Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Relacje Sezon 2010/11

I kolejka* 15 sierpnia 2010 (niedziela), godz. 15.00, Raciborowice.
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA - GKS RACIBOROWICE 2:1 (1:1)

gole : 0:1 Tomasz Hyjek (30-samobójczy),1:1 Krysztof Janowski (38), 2:1 Marek Spychalski (86) Skład GKS WARTA : Kupczak - Krysa, (46' Kotwica),  Hyjek, Buchowski, Szuba, Hencel, Kapecki, Mikołajczyk, (40' Horbacz), Spychalski, (90' Kobeluszczyk) Janicki, Janowski (78' Rupa). Skład GKS Raciborowice : Kopczyński, - Różycki (46, Olechowski), Poczta-kpt., Rodak , Bączkiewicz, - Biały (75, Woźny), Dudzic (46, Kulesza), Halczuk, K. Ćwiak,  - Michalski, Pitera (46, Wróblewski). Rezerwa : Jurczak, Palczak, Doliński, Bogacki.Trener : Arkadiusz Paluch. Żółte kartki : Spychalski - Rodak, Woźny, Biały.Czerwona kartka : Rodak (63 min. – druga żółta).Widzów : ok. 300. 


 

2 kolejka* 22 sierpnia 2010 (niedziela), godz. 17.00, Raciborowice.

 GKS RACIBOROWICE – GRANICA BOGATYNIA 1:1 (0:1)

gole : 0:1 Piotr Krzesiński (11), 1:1 Mateusz Dudzic (77) Skład GKS Raciborowice : Kopczyński, - Rodak (46, Bajer), Poczta-kpt., Woźny (75, Doliński-debiut), Dudzic, Pitera, Halczuk, K. Ćwiak, Michalski, Wróblewski, Kulesza.Rezerwa : Nawrot, Jasiński, Bogacki.Trener : Arkadiusz Paluch. Skład Granicy Bogatynia : Gawlik, - Chrzanowski, Mikulski, Duduć, Omelański, - Pietkiewicz (82, Szywała), Piskorski, Suchocki (68, Kloczkowski), Krzesiński (89, Krawczyk), - Bregin, Marszałek.Rezerwa : Rodek, Kochan.Trener : Wojciech Szymków. Sędziowali : Zbigniew Mateuszów jako główny oraz Sławomir Niemiec i Dawid Maryszczak jako boczni. Żółte kartki : Ćwiak, Woźny, Michalski (GKS) oraz Marszałek i Gawlik (Granica)Widzów : ok. 150.   


3 kolejka* 25 sierpnia 2010 (środa), godz. 17.30, Zgorzelec.

 MKS NYSA ZGORZELEC – GKS RACIBOROWICE 1:0 (1:0)

gol : 1:0 Bogumił Jabłoński (9) z rzutu karnego Skład GKS Raciborowice : Woźniak, - Różycki, K. Ćwiak, Pitera, Poczta-kpt., - Biały (65, Woźny), Dudzic, Halczuk (60, Bajer (73, Olechowski)), Michalski, - Wróblewski, Kulesza.Rezerwa : Nawrot, Doliński, Bogacki. Poza kadrą : Rajchel i Jasiński.Trener : Arkadiusz Paluch. Sędziował : Mariusz CzechowskiŻółte kartki : Borowy, Baran (Nysa), - Dudzic (GKS) Czerwona kartka : Olechowski (75 – za brutalny faul)Widzów : ok. 150.         


4 kolejka* 29 sierpnia 2010 (niedziela), godz. 17.00, Raciborowice

GKS RACIBOROWICE – KKS LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 0:0

Skład GKS Raciborowice : Woźniak, - Różycki, K. Ćwiak, Pitera, Poczta-kpt., - Biały, Dudzic, Michalski,  Doliński (63, Jurczak), - Wróblewski, Kulesza (70, Bajer)Rezerwa : Nawrot, Bogacki, Jasiński, Woźny.Trener : Arkadiusz Paluch. Skład Lotnika : Hałka, - L. Kurzelewski (46, Studniarek), , Palimąka, Zwierzyński, Gołomb-kpt., - Biskupski (65, Kościński), Winiarski, Suchanecki, Hamowski, - Badecki, Bojanowski (75, Kondraciuk).Rezerwa : Raus (br.) – Binasiewicz, Kierlik, Kocot.Trener : Kazimierz Hamowski. Sędziował : Adam Trudziński jako głowny oraz Radosław Morawski i Henryk Kulaszyński jako boczni.Żółte kartki : Poczta (GKS) oraz Palimąka i Bojanowski (Lotnik) Widzów : ok. 100. 


5 kolejka* 4 września 2010 (sobota), godz. 17.00, Gryfów Śląski

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI – GKS RACIBOROWICE 1:4 (0:3)

gole : 0:1 i 0:2 (2) Marek Jurczak, 0:3 Mateusz Dudzic, 1:3 ???, 1:4 Radosław Wróblewski. Skład GKS Raciborowice : Woźniak, - Różycki, K. Ćwiak, Pitera (80, Pold), Poczta-kpt., - Biały (65,Woźny ), Dudzic, Michalski, Jurczak (55, Bajer), - Wróblewski, Kulesza (75, Palczak)Rezerwa : Kopczyński (br.) -  Nawrot, Jasiński.Trener : Arkadiusz Paluch. Sędziowali :  Witold Wróbel jako główny oraz Piotr Bajer i Paweł Cieśla jako boczni.Żółte kartki : Kamuda, Traube (Gryf) i Pitera i Dudzic (GKS)Widzów : ok.50. 


                     II RUNDA PUCHARU POLSKI,  

8 września 2010 (środa), godz. 16.30, Raciborowice

Niespodziewany tryumf !

GKS RACIBOROWICE – NYSA ZGORZELEC1:1 (0:0) 

gole : 0:1 Bogumił Jabłoński (49), 1:1 Mateusz Dudzic (80)

Rzuty karne :    5:4 1:0 Krzysztof Palczak, 1:1 Sebastian Monik, 2:1 Mateusz Dudzic, 2:2 Piotr Hadziładas, 3:2 Marek Jurczak, 3:3 Dariusz Wojtczak, 3:3 Paweł Suszka (broni Barynów), 3:3 Adam Łuszczyk (broni Kopczyński), 4:3 Lech Pold, 4:4 Bogumił Jabłoński, 5:4 Adrian Woźny, 5:4 Paweł Jaworski (broni Kopczyński). 

Skład GKS : Kopczyński, - Pold, Olechowski, Woźny, Suszka, - Bogacki, Jurczak-kpt., Nawrot - debiut (46, Doliński), Jasiński (58, Bajer) Wróblewski (43, Palczak), Kulesza (65, Dudzic).Trener : Arkadiusz Paluch.Rezerwa : A.Socha (br.), - Błond. Skład Nysy : Barynów, - Kaczan (69, Wojtczak), Monik, Góral, Baran (67, Mądrzejewski), - Walczyk (67, Łuszczyk), Jabłoński, Jaworski-kpt., Posioł,  - Adamiec (58, Hadziładas), Tkaczyk.Rezerwa : Franaszczyk (br.), - Kościuk.Trener : Remigiusz Gryglak. Sędziowali : Sławomir Kostka jako główny oraz Paweł kozina i Mateusz Owoc jako boczni.Żółte kartki : Wróblewski, Bajer (GKS) oraz Walczyk, Jabłoński i Mądrzejewski. (Nysa).Widzów : 70.  


6 kolejka* 11 września 2010 (sobota), godz. 17.00, Raciborowice

GKS RACIBOROWICE – SPARTA ZEBRZYDOWA 5:1 (2:0)

gole : 1:0, 2:0 z karnego 3:1 (3) Mateusz Dudzic (10,23, 50), 3:1 Marcin Skrok (52),  4:1 Michał Michalski (75), 5:1 Radosław Wróblewski (82). Skład GKS Raciborowice : Kopczyński (85, A.Socha), - Różycki, K. Ćwiak, Pitera, Suszka (68, Pold), - Biały (60,Woźny ), Dudzic (77, Jasiński), Jurczak-kpt., - Wróblewski, Kulesza.Rezerwa : Bogacki, Olechowski, Palczak. Poza kadrą : Bajer.Trener : Arkadiusz Paluch. Skład wyjściowy Sparty : Pelak, - Zdunek, Kmiecik, D.Zdunek, Walęga, - R.Kumoś, Fusik, Michaluk, Skrok, - Wilk, Wichowski.Rezerwa : Guszczyński, - K.Walęga, Śliwiński, P.Kumoś. Trener : Jarosław Wichowski. Sędziowali :  Mariusz Czechowski jako główny oraz Dariusz Czechowski i Andrzej Gałuszka jako boczni.Żółte kartki : Dudzic (GKS), - Walęga, Zdunek, Kmiecik, Fusik (Sparta)Czerwone kartki : Kulesza (GKS, 35 min. – za odepchnięcie rywala), - Walęga (Sparta, 35 – druga żółta), Kmiecik (Sparta, 50 – druga żółta)Widzów : ok.150.


7 kolejka* 15 września 2010 (środa), godz. 17.00, Wojcieszów

ORZEŁ WOJCIESZÓW - GKS RACIBOROWICE 2:0 (1:0)

gole : 1:0 Patryk Łużny (16), 2:0 Mariusz Kaniewski (90) W 66 minucie rzutu karnego dla GKS nie wykorzystał Mateusz Dudzic (bramkarz Orła wybronił) Skład GKS Raciborowice : Kopczyński, - Pold, K. Ćwiak (55, Bogacki), Pitera, Olechowski, - Woźny, Dudzic, Jurczak, Michalski, - Palczak (46, Biały), Wróblewski.Rezerwa : A. Socha (br.), - Jasiński, Nawrot.Trener : Arkadiusz Paluch.Żółte kartki : Pitera, Olechowski (GKS).Sędziował : Andrzej Urban. 


8 kolejka* 19 września 2010 (niedziela), godz. 17.00, Ruszów

VICTORIA RUSZÓW - GKS RACIBOROWICE 0:0

Skład GKS Raciborowice : Kopczyński, - Różycki, K. Ćwiak, Olechowski (75, Pold), Suszka - Woźny, Pitera (30, Bajer), Michalski, Biały (80, Bogacki), - Jurczak-kpt., Wróblewski.Rezerwa : A. Socha (br.), - Nawrot, Palczak.Trener : Arkadiusz Paluch.Żółte kartki : Mścichowski (Victoria) oraz Pitera, Michalski (GKS).Sędziował : Paweł Serafin.                       


9 kolejka* 26 września 2010 (niedziela), godz. 16.00, Raciborowice

GKS RACIBOROWICE – ŁUŻYCE LUBAŃ ŚLĄKI 0:0

gole: 0:1 Krzysztof Mazur (30), 0:2 Marek Majka (80), 1:2 Lech Pold (85 min. z rzutu wolnego)Skład GKS Raciborowice : Kopczyński, - Różycki, K. Ćwiak, Pitera, Pold –Woźny (46, Biały), Halczuk (75, Olechowski),  Dudzic, Michalski(70, Bajer),  - Jurczak-kpt., Wróblewski.Rezerwa : A. Socha (br.), - Nawrot, Bogacki, Jasiński.Trener : Arkadiusz Paluch.Skład wyjściowy Łużyc : Janczyk, - Modzelewski, Andruchów, Kufel, Majka, - Żyłkowski, Jakimowicz, Mazur, Skwara, - Łużyński, Złocik.Rezerwa : Kukiełka, - Fereniec, Czuchryta, Roziński, Sudnik, Bojdziński. Żółte kartki : Mścichowski (Victoria) oraz Pitera, Michalski (GKS).Sędziowali : Sławomir Michałczak jako główny oraz Rafał Bancewicz i Jarosław Warzecha jako liniowi.Widzów : ok. 150.


10 kolejka* 2 października 2010 (sobota), godz. 16.00, Mirsk
WŁÓKNIARZ MIRSK – GKS RACIBOROWICE  2:0 (1:0)
gole: 1:0 Paweł Suszka (12) - samob., 2:0 Bartosz Morzecki (93) – z rzutu karnego.Skład GKS Raciborowice : Kopczyński, - Różycki, Suszka, K. Ćwiak (78, Woźny), Pold-kpt., –  Biały, Halczuk (10, Palczak),  Dudzic, Bogacki (73, Olechowski), - Michalski, Pitera,Rezerwa : Woźniak (br.), - Jasiński.Trener : Arkadiusz Paluch.Skład Włókniarza : Fościak, - Dołęga, Kowalski, Niemienionek, Kreis, -Badura (90, Oniszczuk), Gajewski, Sz. Morzecki (46, Supel), Sidorski (81, Krawczyk), - B.Morzecki, Faściszewski (69, Dubiel). Sędziował : Kamil Wieliczko.Żółte kartki : Gajewski (Mirsk) oraz Michalski, Pold, Woźny.

Widzów : 250

 


11 kolejka* 10 października 2010 (niedziela), godz. 14.00, Raciborowice
GKS RACIBOROWICE – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 1:3 (1:1)
gole: 1:0 Adrian Kulesza (15), 1:1, 1:2, 1:3  (3) Kacper WłodarekSkład GKS Raciborowice : Kopczyński, - Różycki, K. Ćwiak Suszka (70, Palczak),    Michalski (81, Bajer) Pold-kpt., Dudzic, Biały (64, Woźny), - Wróblewski (67, Jurczak), Kulesza.Rezerwa : Socha (br.), - Jasiński, Olechowski. Trener : Arkadiusz Paluch. Skład Czarnych : Fijałkowski, - Troszczyński, Grabkowski,  Skolimowski, Kostera, - Włodarek, Podobiński-kpt. (79, Masalski), Wrona, Karasiński, - B.Sikora, Sosulski (87, Wawer).Rezerwa : Zatylny. Trener : Jan Wrona. Sędziował : Marcin Kocuła.Żółte kartki : Michalski, Suszka, Pitera, Bajer, Kulesza (GKS ) oraz Skolimowski, Włodarek (Czarni).

Widzów : ok. 200


ĆWIERĆFINAŁ PUCHARU POLSKI OZPN JG, 13 października 2010 (środa), godz. 15.30, Raciborowice

Twardy rozjechał GKS !

W ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jelenia Góra GKS zagrał z III ligowcem Twardym Świętoszów. Różnica w poziomie gry była dość widoczna i GKS gładko uległ 1:4 odpadając w ten sposób z walki o wygranie pucharu.   GKS RACIBOROWICE  - TWARDY ŚWIĘTOSZÓW (III liga)1:4 (0:2) gole :               0:1 Janusz Szkarapat (5 - z rzutu karnego), 0:2 Daniel Szkarapat, 0:3 Sebastian Tylutki, 0:4 Krystian Chruścicki 1:4 Marek Jurczak (89). Skład GKS : Socha (60, Woźniak), - Różycki, Woźny (80, Rajchel), Olechowski, Suszka, - Bajer (55, Wołowicki), Michalski, Jurczak-kpt., Pitera,- Palczak, Kulesza (75, Doliński).Rezerwa : Jasiński, Wróblewski.Trener : Arkadiusz Paluch. Skład Twardego : Goliński, - Tylutki, Makoś, Bareła, J.Szkarapat, Dzięglewski, Gańczarek (46, Kubik), Chruścicki, Kotelnicki, D. Szkarapat (46, Rudyk).Trener : Sebastian Tylutki. Sędziowali : Andrzej Urban jako główny oraz Mirosław Kocuła i Bartosz Budzyński jako liniowi. Żółte kartki : Pitera, Michalski, Palczak (GKS) oraz Dzięglewski, Rudyk (Twardy).Widzów : ok. 70.
12 kolejka* 16 października 2010 (sobota), godz. 15.00, Dziwiszów
PIAST DZIWISZÓW – GKS RACIBOROWICE 1:4 (1:2)
gole: 0:1 Mateusz Dudzic (21), 0:2 Adrian Biały (26), 1:2 Robert Bińczyk (33), 1:3 Lech Pold (47) z karnego, 1:4 Radosław Wróblewski (85)Skład GKS Raciborowice : Woźniak (46, Kopczyński), - Różycki, K. Ćwiak, Woźny,  Suszka,   – Bogacki (65, Olechowski)  Pold-kpt., Dudzic (68, Bajer), Biały (86, Jasiński), - Wróblewski, Kulesza.Trener : Arkadiusz Paluch. Skład Piasta : Mikulski - Seta, Pieńkowski, Podobiński, Kogut (70 Małkowski), Saniuk, Duzinkiewicz, Kozan, Chwedorowicz (70 Kostka), Czerniak, Bińczyk. Sędziowali : Arkadiusz Karaban jako główny oraz Alojzy Matejewicz i Przemysław Surowiecki jako boczni.Żółte kartki : Podobinski, Bińczyk (Piast) oraz  Ćwiak, Dudzic, Suszka, Kulesza (GKS ).Widzów : ok. 80
13 kolejka * 24 października 2010 (niedziela), godz. 14.00, Raciborowice
GKS RACIBOROWICE – OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2:2 (0:1)
gole: 0:1 Bartosz Sobota (42), 1:1 Adrian Kulesza (50), 2:1 Adrian Kulesza (52), 2:2 Bartosz Sobota (65) Skład GKS Raciborowice : Woźniak, - Pold-kpt., K. Ćwiak, Woźny,  Bączkiewicz,   – Biały,  Jurczak (80, Palczak), Michalski, Pitera, - Wróblewski, Kulesza.Rezerwa : Kopczyński (br.), Jasiński.   Trener : Arkadiusz Paluch. Skład Olimpii : D. Powiertowski, - Matuszak, Kwiecień, Hadała, Kwaśniewski, - Bieńkowski-kpt., Wilk, Duda (74,Łatka), Mittelstadt (88, Ziemnik), - Sobota, P.PowiertowskiRezerwa : Buda (br.), - Sobota T., Miechurski, Seńków.  Trener : Tomasz Sobota. Sędziowali : Sławomir Kostka jako główny oraz Paweł Kozina i Daniel Wilk jako boczni. Żółte kartki : Woźny, Pitera (GKS ) – Hadała (Olimpia).Widzów : ok. 100
 14 kolejka * 30 października 2010 (sobota), godz. 14.00, Kowary
OLIMPIA KOWARY – GKS RACIBOROWICE 0:1 (0:0)
  
 gol : 0:1 Adrian Biały (78). 
  
Skład Olimpii : Szaciłło - P. Hobgarski, Ożóg, Piskórz, Skowron, Kraiński, Gliński, Kosek, Szujewski, J. Hobgarski (60, Kwak), Jakubiak.

Skład GKS : 
Woźniak - Różycki, Ćwiak, Olechowski, Bączkiewicz, - Michalski, Dudzic, Biały (90, Warchoł), Pold-kpt., (76, Bogacki), - Kulesza, Jurczak (90, Doliński). 
Trener : Arkadiusz Paluch. Rezerwa : D.Kopczyński (br.). Żółte kartki: Jakubiak, Kraiński (Olimpia). Sędziował : Mateusz Owoc. Widzów: 150. 
15 kolejka * 7 listopada 2010 (niedziela), godz. 13.00, Raciborowice
GKS RACIBOROWICE – WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 3:1 (1:1)
  
 gole : 1:0 Mateusz Dudzic (15), 1:1 Krzysztof Micek (42) 2:1 Adrian Biały (79), 3:1 Mateusz Dudzic (85)

Skład GKS : 
Woźniak - Różycki, Ćwiak, Pitera (88, Woźny), Bączkiewicz, - Michalski, Pold-kpt., (86, Bogacki), Dudzic, Biały, - Kulesza, Jurczak. 
Rezerwa : D.Kopczyński (br.), - Jasiński, Palczak, Doliński, Wróblewski.Trener : Arkadiusz Paluch. Skład Woskaru : Niemiec, - Horwicki, Turczyk, Masłowski, Hutnik-kpt., - Szalej, Mijak, Jurczyk, Micek, - Gawlik, Kik (73, Kchodzambukov).Rezerwa : Stefanowicz.Trener : Marcin Ramski  Żółte kartki: Micek (Woskar). Sędziowali : Piotr Tośko jako główny oraz Sławomir Michałczak i Sławomir Niemiec jako liniowi. Widzów: 100. 
    16 KOLEJKA * RACIBOROWICE, 19 MARCA 2011 (SOBOTA), GODZ.14.00 GKS RACIBOROWICE – GKS WARTA BOLESLAWIECKA 2:3 (1:2) gole :   1:0 Krzysztof Halczuk (13), 1:1 Mariusz Horbacz (25), 1:2 Jacek Kapecki (37),                                       1:3 Paweł Demczar 2:3 Krystian Bączkiewicz (86). Skład GKS Raciborowice : Woźniak, - Różycki, K.Ćwiak (87,Doliński), Olechowski (70,Michalski), Woźny, - Poczta-kpt., Jurczak, Dudzic, Wolowicki (36,Biały), - Bylina (46, Bączkiewicz), Halczuk.  Rezerwa : Kopczyński (br.) – Bajer, Jasiński, Woch.  Trener : Arkadiusz Paluch  Skład GKS Warta Bol. : Korol, - Demczar, Hyjek, Ł. Mikołajczyk, Rajchel, - Spychalski, Kłonicki (60, Zawada), Horbacz (72, Kotwica) , A. Mikołajczyk (81, Kobeluszczyk), - Kapecki-kpt., Janowski (72, Członka). Trener : Henryk Kusojć.  Rezerwa : Lisak (br).  Sędziowali : Kamil Muniak jako główny oraz Mateusz Owoc i Marcin Misiewicz jako boczni.Żółte kartki : Woźny, Różycki (Raciborowice) – Kłonicki (Warta)

Widzów : ok. 200


 17 KOLEJKA * BOGATYNIA, 26 MARCA 2011 (SOBOTA), GODZ.15.00 GRANICA BOGATNYNIA – GKS RACIBOROWICE 2:1 (1:0)  gole :   1:0 Michał Marszałek (30),  1:1 Krystian Bączkiewicz (51), 2:1 Michał Mokijewski (88) Skład GKS Raciborowice : Kopczyński, , - Różycki, K. Ćwiak, Poczta - kpt., Woźny, - Michalski, Jurczak, Bączkiewicz, Biały, - Bylina (85, Wołowicki), Bajer (75, Palczak).  Rezerwa :  Jasiński, Woch.  Trener : Arkadiusz PaluchSkład Granicy : Gawlik Marcin, Chrzanowski Marcin, Duduć Łukasz, Mikulski Sebastian, Omelański Mariusz, Suchocki Marcin, Pastuszko Łukasz, Czeczot Krzysztof, Pazyra Patryk, Marszałek Michał, Pietkiewicz Radosław, Rezerwa : Bregin Michał, Mokijewski Michał, Krzesiński Piotr, Krawczyk Konrad, Szywała Daniel, Augustyn Dawid.Trener : Wojciech Szymków.Sędziował : Sławomir Michałczak.
18 KOLEJKA * RACIBOROWICE, 2 KWIETNIA 2011 (SOBOTA), GODZ.15.00 GKS RACIBOROWICE – MKS NYSA ZGORZELEC 0:2 (0:1)  gole :   0:1 Dawid Mądzrzejęwski (45), 0:2 Grzegorz Rydol (86) Skład GKS Raciborowice : Kopczyński, - Różycki (71, Woch), K. Ćwiak, Poczta - kpt., Woźny, - Michalski (86, Palczak), Halczuk, Bączkiewicz, Biały (59, Olechowski), - Bylina, Jurczak.  Rezerwa :  Kurkiewicz (br.) ,- Jasiński, Wołowicki.  Trener : Arkadiusz PaluchSkład Granicy : Barynów, - Kaczan, Kościuk, S. Monik, Jabłoński, - M. Monik, Borowy (85, Rudzki), Jaworski-kpt., Łuszczyk,  - Jenczyk (55, Janicki), Mądrzejewski (80, Rydol).Rezerwa : Baran, Walczyk.Trener : Remigiusz Gryglak.Sędziował : Jacek Ciepiela jako główny oraz Mariusz Trzonek i Kamil Dyrcz jako liniowi.Żółte kartki : Borowy, S.Monik i Mądrzejewski (Nysa)

Widzów : ok. 100


19 KOLEJKA * JEŻ ÓW SUDECKI, 10 KWIETNIA 2011 (NIEDZIELA), GODZ.11.00 

Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery