Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

STRZELCY KL.O

KLASYFIKACJA STRZELCÓW KLASY OKRĘGOWEJ W SEZONIE 2015/2016 – aktualizacja : 17.06.2016

 PO 30 KOLEJCE (KOŃCOWA) : 

 

29 goli : Wojciech Glanc (Apis),

26 goli : Grzegorz Roman  (Wykroty),

23 gole : Krzysztof Kaliciak (GKS WB),

22 gole : Dominik Szydlarski (Hutnik),

 

20 goli : Paweł Urbaniak (Wykroty), 

19 goli : Dariusz Łojko (Twardy), Paweł Romańczuk (Cosmos),

18 goli : Łukasz Wójcik (Nysa),  Dariusz Bryjak (Apis),

 

16 goli : Adrian Biały (GKS Raciborowice-8/GKS WB-8), Kacper Dudek (Dziwiszów),  

15 goli : Kacper Hałdaś (Orliki),Piotr Krawczyk (Wykroty), Marcin Łojko (Twardy)         

14 goli : Dawid Kotelnicki (Hutnik), Jacek Kapecki (GKS WB), Krzysztof Pieśkiewicz (Leśna),

13 goli : Adrian Kulesza (GKS Raciborowice),  Andrzej Gołyźniak (Orliki), 

12 goli : Kamil Mielnik (Czarni Lwówek), Maciej Machowski (Nysa), Grzegorz Rydol (Apis),

11 goli : Aleksander Pyrka (GKS WB), Adam Turko (Wykroty), Bartosz Panek (Leśna),

10 goli : Adam Turko (Wykroty), Przemysław Powiertowski (Olimpia KG), Sławomir Pełdiak (GKS WB), Damian Bojdziński (Lubań),  

9 goli : Kamil Młynarski (Łużyce), Kamil Kurianowicz (Orliki), Jakub Kościecha (Lubań), Łukasz Rudyk (Hutnik-8, Twardy-1),

8 goli : Paweł Siciński (Apis), Ireneusz Grabkowski (Czarni), Sebastian Janczewski (Cosmos),  Damian Puzio (Leśnik-1, GKS WB-7), Bartosz Sikora (Lwówek),

7 goli : Marcin Pacan (Wykroty), Jarosław Grzesiak (Olimpia KG), Arkadiusz Kikut (Hutnik), Tomasz Woźniczka (Dziwiszów), Adrian Krzeszowiec (GKS WB), Mateusz Janicki (Nysa), Janusz Szkarapat (Twardy), Mateusz Butkiewicz (Chełmsko), Kamil Smurzyński (Leśna), Tomasz Gwiżdż (Chełmsko), Jacek Matusewicz (Apis),

6 goli : Szymon Małaszuk (GKS Raciborowice), Patryk Bystryk (Nysa), Krzysztof Złocik (Czarni),  Radosław Szajwaj (Leśnik), Dominik Banaś (Dziwiszów), Mateusz Bryjak (Apis), Dawid Górski (Osiecznica), Konrad Domin (Olimpia KG), Marcin Cieślak (Lubań), Emmanuel Ohagwu (Apis), Łukasz Witowski (Nysa), Jakub Czajkowski (Nysa), Paweł Glanc (Apis), Paweł Jakimowicz (Łużyce), Damian Pagórski (Leśnik),

5 goli : Krystian Bączkiewicz (GKS Raciborowice), Kamil Zaparty (Apis), Paweł Jaworski (Nysa),  Dawid Kałużyński (Leśnik), Mateusz Kowalski (Orliki), Krystian Chruścicki (Twardy), Radosław Kurek (Wykroty), Sebastian Andruchów (Wykroty), Marcin Kozań (Czarni), Sebastian Sochacki (Olimpia KG), Jacek Góraj (Leśna), Daniel Ziółkowski (Wykroty), Dawid Łamasz (Cosmos), Patryk Szatkowski (Lwówek), Sebastian Jaśkiewicz (Leśnik),

4 gole : Adrian Popek (GKS Raciborowice),  Krzysztof Kijowski (GKS Raciborowice), Daniel Piechno (Nysa), Jakub Czajkowski (Nysa), Mariusz Burzyński (Leśna), Marcin Hadała (Olimpia KG), M. Kalka (Leśna), Jarosław Naskręt (Orliki), Robert Zarzycki (GKS Warta), Rafał Macioszczyk (Łużyce), Krzysztof Szpyrka (Osiecznica), Mariusz Wójcik (Chełmsko),

3 gole : Hubert Wojdygo (Osiecznica), Paweł Rissmann (Twardy), Marcin Wieczorek (Olimpia KG), Marcin Kobeluszczyk (GKS Warta), Marcin Masiel (Olimpia KG), Sylwester Kret (Wykroty), Grzegorz Skwara (Lwówek), Damian Zarębski (Nysa), Grzegorz Monik (Nysa), Marek Chmielowski (Leśnik), Kościuk (Nysa), Krzysztofek (Olimpia KG), Maciej Zyner (Dziwiszów),  Marcin Zwierz (Leśnik), Dominik Kik (Dziwiszów), Łukasz Rogalski (Łużyce), Jurgowski (Apis), Artur Gwara (Hutnik), Kacper Aftyka (Nysa), Skolimowski (Czarni), Mariusz Stefański (Olimpia KG), Sławomir Szuchalski (Cosmos), Łukasz Kaczmarek (Apis) , Kamil Sitek (Łużyce), Sebastian Gawroniuk (Łużyce), Mateusz Nowak (Chełmsko), Artur Paradowski (Apis),

2 gole : Michał Warchoł (GKS Raciborowice),  Sławomir Dul (GKS Raciborowice), Kamil Korczowski (GKS Raciborowice), Piotr Juszczak (GKS Raciborowice),  Jakub Czajkowski (Nysa), Filip Gudyka (Orliki), Waldemar Wryszcz (Dziwiszów), Michał Golasiński (Chełmsko), Tomasz Komarzyniec (Nysa), Paweł Kosiński (GKS Warta),   Sebastian Monik (Nysa), Marcin Monik (Apis), Gracjan Głowacki (Chełmsko), Antoni Podobiński (Dziwiszów), Bartosz Wichuła (Leśna), Grygo (Łużyce), Mateusz Suchecki (Czarni), Paruch (Wykroty), Kamil Członka (Leśnik), Daniel Borys (Chełmsko), Bernat (GKS WB), Marcin Kiewra (Apis), Przemysław Kleszczyński (Orliki), Jan Wojciechowski (GKS Warta), Bogdan Szczęsny (Nysa),  Czarnota (Cosmos), Remigiusz Buchowski (GKS Warta), Dawid Derkowski (Hutnik), Marek Dziuba (Lwówek), Zbigniew Mankiewicz (Lwówek), Robert Turczyk (Dziwiszów),

1 gol :  Adrian Woźniak (GKS Raciborowice),Dariusz Poczta- (GKS Raciborowice), Grzegorz Heryć  (GKS Raciborowice), Mateusz Świca (GKS Raciborowice), Maksymilian Denis (Dziwiszów), Kamil Kowalski (Leśnik), Kacper Makoś (Leśnik), Robert Zarzycki (GKS Warta), Krzysztof Złocik (Lwówek), Marcin Zasowski (Orliki), Daniel Bocheński (Olimpia KG), Tomasz Łatka (Olimpia KG), Krzysztof Sadowski (GKS Warta), Jakub Matuszewski (Dziwiszów), Krzysztof Pietrzak (Orliki), Dawid Graczyk  (Orliki), Kieć (Dziwiszów), Borowy (Nysa), M.Górzyński (Leśna), Kamil Świątek (Cosmos), Mateusz Świątek (Cosmos), Paweł Wojdak (Hutnik), Marcin Winiarski (Cosmos), Arkadiusz Kwaśniewski (Olimpia KG), Wiktor Dżamalis (Leśna),  Daniel Zieliński (Wykroty), Hubert Łukasiewicz (GKS Warta), Krzysztof Lisowski (GKS Warta), Patryk Bystryk (Apis), Łukasz Charko (Dziwiszów), Sebastian Tylutki (Twardy), Cezary Sokołowski (Leśnik), Łukasz Tofil (GKS Warta), Naskręt  (Orliki),   Marcin Gibas (GKS Warta), Daniel Szkarapat (Twardy), Adam Fąfara (Cosmos), Mateusz Ramulewicz (Cosmos), Czajkowski (Nysa), Marcin Głowacki (GKS WB),  Czajkowski (Orliki), Rzepecki (Dziwiszów), Jackowiak (Leśnik), Piaśnik (Łużyce), Marcin Sikora (Czarni), Eryk Kliwak (Wykroty), Przemysław Kufel (Lwówek), Daniel Gola (Wykroty), Michał Wójtów (Chełmsko), Bartosz Iwanowski (Apis), Łukasz Mężyk (Dziwiszów), Piotr Łagowski (Hutnik), Marcin Fereniec (Łużyce), Andrzej Miżdal (Osiecznica), Marek Spychalski (GKS Warta), Piotr Rudek (Twardy), Mateusz Wąsowski (Hutnik), Łukasz Brożyna (Orliki), Jakub Kościecha (Łużyce). Tomasz Broński (Orliki), Wojciech Mazur (Cosmos),Emil Zając (Chełmsko), Łukasz Duduć (Nysa), Tomasz Łotecki (Łużyce), K.Kalka (Leśna), Szpyrka (Nysa), Winczarowski (Nysa), Reginia (Lwówek), Bogdan Buda (Olimpia KG), Dorian Latała (Orliki), Artur Nakielski (Lwówek), Krystian Czernik (Chełmsko), Kamil Kak (Chełmsko), Mateusz Kubicki (Leśnik), Artur Broszko (Leśnik),


 

STRZELCY GOLI W POSZCZEGÓLNYCH KLUBACH : 

 APIS JĘDRZYCHOWICE (114) : Mateusz Bryjak-1/+3+2, Grzegorz Rydol-1+1+1+4+2+1+2,  Jacek Matusewicz-1+1+1+1/+1+1+1, Paweł Siciński-1+1+1/+1+1+1+2, Paweł Glanc-1+3+1/+1, Łukasz Kaczmarek-1/+1+1, Wojciech Glanc 2+3+2+1+3+1/+1+1+1+2+4+2+1+3+1+1, Dariusz Bryjak-2+2+1+2+1+1+1+1/+1+2+1+2+1, Kamil Zaparty-2+1+1+1, Marcin Monik-1+1, Artur Paradowski-1+1/+1, Patryk Bystryk-1, /// Jurgowski-1+1+1, Lużyński (Łużyce-samob.), Marcin Kiewra-1+1, Emmanuel Ohagwu-2+2+1+1, Bartosz Iwanowski-1, 1-samobójczy (26 kolejka),

GKS WARTA BOL. (106) : Robert Zarzycki-1/+1+1+1, 2 samobójcze (GKS RCE, 3 kolejka), Aleksander Pyrka-1+1+1+1+1+1+2/+1+1+1, Krzysztof Sadowski-1, Marcin Kobeluszczyk-1+2, Krzysztof Kaliciak-1+1+1+1+3+1+1/+2+2+1+1+3+2+1+2, Jacek Kapecki-1+2+1+1+2/+1+1+2+3, Paweł Kosiński-1+1, Robert Zarzycki-1, Hubert Łukasiewicz-1, Krzysztof Lisowski-1, Łukasz Tofil-1, Marcin Gibas-1, /// Adrian Krzeszowiec-1+4+1+1, Damian Puzio-1+1+2+1+1+1, Marcin Głowacki-1, 1 samobójcza (Orliki, 21 kolejka), Sławomir Pełdiak-1+1+2+2+1+2+1, Adrian Biały-1+1+1+2+1+2,   Jan Wojciechowski-1+1, Bernat-2, Marek Spychalski-1, Remigiusz Buchowski-2,

PIAST WYKROTY (103) : Paweł Urbaniak-1+1+1+1+1/+3+1+1+1+3+3+1+1+1, Adam Turko-1+1+1+2+1+1/+1+1+1+1, Sylwester Kret-1+1+1, Marcin Pacan-1+1+1+1+2+1, Grzegorz Roman-1+1+1+2+1+1+1+1+5+3/+2+1+1+2+1+1+1, Sebastian Andruchów-1+1/+1+1+1, Radosław Kurek-1+1+2/+1,  Daniel Ziółkowski-1+1/+1+1+1, Piotr Krawczyk-3+1+1+3/+1+1+4+1, Daniel Zieliński-1, Paruch-1/+1, /// Eryk Kliwak-1, Daniel Gola-1,

NYSA ZGORZELEC (86) : Paweł Jaworski-2+1+1+1, Jakub Czajkowski-1+1/+1+1+1+1, Damian Zarębski-1+1/+1, Łukasz Wójcik-1+1+1+1+6+2+2/+2+1+1,   Sebastian Monik-1+1, Grzegorz Monik-1+1/+1, Borowy-1, Tomasz Komarzyniec-1+1, Mateusz Janicki-1+3+1/+1+1, Daniel Piechno-1+3, Łukasz Witkowski-1/+1+3+1,  Kacper Aftyka-1+1/+1, Patryk Bystryk-1/+2+3, /// Maciej Machowski-3+1+1+2+2+3, Bogdan Szczęsny-1+1,  Kościuk-1+1+1, +1 samobójczy (28 kolejka, Chełmsko), Łukasz Duduć-1, Szpyrka-1, Winczarowski-1,

ŁUŻYCE LUBAŃ (63) : Marcin Cieślak-1+1/+1+2+1, Jakub Kościecha-1+1+1+1/1+1+3, Damian Bojdziński-1+1+2+1/+1+1+1+1+1, Łukasz Rogalski-1+1/+1, Rafał Macioszczyk-1/+2+1, Kamil Młynarski-1+3+1/+1+2+1 , Mateusz Świca +1 (GKS RCE)-samobójcza,  +1 samobójczy (11 kolejka, Nysa), Paweł Jakimowicz-2+1+1/+2, Sebastian Gawroniuk-1/+1+1, Kamil Sitek-1/+1+1,///Grygo-1+1, Piaśnik-1, Marcin Fereniec-1, Tomasz Łotecki-1, +3 walkower 29 kolejka,

HUTNIK PIEŃSK (61) : Dawid Kotelnicki-1+1+2+1+1+1/+1+1+2+1+2, Dominik Szydlarski-2+1+1+2+1/+1+1+1+2+1+1+3+4+1, Łukasz Rudyk-3+1+2+2, Paweł Wojdak-1, Artur Gwara-1+1/+1, Arkadiusz Kikut-1/+1+2+3,/// Piotr Łagowski-1, Dawid Derkowski-1+1, Mateusz Wąsowski-1, +1 samobójczy (28 kolejka, Cosmos), +1 samobójczy (30 kolejka, Warta ),

CZARNI LWÓWEK (60) : Kamil Mielnik-2+1+2+1+3+3, Bartosz Sikora-1+1+1+1/+1+1+1+1, Marek Dziuba-1/+1, Krzysztof Złocik-1+1/+1+1+1+1, Patryk Szatkowski-2+1+1/+1, Grzegorz Skwara-1+1+1, Ireneusz Grabkowski-1+1/+1+1+1+3, Marcin Kozań-1/+1+1+2, Mateusz Suchecki-1/+1, Skolimowski-1/+1+1, ///Marcin Sikora-1, Reginia-1, Zbigniew Mankiewicz-1+1, Artur Nakielski-1,

ORLIKI WĘGLINIEC (58) : Andrzej Gołyźniak-2+1+1+3+1+1+3, Kacper Hałdaś-2+1+1/+3+2+1+2+3, Filip Gudyka-1+1, Marcin Zasowski-1, Kamil Kurianowicz-1+2+1+1/+1+1+1+1, Krzysztof Pietrzak-1, Dawid Graczyk-1, Mateusz Kowalski-1+1+1+1/+1, Przemysław Kleszczyński-1+1, Naskręt-1,   /// Czajkowski-1, Łukasz Brożyna-1, Tomasz Broński-1, Jarosław Naskręt-3+1, Dorian Latała-1

GKS RACIBOROWICE (52) : Mateusz Świca-1, Piotr Juszczak-1+1, Krystian Bączkiewicz-1+1+1+1+1, Adrian Biały-1+1+2+2+1+1, Adrian Kulesza-2+2+2+1/+3+1+1+1, Krzysztof Kijowski-1+1/+1+1, Kamil Korczowski-1+1, Sławomir Dul-1/+1, +1 samobójczy (Chełmsko, 9 kol.), +1 samobójczy (11 kolejka , Olimpia KG), Michał Warchoł-1/+1,/// Adrian Popek-1+1+1+1, Grzegorz Heryć-1, Szymon Małaszuk-1+1+2+1+1, Dariusz Poczta-1, Adrian Woźniak-1,

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW (53) :  Janusz Szkarapat-1+1/+3+1+1, Dariusz Łojko-1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+2/+1+1+1+1+1+2, Marcin Łojko-1+1+1+1+2+2+1+1+2/+1+1+1, Paweł Rissmann-1+2, Krystian Chruścicki-1+1/+1+1+1, Sebastian Tylutki-1, Daniel Szkarapat-1, Piotr Rudek-1, Łukasz Rudyk-1,

LEŚNIK OSIECZNICA (52) : Kamil Kowalski-1, Kacper Makoś-1, Hubert Wojdygo-3, Dawid Górski-2/+1+1+2, Krzysztof Szpyrka-1+1+1/+1, Dawid Kałużyński-1+2+1+1, Marek Chmielowski-1/+1+1, samobójczy (Olimpia KG, 4 kolejka), Radosław Szajwaj-2+1+1+1+1, Sebastian Jaśkiewicz-2+1+1+1, Cezary Sokołowski-1, Damian Puzio-1, Mateusz Kubicki-1, ///Artur Broszko-1,  Damian Pagórski-1+2+1+1+1, Marcin Zwierz-2+1, Jackowiak-1,  Kamil Członka-1+1, Andrzej Miżdal-1,

WŁÓKNIARZ LEŚNA (50) : Krzysztof Pieśkiewicz-1+1+2+2+3+1+1+1+2, M.Górzyński-1, Jacek Góraj-1+2/+1+1, Kamil Smurzyński-1+1+1+1/+1+1+1, Bartosz Wichuła-1/+1, Wiktor Dżamalis-1,  Mariusz Burzyński-2/+1+1, Bartosz Panek-1/+1+1+2+1+3+2,/// M.Kalka-1+1+2, K.Kalka-1

OLIMPIA KG (49) : Jarosław Grzesiak-1+1+1+1/+2+1,  Marcin Wieczorek-1+1+1, Daniel Bocheński-1, Tomasz Łatka-1, Marcin Masiel-1+1+1, Przemysław Powiertowski-1+1+1+1+2/+1+1+1+1, Arkadiusz Kwaśniewski-1, Paweł Glanc (Apis-samob. 9 kol.),  Konrad Domin-1+2/+1+1+1,  Marcin Hadała-1,/+1+1+1 ///Sebastian Sochacki-1+1+1+2, Mariusz Stefański-1+1+1, Krzysztofek-1+1+1, Bogdan Buda-1

PIAST DZIWISZÓW (49) : Waldemar Wryszcz-1+1, Maksymilian Denis-1, Kacper Dudek-1+2+2+1+1+3/+1+1+1+2+1, Jakub Matuszewski-1, Kieć-1, Dominik Kik-1+1/+1, Maciej Zyner-1+1/+1, Dominik Banaś-1+1+1/+2+1, Robert Turczyk-1/+1, Tomasz Woźniczka-3/+3+1, Antoni Podobiński-1/+1,   +1 Dariusz Poczta (GKS-samob., 12 kolejka).  Łukasz Charko-1, /// Rzepecki-1, 1 samobójcza (Olimpia KG, 21 kolejka), Łukasz Mężyk-1,

COSMOS RADZIMÓW (45) : Paweł Romańczuk-2+2+2+1+1+1+1+1/+1+1+1+1+1+1+1+1, Sławomir Szuchalski-1/+1+1, -1 ? (3 kolejka), Czarnota-1/+1, Kamil Świątek-1, Mateusz Świątek-1, Dawid Łamasz-1+1/+1+1+1, Marcin Winiarski-1,  Sebastian Janczewski-1+1+2/+1+1+1+1, +1 samobójczy P.Glanc (Apis – 14 kol.), Adam Fąfara-1, Mateusz Ramulewicz-1, Wojciech Mazur-1,

WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO (30) : Mateusz Nowak-1+1+1, Kamil Kak-1, Mateusz Butkiewicz-2+2+1/+1+1, Tomasz Gwiżdż-1+1+1+1+2+1, samobójczy (3 kolejka), Daniel Borys-1+/1, Michał Golasiński-1+1, Mariusz Wójcik-1+1/+1+1, Gracjan Głowacki-1+1, Michał Wójtów-1, Emil Zając-1, Krystian Czernik-1,


Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery