Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

WYNIKI KL. T

 

WYNIKI 18 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ MŁODZIKÓW

Sobota, 2 czerwca  2018

GKS Raciborowice - Piast Wykroty 1:0

Twardy Świętoszów - UKS Pieńsk 3:1

Piast Zawidów - UKS Micro Ruszów  3:1

UKS FA Bolesławiec - Orliki Węgliniec 11:0

Pauzował : Bazalt Sulików

 


 

 

WYNIKI 17 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ MŁODZIKÓW

Czwartek, 31 maja  2018

Piast Wykroty - Piast Zawidów 1:2

Orliki Węgliniec - GKS Raciborowice 1:14

UKS Pieńsk - UKS FA Bolesławiec 3:1

Bazalt Sulików - Twardy Świętoszów 

Pauzował : UKS Micro Ruszów


 

 

WYNIKI 16 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ MŁODZIKÓW

Sobota, 26 maja  2018

Twardy Świętoszów - Micro Ruszów 4:3

UKS Pieńsk - Bazalt Sulików 2:3

FA Bolesławiec - GKS Raciborowice 1:1

Piast Zawidów - Orliki Węgliniec 2:1

Pauzował : Piast Wykroty

 

 

 


 

 

 

WYNIKI 15 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ MŁODZIKÓW

Sobota, 12 maja  2018

Piast Wykroty - Twardy Świętoszów 4:3

Micro Ruszów - UKS Pieńsk 1:2

Bazalt Sulików - FA Bolesławiec 0:4

GKS Raciborowice - Piast Zawidów 3:1

Pauzowały : Orliki Węgliniec


WYNIKI 14 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ MŁODZIKÓW

 

Sobota, 12 maja  2018

Twardy Świętoszów - Orliki Węgliniec 17:1

Bazalt Sulików - Micro Ruszów 3:7

FA Bolesławiec - Piast Zawidów 5:3

UKS Pieńsk - Piast Wykroty  3:3

Pauzował : GKS Raciborowice


 

WYNIKI 13 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ MŁODZIKÓW

Sobota, 5 maja  2018

GKS Raciborowice – Twardy Świętoszów 4:1

Micro Ruszów – FA Bolesławiec  2:13

Piast Wykroty – Bazalt Sulików 3:2

Orliki Węgliniec – UKS Pieńsk 0:9

Pauzował : Piast Zawidów


WYNIKI 12 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ MŁODZIKÓW

Sobota, 28 kwietnia 2018

UKS Pieńsk - GKS Raciborowice 0:0

Micro Ruszów - Piast Wykroty 3:3

Twardy Świętoszów - Piast Zawidów 7:2

Bazalt Sulików - UKS Orliki Węgliniec 6:1

Pauzował : Acedemy Bolesławiec

 

 


 

 

WYNIKI 11 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ MŁODZIKÓW

Sobota, 21 kwietnia 2018

GKS Raciborowice - Bazalt Sulików 7:1

UKS Orliki Węgliniec - Micro Ruszów 4:7

Piast Zawidów - UKS Pieńsk 2:5

Piast Wykroty - Acedemy Bolesławiec 4:3

Pauzował : Twardy Świętoszów


 

WYNIKI 10 KOLEJKI KLASY TERENOWEJ MŁODZIKÓW

Sobota, 14 kwietnia 2018

Piast Wykroty – KS Orliki Węgliniec 4:0

UKS Micro Ruszów – GKS Raciborowice 2:3

Bazalt Sulików – Piast Zawidów 0:4

Acedemy Bolesławiec – Twardy Świętoszów 2:3

Pauzował : UKS Pieńsk

 


9 kolejka klasy terenowej młodzików - grupa III:

 

sobota, 4 listopada 2017:

PIAST WYKROTY - GKS RACIBOROWICE 2:2

Orliki Węgliniec - Football Academy Bolesławiec 0:10

UKS Pieńsk - Twardy Świętoszów 5:1

UKS Micro Ruszów - Piast Zawidów  1:8

Pauza : Bazalt Sulików


 

 

8 kolejka klasy terenowej młodzików - grupa III:

sobota, 28 października września 2017:

GKS RACIBOROWICE – KS ORLIKI WĘGLINIEC 17:1

Twardy Świętoszów - Bazalt Sulików 16:1

Football Academy Bolesławiec – UKS Pieńsk 0:3

Piast Zawidów  - Piast Wykroty 7:1

Pauza : Micro Ruszów

 

 


 7 kolejka klasy terenowej młodzików - grupa III

 

sobota, 21 października września 2017:

 

GKS RACIBOROWICE – FOOTBALL ACADEMY 3:1

Bazalt Sulików - UKS Pieńsk 1:11

UKS Micro Ruszów – Twardy Świętoszów 1:8

Orliki Węgliniec - Piast Zawidów 1:21

Pauza : Piast Wykroty


 

6 kolejka klasy terenowej młodzików - grupa III:

sobota, 14 października września 2017:

PIAST ZAWIDÓW - GKS RACIBOROWICE 5:1

UKS Pieńsk - UKS Micro Ruszów 22:0

FA Bolesławiec - Bazalt Sulików 10:1

Twardy Świętoszów - Piast Wykroty 3:3

Pauza : Orliki Węgliniec

W meczach zaległych :

Piast Zawidów - Bazalt Sulików 18:0

Piast Zawidów - FA Bolesławiec 2:1

 


5 kolejka klasy terenowej młodzików - grupa III:

 

sobota, 7 października września 2017:

Piast Wykroty – UKS Pieńsk 1:7

UKS Micro Ruszów – Bazalt Sulików 3:3

KS Orliki Węgliniec – Twardy Świętoszów 1:14

Piast Zawidów - FA Bolesławiec mecz przełożony

Pauza : GKS Raciborowice


4 kolejka klasy terenowej młodzików - grupa III:

sobota, 30 września 2017:

Twardy Świętoszów - GKS Raciborowice 0:4

UKS Pieńsk - KS Orliki Węgliniec 16:0

FA Bolesławiec - UKS Micro Ruszów  9:0

Bazalt Sulików - Piast Wykroty 2:12

Pauza : Piast Zawidów

 

 


 

 

3 kolejka klasy terenowej młodzików - grupa III:

 

Piątek, 22 września 2017

Piast Zawidów - Twardy Świętoszów 7:2

sobota, 23 września 2017:

GKS Raciborowice - UKS Pieńsk 1:2

KS Orliki Węgliniec - Bazalt Sulików 2:10

Piast Wykroty - UKS Micro Ruszów  7:0

Pauza : FA Bolesławiec

 

 


2
 kolejka klasy terenowej młodzików - grupa III:

 

sobota, 16 września 2017:

Bazalt Sulików - GKS Raciborowice 1:8

UKS Pieńsk - Piast Zawidów 0:7

UKS Micro Ruszów - KS Orliki Węgliniec  2:6

FA Academy Bolesławiec - Piast Wykroty   6:0

Pauza : Twardy Świętoszów

 

 


1 kolejka klasy terenowej młodzików - grupa III :

 sobota, 2 września 2017:

GKS Raciborowice  - UKS Micro Ruszów 14:0

Piast Zawidów - Bazalt Sulików -:-

KS Orliki Węgliniec - Piast Wykroty 1:3

Twardy Świętoszów - FA Academy Bolesławiec  1:4

GKS Warta Bolesławiecka - UKS Pieńsk -:-

mecz się nie odbył, GKS Warta wycofana z rozgrywek 

 


 


 

 

 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery