Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

KLASYFIKACJA STRZELCY KL.O

KLASYFIKACJA STRZELCÓW JELENIOGÓRSKIEJ

KLASY OKRĘGOWEJ

w sezonie 2016/2017


Ostatnia aktualizacja : 27.04.2017


PO 21 KOLEJKACH :


18 goli – Daniel Piechno (Giebułtów),

16 goli - Krzysztof Pieśkiewicz (Giebułtów),

15 goli – Krystian Majer (Lubomierz),

14 goli – Ryszard Serdeczny (Gryf),

12 goli – Kamil Kurianowicz (Węgliniec),

11 goli – Adrian Kulesza (GKS Raciborowice),

10 goli – Jakub Kościecha (Lubań), Mariusz Malarowski (Lubomierz),Paweł Romańczuk (Radzimów), Piotr Gajek (Świerzawa), Robert Kumoś (Zebrzydowa),

9 goli - Dominik Szydlarski (Pieńsk),

8 goli – Daniel Kotarba (Szklarska), Radosław Kurek (Szklarska),Damian Bojdziński (Lubań),

7 goli – Przemysław Powiertowski (Kamienna),

6 goli – Mateusz Janicki (Pieńsk), Marcin Pacan (Szklarska), Sebastian Andruchów (Giebułtów), Michał Budzianowski (Jaroszowice), Paweł Wilk (Zebrzydowa), Konrad Domin (Kamienna), Sebastian Sochacki (Kamienna), Roman Sidorski (Lubomierz), Serhii Taran (Giebułtów), Dawid Łamasz (Radzimów),

5 goli – Krzysztof Szpecht (Świerzawa), Sebastian Soczyński (Lubomierz), Kacper Dudek (Dziwiszów),Tomasz Grygo (Lubań), Szymon Szeliga (Świerzawa),

4 gole – Krzysztof Karpowicz (GKS Raciborowice), Łukasz Tatuś (Świerzawa), Mateusz Durlak (Szklarska Poręba), Marcin Bednarczyk (Szklarska), Krzysztof Micek (Szklarska), Grzegorz Romanowski (Gryf), Tomasz Woźniczka (Dziwiszów), Łukasz Skolimowski (Lwówek), Tomasz Gwiżdż (Kamienna), Sławomir Szuchalski (Radzimów), Piotr Stępniewicz (Giebułtów),

3 gole – Vladyslav Teteruk (GKS Raciborowice), Michał Maciejeski (Świerzawa), Oskar Rymer (Giebułtów), Sebastian Rzepecki (Dziwiszów), Krzysztof Kieć (Dziwiszów),Dawid Kotelnicki (Pieńsk),Mateusz Kowalski (Węgliniec),Dariusz Zdunek (Zebrzydowa),Mateusz Tyszkowski (Giebułtów), Dawid Derkowski (Pieńsk), Jarosław Cybulski (Jaroszowice), Marcin Masiel (Kamienna), Krzysztof Zajda (Świerzawa), Krzysztof Złocik (Gryf), Robert Rodziewicz (Gryfów), Marcin Hadała (Kamienna), Marek Dziuba (Lwówek), Ireneusz Grabkowski (Lwówek), Rafał Reginia (Lwówek), Tomasz Moskal (Giebułtów), Kamil Młynarski (Lubań),

2 gole – Marek Krzymowski (GKS Raciborowice), Jakub Górski (GKS Raciborowice), Mariusz Chlabicz (Giebułtów), Wojciech Chlebosz (Świerzawa), Marcin Handle (Świerzawa), Łukasz Bursacki (Gryf), Jakub Duszyński (Pieńsk), Mathias Maran (Dziwiszów), Kamil Zaparty (Gryf), Tomasz Łotecki (Lubań), Arkadiusz Kwaśniewski (Kamienna), Marcin Nizioł (Jaroszowice), Marcin Cieślicki (Jaroszowice), Dawid Rola (Dziwiszów), Filip Godlewski (Lwówek), Mateusz Świątek (Radzimów), Kamil Mielnik (Lwówek), Franciszek Kras (Giebułtów), Jakub Gilewski (Giebułtów), Antoni Podobiński (Lubomierz), Kacper Hałdaś (Węgliniec), Piotr Pokropywny (Jaroszowice), Adrian Roskowiński (Gryf), Sebastian Janczewski (Radzimów), Wojciech Mazur (Radzimów),Marcin Wieczorek (Kamienna Góra), Radomir Kurianowicz (1 Węgliniec/ 1 Pieńsk)),Tomasz Król (Jaroszowice),

1 gol – Bartłomiej Kuśnierz (GKSRaciborowice), Yurii Kuz (GKS Raciborowice), Krzysztof Kijowski (GKS Raciborowice), Kamil Ćwiak (GKS Raciborowice), Marcin Kozań (Gryf), Kamil Sitek (Lubań), Krzysztof Trofimowicz (Radzimów), Artur Sosnowski (Radzimów), Daniel Nizioł (Jaroszowice), Patryk Szatkowski (Lwówek), Sebastian Gilewski (Giebułtów), Jarosław Wiciński (Świerzawa), Łukasz Lisowski (Dziwiszów), Łukasz Brożyna (Węgliniec), Sławomir Sobczak (Dziwiszów), Dominik Kik (Dziwiszów), Tomasz Sobierajski (Kamienna), Marcin Górski (Lubomierz), Kamil Skolimowski (Lwówek), Tomasz Gandurski (Lubomierz), Robert Turczyk (Dziwiszów), Arkadiusz Kikut (Pieńsk), Kamil Nizioł (Jaroszowice), Grzegorz Zajda (Świerzawa), Paweł Jakimowicz (Lubań), Marcin Fereniec (Lubań), Michał Zarzecki (Kamienna), Jerzy Ciota (Giebułtów), Maciej Lewkowicz (Zebrzydowa), Dawid Klimek (Szklarska), Huber Tomaszewski (Radzimów), Mariusz Czarnota (Radzimów), Paweł Pelc (Jaroszowice), Krzysztof Marzec (Gryfów), Paweł Laudyński (Lubomierz), Bogdan Buda (Kamienna), Dariusz Michałek (Dziwiszów), Dawid Graczyk (Węgliniec), Jarosław Naskręt (Węgliniec), Ernest Skóra (Zebrzydowa), Konrad Muzal (Zebrzydowa)

/// Michał Hubski (Lubomierz), Oskar Klimek (Szklarska P.), Marcin Winiarski (Radzimów), Paweł Klecha (Zebrzydowa), Mateusz Bryniak (Gryfów), Dariusz Kuś (Lwówek), Marcin Piaśnik (Lubań), Mateusz Gilewski (Giebułtów), Bartosz Szczęsny (Giebułtów), Daniel Ziomek (Szklarska Poręba), Krzysztof Jahn (Szklarska Poręba), Daniel Michałek (Szklarska Poręba), Konrad Kogut (Świerzawa), Gawroniuk (Lubań),


STRZELCY GOLI W POSZCZEGÓLNYCH KLUBACH :

SUDETY GIEBUŁTÓW (69) : Sebastian Andruchów-1+1+1+1+1+1, Krzysztof Pieśkiewicz-1+2+1+1+3+2+2+1+1/+2, Serhii Taran-2+1/+1+2, Daniel Piechno-3+1+1+4+2+3///+1+2+1, Mariusz Chlabicz-2, Jakub Gilewski-1+1, Mateusz Tyszkowski-1+1+1, Oskar Rymer-1+1+1, Sebastian Gilewski-1, Franciszek Kras-1+1, Jerzy Ciota-1,/// Tomasz Moskal-2+1, Piotr Stępniewicz-2+1+1, Mateusz Gilewski-1, Bartosz Szczęsny-1,

STELLA LUBOMIERZ (43) : Krystian Majer-1+1+1+1+1+3+1+4///+1+1, Sebastian Soczyński-2+1+1+1, Mariusz Malarowski-1+1+1+1+1+3+2, Antoni Podobiński-1+1, Roman Sidorski-1+2+1///+1+1, Marcin Górski-1, Tomasz Gandurski-1, Paweł Laudyński-1, /// Michał Hubski-1,Marcin Hyndle (Świerzawa-samobójcza),

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA (40) : Konrad Domin-1+1+2+1///+1, Marcin Hadała-1+1///+1, Marcin Masiel-1+1///+2, Sebastian Sochacki-1+1+1///+2+1, Przemysław Powiertowski-1+1+2+1+1/+1, walkower Lwówek Śl-3, Tomasz Gwiżdż-1+1+1+1, Grzegorz Węgier (Orliki-samobójcza), Arkadiusz Kwaśniewski-2, Tomasz Sobierajski-1, Michał Zarzecki-1, Bogdan Buda-1/// Marcin Wieczorek-1+1,

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA (39) : Daniel Kotarba-1+1+3+2+1, Radosław Kurek-1+2+2+2+1, Marcin Bednarczyk-1+2+1, Marcin Pacan-1+2+2+1, Krzysztof Micek-1+1+2, Mateusz Durlak-1+1+2, Dawid Klimek-1, /// Oskar Klimek-1, Daniel Ziomek-1, Krzysztof Jahn-1, Daniel Michałek-1,

POGOŃ ŚWIERZAWA (38) : Wojciech Chlebosz-2, Marcin Hyndle-1+1, Krzysztof Szpecht-2+1+1+1, Łukasz Tatuś-1+2+1, Piotr Gajek-3+1+1///+1+2+2, Michał Maciejeski-1+2, Szymon Szeliga-1+1///+1+2, Jarosław Wiciński-1, Czarnota (Cosmos- samobójcza), Grzegorz Zajda-1, Krzysztof Zajda-3, Konrad Kogut-1,

ŁUŻYCE LUBAŃ (34) : Tomasz Grygo-1+1+1+1///+1, Kamil Sitek-1, Jakub Kościecha-3+2+1+1+1+1+1, Damian Bojdziński-1+1+2+1///+1+1+1, Tomasz Łotecki-2, Paweł Jakimowicz-1, Marcin Fereniec-1, /// Kamil Młynarski-1+2, Marcin Piaśnik-1, samobójczy (Hutnik Pieńsj, 21 kol.), Gawroniuk-1,

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI (34) : Adrian Roskowiński-1///+1, Łukasz Bursacki-1+1, Ryszard Serdeczny-1+1+2+1+2+1+1+1///+1+3, Marcin Kozań-1, Krzysztof Złocik-1///+1+1, Kamil Zaparty-1+1, Grzegorz Romanowski-1+1+1+1, Robert Rodziewicz-1+1///+1, Krzysztof Marzec-1, samobójcza-Lwówek, /// Mateusz Bryniak-1,

COSMOS RADZIMÓW (31) : Krzysztof Trofimowicz-1, Paweł Romańczuk-2+2+1+1+1///+1+2, Dawid Łamasz-1+1+2///+1+1, Artur Sosnowski-1, Wojciech Mazur-1///+1, Sławomir Szuchalski-1+2///+1, Mateusz Świątek-1+1, Huber Tomaszewski-1, Mariusz Czarnota-1, Sebastian Janczewski-1///+1, /// Marcin Winiarski-1,

HUTNIK PIEŃSK (27) : Dawid Kotelnicki-1+1+1, Mateusz Suchecki (Lwówek, samobójczy)-1, Mateusz Janicki-1+3+1+1, Jakub Duszyński-2, Dominik Szydlarski-3+1+1+1+2/+1, Arkadiusz Kikut-1, Dawid Derkowski-2+1, /// Dariusz Poczta(GKS RCE)-samobójcza, Radomir Kurianowicz-1,

GKS RACIBOROWICE (27) : Krzysztof Karpowicz-1+1/+2, Vladyslav Teteruk-1+1+1, Jakub Górski-1///+1, Kamil Ćwiak-1, Adrian Kulesza-2+4+1///+1+2+1,Yurii Kuz-1, Krzysztof Kijowski-1, /// Marceli Laskowski -samobójcza (Stella Lubomierz), Marek Krzymowski-2, Barłomiej Kuśnierz-1,

SPARTA ZEBRZYDOWA (23) : Robert Kumoś-1+2+1+1+1+1///+1+2, Paweł Wilk-1+1+2+1+1, Dariusz Zdunek-1+1+1, Maciej Lewkowicz-1, Ernest Skóra-1, Konrad Muzal-1, /// Paweł Klecha-1,

KS STARE JAROSZOWICE (21) : Michał Budzianowski-2+2+1+1, Jarosław Cybulski-1+1+1, Marcin Nizioł-1+1, Piotr Pokropywny-1+1, Daniel Nizioł-1, Marcin Cieślicki-1+1, Kamil Nizioł-1, Paweł Pelc-1, Tomasz Król-1/+1,/// Adrian Woźny-samobójcza (GKS RCE)

CZARNI LWÓWEK (20) : Patryk Szatkowski-1, Rafał Raginia-1///+1+1, Filip Godlewski-1+1, Ireneusz Grabkowski-1+1///+1, Marek Dziuba-1+1///+1, Kamil Mielnik-1+1, Łukasz Skolimowski-1+1+2, Kamil Skolimowski-1, /// Dariusz Kuś-1



Nie uwzględnia się w klasyfikacji goli z meczów zakończonych walkowerem z drużynami Piasta i Orlików, które po rundzie jesiennej się wycofały

PIAST DZIWISZÓW (24) : Mathias Maran-1+1, Dawid Rola-1+1, Sebastian Rzepecki-1+1+1, Łukasz Lisowski-1, Tomasz Woźniczka-1+1+1+1, Sławomir Sobczak-1, Dominik Kik-1, Krzysztof Kieć -2+1, Robert Turczyk-1, Kacper Dudek-2+2+1, Dariusz Michałek-1,

ORLIKI WĘGLINIEC (21) : Kamil Kurianowicz-1+4+2+1+2+1+1, Radomir Kurianowicz-1, Kacper Hałdaś-1+1, Łukasz Brożyna-1, Mateusz Kowalski-1+1+1, Dawid Graczyk-1, Jarosław Naskręt-1, 

 

/na podstawie portalu : www.laczynaspilka.pl  oraz danych z własnych źródeł/


 



Informacje Klubowe


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery