Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

PUCHAR POLSKI 2015/2016

 
 ĆWIERĆFINAŁ PUCHARU POLSKI OZPN JELENIA GÓRA
ŚRODA, 30 MARCA 2016, GODZINA : 17.00 - BOISKO W RACIBOROWICACH

GKS RACIBOROWICE - KS LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

1:3 (0:0)

gole : 0:1 Krzysztof Białkowski (63- z karnego) 1:1 Mateusz Świca (66), 1:2 Dregan (71), 1:3 Wyka (93)

Skład GKS : Sławomir Wydysz, - Grzegorz Heryć (75, Michał Warchoł),Dariusz Poczta-kpt., Adrian Woźniak, Maciej Zielonka, - Krzysztof Karpowicz, Mateusz Świca (81, Marcin Zawada), Marek Zaraziński,, Kacper Paszkiewicz, - Adrian Kulesza (23, Szymon Małaszuk), Krzysztof Kijowski.

Rezerwa : Dawid Kopczyński (br.)

Trener : Michał Warchoł

 

Skład Lotnika : Maćkowski - Rudnicki, Białkowski, Kocot, Madej, Wyka, Niemirski, Góral, Pieńkowski (46' Suchanecki), Dregan, Górgul

Żółte kartki : A.Woźniak (GKS) , - Białkowski (Lotnik)

Czerwona kartka : Szymon Małaszuk (GKS 70 min. niesportowe zachowanie) 

NIE POZOSTAWILI ZŁUDZEŃ ….

Lotnicy to zespół środka tabeli 4 ligi. Widać było różnicę klasy na boisku w Raciborowicach. Oba zespoły nie zagrały optymalnych składach, a mimo to widowisko mogło się podobać. Spora przewaga jeżowi an w pierwszej połowie nie przełożyła się na gole, gdyż świetnie w bramce spisywał się Sławek Wydysz. GKS w pierwszej połowie osłabił się po kontuzji Adrian Kuleszy, który już w 23 minucie z rozciętym kolanem opuścił boisko. W zespole Gieksy dominowała młodość i ambicja. Cieszymy się, że nasi młodzi zawodnicy stawiali czoła wyżej notowanemu rywalowi i troszkę napsuli krwi „lotnikom”.

Po przerwie na boisku pojawił się doświadczony zawodnik Lotnika Maciej Suchanecki, który wniósł większą jakość do zespołu gości. W 62 minucie ładną akcję lewą stroną przeprowadził Wyka, który następnie podał do ustawionego w polu karnym Suchaneckiego. Ten w sprytny sposób obrócił się z piłką, a Adrian Woźniak  niefrasobliwie wystawił nogę i sędzia bez wahania wskazał na „11”. Do piłki podszedł Krzysztof Białkowski, który strzałem przy słupku otworzył wynik spotkania. Chwilę potem Gieksa znów się osłabiła. Nasz młody zawodnik Szymon Małaszuk nie wytrzymał prowokacji ze strony gości i niepotrzebnie wdał się w przepychanki z zawodnikami gości, a że wyglądało to bardzo nieładnie sędzia ukazał Małaszukowi „czerwień”. Mimo takiego osłabienia Gieksa walczyła i chwilę potem doprowadziła do remisu, ładnym strzałem popisał się „Mati” Świca. Remis nakręcał nasz zespół  radość nie trwała długo, nasz zespół zamiast bronić wyniku wyszedł zbyt wysoko i został natychmiast skarcony przez Dregana, który ładnie strzelał w róg. W samej końcówce Gieksa mogła doprowadzić do remisu jednak wychodzącego na czystą pozycję grającego trenera Michała Warchoła w ostatniej chwili zblokował obrońca Lotnika. To mogła być akcja meczu. Trzeba przyznać , że nasz zespół walczył do końca, ale jak to zwykle bywa nadział się na kontrę. W 93 minucie indywidualną akcją popisał się Wyka, który minął kilku rywali i pokonał Wydysza ustalając wynik na 1:3. Wygrana jeżowian była w pełni zasłużona o oddała obraz gry na boisku, GKS był bliski sprawienia niespodzianki, ale zabrakło troszkę szczęścia i umiejętności. Jednak chwalimy nasz zespół za dobrą postawę, a Lotnikowi życzymy kolejnych awansów.


 

 
 
 
 
II RUNDA PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU OZPN
Boisko w Raciborowicach, 23 września 2015 (środa), godz. 16.30
 
GKS RACIBOROWICE – COSMOS RADZIMÓW 2:0 (1:0)
 
Gole : 1:0 Krzysztof Karpowicz(4), 2:0 Krystian Bączkiewicz (72)
 
Skład GKS-u RCE: Dawid Kopczyński,  -  Maciej Zielonka, Sławomir Dul,  Krzysztof Karpowicz, Mateusz Świca (46, Krystian Bączkiewicz), - Krzysztof Kijowski (81, Grzegorz Heryć), Dariusz Poczta-kpt., Piotr Juszczak (85, Mateusz Poświata), - Adrian Biały, Adrian Kulesza.
Rezerwa : Sławomir Wydysz (br.)
 
Żółte kartki : Kasperski  (Cosmos)
Czerwona kartka : Kasperski (Cosmos) w 79 min. Druga żółta za faul
Sędziował : Piotr Tośko
Widzów : ok. 50
 
ĆWIERĆFINAŁ JEST NASZ !
Z „kosmicznymi” mierzyliśmy się już w tym sezonie w 1 kolejce klasy okręgowej. Wówczas mecz na boisku w Radzimowie Cosmos wygrał 3:1. Wynik ten był dla nas dużym rozczarowaniem. Teraz w miarę szybko nadarzyła nam się okazja do rewanżu, a nie wykluczone, że na zakończenie tej rundy zagramy z nimi po raz trzeci. Mecz pucharowy to jednak inne rozgrywki i wynik wprawdzie cieszy, ale nie może być odnośnikiem do poczynań ligowych. GKS w tym meczu zagrał dość dobre spotkanie zdecydowanie dominując nad rywalem .
Mecz rozpoczął się od niewykorzystanej „setki” Adriana Kuleszy, który strzelił z bliska obok słupka. Otwarcie jednak było dobre, gdyż w 4 minucie Karpowicz tak „niefortunnie”  wrzucał piłkę w pole karne rywali, że piłka zamiast na głowy naszych napastników wpadła za kołnierz bramkarza Cosmosu. Niespodziewanie zrobiło się 1:0 ! GKS w tej części gry miał jeszcze kilka ciekawych akcji, jednak brakowało ich wykończenia, m.in. ponownie Kulesza w 41 minucie w sytuacji sam na sam strzelił znów obok zewnętrznej części słupka. Goście dwukrotnie nam zagrozili po stałych fragmentach gry, ale dobrze bronił Kopczyński.
Po przerwie znów dobrze się zaczyna. Akcja Kuleszy dogranie w pole karne do Sławka Dula, a ten strzela w obrońcę. To była dobra okazja do podwyższenia prowadzenia. W 54 minucie głową strzela Bączkiewicz po dobrym dośrodkowaniu Białego, ale na posterunku jest golkiper Cosmosu. Rywala przełamujemy w 72 minucie kiedy to po idealnie wrzuconym przez Karpowicza rzucie rożnym ładnym wejściem i strzałem z główki popisuje się Bączkiewicz. Ta bramka uspakaja nastroje w naszej drużynie i do końca kontrolujemy już przebieg tego spotkania. Rywale grają bardzo ostro, przez co jeden z nich wylatuje w 79 minucie z boiska po drugiej żółtej kartce.
GKS awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski OZPN i kontynuując swoją przygodę z pucharem czeka już na mocniejszego rywala.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wyniki II rundy Pucharu Polski OZPN JG
 
II runda Pucharu Polski OZPN JG:
 
środa, 23 września 2015:
 
Olsza Olszyna - Karkonosze Jelenia Góra 0-8 (0-3)
Stella Lubomierz - Olimpia Kowary 0-10 (0-4)
Olimpia II Kamienna Góra - Lotnik Jeżów Sudecki 0-2 (0-1)
WKS Żarki Średnie - Apis Jędrzychowice 3-6
Czarni Lwówek Śląski - Piast Wykroty 2-5 (1-4)
GKS Raciborowice - Cosmos Radzimów 2-0 (1-0)
GKS Warta Bolesławiecka - BKS Bolesławiec 1-1, k. 4-3
Piast Dziwiszów - Olimpia Kamienna Góra 3-3 (0-1), k. 4-3
 

 

 


 

 

 

  ZAGRAMY Z COSMOSEM !!!

II runda Pucharu Polski na szczeblu jeleniogórskim - sezon 2015/2016

2015-09-11

TERMINARZ  ROZGRYWEK

II runda  Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego w sezonie rozgrywkowym 2015/2016

 1. Stella Lubomierz                                        - Olimpia  Kowary
 2. Olsza  Olszyna                                           - Karkonosze  Jelenia Góra
 3. Woskar Szkl. P. lub Piast Dziwiszów       - Olimpia Kamienna Góra
 4. Olimpia II Kamienna Góra                        - Lotnik Jeżów Sudecki
 5. WKS  Żarki Średnie                                   - Apis  Jędrzychowice
 6. Czarni Lwówek Śląski                                - Piast  Wykroty
 7. G.K.S  Raciborowice                                  - Cosmos  Radzimów
 8. G.K.S  Warta  Bolesławiecka                     - B.K.S – Bobrzanie  Bolesławiec

Uwagi :

 1. Mecz Woskar Szklarska Poręba – Piast Dziwiszów rozegrany zostanie 16.09.2015 r.
 2. Gospodarze zawodów wymienieni są na pierwszym miejscu.
 3. W/w mecze rozebrane zostaną w dniu 23.09.2015 roku / środa/ o godzinie 16.30.
 4. W razie wyniku nierozstrzygniętego w regulaminowym wymiarze czasu gry, sędzia zawodów zarządzi wykonywanie rzutów karnych.

 

      Za  Komisję Gier – OZPN   Jelenia Góra


I RUNDA PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU OZPN

Boisko w Łaziskach, 9 września 2015 (środa), godz. 17.00

 

LZS ŁAZISKA - GKS RACIBOROWICE 2:5 (0:3)

 

Gole : 0:1 Kamil Korczowski (31), 0:2 Adrian Biały (39), 0:3 Adrian Biały (42), 1:3 ? (47), 1:4 Piotr Juszczak (55), 2:4 ? (74), 2:5 Marcin Szaja (81)

 

Skład GKS-u RCE: Dawid Kopczyński (46, Sławomir Wydysz),  -  Maciej Zielonka, Sławomir Dul, Michał Warchoł,  Krzysztof Karpowicz, - Dariusz Poczta-kpt. (46, Mateusz Świca), Piotr Juszczak, Kamil Korczowski (46, Adrian Woźniak), - Adrian Biały (65, Grzegorz Heryć), Krzysztof Kijowski.

 

Żółte kartki : Świca, Woźniak,  (GKS)

Sędziował : Andrzej Urban

 

NA PRZEŁAMANIE !

 

Po serii pięciu ligowych porażek GKS zagrał w I rundzie Pucharu Polski z niżej notowanym rywalem. Celem tego meczu było odniesienie zwycięstwa i podbudowanie morali przed trudnym meczem w Zgorzelcu. Cel został spełniony, choć początek meczu z uwagi na długo utrzymujący się remis był lekko nerwowy. Gra uspokoiła się po pierwszej strzelonej bramce w barwach GKS przez Kamila Korczowskiego, który po dośrodkowaniu Kijowskiego skutecznie zamknął akcję. Potem przełamał swoją niemoc strzelecką Adrian Biały i do przerwy po dwóch jego golach na tablicy było pewne 3:0 dla Gieksy. A po przerwie pokazaliśmy trochę tego z czego jesteśmy znani, czyli brak koncentracji w defensywie i gospodarze zdobyli dwa honorowe trafienia, my odpowiedzieliśmy również dwoma i mecz zakończył się rezultatem 2:5. Warto odnotować fakt, że po kilkunastu latach w barwach Gieksy znów pojawił się Grzegorz Heryć, który w końcówce pokazał, że w piłkę się nie zapomina grać. GKS przechodzi do kolejnej rundy, gdzie zapewnie trafi na mocniejszego rywala.

 

Wyniki I rundy Pucharu Polski OZPN JG / źródło : www.jg24.pl 

I runda Pucharu Polski OZPN JG:

środa, 9 września 2015:

Pogoń Świerzawa - Karkonosze Jelenia Góra 0-1 (0-0)
KS Łomnica - Lotnik Jeżów Sudecki 0-5 (0-1)
Czarni Przedwojów - Olimpia Kowary 2-8 (0-7)
Olimpia II Kamienna Góra - Włókniarz Chełmsko Śląskie 1-0 (0-0)
KS Stare Jaroszowice - BKS Bolesławiec 0-6
Piast Wykroty - Włókniarz Mirsk 2-0
WKS Żarki Średnie - Twardy Świętoszów 1-1 (0-0), k. 4-3
Bielany Biedrzychowice - Olsza Olszyna 1-3
Zryw Bratków - Apis Jędrzychowice 3-5 (1-3)
LZS Łaziska - GKS Raciborowice 2-5
Cosmos Radzimów - Granica Bogatynia 5-1
Nysa Wolbronmek - Olimpia Kamienna Góra 0-6 (0-1)
Sudety Giebułtów - Czarni Lwówek Śląski 1-3
Stella Lubomierz - Nysa Zgorzelec 2-2 (1-1), k. 3-0
LKS Kraśnik Dolny - GKS Warta Bolesławiecka 0-6

środa, 16 września 2015:

Woskar Szklarska Poręba - Piast Dziwiszów, godz. 17:00 

 


 

W KOLEJNEJ RUNDZIE Z LZS ŁAZISKA !!!

 

 I runda  Pucharu Polski na szczeblu okręgu  jeleniogórskiego w sezonie rozgrywkowym 2015/2016

 

 1. K.S  Łomnica -                                  Lotnik Jeżów  Sudecki
 2. Woskar   Szklarska Poręba              Piast  Dziwiszów
 3. Cosmos  Radzimów                           Granica  Bogatynia
 4. K.S  Stare  Jaroszowice                    BKS – Bobrzanie  Bolesławiec
 5. Czarni  Przedwojów                         Olimpia  Kowary
 6. Piast  Wykroty                                  Włókniarz  Mirsk
 7. Nysa  Wolbromek                             Olimpia  Kamienna Góra
 8. Olimpia  II  Kamienna Góra            Włókniarz  Chełmsko
 9. WKS  Żarki Średnie                          Twardy  Świętoszów
 10. Bielany Biedrzychowice                    Olsza  Olszyna
 11. Pogoń  Świerzawa                             Karkonosze  Jelenia Góra
 12. Zryw  Bratków                                  Apis  Jędrzychowice
 13. L.K.S  Kraśnik Dolny                       Warta  Bolesławiecka
 14. Stella  Lubomierz                             Nysa  Zgorzelec
 15. Sudety  Giebułtów                           Czarni   Lwówek
 16. L.Z.S  Łaziska                                   G.K.S   Raciborowice

Uwagi :

 1. Gospodarze zawodów wymienieni są na pierwszym miejscu.
 2. W/w  mecze rozegrane zostaną w dniu 09.09.2015 roku / środa/ o godzinie 17.oo
 3. W razie wyniku nierozstrzygniętego w regulaminowym wymiarze czasu gry , sędzia zawodów zarządzi wykonywanie rzutów karnych.

 

GKS AWANSOWAŁ DO KOLEJNEJ RUNDY !

 RUNDA WSTĘPNA PUCHARU POLSKI OZPN JELENIA GÓRA

8 SIERPNIA (SOBOTA),

GODZINA 17.00, BOISKO W RACIBOROWICACH (GOSPODARZEM LKS OCICE) 

LKS OCICE - GKS RACIBOROWICE 2:4 (0:1)

gole :  0:1 Adrian Popek - z karnego, 1-1 Hubert Kaczor, 1-2 Dawid Karaban, 2:2, 2:3, 2:4 (3) Krystian Bączkiewicz (na 2:4 z karnego)

Skład GKS-u : Sławomir Wydysz - Mirosław Różycki-kpt., Krzysztof Kijowski, Marek Bogacki, Daniel Najdek, - Mateusz Świca, Krystian Bączkiewicz, Adrian Popek, Kamil Korczowski, - Adrian Kulesza, Adrian Woźniak.

Skład LKS-u: Różnicki S., Karaban M., Zamojski K. Karaban D., Różnicki K., Pacuła P., Kukawski T. (46' Cal O.) (65' Oleksy F.) Kasprzyk D., Długosz S., Kaczor H., Długosz D.

Żółte kartki : Adrian Popek, Adrian kulesza (obaj GKS)

W 83 min czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Adrian Popek (GKS RCE)

Sędziował : Tomasz Podbucki

Widzów : ok.50 

GKS rozegrał pierwsze oficjalne spotkanie sezonu 2015/2016. Puchar Polski to dla GKS rozgrywki, w których można wystawić nieco eksperymentalny skład. Tak było też w meczu z LKS Ocice. W ogormnym upale GKS dysponował "gołą " jedenastką , więc pokonanie A klasowego rywala nie było, aż tak łatwym zadaniem. I choć wszystko zaczęło się planowo, bo GKS do przerwy spokojnie prowadził 1:0 mając jeszcze kilka okazji strzeleckich, to po przerwie zagraliśmy chyba zbyt spokojnie i goście sensacyjnie wyszli na prowadzenie. Zwycięstwo uratował nam jednak Krystian Bączkiewicz strzelając trzy gole. GKS tym samym potwierdził, że obecnie jest w dobrej dyspozycji i nawet grając bez czołowych zawodników jest w stanie pokonać niżej notowanego rywala. W drużynie Gieksy coraz lepiej radzą sobie młodzi zawodnicy, którzy mają być przyszłością naszego klubu. Do zespołu dobrze wprowadzili się też nowi zawodnicy. Wszystko to daje nadzieję na lepsze jutro ...Wyniki rundy wstępnej Pucharu Polski OZPN JG (za www.jg24.pl) 

Runda wstępna Pucharu Polski OZPN JG:

sobota, 8 sierpnia 2015:

Orzeł Mysłakowice - Czarni Przedwojów 2-3 (1-1)
Olsza Olszyna - Orliki Węgliniec 1-0 (0-0)
Łużyce Lubań - Stella Lubomierz 1-1 (0-0) k. 3-4
Sudety Giebułtów - Włókniarz Leśna 2-0
Pogoń Wleń - KS Łomnica 1-2 (0-1)
Fatma Pobiedna - Woskar Szklarska Poręba 0-8 (0-2)
Olimpia II Kamienna Góra - Potok Karpniki 4-0 (2-0)
KS Stare Jaroszowice - Chmielanka Chmieleń 3-0 vo., zawodnicy gości nie posiadali ważnych badań lekarskich
Bielany Biedrzychowice - LZS Zaręba 5-2
Zryw Bratków - Jaśnica Opolno Zdrój 12-1
Pogoń Świerzawa - Gryf Gryfów Śląski 1-1, k. 3-2
WKS Żarki Średnie - Sparta Zebrzydowa 4-2 (2-1)
Piast Dziwiszów - Orzeł Lubawka 4-2 (1-1)
Kwisa Świeradów Zdrój - Apis Jędrzychowice 2-6

Informacje Klubowe


SENIORZY 2019/2020


TRAMPKARZE 2019/2020


MŁODZICY 2019/2020


ŻAKI 2019/2020


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery