CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI - GKS RACIBOROWICE 3:2 (1:1)

gole : 1:1 Piotr Rodak, 1:2 Radosław Wróblewski

Skład: Kopczyński, - Rodak, Woźny (65, Jasiński), Poczta, Różycki (70, Bogacki), - Biały (67, Siemaszko), Dudzic, Ćwiak (46, Palczak), Michalski, - Wróblewski, Kulesza.

28 lipca 2010 (środa), godz. 18.00, Łaziska

LZS ŁAZISKA - GKS RACIBOROWICE 0:5 (0:1)

gole : 0:1 Radosław Wróblewski, 0:2 Krystian Bączkiewicz, 0:3 Radosław Wróblewski, 0:4 Marcin Pitera, 0:5 Adrian Kulesza.

Skład GKS : Kopczyński (77, Błond-debiut), - Rodak, Woźny (65, Bogacki), Olechowski (60, Bączkiewicz), Poczta (75, Jasiński), - K.Ćwiak (50, Pitera), Biały, Dudzic, Michalski (65, Siemaszko), - Wróblewski, Palczak (46, Kulesza).

Trener : Arkadiusz Paluch.

Sędziował : Arkadiusz Karaban.

24 lipca 2010 (sobota), godz. 10.00, Gołaczów.

BURZA/CZARNI ROKITKI - GKS RACIBOROWICE 2:2 (2:1)

gole : 0:1 D. Poczta, 1:1 ?, 2:1 M.Różycki - samob., 2:2 M.Michalski.

Skład GKS : Woźniak, - Różycki, Olechowski, Woźny, Poczta, - K.Ćwiak, Bączkiewicz, Dudzic, Halczuk (10, Błond), Jasiński, - Michalski.

14 marca 2010 (niedziela), godz. 14.00

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW - GKS RACIBOROWICE 10:0 (4:0)

BEZ KOMENTARZA ...!

6 marca 2010 (sobota), Leszno Górne, godz. 13.00

GARBARNIA LESZNO GÓRNE - GKS RACIBOROWICE 0:3 (0:1)

gole : 0:1 zawodnik testowany (8), 0:2 Kamil Ćwiak, 0:3 Adrian Kulesza (85)

Skład GKS : Woźniak, - Rodak, Poczta, Olechowski, Markowski, - Maksymczyk (46, Bajer), Sosnowski (46, K.Ćwiak), Halczuk, zawodnik testowany, - Wróblewski (70, Sosnowski), Kulesza.

27 lutego 2010 (sobota), Chocianów, godz. 14.30

STAL CHOCIANÓW - GKS RACIBOROWICE 2:2 (0:2)

gole : 0:1 Łukasz Maksymczyk (33), 0:2 Adrian Kulesza (42), 1:2 D.Jaskólski (46), 2:2 K.Komarek (73)

Skład GKS : K.Ćwiak, - Poczta (46, Rodak), Olechowski (M.Bogacki), Markowski, Sosnowski, - Woźny, Bajer (46, Halczuk), zawodnik testowany (K.Mocarski), Maksymczyk (46, Suszka), - Kulesza, Wróblewski.

20 lutego 2010 (sobota), Otok, godzina 11.00

GKS RACIBOROWICE – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 0:5 (0:3)

Skład GKS : Kamil Ćwiak, - Poczta, M. Chlebowicz (30, Woźny), Markowski, zawodnik testowany, - Maksymczyk, Różycki, Bajer, Mocarski, - Palczak (46, Chlebowicz), Kulesza.

Sędziował : Lech Pold.

"ROZJECHANY" GKS ...

GKS wystąpił w mocno okrojonym, rezerwowym składzie (z powodu kontuzji i innych zdarzeń losowych). Taki skład nie mógł gwarantować równorzędnej walki z liderem IV ligi i GKS został wręcz rozjechany. Na trudnym (ośnieżonym boisku) GKS ograniczył się głównie do obrony własnej bramki. Obrońcy nie byli jednak zbyt skuteczni i posuwali się do nieczystej gry ... w polu karnym ! To zaowocowało w pierwszej połowie trzema słusznymi rzutami karnymi (z których dwa świętoszowianie wykorzystali) !!! W drugiej części GKS podjął próbę walki, ale była to walka „Dawida z Goliatem” i zakończyło się na 0:5 ...

13 lutego 2010 (sobota), Otok, godzina 14.00

GKS RACIBOROWICE - GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 3:3 (2:1)

gole : 1:0 Mirosław Różycki, 2:0 i 3:1 (2) Adrian Kulesza

Skład GKS : Kamil Ćwiak, - Poczta, Woźny, Olechowski, Hencel, - Maksymczyk, zawodnik testowany, Bajer, Mocarski, - Różycki, Kulesza.

Sędziował : Marian Socha.

7 lutego 2010 (niedziela), Raciborowice, godz.11.00

GKS RACIBOROWICE – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 1:2 (0:1)

gole : 1:2 Krzysztof Halczuk

Skład GKS :  K. Ćwiak (41, G. Cieśla - bramkarz z Tomaszowa), - Poczta, Olechowski, Woźny, zawodnik testowany (41, Różycki), - Maksymczyk (41, Warchoł) Halczuk, Bączkiewicz, Bajer (41, Palczak), - Wróblewski Kulesza (65, Bajer).

Skład GKS Tomaszów : M. Hałka, - P. Szewczyk, Kurlej, Kowal,P. Budas, - Ł. Szewczyk, Tomaszunas, Sadowski, Grzegorzewski, T. Budas, Bąk.

Sędziował : Marian Socha – grano 2 x 40 min..

darmowy hosting obrazków

31 stycznia 2010 (niedziela), boisko w Zgorzelcu, godz.12.00

GKS RACIBOROWICE – CZARNI ROKITKI 6:2 (1:1)

gole : 1:0 K. Halczuk (20 – z karnego), 1:1 D. Ginda (27), 2:1 R. Wróblewski, 3:1 K. Bączkiewicz, 4:1 A. Kulesza, 4:2 ?, 5:2 A. Kulesza, 6:2 P. Rodak.

W 26 minucie przy stanie 1:0 Arkadiusz Woźniak obronił rzut karny !

Skład GKS :  Woźniak, - Rodak, Poczta (55, Warchoł), Markowski, Hencel, - zawodnik testowany (46, Woźny), Halczuk (46, Pitera), Bączkiewicz (70, Halczuk, (80, Kulesza) ), Olechowski (46, Palczak), - Wróblewski (55, Różycki), Kulesza (46, K. Ćwiak).

PEWNA WYGRANA !!!

GKS rozegrał swój drugi mecz sparingowy, tym razem na dużo lepszym boisku (na sztucznej nawierzchni w Zgorzelcu), a wynik 6:2 z drużyną Czarnych Rokitki jest bardzo zadawalającym wynikiem. Już od początku meczu zarysowała się przewaga naszej drużyny. W 20 minucie ładną akcję przeprowadził Rodak i dobrym podaniem otworzył drogę do bramki Bączkiewiczowi. Ten nie zdołał jednak oddać strzału, gdyż został w nieprzepisowy sposób powstrzymany został w polu karnym. Do karnego podszedł Halczuk i wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Czarni także mieli rzut karny, ale Woźniak w 26 minucie nie dał się pokonać.  Jednak chwilę potem był bezradny przy strzale Gindy i zrobiło się 1:1. W tej części gry GKS miał jeszcze dogodne sytuacje, ale strzał z bliskiej odległości Wróblewskiego trafił w poprzeczkę, a próby Olechowskiego i Halczuka były nieskuteczne. Po przerwie nasza drużyna zaczęła od mocnego akcentu. Najpierw ładnego gola zdobył Wróblewski, a chwile potem rezultat podwyższył Bączkiewicz. Pewne prowadzenie i spokojna gra naszego zespołu zaowocowała kolejnym golem, autorstwa Kuleszy. Po rzucie rożnym Czarnym udało się zdobyć drugiego gola. GKS atakował zaciekle do końca meczu i efektem tego były jeszcze dwa gole. Najpierw fatalne podanie bramkarza Czarnych do niepilnowanego Kuleszy zakończyło się golem. A „kropkę nad i” postawił Rodak mocnym strzałem z rzutu wolnego. GKS odniósł pewne i wysokie zwycięstwo z rywalem, który zagrał mimo wszystko na przyzwoitym poziomie.

23 STYCZNIA 2010 (SOBOTA), OTOK, GODZINA 14.30

GKS JAWA OTOK – GKS RACIBOROWICE 0:0

Skład : Woźniak, - Poczta, Markowski, Olechowski, Hencel, - Woźny (41, Warchoł), Bajer (65, K. Ćwiak), Halczuk (65, Pitera), zawodnik testowany (41, Palczak), - Pitera (41, Kulesza), Wróblewski (50, Różycki).

Sędziował : Kazimierz Zarówny - Mecz grano 2 x 40 minut.

Mecz z Jawą był pierwszym tegorocznym meczem naszego klubu. Mecz odbył się w Otoku, gdzie boisko było „średnio” przygotowane do gry. Na zmrożonym śniegu grą rządził przypadek. W pierwszej połowie przewaga była po stronie naszej Gieksy. Na bramkę Kamila Ćwiaka, który strzegł w zastępstwie golkipera Otoku (dotarł on na drugą połowę meczu) bramki Jawy strzelali Halczuk i Bajer, ale ich strzały nie znalazły drogi do siatki. Gospodarze również próbowali strzelać, ale strzegący naszej bramki Woźniak nie dał się zaskoczyć. Po przerwie trener Rutkowski dokonał kilku zmian. Jawa grała „gołą 11”, ale przejęła nieco inicjatywę, stwarzając sobie strzeleckie sytuacje. Jednak strzały gospodarzy były albo niecelne, albo dobrze bronił Woźniak. GKS także próbował zdobyć zwycięskiego gola, ale strzały Warchoła, Kuleszy były niecelne, a strzał Różyckiego wybronił Wężyk. Mecz zakończył się zasłużonym remisem. Dla obu drużyn z uwagi na warunki panujące na boisku był to bardziej trening kondycyjny niż prawdziwy mecz piłkarski.