANICA)- 11

A.ZIOMEK (COSMOS)    - 9

KĘDZIERSKI (SPARTA) – 9

J.HOBGARSKI (OLIMPIA) – 9

RYDOL (NYSA) – 9

Ł.KRAWCZYK II (MIRSK) – 9  

KOSEK (OLIMPIA) - 8

MURDZA (CHROBRY) - 8

SŁOMIAK (GRANICA) – 8

B.SOBOTA (ORZEŁ) – 8

ANTOSZ (PIAST) – 8

BĄCZKIEWICZ (GKS) - 8

JURCZAK (GKS) – 7

PADEWSKI (CHROBRY) – 7

J.SZKARAPAT (TWARDY) – 7

B.SIKORA (CZARNI) - 7

BADECKI (LOTNIK) – 7

S.MONIK (NYSA) – 7

MARZEC (GRYF) - 6

SKWARA (GRYF) - 6

KAŁOŃ (ORZEŁ) – 6

MUSIAŁ (ORZEŁ) - 6

CHRUŚCICKI (TWARDY) – 6

M.MICHALKIEWICZ (PIAST) – 6

ŁUSZCZYK (NYSA) – 6

M.MARKOWSKI (BKS II) – 5

PITERA (GKS) - 5

POLD (GKS) – 5

PANEK (ŁUŻYCE) – 5

GRABSKI (LOTNIK) - 5 

CHERNYI (LOTNIK) - 5

Ł.KRAWCZYK II (MIRSK) – 5

FAŚCISZEWSKI (MIRSK) – 5

SKRZYPCZAK (ORZEŁ) – 5

B.SOBOTA (ORZEŁ) – 5

CHRZANOWSKI (GRANICA) – 5

TYLUTKI (TWARDY) – 5

ZŁOCIK (GRYF) – 4

SZEWC (ŁUZYCE) – 4

BEŁZOWSKI (ŁUŻYCE) – 4

ANDRUCHÓW (ŁUŻYCE) – 4

ACHCIŃSKI (GRANICA) – 4

LEŚNIAŃSKI (MIRSK) – 4

WILCZYŃSKI (GRYF) - 4

DUDEK (GRYF) – 4

DUBIEL (COSMOS) – 4

MACIOROWSKI (PIAST) – 4

ROMAŃCZUK (COSMOS) – 4

DROZD (CHROBRY) – 4

GOŁĄB (LOTNIK) – 4

RÓŻYCKI (GKS) – 4 

BADURA (MIRSK) – 4

TRZONEK (CHROBRY) - 3

P.KOPEĆ (ORZEŁ) – 3

ZŁOCIK (CZARNI) – 3

MISIUREK (ŁUŻYCE) – 3

CHLABICZ (TWARDY) – 3

KULESZA (BKS II) – 3

P.ZIOMEK (COSMOS) – 3

HAMOWSKI (LOTNIK) – 3

FULCZYŃSKI (SPARTA) – 3

KĘDZIERSKI (SPARTA) – 3

WOŹNICZKA (CZARNI) – 3

MAJER (MIRSK) – 3

WUZBERG (TWARDY) – 3  

IWANIAK (TWARDY) – 3

NOWICKI (BKS II) – 3

K.WALĘGA (SPARTA) – 3

P.OLECHOWSKI (GKS) – 3

T.MICHALKIEWICZ (PIAST) – 3

JACAK (OLIMPIA) – 3

BOJDZIŃSKI (ŁUŻYCE) – 3

TRAUBE (GRYF) – 3


STRZELCY GOLI W POSZCZEGÓLNYCH KLUBACH   KLASA OKRĘGOWA SEZON 2008/09 po 30 kolejkach :  

UWAGI :

-2 ?? – brak danych o strzelcach,w nawiasie :po nazwie zespołu – liczba zdobytych goli, po nazwisku zawodnika – gole z rundy jesiennej. 

TWARDY SWIĘTOSZÓW (98) : Rudyk (19)+1+2+1+3+1+3, Bałut (12)+1+1, Wołyński (8)+2+1+1,  Daniel Szkarapat (4),  Janusz Szkarapat (3)+1+1+1+1, Kubik (2),  Chlabicz (1)+1+1, Wuzberg (1)+1+1,  Bareła (1), Antosiewicz (1), Rychter (1), – Tylutki -1+2+1+1, Iwaniak-1+2, Marcinkowski-1+1, Chruscicki-1+2+2+1, Bolecki-1,

3 samobójcze : Kowalski (Mirsk), Koćmierowski (Gryf), Nadzieja (Orzeł) 

WŁÓKNIARZ MIRSK (69) : Gajewski (11)+1+1+1, Morzecki (8)+1+1+1+1+1+2+2+3+1+2, Ł. Krawczyk II (6)+1+1+1, Badura (3)+1, Faściszewski (3)+1+1, Krawczyk I (1),  Kowalski (1), Niemienionek (1), Pazowski (1), Jaworski (1), M.Monik (1), Dubiel (1), Leśniański-1+1+1+1, Majer-1+2,

CHROBRY NOWOGRODZIEC (68): Roman (12)+1+1+1+3+2+1,  Murdza (7)+1, Padewski (5)+1+1, Trzonek (3), Drozd (2)+1+1, Kopała (1), Jaworski (1),  Morek (1), Kaminski (1), Milewski (1)+1, - Mazur-1+1+1+1+1+3+1+1+3, Turko-1, Stachowski-1+2, Kurdziel-1,

2 samobójcze : Bocheński (Orzeł), +1 z  Cosmos

CZARNI LWÓWEK (60): Godlewski (13)+1+1, Wrona (8)+1+1+1+1+1, B.Sikora (4)+1+1+1, Złocik (3), Woźniczka (2)+1, Mankiewicz (2), Suchecki (1),  Zdanowicz (1), Bowszyc (1)+1, Kufel (1), M. Sikora (1), Skolimowski (1), - Podobinski-1, Faliński-1,

-4 ???? (19 kolejka z BKS II) 

4 samobójcze : Niemienionek (Mirsk), P. Walęga (Sparta), Frankiewicz (Piast Z.),  +1 Orzeł,        

NYSA ZGORZELEC (60) : Matusewicz (8)+1+1+1+1, Machowski (6)+1+1+1+1+2+1+1, Łuszczyk (3)+1+1+1, Pacak (2), Hołub (2), S. Monik (2)+1+1+2+1, Zaalman (1), Kaczan (1), - Rydol-2+1+2+1+3, Rudzki-1, Góral-2, Posioł-1, Łazarewicz-1, Kościuk-1

OLIMPIA KOWARY (53):  J. Hobgarski (7)+1+1, Szujewski (5)+1+1+1+1+1+2+1+2+1+2, Kosek (5)+1+1+1, Gliński (2)+1, Jacak (1)+1+1, Skowron (1), Czuba (1)+1, Hutnik (1), Jakubiak (1),- Maciejski-1, Kafel-1,

-2 ?? -2 ??? (21 kolejka z GKS), -1 ? (25 kolejka z BKS II)

GKS RACIBOROWICE (52): Wróblewski (8)+1+2, Pitera (5), Bączkiewicz (4)+2+1+1, Pold (3)+1+1,  Różycki (2)+1+1, Szewczyk (2), Jurczak (2)+1+2+2, Piotr Olechowski (1)+1+1, - Maksymczyk-1, M. Olechowski -1, Woźny-1+2, Poczta-1, Warchoł-1, Halczuk-1,

PIAST  ZAWIDÓW (51): Grabowski (12)+1+1+1+3+2+1, Kiewra (2)+1, Maciorowski (2)+1+1,M. Michalkiewicz (2)+1+1+1+1, Stolarczyk (1),  Ryś (1), Woźny (1), - Antosz-1+1+1+1+2+2,    T.Michalkiewicz-1+2, Gorzka-1,

2 samobójcze : (BKS II), Szewczyk (Sparta)

LOTNIK JEŻÓW (48): Kraiński (7)+1+2+1+2,  Cherniy (5), Grabski (5), Zielinski (2), Veremetchuk (2),       Hamowski (2)+1, M. Gołąb (2)+1+1, Winiarski (1)+1, Bojanowski (1)+1, Poręba (1), - Badecki-1+1+1+1+1+1+1, Marciniak-1, Turczyk-1,

SPARTA ZEBRZYDOWA (48): Wichowski (11)+2+1+4+1+2+2+1, K.Walęga (2)+1, Fulczyński (2)+1, Królikowski (1), Sudoł (1),  R.Kumoś (1), Magarewicz (1), - Mitera-1, +1 za vo z Lubawką, Kędzierski-3+1+2+2+1, Józefiak-1, 

-1 ? ( 9 kolejka z Cosmosem), 

1 samobójcza : Andruchów (Łużyce),

GRANICA BOGATYNIA (47) :  Marszałek (6)+1+2+2, Pietkiewicz (6)+1+1+2+1, Słomiak (4)+1+1+1+1, Chrzanowski (3)+1+1, Achciński (2)+1+1,  Duduć (1), Ejdys (1), - Pazyra-1+1, Misiurek-1, Mikulski-1+1,

BKS II BOBRZANIE BOLESŁAWIEC (45): Lechowski (7)+2+2+2+1, Kulesza (3), M. Markowski (3)+2,     Jasiński (2), Dymek (1)+1, Szymański (1), Stankowski (1)+1, Kozioł(1),  Rydzak (1)+1, Jasiński (1), - Biały-1, Nowicki-1+1+1, Derewiński-1,  Mielnik-1, Góralewski-1,

-1 ? (10 kolejka z Kowarami), - 4 ???? (19 kolejka z Czarnymi)

ŁUŻYCE LUBAŃ (43) :  Mazur (7), Panek (5), Andruchów (3)+1+1, Misiurek (3), Szewc (3)+1, Żyłkowski (1),    Nir (1), Gustafiak (1), Malinowski (1), - Michoński-1, Bełzowski-1+1+1+1, Bojdziński-1+1+1, Panek-1, Fereniec-1, Sudnik-1, Łojewski-1, Czuchryta-1, Roziński-1,

1 samobójcza : Cabała (Gryf)

ORZEŁ LUBAWKA  (37): Musiał (6)+1, P.Kopeć (3), Skrzypczak (3)+2, B.Sobota (1)+2+1+1+1+2+1,  T. Sobota (1), Blicharski (1), Król (1), - Kałoń-2 (odebrane za vo ze Spartą), Kałoń-1+2+2+1

-1 ??? (4 kolejka z GKS),-1 ? (22 kolejka z Chrobrym), -2 ?? (23 kolejka z BKS II)

GRYF GRYFÓW (37) : Marzec (7), Skwara (5)+1, Dudek (3)+1,Wilczyński (3)+1, Traube (2)+1,  Koko (1), Gandurski (1)+1, - Złocik-2+1+1, Michalczewski-1, Rewers-1, Galczak – 1, Koćmierowski-1+1, Matuszak-1,  

COSMOS RADZIMÓW (31) : A. Ziomek (5)+1+1+1+1, Romańczuk (2)+1+1, Czajkowski (2), P. Ziomek (2)+2,  Szałas (1), Dubiel (1)+1+1+1, Śrutka (1)+1,- Czarnota-1+1, Mruczyński-1, Szuchalski-1,

1 samobójcza : Kopczyński (GKS),

 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery