Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Wyniki Sezonu 2009/10 Kl.T

WYNIKI 26 kolejki :

SOBOTA, 19 czerwca 2010 : 


GKS IWINY – GKS RACIBOROWICE  8:1 (4:1)
KS ŁĄKA - LKS OCICE 6:0
MAJDAN BOLESŁAWICE - KS WŁODZICE 0:8
GKS GROMADKA - LKS KRAŚNIK DOLNY 4:2
LEŚNIK OSIECZNICA - GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 4:7
GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI - LKS BOLESŁAWICE 2:2
KS STARE JAROSZOWICE – JAWA OTOK 3:0


 

WYNIKI 25 kolejki :

SOBOTA, 12 czerwca 2010 (wszystkie mecz o godzinie 15.00) :


GKS Raciborowice – Leśnik Osiecznica 12:2 (4:1)

JAWA OTOK – KS ŁĄKA 0:11

KS WŁODZICE – KS STARE JAROSZOWICE 3:4

LKS KRAŚNIK DOLNY – MAJDAN BOLESŁAWICE 2:3

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA  – GKS GROMADKA 5:3

LKS BOLESŁAWICE – GKS IWINY 3:1

LKS OCICE – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 6:3


WYNIKI  24 KOLEJKI :

SOBOTA ,  5 CZERWCA 2010,

GKS Gromadka - GKS Raciborowice 1:2 (0:0)
W pozostałych spotkaniach:

KS Łąka - GKS Tomaszów Bol. 2:1
GKS Iwiny - LKS Ocice 3:3
Leśnik Osiecznica - LKS Bolesławice 6:9
Majdan Bolesławice - GKS Warta Bol. 3:3
KS Stare Jaroszowice - LKS Kraśnik Dolny 6:4
Jawa Otok - KS Włodzice 0:19


WYNIKI  23 KOLEJKI :

ŚRODA, 2 CZERWCA 2010,

GODZINA 17.00

GKS RACIBOROWICE – MAJDAN BOLESŁAWICE 6:1 (4:0)               
GODZINA 16.00 :
KS WŁODZICE – KS ŁĄKA 3:2
LKS KRAŚNIK DOLNY – JAWA OTOK 31:0
GKS WARTA BOL. – KS STARE JAROSZOWICE 3:2
LKS BOLESŁAWICE – GKS GROMADKA 2:3
LKS OCICE – LEŚNIK OSIECZNICA 5:3
GKS TOMASZÓW BOL. – GKS IWINY 2:2


WYNIKI  22 KOLEJKI :

SOBOTA, 29 MAJA 2010, GODZINA 15.00

KS STARE JAROSZOWICE – GKS RACIBOROWICE 3:4                       
KS ŁĄKA –  GKS IWINY 6:1
LEŚNIK OSIECZNICA  - GKS TOMASZÓW BOL. 4:0
GKS GROMADKA  - LKS OCICE 2:2
MAJDAN BOLESŁAWICE – LKS BOLESŁAWICE
GKS JAWA OTOK – GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 0:3
KS WŁODZICE – KS KRAŚNIK DOLNY 11:3

 


 

WYNIKI  21 KOLEJKI :

SOBOTA, 22 MAJA 2010, GODZINA 15.00

GKS RACIBOROWICE – JAWA OTOK 27:0 (13:0)                     
LKS KRAŚNIK DOLNY - KS ŁĄKA 3:4
GKS IWINY – LEŚNIK OSIECZNICA 5:4     
GKS TOMASZÓW BOL. – GKS GROMADKA 2:1
LKS OCICE – MAJDAN BOLESŁAWICE 1:2   
LKS BOLESŁAWICE –  KS STARE JAROSZOWICE 3:1
GKS WARTA BOL. – KS WŁODZICE 1:6    


WYNIKI 20 KOLEJKI :

SOBOTA, 15 MAJA 2010, GODZINA 15.00

KS WŁODZICE - GKS RACIBOROWICE 1:2

KS ŁĄKA - LEŚNIK OSIECZNICA 6:5

GKS GROMADKA - GKS IWINY 3:2

MAJDAN BOLESŁAWICE - GKS TOMASZÓW BOL. 5:2

KS STARE JAROSZOWICE - LKS OCICE 6:3

JAWA OTOK - LKS BOLESŁAWICE 0:3 walkower

LKS KRAŚNIK DOLNY - GKS WARTA BOL. 3:8

 


  

WYNIKI 15 KOLEJKI (ZALEGŁEJ) : 

12 MAJA 2010 (ŚRODA), WSZYSTKIE MECZE O GODZ. 17.00 :

 

LKS OCICE - GKS RACIBOROWICE 3:3 (1:3)

LKS BOLESŁAWICE - KS ŁĄKA 0:3

GKS TOMASZÓW - GKS WARTA 2:1

GKS IWINY - LKS KRAŚNIK DOLNY 2:0

LEŚNIK OSIECZNICA - KS WŁODZICE - przełożony na 18.05.2010

GKS GROMADKA - JAWA OTOK 7:3

MAJDAN BOLESŁAWICE - KS STARE JAROSZOWICE 2:3


WYNIKI 19 KOLEJKI :

LKS OCICE - JAWA OTOK 2:4

GKS IWINY - MAJDAN BOLESŁAWICE 3:2

GKS - LKS KRAŚNIK 1:0

GKS TOMASZÓW - KS STARE JAROSZOWICE 2:3

LEŚNIK OSIECZNICA - GKS GROMADKA 5:2

GKS WARTA BOL. - KS ŁĄKA 0:4

LKS BOLESŁAWICE - KS WŁODZICE 0:2


WYNIKI 18 KOLEJKI :

SOBOTA, 1 MAJA 2010, GODZ.15.00

 

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA – GKS RACIBOROWICE 5:7

KS STARE JAROSZOWICE – GKS IWINY 4:1

JAWA OTOK – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 1:4

LKS KRAŚNIK – LKS BOLESŁAWICE 1:1

MAJDAN BOLESŁAWICE – LEŚNIK OSIECZNICA 2:4

KS ŁĄKA – GKS GROMADKA 2:2

KS WŁODZICE – LKS OCICE 5:1

 

WYNIKI 17 KOLEJKI :

SOBOTA, 24 KWIETNIA 2010

GODZ.11.00

GKS RACIBOROWICE - KS ŁĄKA 1:1 (0:0)

GODZ. 15.00  

GKS IWINY - JAWA OTOK 2:0

LKS BOLESŁAWICE - GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 3:4

LEŚNIK OSIECZNICA - KS STARE JAROSZOWICE 6:2

GKS TOMASZÓW - KS WŁODZICE 0:6

GKS GROMADKA - MAJDAN BOLESŁAWICE 4:0

LKS OCICE - LKS KRAŚNIK DOLNY 1:9


WYNIKI 16  KOLEJKI :

GKS RACIBOROWICE - LKS BOLESŁAWICE 2:1 (1:0)


W pozostałych spotkaniach:

KS Stare Jaroszowice - GKS Gromadka 2:6
KS Łąka - Majdan Bolesławice 3:1
Jawa Otok - Leśnik Osiecznica 6:2
KS Włodzice - GKS Iwiny 4:1
LKS Kraśnik Dolny - GKS Tomaszów Bol. 1:2
GKS Warta Bol. - LKS Ocice 3:1



WYNIKI 14 KOLEJKI :

PIĄTEK, 2 KWIETNIA 2010, GODZ.11.00 

GKS RACIBOROWICE - GKS TOMASZÓW BOL. 0:0

GODZINA 15.00 :

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA - GKS IWINY 2:2

KS ŁĄKA - KS STARE JAROSZOWICE 3:1

JAWA OTOK - MAJDAN BOLESŁAWICE 2:1

KS WŁODZICE - GKS GROMADKA 1:2

LKS KRAŚNIK DOLNY - LEŚNIK  OSIECZNICA 2:3 

LKS BOLESŁAWICE - LKS OCICE 1:0


 

WYNIKI 13 KOLEJKI :

SOBOTA, 7 LISTOPADA 2009, GODZ.14.00

LKS OCICE - KS ŁĄKA 3:0 vo

LKS BOLESŁAWICE - GKS TOMASZÓW 0:2

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA - LEŚNIK OSIECZNICA 3:2

LKS KRAŚNIK DOLNY - GKS GROMADKA 0:3 vo

Sędzia zakończył spotkanie jeszcze w trakcie trwania pierwszej połowy (przy stanie 1:1), ponieważ jeden z zawodników drużyny gospodarzy po otrzymaniu czerwonej kartki, schodząc z boiska agresywnie zaatakował zawodnika GKS Gromadka !

KS WŁODZICE - MAJDAN BOLESŁAWICE 15:0

JAWA OTOK - KS STARE JAROSZOWICE 2:2

NIEDZIELA, 8 LISTOPADA 2009, GODZ.11.00

GKS RACIBOROWICE - GKS IWINY 2:2 (1:0) 


  

WYNIKI 12 KOLEJKI :

SOBOTA, 31 PAŹDZIERNIKA 2009 :

GODZ. 11.00

LEŚNIK OSIECZNICA - GKS RACIBOROWICE 10:0 (4:0)

POZOSTAŁE MECZE O GODZ. 14.00

KS ŁĄKA - JAWA OTOK 6:1

KS STARE JAROSZOWICE - KS WŁODZICE 2:3

MAJDAN BOLESŁAWICE - KS STARE JAROSZOWICE 2:3

GKS GROMADKA - GKS WARTA BOL. 5:0

GKS IWINY - LKS BOLESŁAWICE 4:1

GKS TOMASZÓW BOL. - LKS OCICE 9:1


WYNIKI 11 KOLEJKI :

SOBOTA, 24 PAŹDZIERNIKA 2009 :


GKS Tomaszów Bol. - KS
Łąka 6:1

Sędzia: Surowiecki Przemysław

LKS Ocice - GKS Iwiny 1:4

Sędzia: Rościszewski Czesław

LKS Bolesławice - Leśnik Osiecznica 4:4

Sędzia: Masztalerz Mariusz

GKS Warta Bol. - Majdan Bolesławice  7:2

Sędzia: Socha Marian

LKS Kraśnik Dolny - KS Stare Jaroszowice 3:6

Sędzia: Wąsik Mariusz

KS Włodzice - Jawa Otok 6:1

Sędzia: Dmuchowski Sławomir

NIEDZIELA, 25 PAŹDZIERNIKA :

GKS Raciborowice - GKS Gromadka 2:0 (0:0)

Sędzia : Dmuchowski Sławomir.


 

WYNIKI 10 KOLEJKI :

SOBOTA, 17 PAŹDZIERNIKA 2009, 15.00

 

MAJDAN BOLESŁAWICE - GKS RACIBOROWICE 1:8  (0:3)

KS ŁĄKA - KS WŁODZICE 1:3

JAWA OTOK - LKS KRAŚNIK DOLNY 4:2

KS STARE JAROSZOWICE - WARTA BOLESŁAWIECKA 4:4

GKS GROMADKA - LKS BOLESŁAWICE 4:1

LEŚNIK OSIECZNICA - LKS OCICE 9:2

GKS IWINY - GKS TOMASZÓW BOL. 0:1


  

WYNIKI 9 KOLEJKI :

ŚRODA, 14 PAŹDZIERNIKA 2009

WSZYSTKIE MECZE O 15.00

GKS RACIBOROWICE - KS STARE JAROSZOWICE 4:2 (3:1)

GKS IWINY - KS ŁĄKA 5:2

GKS TOMASZÓW BOL. - LEŚNIK OSIECZNICA 5:6

LKS OCICE - GKS GROMADKA 5:8

LKS BOLESŁAWICE - MAJDAN BOLESŁAWICE 6:2

GKS WARTA BOL. - JAWA OTOK 7:2

LKS KRAŚNIK DOLNY - KS WŁODZICE 1:7


WYNIKI 8 KOLEJKI :

SOBOTA, 10 PAŹDZIERNIKA

GODZ. 11.00

GKS JAWA OTOK - GKS RACIBOROWICE 0:5 (0:5)

GODZ. 15.00

KS ŁĄKA - LKS KRAŚNIK DOLNY 4:3

KS WŁODZICE - GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 5;2

KS STARE JAROSZOWICE - LKS BOLESŁAWICE 7:2

MAJDAN BOLESŁAWICE - LKS OCICE 3:1 (0:0)

GKS GROMADKA - GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 1:0 (1:0)

LEŚNIK OSIECZNICA - GKS IWINY 2:3


WYNIKI 7 KOLEJKI :

SOBOTA, 3 PAŹDZIERNIKA 2009

GODZ.12.00

LEŚNIK OSIECZNICA - KS ŁĄKA 1:1

POZOSTAŁE MECZE O GODZ.15.00

GKS RACIBOROWICE - KS WŁODZICE 3:2 (1:0)

GKS IWINY - GKS GROMADKA 1:4

GKS TOMASZÓW - MAJDAN BOLESŁAWICE 5:0

GKS WARTA BOL. - LKS KRAŚNIK DOLNY 6:3

LKS OCICE - KS STARE JAROSZOWICE 4:1

LKS BOLESŁAWICE - JAWA OTOK 2:3

 


  

WYNIKI 6 KOLEJKI :

SOBOTA, 26 WRZEŚNIA 2009

GODZ. 11.00 :

LKS KRAŚNIK DOLNY - GKS RACIBOROWICE 6:2 (1:1)

POZOSTAŁE MECZE O GODZ. 15.00 :

KS ŁĄKA - GKS WARTA BOL. 2:4

KS WŁODZICE - LKS BOLESŁAWICE 4:1

JAWA OTOK - LKS OCICE 3:3

KS STARE JAROSZOWICE - GKS TOMASZÓW BOL. 8:1

MAJDAN BOLESŁAWICE - GKS IWINY 4:3

GKS GROMADKA - LEŚNIK OSIECZNICA 3:2


WYNIKI 5 KOLEJKI :

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA 2009, GODZ. 15.00

GKS RACIBOROWICE - GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 3:2 (1:0)

GKS GROMADKA - KS ŁĄKA 3:1

LEŚNIK OSIECZNICA - MAJDAN BOLESŁAWICE 10:3

GKS IWINY - KS STARE JAROSZOWICE 2:0

GKS TOMASZÓW - JAWA OTOK 5:3

LKS OCICE - KS WŁODZICE 2:6

LKS BOLESŁAWICE - LKS KRASNIK DOLNY 2:7 


WYNIKI 4 KOLEJKI :

KS ŁĄKA - GKS RACIBOROWICE 1:0 (0:0)

GKS WARTA BOL. - LKS BOLESŁAWICE 8:1

MAJDAN BOLESŁAWICE - GKS GROMADKA 0:9

LKS KRAŚNIK DOLNY - LKS OCICE 2:3

KS WŁODZICE - GKS TOMASZÓW 12:0

JAWA OTOK - GKS IWINY 2:1

KS STARE JAROSZOWICE - LEŚNIK OSIECZNICA 5:3 


  

WYNIKI 3 KOLEJKI :

LKS BOLESŁAWICE - GKS RACIBOROWICE 2:5 (1:4)

LKS OCICE - GKS WARTA 1:6

MAJDAN BOLESŁAWICE - KS ŁĄKA 0:8

LEŚNIK OSIECZNICA - JAWA OTOK 1:0

GKS GROMADKA - KS STARE JAROSZOWICE 4:3

GKS TOMASZÓW - LKS KRAŚNIK DOLNY 5:2  


WYNIKI 2 KOLEJKI :

GKSRACIBOROWICE - LKS OCICE 15:1 (6:0)

GKS WARTA - GKS TOMSZÓW 6:2

KS WŁODZICE - LEŚNIK OSIECZNICA 14:0

JAWA OTOK - GKS GROMADKA 1:10

KS ŁĄKA - LKS BOLESŁAWICE 3:1

JAROSZOWICE - MAJDAN BOLESLAWICE 9:1

LKS KRAŚNIK DOLNY - GKS IWINY 1:7


 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery