Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Sparingi GKS-u 2011

HARMONOGRAM  MECZÓW SPARINGOWYCH ZIMA 2011 :

 

ROZEGRANE :

29 stycznia  (SOBOTA), Legnica, 17.00

BURZA/CZARNI ROKITKI - GKS RACIBOROWICE 1:1 (1:1)

5 lutego (SOBOTA), Legnica, 15.00

GÓRNIK ZŁOTORYJA - GKS RACIBOROWICE 3:3 (2:1)

19 lutego (SOBOTA), Legnica, GODZ. 18.30

ISKRA KOCHLICE - GKS RACIBOROWICE 7:3 (4:2) 

27 lutego (NIEDZIELA), Raciborowice, GODZ. 14.00

GKS RACIBOROWICE - STAL CHOCIANÓW 2:4 (2:3)

5 marca (SOBOTA), Legnica, GODZ. 14.30

CHOJNOWIANKA CHOJNÓW - GKS RACIBOROWICE 1:0 (0:0)

12 marca (SOBOTA), Tomaszów Bolesławiecki, GODZ. 15.00 

GKS TOMASZÓW BOL. - GKS RACIBOROWICE 1:8 (1:3)


19 MARCA 2011 (SOBOTA), GODZ.14.00 – START LIGI - DERBY GMINNE:

GKS RACIBOROWICE - GKS WARTA BOLESŁAWIECKA


SPARINGI


 

 

12 marca 2011 (sobota), godz. 15.00, Tomaszów Bolesławiecki

 

„BOBIK SHOW”

 To był już ostatni mecz sparingowy przed zbliżającymi się derbami gminnymi z Wartą. GKS Tomaszów boryka się ostatnio z problemami kadrowymi i do meczu z naszym GKS-em przystąpił w nie najmocniejszym składzie. A-klasowy rywal nie był w stanie nawiązać równorzędnej walki z naszym zespołem. A Gieksa zagrała z dużym polotem i tylko swej nieskuteczności zawdzięcza, że nie skończyło się wyższym wynikiem. Ozdobą meczu była pierwsza bramka zdobyta przez Piotra Olechowskiego, który popisał się kapitalnym, mocnym wolejem po wrzutce z rzutu rożnego wykonywanego przez Halczuka. Na 2:0 podwyższył Jurczak strzałem głową. Potem swój show rozpoczął Mateusz Dudzic, który tego dnia był świetnie dysponowany i niepodzielnie rządził w środku pola. Tomaszowianie zdobyli do przerwy honorowego gola. Niefortunnie we własnym polu karnym interweniował Kamil Ćwiak dotykając piłki ręką i sędzia wskazał na wapno. Po przerwie dominacja naszego zespołu była już ogromna, a efektem były kolejne gole i wiele dogodnych niewykorzystanych sytuacji. Jak zwykle świetnie w bramce gospodarzy spisywał się Mirosław Hałka, który niejednokrotnie popisywał się dobrymi interwencjami. Jednak nie był w stanie wybronić wszystkich strzałów, gdyż zawodnicy Raciborowic niemal wjeżdżali z piłką do bramki wobec biernej postawy  obrońców Tomaszowa. Za tydzień czeka nas pierwsza ligowa potyczka z rywalem o wiele mocniejszym. Liczymy, iż GKS zagra przynajmniej na takim poziomie jak w Tomaszowie, a o wynik będziemy mogli być spokojni …  

darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków

GKS TOMASZÓW BOL. – GKS RACIBOROWICE 1:8 (1:3) 

gole : 0:1 Piotr Olechowski, 0:2 Marek Jurczak, 0:3 Mateusz Dudzic, 1:3 Czesław Kizyma – z karnego, 1:4 Mateusz Dudzic, 1:5 Mateusz Dudzic, 1:6 Łukasz Bajer, 1:7 Mateusz Dudzic, 1:8 Marcin Bylina. 

Skład GKS Raciborowice : Kopczyński, - Różycki (70, K.Ćwiak), Woźny (60, Doliński), Olechowski, K.Ćwiak (46, Poczta), - Biały, Dudzic, Jurczak, Woch (46, Jasiński), - Halczuk (75, Bylina), Bylina (46, Bajer).

 

Trener : Arkadiusz Paluch.  

Rezerwa :  Wołowicki.

 
 

 

5 marca 2011 (sobota), godz. 14.30, Legnica (ul. Grabskiego)

 

NIEEFEKTYWNA GRA !

 

GKS zagrał już przedostatni sparing przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. Rywalem była wysoko notowana w legnickiej okręgówce Chojnowianka Chojnów. Mecz rozgrywano na sztucznej nawierzchni w Legnicy. Pojedynek stał na dobrym poziomie sportowym, a oba zespoły pokazały ciekawą grę i przebieg wskazywał, iż może w tym meczu paść remis. GKS momentami grał ładnie, tworząc sobie dogodne sytuacje. Jednak efektów gry widać nie było. Powodem była dobra dyspozycja chojnowskich bramkarzy, którzy mieli sporo pracy w tym meczu, ale spisywali się bez zarzutu. Swoimi świetnymi interwencjami uchronili swój zespół od straty gola. Broniąc ładnie strzały Jurczaka z głowy i Bączkiewicza z rzutu wolnego. Nasz blok obronny z bramkarzem Arkadiuszem Woźniakiem spisywał się bez zarzutu do 67 minuty. Wówczas błąd w kryciu spowodował, że Haniecki otrzymał dobrą piłkę na wolne pole i precyzyjnym lobem pokonał interweniującego w okolicach linii pola karnego golkipera Gieksy. Po stracie gola Gieksa próbowała odrabiać straty. To nasz zespół od tego momentu zdecydowanie dominował. Bliski wyrównania był Marcin Bylina, który po świetnym dograniu wzdłuż linii przez Białego mógł z bliska wpakować piłkę do siatki, jednak minimalnie się spóźnił i nie zdołał wepchnąć jej do siatki. Kapitalnym strzałem z ok. 20 metrów popisał się także Adrian Woźny, ale jego strzał został sparowany na rzut różny przez bramkarza Chojnowianki. GKS budował kolejne akcje, ale zabrakło czasu do odrobienia straty jednego gola. Rywal nie pozwolił na doprowadzenie do remisu, który w tym wypadku byłby chyba sprawiedliwym wynikiem. Nasza gra w tym meczu może była ładna dla oka, ale niestety mało efektywna !

darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków

CHOJNOWIANKA CHOJNÓW – GKS RACIBOROWICE 1:0 (0:0) 

gol : 1:0 Bartosz Haniecki (67) 

Skład GKS : Woźniak, - K. Ćwiak, Woźny, Różycki, Olechowski (80, Doliński) – Michalski (46, Woch (75, Jasiński)), Dudzic, Bączkiewicz (46, Biały), Halczuk (75, Bączkiewicz)- Jurczak (82, Siemaszko), Bylina (80, Bajer). 

Rezerwa : Kurkiewicz (br.) – Wołowicki (kontuzja) 

TRENER : Arkadiusz Paluch.


27 lutego 2011 (niedziela), godz. 14.00, Raciborowice 

PORAŻKA ZE STALĄ !!!

 GKS po raz pierwszy w tym roku zagrał na własnym boisku. Chocianowska Stal zawitała do Raciborowic w glorii niepokonanej w tym roku drużyny (warto odnotować, że w meczach sparingowych nasz dzisiejszy rywal wcześniej zremisował z mocną IV – ligową Prochowiczanką 1:1 i wygrał z Zametem Przemków 1:0). Podopieczni trenera Zbigniewa Grzybowskiego, dobrze znanego zawodnika z dolnośląskich boisk (obecnie gra w Górniku Polkowice), podtrzymali swoją passę wygrywając w Raciborowicach 4:2. Mecz rozgrywany był na zmarzniętym, lekko ośnieżonym boisku, co utrudniało obu drużynom panowanie nad piłką. W drugiej części gry z boiska zniknął w większości śnieg, ale zrobiła się „papka”, która była równie niekorzystna. Przewaga Stali w tym meczu nie była, aż tak widoczna. GKS toczył wyrównany bój mając w pierwszej części gry więcej stworzonych sytuacji strzeleckich. Niestety wynik w trakcie całego meczu korzystny był dla naszej drużyny tylko na początku , kiedy to Halczuk wykończył składną akcję naszej drużyny. Jednak niedługo potem padła pierwsza bramka dla gości po błędzie w defensywie Kamila Ćwiaka, który we własnym narożniku stracił piłkę, będąc prawdopodobnie delikatnie faulowany. Natomiast kolejne gole zdobywane przez gości były efektem kardynalnych błędów naszych bramkarzy. W pierwszej części bramki Gieksy strzegł nowo pozyskany junior Kacper Kurkiewicz. Być może nerwy związane z występem po raz pierwszy w nowym klubie przed własną publicznością, jak i warunki na boisku sprawiły, że piłka nie była posłuszna naszemu golkiperowi i dwukrotnie wyślizgnęła mu się z rąk wpadając do siatki. GKS starał się odrabiać straty, ale w licznie stworzonych sytuacjach brakowało zimnej krwi pod bramką rywala. Wprawdzie Halczukowi udało się jeszcze przed przerwą zdobyć gola kontaktowego z rzutu karnego i wydawało się, że istnieje szansa na dopadnięcie rywala. Ale nic z tego. Po przerwie nasz zespół nie był już tak groźny i goście spokojnie kontrolowali przebieg gry. Podwyższyli również swoje prowadzenie po kuriozalnym golu, którego sprawcą był nasz golkiper Dawid Kopczyński z pomocą Marka Bogackiego. Stal jeszcze co najmniej dwukrotnie zagroziła naszej bramce. Raz piłka zatrzymała się na poprzeczce, a raz została wybita niemal z linii bramkowej. Kolejna porażka, ponownie dużo straconych goli i znów po kuriozalnych indywidualnych błędach, które należy jak najszybciej wyeliminować, aby odnosić rezultaty na miarę oczekiwań kibiców, którzy dość licznie przybyli dziś na mecz. 

darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków

  GKS RACIBOROWICE – STAL CHOCIANÓW 2:4 (2:3) 

gole : 1:0 Krzysztof Halczuk (5), 1:1 K.Komarek (9), 1:2 Burda (24), 1:3 Bień (33), 2:3 Krzysztof Halczuk (41 – z karnego), 2:4 Dołhuń (81) 

Skład GKS : Kurkiewicz (46, Kopczyński), - K. Ćwiak, Woźny, Różycki, Olechowski (70, Bogacki (80, Olechowski)), - Wołowicki (65, Woch), Dudzic, Jurczak (55, Bajer), Michalski (60, Jasiński), - Bylina (80, Palczak), Halczuk (75, Jurczak)

 
TRENER : Arkadiusz Paluch. 

 

Skład Stali : M.Sambor, - Rogalski (46, Pyrzyński), Kruk, Bednarz (35, M.Komarek), Dukaczewski, Kudyba (30, Podziewski), Burda (60, K.Jaskólski), Janczak (70, Rogalski), Bień (60, Krystek), K.Komarek (46, Dołhuń), Kałuża (60, Kudyba).

TRENER : Zbigniew Grzybowski. 

Widzów : ok. 50

Sędziował : Michał Warchoł.

 


19 lutego 2011 (sobota), godz. 18.30, Legnica (ul. Grabskiego)
 

LEKCJA PIŁKI !!!

 

Wyjazd na mecz do Legnicy rozpoczął się od małego skandalu organizacyjnego. Pierwotnie mecz zaplanowany był na godz. 17.00. Po przyjeździe na zaplanowaną godzinę okazało się, że najemca boiska ustalił dwa mecze na jedną godzinę !!! A w rozpisce zabrakło naszego meczu. Gospodarz (a w zasadzie kierownik) obiektu okazał się mało kompetentną osobą kontraktując dwa mecze w jednym czasie. Mecz Gieksy z Iskrą na szczęście doszedł do skutku, ale z ponad godzinnym poślizgiem. Wedle ustaleń oba zespoły poczekały na zakończenie pierwszego meczu i  po godzinie 18.00 ruszyły do boju. Rywal z Kochlic to bardzo wymagający przeciwnik, wszakże nie przypadkowo zajmuje pierwsze miejsce w legnickiej klasie okręgowej. Jednak mecz dobrze rozpoczął się dla naszej drużyny, która po składnej akcji wyszła na prowadzenie. Gola zdobył Marek Jurczak, który z bliska wpakował piłkę do siatki. GKS nie długo cieszył się z prowadzenia. Kochlicznie szybko odpowiedzieli akcją boczną flanką i Kopczyński był bezradny przy strzale z bliskiej odległości. Od tego momentu dominacja Iskry w pierwszej połowie, jak i całym meczu nie podlegała dyskusji. Kochliczanie przewyższali nasz zespół kulturą gry. Efektem tego były kolejne trzy gole, które padały po błędach naszego zespołu w defensywie. Wprawdzie przed przerwą Jurczak zmniejszył jeszcze prowadzenie Iskry. Jednak po przerwie obraz gry nie za bardzo uległ zmianie i zawodnicy Iskry szybko dochodzili do pozycji strzeleckich. Gra defensywna naszego zespołu pozostawiała wiele do życzenia we wszystkich formacjach. Nasz zespół oddał pole rywalowi, nie podejmując zażartej walki. Momentami graliśmy ładnie i składnie, ale tych momentów było zdecydowanie za mało. Po przerwie rywal wbił nam jeszcze trzy gole, a GKS odpowiedział trafieniem Bajera. Przegrana 7:3 jest niemiłym wynikiem dla naszego zespołu. Rywal udzielił nam srogiej lekcji, jak należy grać. Mamy nadzieję, że będzie to lekcja pokory.

 

 

 

             darmowy hosting obrazków  darmowy hosting obrazków
 
 
DGP ISKRA DOZORBUD KOCHLICE – GKS RACIBOROWICE 7:3 (4:2)
 
gole : 0:1 Marek Jurczak, 1:1 Marcin Szmil, 2:1 Grzegorz Busse, 3:1 Przemysław Rojewski, 4:1 Sebastian Kwaśniewski, 4:2 Marek Jurczak, 5:2 Przemysław Rojewski, 6:2 Christian Tomyk,  6:3 Łukasz Bajer, 7:3 Rafal Migacz. 

Skład GKS : Kopczyński (46, Kurkiewicz), - K. Ćwiak, Woźny (65, Pitera), Różycki, Michalski (65, Doliński), - Woch (46, Wołowicki), Dudzic (65, Bajer), Halczuk, Biały (78, Jasiński), - Bylina (75, Woźny), Jurczak.

 

TRENER : Arkadiusz Paluch


5 lutego 2011 (sobota), godz. 15.00, Legnica (ul. Grabskiego)

I ZNÓW REMIS !

Drugi sparing w Legnicy i drugi zremisowany. Tym razem GKS zagrał z drużyną złotoryjskiego Górnika. I znów padł remis, ale tym razem 3:3 (1:2). Mecz rozgrywany był na sztucznym boisku, przy dobrej pogodzie. Jedynym elementem utrudniającym grę obu drużynom był mocny porywisty wiatr. GKS rozpoczął mecz z impetem i już po chwili prowadził 1:0 po znakomitym uderzeniu Marcina Byliny z woleja. Jednak w końcówce pierwszej części Gieksa popełniła dwa błędy w defensywie i zrobiło się 1:2. Po przerwie nasza drużyna grała z wiatrem, który chyba dodał jej polotu. Gra była już lepsza, a GKS zdobył dwa ładne gole. Najpierw wyrównał pięknym strzałem z rzutu wolnego Halczuk, a w końcówce remis dla naszej drużyny uratował Krzysztof Wołowicki, który  równie ładnym strzałem zakończył akcję Gieksy. Mecz zakończył się remisem, który jest raczej sprawiedliwym wynikiem z przebiegu całego spotkania. 

darmowy hosting obrazków        darmowy hosting obrazków

GÓRNIK ZŁOTORYJA (KL.O) – GKS RACIBOROWICE 3:3 (2:1)

gole dla GKS : 0:1 Marcin Bylina, 2:2 Krzysztof Halczuk, 3:3 Krzysztof Wołowicki. 

Skład GKS : Kopczyński (75, Kurkiewicz), - Różycki, K. Ćwiak, Olechowski, Woźny, - Woch (46, Wołowicki), Bączkiewicz, Halczuk, Biały (60, Jasiński), - Palczak (30, Bajer), Bylina (60, Warchoł).  

Trener : Arkadiusz Paluch.


29 STYCZNIA 2011 (SOBOTA), GODZ. 17.30, LEGNICA

darmowy hosting obrazków         darmowy hosting obrazków
BURZA / CZARNI ROKITKI - GKS RACIBOROWICE 1:1 (1:1)

gol : 0:1 Krzysztof Palczak.

Skład : Kopczyński, - Różycki, K.Ćwiak, Michalski (46, Suszka), Poczta (63, Bogacki), - Biały (60, Jasiński), Bączkiewicz (46, Pold), Dudzic (46, Halczuk), Woch (63,Wołowicki), - Bylina (75, Palczak), Palczak (46, Bajer).

W pierwszym tegorocznym meczu GKS zagrał w Legnicy na sztucznej murawie i przy oświetleniu z drużyną legnickiej okegówki Burzą/Czarnymi Rokitki. Mecz dobrze ułożył się dla naszej drużyny. GKS od początku posiadał inicjatywę na boisku i efektem był gol na 1:0 zdobyty przez Palczaka. Gospodarze meczu szybko jednak wyrównali po ładnym golu. Po zmianie stron w obu druzynach nastąpiły zmiany, a mecz był dość wyrównany z lekką przewagą Czarnych. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn...


15 lipca 2011 r. w piątek o godzinie 17.00 rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2011/2012. W tym dniu odbędzie się spotkanie organizacyjne Zarządu Klubu z zawodnikami oraz pierwszy trening.
Trenerem zespołu seniorów pozostaje Arkadiusz Paluch.

HARMONOGRAM PRZYGOTOWAŃ :

TRENINGI SEKCJI SENIORSKIEJ : TRZY RAZY W TYGODNIU : PONIEDZIAŁKI, ŚRODY, PIĄTKI (LUB ZAMIENNIE WG UZNANIA TRENERA) - GODZ. 18.00

JUNIORZY TRENUJĄ NARAZIE Z PIERWSZYM ZESPOŁEM.
OD 1 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK) RUSZAJĄ TRENINGI JUNIORÓW - SPOTKANIE ORGANIZACYJNE O GODZINIE 17.00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 1993 I MŁODSZYCH DO GRANIA W NASZYM KLUBIE.

ZESPÓŁ JUNIORÓW W NADCHODZĄCYM SEZONIE ZAGRA W KLASIE TERENOWEJ (WRAZ Z PIASTEM ZAWIDÓW I VICTORIĄ RUSZÓW OPUŚCIŁ SZEREGI KLASY OKRĘGOWEJ).


MECZE SPARINGOWE :

16 LIPCA (SOBOTA), GODZ. 16.00, GARBARNIA LESZNO GÓRNE (WYJAZD) 3:5 (1:3)

20 LIPCA (ŚRODA), GODZ.18.00, STAL CHOCIANÓW (WYJAZD) 1:0 (0:0)

23 LIPCA (SOBOTA), GODZ. 16.00, PŁOMIEŃ NOWA WIEŚ (WYJAZD) 2:0 (2:0)

27 LIPCA (ŚRODA), GODZ. 18.00, SOKÓŁ KRZYWA (DOM) 9:3 (4:1)

30 LIPCA (SOBOTA), GODZ. 16.00, LEŚNIK OSIECZNICA (DOM) 4:1 (0:0)

3 SIERPNIA (ŚRODA), GODZ. 18.00, GKS MĘCINKA (DOM) 2:2 (2:0)

 

7 SIERPNIA (NIEDZIELA), GODZ. 17.00

I RUNDA PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU OZPN

- KOLONIA BOLESŁAWIEC (WYJAZD) 2:1 (2:0)

 

14 SIERPNIA (PR. NIEDZIELA) , MECZ LIGOWY : LOTNIK JEŻÓW SUDECKI (WYJAZD)


TRANSFERY :

ODESZLI :

PIOTR OLECHOWSKI - POWRÓT DO OLIMPII OLSZANICA,

KACPER KURKIEWICZ - KONIEC WYPOŻYCZENIA Z KS ŁĄKA,

MATEUSZ DUDZIC -  GÓRNIK ZŁOTORYJA,

MARCIN BYLINA - POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI PRUSICE,

PAWEŁ WOCH - POWRÓT DO LECHII ROKITNICA

ARKADIUSZ WOŹNIAK - GKS WARTA BOLESŁAWIECKA.

ŁUKASZ BAJER - GKS IWINY,

MARCIN PITERA - NIE WZNOWIŁ TRENINGÓW,

PAWEŁ SUSZKA - ZREZYGNOWAŁ Z GRY.

PRZYBYLI :

ARTUR BROSZKO I MATEUSZ CHLEBOWICZ - Z JUNIORÓW,

RADOSŁAW WRÓBLEWSKI - POWRÓT Z WYPOŻYCZENIA DO SPARTY ZEBRZYDOWA,

LECH POLD - POWRÓT Z KS STARE JAROSZOWICE,

RAFAŁ CHABINIAK I WOJCIECH KOŁODZIEJ - Z GKS IWINY.

 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2019/2020


TRAMPKARZE 2019/2020


MŁODZICY 2019/2020


ŻAKI 2019/2020


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery