Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Wyniki kl. O

 

29 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

sobota, 10 czerwca 2017:


Łużyce Lubań - Olimpia Kamienna Góra 1-1

GKS Raciborowice - Pogoń Świerzawa 2-5

Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz 6-1

Czarni Lwówek Śląski - KS Stare Jaroszowice 4-1

Cosmos Radzimów - Sparta Zebrzydowa 4-2

Gryf Gryfów Śląski - Hutnik Pieńsk 2-0

Orliki Węgliniec - Piast Dziwiszów, obustronny vo.

Pauzuje Woskar Szklarska Poręba.

 


 

 

28 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

sobota, 3 czerwca 2017:

KS Stare Jaroszowice - Cosmos Radzimów 1-2

Olimpia Kamienna Góra - Hutnik Pieńsk 3-0

Stella Lubomierz - Czarni Lwówek Śląski 6-1

Woskar Szklarska Poręba - GKS Raciborowice 0-0

niedziela, 4 czerwca 2017:

Sparta Zebrzydowa - Gryf Gryfów Śląski 0-1

Piast Dziwiszów - Sudety Giebułtów 0-3 vo.

Pogoń Świerzawa - Orliki Węgliniec 3-0 vo.

Pauza :  Łużyce Lubań.


27 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 

sobota, 27 maja 2017:
GKS Raciborowice - Łużyce Lubań 2-4 (0-3)
Cosmos Radzimów - Stella Lubomierz 2-2
Gryf Gryfów Śląski - KS Stare Jaroszowice 4-3

niedziela, 28 maja 2017:

Sudety Giebułtów - Pogoń Świerzawa 1-0
Hutnik Pieńsk - Sparta Zebrzydowa 5-0

Orliki Węgliniec - Woskar Szklarska Poręba 0-3 vo.
Czarni Lwówek Śląski - Piast Dziwiszów 3-0 vo.

Pauzuje Olimpia Kamienna Góra.

 


26 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

sobota, 20 maja 2017:

Pogoń Świerzawa - Czarni Lwówek Śląski 0-0
Olimpia Kamienna Góra - Sparta Zebrzydowa 3-0
Stella Lubomierz - Gryf Gryfów Śląski 2-1
Woskar Szklarska Poręba - Sudety Giebułtów 0-2

niedziela, 21 maja 2017:

KS Stare Jaroszowice - Hutnik Pieńsk 1:2

Piast Dziwiszów - Cosmos Radzimów 0-3 vo.
Łużyce Lubań - Orliki Węgliniec 3-0 vo.

Pauzuje GKS Raciborowice.

 

 

 


 

 

25 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 

sobota, 13 maja 2017:
KS Stare Jaroszowice - Sparta Zebrzydowa 2-0
GKS Raciborowice - Olimpia Kamienna Góra 0-3
Hutnik Pieńsk - Stella Lubomierz 5-3
Cosmos Radzimów - Pogoń Świerzawa 2-5
niedziela, 14 maja 2017:
Sudety Giebułtów - Łużyce Lubań 2-2
Czarni Lwówek Śląski - Woskar Szklarska Poręba : mecz przerwany w 40-ej minucie przy wyniku 0-1, z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych

Gryf Gryfów Śląski - Piast Dziwiszów 3-0 vo.


 

24 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

sobota, 6 maja 2017:
Woskar Szklarska Poręba - Cosmos Radzimów 2-0
Łużyce Lubań - Czarni Lwówek Śląski 1-0 (0-0)
Olimpia Kamienna Góra - KS Stare Jaroszowice 7-0
Stella Lubomierz - Sparta Zebrzydowa 0-0
Pogoń Świerzawa - Gryf Gryfów Śląski 2-0

 


Piast Dziwiszów - Hutnik Pieńsk 0-3 vo.
GKS Raciborowice - Orliki Węgliniec 3-0 vo.

Pauza: Sudety Giebułtów.
Zaległy z XVII kolejki : Hutnik Pieńsk - Sudety Giebułtów 0-5 (0-2)

 

 


23 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW :

 

środa, 3 maja 2017 :

Gryf Gryfów Śląski - Woskar Szklarska Poręba 1-2

Sudety Giebułtów - GKS Raciborowice 3-0

Hutnik Pieńsk - Pogoń Świerzawa 1-1

sobota, 20 maja 2017 :

Cosmos Radzimów - Łużyce Lubań, godz. 17:00

Awansem : KS Stare Jaroszowice - Stella Lubomierz 4-3,

Orliki Węgliniec - Olimpia Kamienna Góra 0-3 vo.

Sparta Zebrzydowa - Piast Dziwiszów 3-0 vo.

Pauza :  Czarni Lwówek Śląski.

 

 


 

 

22 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW


sobota, 29 kwietnia 2017 :


GKS Raciborowice - Czarni Lwówek  1-2 (0-0)
Łużyce Lubań - Gryf Gryfów Śląski 3-1 (1-0)

Pogoń Świerzawa - Sparta Zebrzydowa 1-1 (1-1)

Woskar Szklarska Poręba - Hutnik Pieńsk 0-2 (0-2)

Piast Dziwiszów - KS Stare Jaroszowice 0-3 vo.

Orliki Węgliniec - Sudety Giebułtów 0-3 vo.

środa, 7 czerwca 2017:

Olimpia Kamienna Góra - Stella Lubomierz, godz. 18:00

Pauza : Cosmos Radzimów.

Mecz rozegrany awansem :

KS Stare Jaroszowice - Stella Lubomierz 4-3,


 

 

21 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 


sobota, 22 kwietnia 2017:
KS Stare Jaroszowice - Pogoń Świerzawa 1-2
Hutnik Pieńsk - Łużyce Lubań 2-5
niedziela, 23, kwietnia 2017:
Sparta Zebrzydowa - Woskar Szklarska Poręba 2-0
Sudety Giebułtów - Olimpia Kamienna Góra 5-2
Cosmos Radzimów - GKS Raciborowice 1-3

Stella Lubomierz - Piast Dziwiszów 3-0 vo.
Czarni Lwówek Śląski - Orliki Węgliniec 3-0 vo.

Pauza : Gryf Gryfów Śląski

 

 

 


 

 

20 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 

sobota, 15 kwietnia 2017:
Pogoń Świerzawa - Stella Lubomierz 3-1
Woskar Szklarska Poręba - KS Stare Jaroszowice 3-0
Łużyce Lubań - Sparta Zebrzydowa 0-0
GKS Raciborowice - Gryf Gryfów Śląski 2-3
Sudety Giebułtów - Czarni Lwówek Śląski 6-0


Olimpia Kamienna Góra - Piast Dziwiszów 3-0 vo.
Orliki Węgliniec - Cosmos Radzimów 0-3 vo.

Pauzuje Hutnik Pieńsk.

 

 


19 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 

sobota, 8 kwietnia 2017:

Hutnik Pieńsk - GKS Raciborowice 1:3

Czarni Lwówek - Olimpia Kamienna Góra 0:1

KS Stare Jaroszowice - Łużyce Lubań  0:4

Niedziela, 9 kwietnia 2017 :

Cosmos Radzimów - Sudety Giebułtów 2:2

Stella Lubomierz - Woskar Szklarska P. 1:0

Pauza : Sparta Zebrzydowa  (Twardy wycofał się z rozgrywek)

Woskar Szklarska Poręba - Piast Dziwiszów - Pogoń Świerzawa 0:3 vo

Gryf Gryfów Śl. - Orliki Węgliniec 3:0 vo

 

 


18 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 

sobota, 1 kwietnia 2017:

Olimpia Kamienna Góra - Pogoń Świerzawa 2:0

Łużyce Lubań - Stella Lubomierz 0:1

Niedziela, 2 kwietnia 2017 :

Sudety Giebułtów - Gryf Gryfów Śląski 3:0

GKS Raciborowice - Sparta Zebrzydowa 0:1

Czarni Lwówek - Cosmos Radzimów 4:1 

Pauza : KS Jaroszowice (Twardy wycofał się z rozgrywek)

Woskar Szklarska Poręba - Piast Dziwiszów 3:0 vo

Orliki Węgliniec - Hutnik Pieńsk 0:3 vo

 

 

 


17 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 

 

sobota, 25 marca 2017:

KS Stare Jaroszowice - GKS Raciborowice 1:2

Gryf Gryfów Śląski - Czarni Lwówek Śląski 4:0

Pogoń Świerzawa - Woskar Szklarska P. 5:0

Niedziela, 26 marca 2017 :

Cosmos Radzimów - Olimpia Kamienna Góra 3:0

 

Piast Dziwiszów - Łużyce Lubań 0:3 vo

Sparta Zebrzydowa - Orliki Węgliniec 3:0 vo

 

Mecz przełożony na 6 maja

Hutnik Pieńsk - Sudety Giebułtów

 

Pauza : Stella Lubomierz (Twardy wycofał się z rozgrywek)

 

 

 


 

 

 

 16 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 

 

sobota, 18 marca 2017:

Cosmos Radzimów - Gryf Gryfów Śląski 2-3

Czarni Lwówek Śląski - Hutnik Pieńsk 1-0

Łużyce Lubań - Pogoń Świerzawa 1-2 (1-0)

Olimpia Kamienna Góra - Woskar Szklarska Poręba 4-1 (0-0)

 

niedziela, 19 marca 2017:

Sudety Giebułtów Sparta Zebrzydowa 2-1 (1-1)

GKS Raciborowice - Stella Lubomierz 1-3 (0-2)

 

Orliki Węgliniec - KS Stare Jaroszowice 0-3 vo.


15 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 


sobota, 12 listopada

Gryf Gryfów Śląski - Olimpia Kamienna Góra 1-2
Cosmos Radzimów - Hutnik Pieńsk 0-3
Czarni Lwówek Śląski - Sparta Zebrzydowa 0-3
Orliki Węgliniec - Stella Lubomierz 3-6
GKS Raciborowice - Piast Dziwiszów 3-2
Łużyce Lubań - Woskar Szklarska Poręba 1-1 (0-1)
Sudety Giebułtów - KS Stare Jaroszowice 5-3

Pauza :  Pogoń Świerzawa.

 

 


 

 

 14 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW


sobota, 5 listopada 2016 :
Hutnik Pieńsk - Gryf Gryfów Śląski 1-1
KS Stare Jaroszowice - Czarni Lwówek Śląski 2-2
Piast Dziwiszów - Orliki Węgliniec 1-3
Pogoń Świerzawa - GKS Raciborowice 1-0 (1-0)
Olimpia Kamienna Góra - Łużyce Lubań 1-0 (0-0)

niedziela, 6 listopada 2016 :
Sparta Zebrzydowa - Cosmos Radzimów 3-2
Stella Lubomierz - Sudety Giebułtów 1-1

Pauza :  Woskar Szklarska Poręba.


 

13 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

WYNIKI :

sobota, 29 października 2016 :

Hutnik Pieńsk - Olimpia Kamienna Góra 0-1

Cosmos Radzimów - KS Stare Jaroszowice 3-1

Czarni Lwówek Śląski - Stella Lubomierz 2-1

Orliki Węgliniec - Pogoń Świerzawa 0-0

GKS Raciborowice - Woskar Szklarska Poręba 0-3

Gryf Gryfów Śląski - Sparta Zebrzydowa 2-0

niedziela, 30 października 2016:

Sudety Giebułtów - Piast Dziwiszów 7-2 (3-0

Pauza : Łużyce Lubań.

 


12 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

sobota, 22 października 2016 :

Sparta Zebrzydowa – Hutnik Pieńsk 4:2

KS Stare Jaroszowice – Gryf Gryfów Śl. 1:2

Łużyce Lubań – GKS Raciborowice 3:1

Piast Dziwiszów – Czarni Lwówek Śl. 5:2

Pogoń Świerzawa – Sudety Giebułtów 0:2

Stella Lubomierz – Cosmos Radzimów 2:0

Woskar Szklarska Poręba – Orliki Węgliniec 5:1

Pauza : Olimpia Kamienna Góra


 

 

 

11 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 

 

sobota, 15 października 2016 :

 

Cosmos Radzimów – Piast Dziwiszów 4:1

 

KS Orliki Węgliniec – Łużyce Lubań 1:3

 

Czarni Lwówek Śląski – Pogoń Świerzawa 1:3

 

Hutnik Pieńsk – KS Stare Jaroszowice 3:2

 

Gryf Gryfów Śląski  - Stella Lubomierz 1:3

 

 

 

niedziela, 16 października 2016:

 

Sparta Zebrzydowa – Olimpia Kamienna Góra 1:3

 

Sudety Giebułtów – Woskar Szklarska Poręba 3:2

 

 

 

Pauza : GKS RACIBOROWICE

 


 

 

 

 

10 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

sobota, 8 października 2016 :

Piast Dziwiszów - Gryf Gryfów Śląski 2-0

Pogoń Świerzawa - Cosmos Radzimów 1-2

Łużyce Lubań - Sudety Giebułtów 1-0 (1-0)

Woskar Szklarska Poręba - Czarni Lwówek Śląski 7-1 (4-1)

Olimpia Kamienna Góra - GKS Raciborowice 1-0 (1-0)

niedziela, 9 października 2016:

KS Stare Jaroszowice - Sparta Zebrzydowa 2-2

Stella Lubomierz - Hutnik Pieńsk 4-2

Pauza : Orliki Węgliniec.

 


 

9 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

 

 Mecz Sudety Giebułtów – Orliki Węgliniec na boisku 10:2 OZPN zweryfikował na walkower 0:3 dla Orlików

 

sobota, 1 października 2016:

Orliki Węgliniec – GKS Raciborowice 0:5 (0:1)

Gryf Gryfów Śląski – Pogoń Świerzawa 0:0

Czarni Lwówek – Łużyce Lubań 1:2

KS Stare Jaroszowice – Olimpia KG 1:4

Cosmos Radzimów – Woskar Szklarska Poręba  1:1 (0:1)

Niedziela, 2 października 2016 :

Sparta Zebrzydowa – Stella Lubomierz 1:5

Hutnik Pieńsk – Piast Dziwiszów 3:1

 

Pauza : Sudety Giebułtów


Informacje Klubowe


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery