Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Terminarz KL.O

TERMINARZ KLASY OKRĘGOWEJ W SEZONIE 2016/2017

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Julia Szklarska Poręba - Olimpia Kamienna Góra  
Pogoń Świerzawa - Łużyce Lubań  
Piast Dziwiszów - Twardy Świętoszów  
Stella Lubomierz 3-1 GKS Raciborowice  
KS Stare Jaroszowice - Orliki Węgliniec  
Sparta Zebrzydowa - Sudety Giebułtów  
Hutnik Pieńsk - Czarni Lwówek Śląski  
Gryf Gryfów Śląski - Cosmos Radzimów  
Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
Olimpia Kamienna Góra - Cosmos Radzimów  
Czarni Lwówek Śląski - Gryf Gryfów Śląski  
Sudety Giebułtów - Hutnik Pieńsk  
Orliki Węgliniec - Sparta Zebrzydowa  
GKS Raciborowice 2-2 KS Stare Jaroszowice  
Twardy Świętoszów - Stella Lubomierz  
Łużyce Lubań - Piast Dziwiszów  
Julia Szklarska Poręba - Pogoń Świerzawa  
Kolejka 3 - 24 sierpnia
Pogoń Świerzawa - Olimpia Kamienna Góra  
Piast Dziwiszów - Julia Szklarska Poręba  
Stella Lubomierz - Łużyce Lubań  
KS Stare Jaroszowice - Twardy Świętoszów  
Sparta Zebrzydowa 0-0 GKS Raciborowice  
Hutnik Pieńsk - Orliki Węgliniec  
Gryf Gryfów Śląski - Sudety Giebułtów  
Cosmos Radzimów - Czarni Lwówek Śląski  
Kolejka 4 - 27-28 sierpnia
Olimpia Kamienna Góra - Czarni Lwówek Śląski  
Sudety Giebułtów - Cosmos Radzimów  
Orliki Węgliniec - Gryf Gryfów Śląski  
GKS Raciborowice 2-0 Hutnik Pieńsk  
Twardy Świętoszów - Sparta Zebrzydowa  
Łużyce Lubań - KS Stare Jaroszowice  
Julia Szklarska Poręba - Stella Lubomierz  
Pogoń Świerzawa - Piast Dziwiszów  
Kolejka 5 - 3-4 września
Piast Dziwiszów - Olimpia Kamienna Góra  
Stella Lubomierz - Pogoń Świerzawa  
KS Stare Jaroszowice - Julia Szklarska Poręba  
Sparta Zebrzydowa - Łużyce Lubań  
Hutnik Pieńsk - Twardy Świętoszów  
Gryf Gryfów Śląski 2-0 GKS Raciborowice  
Cosmos Radzimów - Orliki Węgliniec  
Czarni Lwówek Śląski - Sudety Giebułtów  
Kolejka 6 - 10-11 września
Olimpia Kamienna Góra - Sudety Giebułtów  
Orliki Węgliniec - Czarni Lwówek Śląski  
GKS Raciborowice - Cosmos Radzimów  
Twardy Świętoszów - Gryf Gryfów Śląski  
Łużyce Lubań - Hutnik Pieńsk  
Julia Szklarska Poręba - Sparta Zebrzydowa  
Pogoń Świerzawa - KS Stare Jaroszowice  
Piast Dziwiszów - Stella Lubomierz  
Kolejka 7 - 17-18 września
Stella Lubomierz - Olimpia Kamienna Góra  
KS Stare Jaroszowice - Piast Dziwiszów  
Sparta Zebrzydowa - Pogoń Świerzawa  
Hutnik Pieńsk - Julia Szklarska Poręba  
Gryf Gryfów Śląski - Łużyce Lubań  
Cosmos Radzimów - Twardy Świętoszów  
Czarni Lwówek Śląski - GKS Raciborowice  
Sudety Giebułtów - Orliki Węgliniec  
Kolejka 8 - 24-25 września
Olimpia Kamienna Góra - Orliki Węgliniec  
GKS Raciborowice - Sudety Giebułtów  
Twardy Świętoszów - Czarni Lwówek Śląski  
Łużyce Lubań - Cosmos Radzimów  
Julia Szklarska Poręba - Gryf Gryfów Śląski  
Pogoń Świerzawa - Hutnik Pieńsk  
Piast Dziwiszów - Sparta Zebrzydowa  
Stella Lubomierz - KS Stare Jaroszowice  
Kolejka 9 - 1-2 października
KS Stare Jaroszowice - Olimpia Kamienna Góra  
Sparta Zebrzydowa - Stella Lubomierz  
Hutnik Pieńsk - Piast Dziwiszów  
Gryf Gryfów Śląski - Pogoń Świerzawa  
Cosmos Radzimów - Julia Szklarska Poręba  
Czarni Lwówek Śląski - Łużyce Lubań  
Sudety Giebułtów - Twardy Świętoszów  
Orliki Węgliniec - GKS Raciborowice  
Kolejka 10 - 8-9 października
Olimpia Kamienna Góra - GKS Raciborowice  
Twardy Świętoszów - Orliki Węgliniec  
Łużyce Lubań - Sudety Giebułtów  
Julia Szklarska Poręba - Czarni Lwówek Śląski  
Pogoń Świerzawa - Cosmos Radzimów  
Piast Dziwiszów - Gryf Gryfów Śląski  
Stella Lubomierz - Hutnik Pieńsk  
KS Stare Jaroszowice - Sparta Zebrzydowa  
Kolejka 11 - 15-16 października
Sparta Zebrzydowa - Olimpia Kamienna Góra  
Hutnik Pieńsk - KS Stare Jaroszowice  
Gryf Gryfów Śląski - Stella Lubomierz  
Cosmos Radzimów - Piast Dziwiszów  
Czarni Lwówek Śląski - Pogoń Świerzawa  
Sudety Giebułtów - Julia Szklarska Poręba  
Orliki Węgliniec - Łużyce Lubań  
GKS Raciborowice - Twardy Świętoszów  
Kolejka 12 - 22-23 października
Olimpia Kamienna Góra - Twardy Świętoszów  
Łużyce Lubań - GKS Raciborowice  
Julia Szklarska Poręba - Orliki Węgliniec  
Pogoń Świerzawa - Sudety Giebułtów  
Piast Dziwiszów - Czarni Lwówek Śląski  
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów  
KS Stare Jaroszowice - Gryf Gryfów Śląski  
Sparta Zebrzydowa - Hutnik Pieńsk  
Kolejka 13 - 29-30 października
Hutnik Pieńsk - Olimpia Kamienna Góra  
Gryf Gryfów Śląski - Sparta Zebrzydowa  
Cosmos Radzimów - KS Stare Jaroszowice  
Czarni Lwówek Śląski - Stella Lubomierz  
Sudety Giebułtów - Piast Dziwiszów  
Orliki Węgliniec - Pogoń Świerzawa  
GKS Raciborowice - Julia Szklarska Poręba  
Twardy Świętoszów - Łużyce Lubań  
Kolejka 14 - 5-6 listopada
Olimpia Kamienna Góra - Łużyce Lubań  
Julia Szklarska Poręba - Twardy Świętoszów  
Pogoń Świerzawa - GKS Raciborowice  
Piast Dziwiszów - Orliki Węgliniec  
Stella Lubomierz - Sudety Giebułtów  
KS Stare Jaroszowice - Czarni Lwówek Śląski  
Sparta Zebrzydowa - Cosmos Radzimów  
Hutnik Pieńsk - Gryf Gryfów Śląski  
Kolejka 15 - 12-13 listopada
Gryf Gryfów Śląski - Olimpia Kamienna Góra  
Cosmos Radzimów - Hutnik Pieńsk  
Czarni Lwówek Śląski - Sparta Zebrzydowa  
Sudety Giebułtów - KS Stare Jaroszowice  
Orliki Węgliniec - Stella Lubomierz  
GKS Raciborowice - Piast Dziwiszów  
Twardy Świętoszów - Pogoń Świerzawa  
Łużyce Lubań - Julia Szklarska Poręba

Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery