Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

WYNIKI KLASY A

 

 

WYNIKI 18 KOLEJKI KLASY A - grupa III:

Sobota , 21 kwietnia 2018  : 

GKS RACIBOROWICE - GKS IWINY  3-3

KS Stare Jaroszowice - LKS Ocice 1-2

Rybak Parowa – GKS Gromadka 5-3 

Niedziela , 22 kwietnia 2018 :

Górnik Węgliniec - GKS Tomaszów 2-0

LZS Łaziska - LZS Brzeźnik 2-2

KS Włodzice - KS Łąka 3-1

Chrobry Nowogrodziec - Leśnik Osiecznica  3-1

 


 

 

WYNIKI 17 KOLEJKI KLASY A - grupa III:

Sobota , 14 kwietnia 2018  :

LZS Brzeźnik - KS Stare Jaroszowice 5-4

GKS Tomaszów Bolesławiecki – Chrobry Nowogrodziec 1:5

GKS Iwiny – Górnik Węgliniec 4-4

Niedziela , 15 kwietnia 2018 :

GKS Gromadka - GKS Raciborowice 5-3

Leśnik Osiecznica – LZS Łaziska 1:1 

LKS Ocice – KS Włodzice  1:1

KS Łąka – Rybak Parowa 3:1

WG OZPN JG zweryfikował wynik meczu Rybak Parowa z LKS Ocice z 0:0 na vo 0:3

 


WYNIKI 16 KOLEJKI KLASY A - grupa III:

 

 

Sobota , 7 kwietnia 2018  :

GKS Raciborowice - KS Łąka 5-0

KS Stare Jaroszowice - KS Włodzice 10-2

LZS Brzeźnik - Leśnik Osiecznica 2:1

 

 


Niedziela , 8 kwietnia 2018 :

LZS Łaziska - GKS Tomaszów Bolesławiecki 4:1

Rybak Parowa - LKS Ocice 0:0

Chrobry Nowogrodziec - GKS Iwiny  1:2

Górnik Węgliniec  - GKS Gromadka 7:1


 

 

 


 

 

 

  

WYNIKI 15 KOLEJKI KLASY A - grupa III:

 

31 MARCA 2018 :

 

GKS Iwiny - LZS Łaziska 2-5

GKS Tomaszów Bolesławiecki - LZS Brzeźnik 3-2

GKS Gromadka - Chrobry Nowogrodziec 2-3

KS Włodzice - Rybak Parowa 1-1

Leśnik Osiecznica - KS Stare Jaroszowice 4-0

KS Łąka - Górnik Węgliniec 2-2

LKS Ocice - GKS Raciborowice 4-1


13 kolejka klasy A - grupa III:

 

sobota, 18 listopada 2017 :

GKS Tomaszów  – KS Stare Jaroszowice 1:0

GKS Raciborowice – Rybak Parowa 4:1

Chrobry Nowogrodziec - LKS Ocice 2:2

LZS Łaziska - KS Łąka 8:1

niedziela, 19 listopada 2017 :

LZS Brzeźnik - GKS Gromadka 5:2

Leśnik Osiecznica – GKS Iwiny 2:3

Górnik Węgliniec - KS Włodzice 4:1

 Do rozegrania przerwany w 17 min. mecz KS Jaroszowice -  Górnik Węgliniec (1:0)

zakończony 26.11.2017 wynikiem 5:1 

 


 

 

12 kolejka klasy A - grupa III:

 

sobota, 11 listopada 2017 :

LZS Ocice – LZS Łaziska 0:2

Rybak Parowa – Górnik Węgliniec 1:1

GKS Iwiny - GKS Tomaszów 3:3

niedziela, 12 listopada 2017 :

GKS Gromadka – Leśnik Osiecznica 5:2

KS Łąka – KS Brzeźnik 0:1

KS Włodzice – Chrobry Nowogrodziec 0-4

KS Stare Jaroszowice  - GKS Raciborowice 3:1

 


11 kolejka klasy A - grupa III: 

 

sobota, 4 listopada 2017 :

GKS Iwiny - KS Stare Jaroszowice 0-1

GKS Tomaszów - GKS Gromadka 5-0

niedziela, 5 listopada 2017 :

LZS Brzeźnik - LKS Ocice 0:1

Leśnik Osiecznica - KS Łąka 2:3

LZS Łaziska - KS Włodzice 5-1

Chrobry Nowogrodziec - Rybak Parowa 6:1

Górnik Węgliniec - GKS Raciborowice 6:0

 

 

 


10 kolejka klasy A - grupa III:

 

 

 

sobota, 28 października 2017 :

GKS RACIBOROWICE - CHROBRY NOWOGRODZIEC 0-3

Rybak Parowa - LZS Łaziska 1-7

KS Stare Jaroszowice - Górnik Węgliniec 1:0

mecz przerwany w 17 min. z powodu złego stanu nawierzchni boiska

KS Włodzice - LZS Brzeźnik 0:2

niedziela, 22 października 2017:

 KS Łąka - GKS Tomaszów 3-1

 LZS Ocice - Leśnik Osiecznica 3-4

 GKS Gromadka - GKS Iwiny 1:1

 

 

 


 

 

9 kolejka klasy A - grupa III: 

sobota, 21 października 2017 :

GKS Iwiny - KS Łąka 3-5

GKS Tomaszów Bolesławiecki - LKS Ocice 2-1

niedziela, 22 października 2017:

 Leśnik Osiecznica - KS Włodzice 6-1

 LZS Brzeźnik - Rybak Parowa 4-1

 GKS Gromadka - KS Stare Jaroszowice 0-1

 LZS Łaziska - GKS Raciborowice 12-1

 Chrobry Nowogrodziec - Górnik Węgliniec 6:0


8 kolejka klasy A - grupa III: 

sobota, 14 października 2017 :

GKS RACIBOROWICE - LZS BRZEŹNIK 2:3

KS Łąka - GKS Gromadka 3:0

KS Stare Jaroszowice - Chrobry Nowogrodziec 2:3

Rybak Parowa - Leśnik Osiecznica 7:1

KS Włodzice - GKS Tomaszów 3:0

niedziela, 15 października 2017:

LKS Ocice - GKS Iwiny 2:2

Górnik Węgliniec - LZS Łaziska 2:2


 

 

7 kolejka klasy A - grupa III: 

sobota, 8 października 2017 :

KS Łąka - KS Stare Jaroszowice 4:1

GKS Tomaszów - Rybak Parowa 5:0

niedziela, 1 października 2017:

Leśnik Osiecznica – GKS Raciborowice 9:1

LZS Brzeźnik - Górnik Węgliniec 4:3

LZS Łaziska - Chrobry Nowogrodziec 4:3

GKS Gromadka - LKS Ocice 3:3

GKS Iwiny - KS Włodzice 4:0

 

 


6 kolejka klasy A - grupa III:

 

piątek, 29 września 2017 :

GKS Raciborowice – GKS Tomaszów  0:2

sobota, 30 września 2017 :

SLZKS Włodzice  – GKS Gromadka 1:3

KS Stare Jaroszowice - LZS Łaziska 4:5

Rybak Parowa - GKS Iwiny 1:6

niedziela, 1 października 2017:

LKS Ocice - KS Łąka 3:2

Chrobry Nowogrodziec - LZS Brzeźnik 4:0

Górnik Węgliniec - Leśnik Osiecznica 1:0


 

5 kolejka klasy A - grupa III:

sobota, 23 września 2017 :

GKS Iwiny – GKS Raciborowice 6:4

GKS Tomaszów Bol.  – Górnik Węgliniec 3:3

niedziela, 24 września 2017:

LZS Brzeźnik - LZS Łaziska 2:6

Leśnik Osiecznica - Chrobry Nowogrodziec 0:3

LKS Ocice - KS Stare Jaroszowice 1:1

KS Łąka - SLZS Włodzice 6:1

GKS Gromadka - Rybak Parowa 3:6

 

 


 

 

 

 

4 kolejka klasy A - grupa III:

awansem,  środa, 13 września 2017 :

GKS Raciborowice – GKS Gromadka 2:2 (2:0)

sobota, 16 września 2017:

KS Włodzice – LKS Ocice 1:1

Rybak Parowa – KS Łąka 4:2

niedziela, 17 września 2017:

Górnik Węgliniec - GKS Iwiny 2:0

LZS Łaziska – Leśnik Osiecznica 4:2

KS Stare Jaroszowice – LZS Brzeźnik 2:0

Chrobry Nowogrodziec – GKS Tomaszów Bolesławiecki  1:1


3 kolejka klasy A - grupa III:

sobota, 9 września 2017:

GKS Tomaszów - LZS Łaziska 2:2

KS Włodzice - KS Stare Jaroszowice 4:3

KS Łąka - GKS Raciborowice 2:0 (0:0)

GKS Iwiny - Chrobry Nowogrodziec  1:0

niedziela, 10 września 2017:

LKS Ocice - Rybak Parowa 1:3  

Leśnik Osiecznica - LZS Brzeźnik 3:1

GKS Gromadka - Górnik Węgliniec 2:2

 


 

2 kolejka klasy A - grupa III:

 

 sobota, 2 września 2017:

Górnik Węgliniec -  KS Łąka 2:0

GKS Raciborowice  - LKS Ocice 3:0 (1:0)

niedziela, 3 września 2017:

LZS Łaziska - GKS Iwiny 5:5

LZS Brzeźnik - GKS Tomaszów 0:3

Rybak Parowa - KS Włodzice 6:0

KS Stare Jaroszowice - Leśnik Osiecznica 4:2

Chrobry Nowogrodziec - GKS Gromadka 3:0

 

 

 


 

 

1 kolejka klasy A - grupa III:

 sobota, 26 sierpnia 2017:

 GKS Iwiny - LZS Brzeźnik 2:2 (1:1)

 KS Włodzice - GKS Raciborowice 2:3 (1:2)

 GKS Tomaszów Bolesławiecki - Leśnik Osiecznica 2:4 (1:2)

 KS Łąka - Chrobry Nowogrodziec 1:3

 niedziela, 27 sierpnia 2017:

 LKS Ocice - Górnik Węgliniec 2:4

 Rybak Parowa - KS Stare Jaroszowice 3:4 

 GKS Gromadka - KS Łaziska 2:4



Informacje Klubowe


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery