Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

Relacje Sezon 2009/10

XXVI KOLEJKA * 19 czerwca 2010 (sobota), Iwiny, godz. 15.00

GKS IWINY GKS RACIBOROWICE 8:1 (4:1)

gol : 3:1 Mariusz Wieczorek.

Skład GKS : Błond (35, Górniak) - K.Ćwiak – kpt., Wrazidło (Kocjan), Doliński, Poświata, - Woźny (75, Patryk Ćwiak), Chlebowicz, Nawrot, Wieczorek – Małaszuk, Rajchel (80,  Zieliński).

Lekcja pokory !

W ostatniej kolejce klasy terenowej juniorów GKS przegrał gładko i wysoko 8:1 (4:1) z GKS Iwiny. Lokalny rywal obnażył wszystkie słabości naszej drużyny. Porażka jest dobrą lekcją pokory dla naszych młodych piłkarzy, którzy chyba za szybko uwierzyli, że są już najlepsi w lidze...


 

XXV KOLEJKA * 12 czerwca 2010 (sobota), Raciborowice, godz. 15.00 

GKS RACIBOROWICE – LEŚNIK OSIECZNICA 12:2 (4:1)

gole : 1:0 Szymon Małaszuk (7), 1:1 Dawid Kałużyński (8), 2:1 Szymon Małaszuk (21), 3:1 Szymon Małaszuk (23), 4:1 Szymon Małaszuk (40), 5:1 Kacper Rajchel (47), 6:1 Mateusz Chlebowicz (48), 7:1 Kamil Ćwiak (60), 8:1 Kacper Rajchel (63), 9:1 Kacper Rajchel (64), 10:1 Mateusz Chlebowicz (68), 11:1 Mateusz Doliński (80), 12:1 Łukasz Zieliński (85), 12:2 Michał Miertuszka (87).

Skład GKS :  Błond, - K.Ćwiak – kpt. (70, Zieliński), Karpowicz, Doliński, Poświata,  -  Wrazidło (60, Górniak), Chlebowicz, Nawrot, Adrian Woźniak (46, Patryk Ćwiak), - Małaszuk (55, Kocjan) Woźny (46, Rajchel).

Rezerwa : Skonieczny.

Sędziował : Piotr Członka.

Widzów : 30.

 

 BEZLITOŚNI !!!

W pierwszym meczu tych zespołów w Osiecznicy GKS uległ bardzo wysoko, bo aż 10:0 ! Rewanż w pełni się udał, goście ułatwili zadanie przyjeżdżając „gołą” dziewiątką. GKS bezlitośnie to wykorzystał, potwierdzając swoją wysoką lokatę w tabeli. Już w drugiej minucie Małaszuk mógł zdobyć gola, ale źle przyjął piłkę w polu karnym. Jednak to on stal się bohaterem pierwszej połowy czterokrotnie pokonując bramkarza Osiecznicy. Wszystkie bramki zdobył w podobny sposób. Dobre dogrania kolegów i świetne wyjścia na czystą pozycję kończył strzałami na pustą bramkę, po wymanewrowaniu bramkarza Leśnika. Stoicki spokój Szymona dał pewne prowadzenie naszej drużynie do przerwy. Goście napędzili stracha naszej drużynie tylko w 8 minucie, kiedy to Kałużyński popisał się pięknym strzałem z 16 metrów i doprowadził do remisu. Po przerwie na boisku pojawił się Rajchel, który zastąpił słabo dysponowanego w tym dniu Woźnego. Rajchel wprowadził wiele ożywienia w poczynania naszego zespołu i z minuty na minutę Gieksa strzelała kolejne gole. Poza golami było mnóstwo niecelnych strzałów (często próbował Chlebowicz, raz trafił w poprzeczkę). Goście otrząsnęli się dopiero w końcówce meczu. Najpierw strzelili drugiego gola, a chwilę potem był jeszcze ładny strzał w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Błonda. GKS pokazał w tym meczu ładną grę i zasłużenie zajmuje drugie miejsce w klasie terenowej.    

Wiadomość dodana : MR - 12 czerwca 2010, 18.08


XXIV KOLEJKA * 5 czerwca 2010 (sobota), Gromadka, godz. 15.00
 

GKS GROMADKA – GKS RACIBOROWICE 1:2 (0:0)

gole : 1:0 Kamil Janowiec (55- rzut karny), 1:1 Mateusz Gortych (82-samobójczy), 1:2 Kamil Ćwiak (87)

Skład GKS : B��82ond, - K.Ćwiak-kpt., Karpowicz, Doliński, Poświata, - Wrazidło (46, Małaszuk), Chlebowicz, Wieczorek (70, Adrian Woźniak), Nawrot, - Rajchel (62, Patryk Ćwiak), Woźny.

Rezerwa : Kocjan, Zieliński, Górniak, Wuzberg.

Skład Gromadki : Gortych, - Sarzyński, Bukowski, Zawada, Kamola, - Fuławka-kpt., Demczar, Ryś (84, Olejniczak), Janowiec, - Pikuła, Bujak.

Rezerwa : Głowacki (br.), - Fila, Klecha, Bomba.

Żółte kartki : Pikuła, Zawada, Bukowski (Gromadka) oraz K.Ćwiak, Chlebowicz (GKS)

Sędziowali : Przemysław Surowiecki jako główny oraz Michał Warchoł i Piotr Członka jako liniowi.

SUKCES W GROMADCE !!!

Mecz w Gromadce miał kluczowe znaczenie w walce o drugie miejsce w klasie terenowej. GKS, aby zająć drugie miejsce (być może premiowane awansem do wyższej klasy) musiał ten mecz wygrać. W składzie Gieksy wobec tego pojawili się Kamil Ćwiak i Adrian Woźny. Mecz rozgrywany był w dość niesprzyjających warunkach, gdyż z nieba dla odmiany lał się słoneczny żar. Pogoda bez wątpienia miała wpływ na poczynania obu zespołów, gdyż w pierwszej połowie ładnych i składnych akcji było bardzo mało. Dopiero w 27 minucie nasza drużyna przeprowadziła groźną akcję, a jej bohaterem był Kacper Rajchel, który świetnie przedryblował dwóch zawodników z Gromadki, a następnie minimalnie przestrzelił z bliska. To była najlepsza sytuacja do objęcia prowadzenia. Druga szansa nadarzyła się w 42 minucie wówczas to nasza drużyna wykonywała rzut wolny. Do piłki podszedł Woźny, ale trafił w mur, odbijająca się od muru piłka trafiła jednak pod nogi Rajchela, ten strzelił mocno, ale w środek bramki i Gortych zdołał sparować piłkę. Gospodarze dwukrotnie zagrozili bramce Błonda, ale ten w dobrym stylu wybronił ich strzały.

Po przerwie mecz był nieco ciekawszy. Na boisku pojawił się Szymon Małaszuk, który wprowadził do zespołu więcej walki. I już w 46 minucie Woźny mógł zdobyć gola, ale przestrzelił. W 55 minucie nadszedł niespodziewany moment w meczu. W niegroźnej sytuacji (po rzucie rożnym) piłkę ręką w polu karnym dotknął Woźny i sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł Janowiec i pewnym strzałem pokonał Błonda. Do końca meczu pozostało sporo czasu, ale w poczynania naszej drużyny wkradła się niepotrzebna nerwowość, co paraliżowało ich pod bramką rywala. GKS postawił wszystko na jedną kartę. Kamil Ćwiak przeszedł z obrony do pomocy i to zdecydowanie ożywiło nasze akcje. Kapitan Gieksy bardzo się starał, ale jego akcje albo kończyły się na obrońcach Gromadki, albo oddawał zbyt lekkie strzały. Wreszcie nadeszła 82 minuta i po rzucie rożnym Mateusz Gortych tak niefortunnie interweniował, że wrzucił piłkę do własnej bramki, spora była w tym zasługa Mateusza Nawrota, który mocno naciskał bramkarza Gromadki. Remis nie był jednak wymarzonym rezultatem dla naszej drużyny, więc nie zwalniała ona tempa przeprowadzając kolejne ataki i walcząc zaciekle o trzy punkty. No i udało się w 87 minucie ! Po rzucie wolnym w zamieszaniu pod bramką Gortycha piłka trafiła pod nogi Kamila Ćwiaka, ten zwodem uwolnił się spod opieki obrońcy i celnie przymierzył, a piłka znalazła się w siatce ! W ekipie gości zapanowała ogromna radość i ulga. Do końca meczu nasi chłopcy pilnowali korzystnego rezultatu i nie dali sobie wydrzeć cennego zwycięstwa. Po meczu odtańczyli taniec radości na środku boiska.

darmowy hosting obrazków

Kamil Ćwiak kapitan Gieksy poprowadził swój zespół do zwycięstwa strzelając drugiego gola.

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

A po meczu pozostał już tylko taniec radości w strugach słońca.

WIADOMOŚĆ DODANA : MR - 5 CZERWCA 2010,

AKTUALIZACJA : 6 CZERWCA 2010, 13.11


XXIII KOLEJKA * 2 czerwca 2010 (środa), Raciborowice, godz. 17.00

GKS RACIBOROWICE – MAJDAN BOLESŁAWICE 6:1 (4:0)

gole : 1:0 K.Rajchel (1), 2:0 Mariusz Wieczorek (14), 3:0 Kacper Rajchel (24), 4:0 Mateusz Chlebowicz (30), 5:0 Mateusz Chlebowicz (57), 5:1 Michał Szczypielski (72), 6:1 Łukasz Zieliński |(84)

Skład GKS : Błond, - Nawrot, Karpowicz, Doliński, Poświata, - Górniak (46, B.Ładocha), Chlebowicz (65, Zieliński), Wieczorek, P. Ćwiak, - Wrazidło (75, Skonieczny), Rajchel (55, Adrian Woźniak)

Rezerwa : Wuzberg, K.Ćwiak, A.Woźny.

Skład Majdana : Sokolski, - Sok, Junak (60, Iłkowiak), Kopalski (49, Kotwica), Szczypielski, - Rykowski, Król, Sołtysiak, Ilczyna, - Azorko, Chmiel.

Sędziował : Piotr Członka

 

ZGODNIE Z PLANEM !!!

Mecz z Majdanem miał być dla naszej drużyny tylko formalnością potwierdzającą obecną różnicę punktową  pomiędzy drużynami. I tak rzeczywiście było.

Już w trzeciej minucie Kacper Rajchel powinien wyprowadzić nasz zespół na prowadzenie jednak w bezpośrednim pojedynku z Sokolskim minimalnie przestrzelił. Nie pomylił się jednak minutę później i było już 1:0. Całą akcję zainicjował Mateusz Wrazidło, który najpierw świetnie poradził sobie z większym rywalem, a potem dobrze dograł piłkę do napastnika Gieksy. GKS nacierał na bramkę Majdana. Zarówno Rajchel, jak i Chlebowicz ostrzeliwali bramkę Sokol�kiego. W 12 minucie to goście przeprowadzili groźną akcję, jednak „na posterunku” był Błond. Z minuty na minutę stan murawy pogarszał się z uwagi na ciągle padający deszcz (momentami nawet ulewny). Na ciężkim boisku nasi piłkarze zdecydowanie dominowali. Już w 14 minucie było 2:0, a gola zdobył Mariusz Wieczorek ładnym strzałem z okolicy linii pola karnego, świetnie w tej sytuacji dogrywał Rajchel. Dziesięć minut potem to właśnie ten zawodnik podwyższył prowadzenie Gieksy. Po zagraniu Chlebowicza Rajchel ładnym zwodem uwolnił się spod opieki obrońcy i mocnym strzałem z dziesięciu metrów umieścił piłkę w siatce. W 30 minucie padł najładniejszy gol tego meczu. Pięknym strzałem z ok. 16 metrów popisał się Chlebowicz ustalając wynik do przerwy. Po przerwie tempo meczu nieco siadło, co mogło być spowodowane ciężkim boiskiem, jak i licznymi zmianami w składzie naszej drużyny. Mimo to inicjatywa nadal była po naszej stronie. Kolejnego gola szukał Mateusz Chlebowicz licznie strzelając na bramkę gości. Jeden z tych strzałów okazał się skuteczny w 57 minucie i było już 5:0 ! Goście także stworzyli groźne akcje pod naszą bramką, ale dobrze w bramce Gieksy spisywał się Łukasz Błond. W 72 minucie Majdan zdobył honorową bramkę. Gola głową zdobył Szczypielski, wykorzystując dokładne dogranie z rzutu wolnego. W 82 minucie Adrian Woźniak trafił w słupek, a dwie minuty potem niezawodny Łukasz Zieliński ustalił wynik spotkania na 6:1. Gieksa odniosła planowe zwycięstwo i już w sobotę pojedzie do Gromadki walczyć o drugie miejsce w tabeli.

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

 

Wiadomośc dodana : MR - 2 czerwca 2010,

Aktualizacja :

3 czerwca 2010, 14.28,

4 czerwca 2010, 17.06


XXII KOLEJKA * 29 maja 2010 (sobota), Jaroszowice, godz. 15.00

KS STARE JAROSZOWICE – GKS RACIBOROWICE 3:4

gole : 0:1 i 1:2 (2) Szymon Małaszuk, 2:3 Kamil Ćwiak, 3:4 Mariusz Wieczorek

Skład GKS : Błond, - K.Ćwiak-kpt., Karpowicz, Doliński, Nawrot, - Górniak, Chlebowicz (80, Skonieczny), Wieczorek, P. Ćwiak- Wrazidło,Małaszuk.

Rezerwa : Wuzberg, Zieliński.

Sędziował : Marian Socha.

GKS NIE ODPUSZCZA !!!


XXI KOLEJKA * 22 maja 2010 (sobota), Raciborowice, godz. 15.00

 

GKS RACIBOROWICE – GKS JAWA OTOK 27:0 (13:0)

 

gole :

3 - 1:0, 2:0, 5:0 Kacper Rajchel (27 s., 1 min., 14)

11 – 3:0, 4:0 6:0, 7:0, 9:0, 10:0, 13:0, 14:0, 17:0, 18:0, 27:0 Mateusz Chlebowicz (3, 8, 15, 16, 22, 26, 33, 46, 51, 53, 77)

8:0 Mariusz Wieczorek (18),

5 - 11:0, 12:0, 16:0, 22:0, 26:0 Szymon Małaszuk (27, 29, 48, 63, 67)

2 – 15:0, 19:0 Mateusz Doliński (47, 56)

20:0 Mateusz Wrazidło (59),

3 – 21:0, 23:0, 24:0 Adrian Kocjan (61, 64, 65)

25:0 Łukasz Zieliński (66)

Skład GKS : Błond (46, Rogulski), - Nawrot-kpt., Karpowicz, P. Ćwiak (46, Skonieczny), Doliński (60, Kocjan), -Górniak, Wieczorek (60, Adrian Woźniak), Chlebowicz, Wrazidło, - Rajchel (46, Zieliński), Małaszuk.

Rezerwa : Wuzberg, Adam Woźniak.

Skład Otoku : Wilk, - Błądek, Stec, Młynarczyk, Tomczyk-kpt., Kuczyński, Czubak, Chlebowicz, Kazimierczak.

Sędziował : Stanisław Powroźnik.

Widzów : ok. 40

 

REKORDOWO !!!

Opisywanie tego meczu jest raczej zbędne ... goście stworzyli w tym meczu dwie akcje. Po jednej mieli rzut rożny, a po drugiej rzut wolny. Dominacja naszych zawodników była miażdżąca, co potwierdza wynik. Nasza drużyna zagrała bez dwóch podstawowych zawodników : Kamila Ćwiaka i Mateusza Poświaty, którzy pauzowali za kartki. W tym meczu wyróżnił się Mateusz Chlebowicz, który zdobył aż jedenaście goli. Ale najładnieszego zdobył Mateusz Wrazidło, który popisał się ładnym rajdem i strzelił z daleka w samo "okienko". Gratulacje !

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Zdjęcia dodano : 24 maja 2010, 13.24


 


XX KOLEJKA * 15 maja 2010 (sobota), Włodzice, godz. 15.00

KS WŁODZICE - GKS RACIBOROWICE 1:2 (0:1)

gole : 0:1 Mateusz Chlebowicz (34), 1:1 Mateusz Chlebowicz (48 – samobójczy), 1:2 Mateusz Wrazidło (90+3)

Skład GKS : Błond, - K. Ćwiak (80, Wuzberg), Karpowicz, Doliński, Poświata, - P. Ćwiak (46, Nawrot), Chlebowicz, - Rajchel, Małaszuk.

Rezerwa : Rogulski (br.), - Kocjan, Górniak, Skonieczny, Zieliński.

Skład Włodzic : Szpila, - Tomaszewicz, Wieczorek (70, Flis), T. Szwabowicz, Korbiak, - G. Szwabowicz, Zakrzewski, Bronowicki-kpt., Burniak (85, Szumiata), - K. Pokropywny (51, Dudek), P.Pokropywny.

Żółte kartki : Zakrzewski i P. Pokropywny (KS) oraz Ładocha, K.Ćwiak (GKS)

Czerwone kartki : Zakrzewski (KS, 57 – druga żółta) oraz Poświata (GKS, 64 – za faul).

 

Tryumf u lidera !!!

To był kolejny bardzo dobry mecz naszej juniorskiej drużyny. GKS pojechał do zdecydowanego lidera klasy terenowej i wydarł w końcówce trzy punkty ! Nasza drużyna zagrała bez Adriana Woźnego, który nazajutrz ma wystąpić w meczu klasy okręgowej. Brak Woźnego nie był jednak aż tak widoczny, gdyż nasza drużyna zagrała z pełną konsekwencją obranej taktyki i z niezwykłą wolą walki i chęcią odniesienia zwycięstwa. Plan został zrealizowany w 100 %. A jak do tego doszło ? Początek meczu pokazał, że to gospodarze będą stroną przeważającą w tym meczu. W 2 minucie zdobyli gola, sędzia jednak jej nie uznał, gdyż Łukasz Błond był faulowany. W 14 minucie zawodnik gospodarzy trafił w słupek. Gospodarze nacierali na bramkę Błonda z dużą intensywnością, ale nasz golkiper bronił w tym meczu bardzo pewnie. W 33 minucie blisko zdobycia gola był Małaszuk, ale dobrze interweniował Szpila. Chwilę potem było już jednak 1:0 dla naszej drużyny. Kapitalną akcją (kiwając swego rywala) boczną stroną boiska popisał się Patryk Ćwiak, który zagrał do Małaszuka, ten strzelił w stronę bramki, a akcję dobrze i skutecznie zamknął Chlebowicz pakując z bliska piłkę do siatki. Przez kolejne dziesięć minut pierwszej połowy nasi zawodnicy skutecznie bronili dostępu do własnej bramki i do przerwy już gole nie padły. Druga połowa rozpoczęła się dla naszej drużyny niedobrze. W 47 minucie mocnym strzałem popisał się Grzegorz Szwabowicz, a piłka trafiła w słupek i wyszła w pole. To było ostatnie ostrzeżenie dla Gieksy, gdyż chwile potem ładną akcję boczną flanką przeprowadził kapitan Włodzic Bartosz Bronowicki dograł piłkę w pole karne, a tu dopadł do niej Chlebowicz i nie dał szans swojemu koledze pakując ponownie piłkę do siatki...tyle, że tym razem do własnej. 1:1 ! W 52 minucie ponownie Szwabowicz ładnie strzelił z daleko, a zmierzającą w okienko piłkę z największym trudem wybronił Błond. W 57 minucie brutalnym faulem Kamila Ćwiaka powstrzymał Zakrzewski, za co ujrzał drugą żółtą kartkę i w efekcie czerwoną. GKS grał w przewadze. Gra z minuty na minutę stawała się coraz ostrzejsza. Obie drużyny zaciekle walczyły o każdą piłkę, efektem tego było kolejne starcie na boisku, po którym faulujący Poświata ujrzał czerwoną kartkę (zdaniem wielu zbyt pochopnie pokazaną). Tak więc siły się wyrównały i od 64 minuty obie drużyny grały w „10”. W 68 minucie w pojedynku jeden na jeden z bramkarzem Włodzic znalazł się Chlebowicz, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką. Ostatnie dziesięć minut meczu stało na niezwykle wysokim poziomie, emocje sięgały zenitu. Z boiska zszedł kapitan GKS Kamil Ćwiak (również szykowany na mecz jutrzejszy seniorów). Ale GKS mimo tego, nie grał gorzej ! W 80 minucie z wolnego ładnie strzelił Bronowicki, a piłka uderzyła w poprzeczkę, potem w linie bramkową i na nasze szczęście wyszła w pole. Cztery minuty potem Rajchel przegrał pojedynek ze Szpila. W 88 minucie znów nie popisał się Rajchel. Ale za to w 93 minucie popisał się Wrazidło i zadał nokautujący cios gospodarzom, kiedy to z ostrego kąta mocno strzelił na pustą bramkę, a piłka zatrzepotała w siatce. Radość naszych chłopców była ogromna. Sędzia przedłużył dość sporo mecz, ale nasza drużyna nie dała sobie wydrzeć kompletu punktów i osiągnęła wielki sukces. Po meczu nasi chłopcy odtańczyli na środku boiska taniec radości.

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Aktualizacja : 17 maja 2010, 13.08


 

XV (ZALEGŁA) KOLEJKA

12 maja 2010 (ŚRODA), Ocice, godz. 17.00

LKS OCICE – GKS RACIBOROWICE 3:3 (1:3)

gole : Kacper Rajchel (3).

Skład GKS : Błond, - K. Ćwiak-kpt., P. Ćwiak (55, Kocjan), Doliński, Poświata, - Karpowicz, Chlebowicz (80, Górniak), Wieczorek, Wrazidło, - Woźny, Rajchel.

Rezerwa : Skonieczny, Zieliński i Wuzberg.

Sędziował  : Czesław Rościszewski.


 

XVIII KOLEJKA * 8 maja 2010 (sobota), Raciborowice, godz. 11.00

GKS RACIBOROWICE - LKS KRAŚNIK DOLNY 1:0 (1:0)

gol : Kacper Rajchel (2).

Skład GKS-u : Błond, - K. Ćwiak, P. Ćwiak (46, Wrazidło), Doliński, Poświata (Nawrot), - Wieczorek, Chlebowicz, Karpowicz, Kocjan (46, Małaszuk), - Rajchel (70, Adrian Woźniak), Zieliński (46, Ładocha).

Rezerwa : Zeszutek, Wuzberg.

Skład wyjściowy Kraśnika : Ferlewicz, - Filipek, Fila, Grądzki, Świderek, - Jeziorny, Zygmunt, Miller, Janiec, - Pełka, Krzyśko.

Rezerwa : Pawlikowski, Rolak, Bednarczuk.

Trener : Zbigniew Andrzejczuk.

 Sędziowali : Marek Bałacki jako główny oraz Czesław Rościszewski i Stanisław Matwiejczyk jako liniowi.

Żółta kartka : Kamil Ćwiak (GKS)

Widzów : ok. 50

PROSZĘ ZAWODNIKÓW O POTWIERDZENIE PRZEPROWADZONYCH ZMIAN W SHUTBOXIE.

 

Liczą się punkty !

 

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

 

 

 


 XVII KOLEJKA * 1 MAJA 2010 (sobota), Warta Bolesławiecka, godz. 15.00

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA - GKS RACIBOROWICE 5:7 (5:3)

gole dla Raciborowic :  K.Ćwiak, Woźny, Karpowicz, Wrazidło, Rajchel (2) i Chlebowicz.

Skład GKS : Rogulski (46,Błond) K.Ćwiak, P.Ćwiak (80,Skonieczny),

Doliński,Poświata-Chlebowicz,Wieczorek (55,Górniak),Karpowicz,

A.Woźniak (46,Rajchel),- Woźny, Wrazidło.

Niesamowity mecz.

SZERSZY OPIS NA STRONIE www.gksraciborowice.futbolowo.pl


XVI KOLEJKA * 24 kwietnia 2010 (sobota), Raciborowice, godz. 11.00

 GKS RACIBOROWICE – KS ŁĄKA 1:1 (0:0) 

gole :  1:0 Kamil Ćwiak (51), 1:1 Damian Kumosz (77)

 

Skład GKS : Błond, - K.Ćwiak-kpt., P.Ćwiak, Doliński (85, Adam Woźniak), Poświata (75, Kocjan), - Górniak (46, Wrazidło), Chlebowicz, Wieczorek, Adrian Woźniak (56, Wuzberg), - Rajchel, Karpowicz.

Trener : Marek Jurczak.

 

Skład KS Łąka : Kurkiewicz, - Chromiński, Babiarz, Kumosz, Mariusz Nizioł (55, Skrajny), - Makowski, Koban (87, Gogulski), Kata, Górecki (67, Miękinia), - Siedlecki, Daniel Nizioł (55, Sałata).

Trener : Młocek Wojciech.

 

Sędziował : Józef Szymański.

Widzów : ok. 20.

 

Stracone punkty.

W meczu z Łąką nie mógł wystąpić najlepszy strzelec naszej drużyny Adrian Woźny i brak tego zawodnika był widoczny w poczynaniach naszego zespołu. GKS zremisował mecz, choć przy dobrej skuteczności mógł odnieść zwycięstwo. Początek meczu należał do GKs-u. Najpierw w 6 minucie Rajchel po dobrym dryblingu i wymanewrowaniu obrońców gości oddał strzał, który jednak nie znalazł drogi do siatki. W 13 minucie rzut wolny z 16 metrów wykonywał Kamil Ćwiak, ale jego mocny strzał zatrzymał się na murze. Trzy minuty potem ten sam zawodnik mógł wyprowadzić nasz zespół na prowadzenie, ale po wrzutce z rzutu wolnego uderzył piłkę głową, a ta minimalnie przeszła nad poprzeczką. Podobną sytuację Ćwiak zmarnował w 36 minucie. Do przerwy gole jednak nie padły. A tuż po przerwie w dobrej sytuacji znalazł się Rajchel, ale Kurkiewicz zdołał wybronić jego strzał. W 51 minucie nasz zespół przeprowadził bramkową akcję. W narożniku pola karnego obrońca gości powalił Karpowicza, do piłki podszedł Kamil Ćwiak i mocno huknął na bramkę, tor lotu piłki przeciął jeszcze Doliński i piłka myląc bramkarza wpadła do bramki. 1:0 ! GKS próbował podwyższyć rezultat, ale strzały Rajchela i Karpowwicza były nieskuteczne. A tymczasem goście wyprowadzili akcję, po której doprowadzili do remisu. Dobre dogranie Kobana na 5 metr i Kumosz nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce. Do końca meczu trwała ostra walka o zwycięstwo, a bliżej celu był GKS. Jednak doskonałej sytuacji w 87 minucie nie wykorzystał Chlebowicz, który będąc pięć metrów od bramki i mając przed sobą tylko bramkarza posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

Mecz zakończył się podziałem punktów z czym ciężko było się pogodzić naszej drużynie, która liczyła na komplet punktów. Mamy nadzieję, że uda się go wywalczyć w kolejnym meczu, derbowym z GKS Warta.

 

darmowy hosting obrazków

 

darmowy hosting obrazków

 

darmowy hosting obrazków

 

darmowy hosting obrazków

 

 

 

Aktualizacja : 25 kwietnia 2010, 14.52

 

 


 

XV KOLEJKA * 21 kwietnia 2010 (wtorek), godz. 16.00, Raciborowice

GKS RACIBOROWICE - LKS BOLESŁAWICE 2:1 (1:0)

gole : 1:0 Adrian Woźny (19), 2:0 Kamil Ćwiak (51), 2:1 Piotr Błotny (62)

Skład GKS Raciborowice: Błond, - K. Ćwiak -kpt., P. Ćwiak (75, S. Skonieczny-debiut), Doliński (75, Zieliński), Poświata, - Karpowicz, Chlebowicz, Wieczorek (53, Adrian Woźniak), Ładocha (46, Wrazidło), - Woźny (60, Górniak), Rajchel.

Rezerwa : Wuzberg, Zeszutek, Małaszuk, Kocjan.

Skład LKS Bolesławice : Wołyńczuk, - Zając, Gasiak, Korczowski, Gołąb, - Godek, Pieszko (46, Grabowy), Hanusiak (63, Chojnicki), Broda, - Błotny, Hetnar.

Sędziował : Józef Ferensowicz

Widzów : ok. 30.

Wymęczone punkty …

GKS podejmował na własnym boisku dużo niżej notowaną drużynę LKS-u. Jednak jak pokazuje wynik tego meczu nie był on spacerkiem dla naszej drużyny. Ale zwycięzców się nie osądza ! GKS w przekroju całego spotkania był drużyną dominującą i jego zwycięstwo jest w pełni zasłużone. Na początku meczu ładną akcją popisał się Rajchel, który opanował trudną piłkę i strzelił mocno w środek bramki, ale bramkarz gości się nie pomylił. W 19 minucie Gieksa szybko rozegrała rzut wolny i piłka trafiła do Woźnego, który minął zwodem obrońcę Bolesławic i skierował piłkę do siatki Wołyńczuka. Wynik 1:0 sprawił, że gospodarze zadowolili się prowadzeniem i lekko spuścili z tonu. Goście do końca pierwszej części gry zdołali dwukrotnie oddać strzały, ale nasz bramkarz dobrze je wybronił. Z naszej strony próbował Kamil Ćwiak, ale jego uderzenia z rzutów wolnych były nieprecyzyjne. Dopiero po przerwie kapitan GKS zrehabilitował się posyłając z 16 metrów piłkę obok muru, ta wpadła do siatki i było już 2:0. To chyba jeszcze bardziej uśpiło czujność naszych zawodników i rozluźnili szyki w obronie. Efektem tego była akcja Bolesławic w 62 minucie. Po niegroźnym strzele Błond wybił piłkę przed siebie, a nadbiegający Błotny wpakował ją do siatki. Od tego momentu lekką inicjatywę posiadali już goście, ale nie zdołali zdobyć wyrównującego gola i punkty pozostały w Raciborowicach.

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

 

Wiadomośc dodana : MR - 20 kwietnia 2010, 19.03 


XIV KOLEJKA * 2 kwietnia 2010, godz. 11.00, Raciborowice

GKS RACIBOROWICE - GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 0:0

Skład GKS Raciborowice : Błond, - K. Ćwiak -kpt., P. Ćwiak (70, B. Ładocha), Doliński, Poświata, - Wieczorek, Chlebowicz, Nawrot (75, Wrazidło), Karpowicz, – Woźny (80, Górniak), Rajchel.

Rezerwa : Adrian Woźniak, Zieliński, Skonieczny.

Trener : Marek Jurczak.

Skład GKS Tomaszów : T. Sadowski, - Wypchło, Borucki, Tofil, Waśniewski, Budas, Gortych, R. Szewczyk, Kopeć, - Ł. Szewczyk (50, Kwas), Woźny.

Trener : Piotr Poloczek.

Sędziował : Marek Bałacki

Widzów : ok. 30.

Emocje bez goli …

Po przerwie zimowej rozgrywki wznowiły drużyny juniorskie. Do Raciborowic zawitała drużyna lokalnego rywala GKS Tomaszów Bolesławiecki. Rywal był dość wymagający, o czym przekonała się dziś nasza drużyna sklasyfikowana wyżej w tabeli.

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Ale podbramkowych sytuacji i emocji na boisku nie brakowało (niestety również poza nim…). Już w 10 minucie dogodnej okazji dla naszej drużyny nie wykorzystał Rajchel, który ładnie strzelił, ale trafił w poprzeczkę. Również w 16 minucie nasz napastnik nie popisał się i przegrał bezpośredni pojedynek z Sadowskim wypuszczając sobie piłkę za daleko. W ekipie gości szarpał Marek Budas, który próbował strzelać z daleka, jego strzały nie znalazły jednak drogi do siatki (raz obronił Błond). W 25 minucie ładne dogranie Rajchela na gola próbował zamienić Woźny, ale jego strzał z woleja został zblokowany przez obrońcę Tomaszowa. Chwilę potem ładnym strzałem popisał się Nawrot, ale piłka przeleciała obok słupka. W 42 minucie tomaszowianie mogli wyjść na prowadzenie, jednak mocny strzał Boruckiego także był minimalnie niecelny. W drugiej części gry nadal trwała ostra walka o zdobycie zwycięskiego gola. Już w 49 minucie po rzucie rożnym Doliński mógł zdobyć gola głową, ale jego strzał był nieudany. W 53 minucie dobrą okazję dla Tomaszowa zmarnował Kopeć. W dalszej części gry obie drużyny próbowały przełamać przeciwnika, ale akcje obu drużyn kończyły się albo zbyt lekkimi, albo niecelnymi strzałami. I tak mecz zakończył się bezbramkowym remisem, nie krzywdzącym żadnej z drużyn.

darmowy hosting obrazków

GKS RACIBOROWICE przed meczem.

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Wiadomośc dodana : MR - 2 kwietnia 2010, 14.02, Aktualizacja : 14.33

 


 

XIII kolejka * 8 listopada 2009 (niedziela), godz. 11.00, Raciborowice

GKS RACIBOROWICE – GKS IWINY 2:2 (1:0)

gole : 1:0 Mateusz Chlebowicz (1), 1:1 Bartosz Skokuń (65), 2:1 Kacper Rajchel (71), 2:2 Marek Faryniarz (82)

W 47 minucie meczu przy stanie 1:0 Adrian Woźny nie wykorzystał rzutu karnego (Rogulski obronił) !!!

Skład GKS : Błond, - Kamil Ćwiak-kpt (80, Zieliński), P. Ćwiak, Poświata, Doliński – Górniak, Nawrot, Chlebowicz, Adrian Woźniak (88, Zeszutek), - Woźny (65, Wrazidło), Rajchel.

Trener : Marek Jurczak.

Skład GKS Iwiny : G.Rogulski, - D.Rogulski, Szewców, Lewandowski, Kurdyś, - Gajowiak (36, Skokuń), Kołodziej, Faryniarz, Zawada, - Niziałek-kpt., Szewczyk.

Rezerwa : Wójtowicz, Kostrzewa, Celny.

Trener : Mieczysław Żak.

Żółte kartki : K.Ćwiak, Doliński, Górniak (Raciborowice) oraz Lewandowski, Kurdyś (Iwiny)

Sędziował : Wojciech Syjud.

DERBOWY REMIS !

Derbowe mecz zawsze przynoszą wiele emocji w naszej gminie. Nie inaczej było tym razem. Z uwagi na niedzielny termin spotkania obie drużyny przystąpiły do meczu w najmocniejszych składach. Mecz świetnie rozpoczął się dla naszej drużyny, która już w pierwszej minucie zdołała wyjść na prowadzenie. Wówczas to w pole karne Iwin piłkę wrzucił Adrian Woźny obrońca Iwin nie zdołał trafić w piłkę i Mateusz Chlebowicz znalazł się z nią na siódmym metrze płaskim strzałem zdobywając gola. W 4 minucie rzut wolny z ok. 19 metrów wykonywał Kamil Ćwiak, ale jego strzał nie sprawił kłopotów bramkarzowi GKS Iwiny. W 14 minucie mogło być 2:0, ale po strzale Rajchela piłka trafiła w słupek i wyszła w pole gry. Do końca pierwszej połowy mecz toczył się w dobrym tempie, był pełen obustronnej walki, Iwiny lekko przeważały. Jednak po zmianie stron to nasza drużyna ruszyła do ataku. A efektem tego był faul w polu karnym w 47 minucie. Sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł najlepszy strzelec naszej drużyny Adrian Woźny, ale jego mocny strzał w środek bramki zdołał wybronić Rogulski i nie zdołaliśmy podwyższyć prowadzenia. Pięć minut potem Kamil Ćwiak ponownie uderzał z rzutu wolnego, ale zrobił to tak samo jak za pierwszym razem. W 55 minucie dobrą okazję stworzył sobie Woźny, ale minimalnie przestrzelił z bliskiej odległości. Raciborowice dominowały na boisku, a mimo to straciły gola. W 65 minucie Bartosz Skokuń strzałem w długi róg z okolicy linii pola karnego nie dał szans naszemu golkiperowi. Nasza drużyna zerwała się do odrabiania strat i na efekty nie musieliśmy długo czekać, gdyż już w 71 minucie Kacper Rajchel ładnym wejściem w pole karne i jeszcze ładniejszym strzałem zdobył gola na 2:1. Pięć minut potem z rzutu wolnego po raz trzeci próbował Ćwiak. Ta próba była najbardziej udana, gdyż strzelił mocno i płasko, a piłce na drodze do siatki stanął obrońca gości. Dwie minuty potem Iwiny miały rzut wolny z okolicy 16 metra. Do piłki podszedł Dawid Rogulski i minimalnie przestrzelił. W 81 minucie z woleja uderzał Rajchel, ale był to strzał niecelny. A za chwilę Iwiny doprowadziły do remisu. W polu karnym Gieksy niepilnowany znalazł się Marek Faryniarz i z ok. 10 metrów mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył wyrównującego gola. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i nasza drużyna po raz pierwszy w tej rundzie straciła punkty na własnym boisku. Remis ujmy naszej drużynie jednak nie przynosi, gdyż mecz mógł się podobać, a rywal postawił trudne warunki.

Wiadomość dodana : MR - 8 listopada 2009, 13.57 ->14.24


XII kolejka * 31 października 2009 (sobota), godz. 11.00, Osiecznica


LEŚNIK OSIECZNICA - GKS RACIBOROWICE 10:0 (4:0)

Skład GKS : Błond, - Kamil Ćwiak-kpt (40, Zeszutek), P. Ćwiak, Poświata, Doliński – Górniak, Nawrot, Chlebowicz, Adrian Woźniak, - Zieliński, Rajchel.


Rezerwa : Adrian Woźny.


Trener : Marek Jurczak.


POGROM !


XI kolejka * 25 października 2009 (niedziela), godz. 11.00, Raciborowice

GKS RACIBOROWICE – GKS GROMADKA 2:0 (0:0)

gole : 1:0 i 2:0 (2) Adrian Woźny (48 i 70)

Skład GKS : Błond, - Kamil Ćwiak-kpt (80, Wuzberg), P. Ćwiak, Poświata, Doliński – Górniak, Nawrot, Chlebowicz, Woźniak (87, Zeszutek), - Woźny (70, Zieliński), Rajchel.

Trener : Marek Jurczak.

Skład Gromadki : M. Gortych, - Zawada, Sarzyński, Bukowski, Ziembikiewicz, - Kamola, Demczar (70, Pikuła), Ryś (15, Szweda), Fukawka, - Bujak (55, Mołdawa), Janowiec.

Rezerwa : Głowacki, Fila, Olejniczak

Trener : Krzysztof Czachara.

Sędziował : Dmuchowski Sławomir.

Widzów : ok. 70

WICELIDER POKONANY !

 

Nasza juniorska drużyna spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Potwierdził to mecz z wiceliderem - GKS Gromadką, w którym nasi chłopcy zdołali strzelić dwa gole i odnieść zasłużone zwycięstwo. Po raz kolejny dobrą skutecznością wykazał się Adrian Woźny, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Po dobrych podaniach Dolińskiego i Chlebowicza Woźny znalazł się w bezpośrednim pojedynku z Gortychem i ładnymi strzałami pod poprzeczkę zdobył gole, które pozwoliły zamienić miejsca w tabeli obu drużyn. Mecz był dość ciekawy, a obie drużyny pokazały dobrą grę.

90 minut :

9 min. - w pojedynku jeden na jednego z Gortychem górą bramkarz Gromadki,

17 – dobre podanie Chlebowicza do Nawrota, ale ten z bliska nie potrafił skierować piłki do siatki,

18 – Tomasz Górniak strzela z bliska w boczną siatkę,

28 – ładna wrzutka Kamila Ćwiaka i Nawrot szczupakiem próbuje strzelić, jednak obrońca Gromadki blokuje ten strzał,

33 – Zawada trafia piłką w słupek i nadal jest 0:0,

48- 1:0 Adrian Woźny ładnym strzałem zdobywa pierwszą bramkę,

59 – dobre podanie Kamila Ćwiaka do Adriana Woźnego, ten strzela, ale piłka przechodzi obok słupka,

61 – groźna akcja Gromadki, ale zakończona lekkim strzałem w środek bramki i Błond bez problemu łapie piłkę,

65 – świetna okazja Nawrota, ale zakończona niecelnym strzałem,

66 – po rzucie rożnym Ćwiak strzela głową, ale jest to strzał niecelny,

70 – 2:0 Adrian Woźny wyszedł na czystą pozycję i nie dał szans bramkarzowi Gromadki strzelając mocno pod poprzeczkę,

85 – dobre podanie Zielińskiego do Woźniaka, a ten strzela niecelnie.

90 – sędzia Dmuchowski kończy mecz i nasi chłopcy ponownie radują się ze zdobycia trzech punktów !!!

 

Wiadomośc dodana : MR - 25 października 2009, 14.14 

 


X kolejka * 17 października 2009 (sobota), godz. 15.00, Bolesławiec (boisko Kolonii)


MAJDAN BOLESŁAWICE - GKS RACIBOROWICE 1:8 (0:3)


gole : 0:1 Mateusz Nawrot, 0:2 Kamil Ćwiak (24 z rzutu karnego), 0:3 Mateusz Chlebowicz (27), 0:4 Adrian Woźny (54), 1:4 ??? (55), 1:5 Adrian Woźny, 1:6 Mateusz Chlebowicz (62), 1:7 Adrian Woźny (80), 1:8 Adrian Woźny (88)


Skład GKS : Błond, - Kamil Ćwiak-kpt, P. Ćwiak, Karpowicz, Poświata, - Górniak (46, Woźny), Doliński, Chlebowicz, Wrazidło, - Nawrot (65, Wuzberg), Rajchel.


Trener : Marek Jurczak.

Żółte kartki : Kacper Rajchel, Adrian Woźny (GKS)

Czerwone kartki : Piotr Cieśla (Majdan - 30 min. za obronę strzału ręką), Rajchel (GKS – 80 druga żółta za komentowanie decyzji sędziego)

Sędziował : Demkowicz Stanisław.

NA FALI ...

GKS bez problemu rozprawił się z niżej notowanym rywalem odnosząc kolejne wysokie zwycięstwo. Mecz toczył się praktycznie do jednej bramki i zwycięstwo naszej drużyny powinno być zdecydowanie wyższe. Majdan od 30 minuty grał w „10”, gdyż akcji ratunkowej dopuścił się obrońca Majdana Piotr Cieśla, który zmierzającą do siatki piłkę obronił ręką. Przewaga Gieksy była bardzo wyraźna, a oprócz zdobytych goli nasz zespół zmarnował wiele dogodnych sytuacji. W pierwszej połowie do siatki trafili : Nawrot wykańczając ładne dogranie Rajchela, Kamil Ćwiak z rzutu karnego po obronie strzału ręką i Mateusz Chlebowicz po akcji Nawrota, który ładnie wrzucił piłkę w pole karne, gdzie dopadł do niej Wrazidło strzelając głową w obrońcę Majdana, a następnie piłka trafiła pod nogi Chlebowicza, a ten strzelając „na raty” wpakował piłkę do bramki. Ponadto ładne strzały w tej części gry oddali : Nawrot i Karpowicz, ale nie zdołali pokonać bramkarza gospodarzy. Po przerwie na boisku pojawił się Adrian Woźny, który rozegrał dobry mecz zdobywając aż cztery gole. Najpierw ładnym plasowanym strzałem, następnie dwa gole zdobył w sytuacji jeden na jeden strzałami pod poprzeczkę, a ostatniego zdobył dobijając strzał w słupek Kamila Ćwiaka z rzutu wolnego. Jednego gola w tej części gry dorzucił jeszcze Mateusz Chlebowicz. Gospodarze zdobyli honorowego gola po błędach naszej defensywy.

GKS pozostaje na fali wznoszącej i mamy nadzieję, że ten stan utrzyma się do końca tej rundy, a może nawet całego sezonu !

darmowy hosting obrazków

Przywitanie obu drużyn, z prawej GKS !

darmowy hosting obrazków

Sędzia Demkowicz i kapitanowie zespołów. Z nr 16 Kamil Ćwiak.

darmowy hosting obrazków

Od lewej w bordowych strojach zawodnicy GKS : Mateusz Poświata, Mateusz Doliński i Tomasz Górniak.

darmowy hosting obrazków

Za chwilę Kamil Ćwiak z rzutu karnego zdobędzie drugiego gola w tym meczu dla naszej drużyny.

darmowy hosting obrazków

Do składu GKS po kontuzji powrócił Mateusz Nawrot. Powrót był udany, bo okraszony golem, ale sił troszkę brakowało ...

darmowy hosting obrazków

Na pierwszym planie Mateusz Wrazidło - jeden z najlepszych zawodników w meczu z Majdanem !

 

 

Wiadomość dodana : MR - 17 października 2009, 17.57


IX kolejka * 14 października 2009 (środa), godz. 15.00, Raciborowice

 
GKS RACIBOROWICE – KS STARE JAROSZOWICE 4:2 (3:1)

 
gole : 1:0 Kacper Rajchel (1), 2:0 Tomasz Górniak (12), 3:0 Adrian Woźny (13), 3:1 Adrian Łytka (44), 4:1 Kacper Rajchel (69), 4:2 Kamil Szustakowski (90 z karnego)

 
Skład GKS : Błond, - Kamil Ćwiak-kpt, P. Ćwiak, Karpowicz, Poświata, - Górniak (70, Kleszcz), Doliński, Chlebowicz, Wrazidło, - Woźny, Rajchel.

 
Rezerwa : Zeszutek i Wuzberg,

 
Skład KS Jaroszowice : Szustakowski (46, ?), - T.Król-kpt., K.Nizioł, M.Nizioł, Dobrzański, - Kokosiński, Kosowski (80, Lis), A.Łytka, Zarówny, - Hajdamowicz, Małek (32, D.Łytka)
Sędziował : Arkadiusz Karaban.

Widzów : ok. 50


 

KOLEJNA WYGRANA JUNIORÓW ...

W przenikliwym zimnie przyszło zagrać obu drużynom. Mecz wyśmienicie zaczął się dla naszej drużyny, gdyż już po 25 sekundach wygrywała 1:0 ! Po dobrym podaniu Woźnego do siatki trafił Rajchel. W 7 minucie Rajchel mógł podwyższyć prowadzenie, ale z bliska nie trafił piłką w bramkę. W 12 minucie na strzał z narożnika pola karnego zdecydował się Górniak i zrobiło się 2:0, a chwilę potem Woźny płaskim strzałem podwyższył na 3:0. Po szybkim i wysokim prowadzeniu nasza drużyna troszkę oddała inicjatywę w tym meczu i Jaroszowice prowadziły wyrównany bój. W 36 minucie gola dla naszej drużyny zdobył z rzutu wolnego Kamil Ćwiak, ale sędzia Arkadiusz Karaban nie uznał go, dopatrując się bezpośredniego strzału na bramkę Szustakowskiego przy rzucie wolnym pośrednim. Tuż przed zejściem do szatni ładnym strzałem z 25 metrów po rzucie wolnym popisał się Adrian Łytka i zrobiło się 3:1. Po przerwie mecz był dość wyrównany, a nasza drużyna gra


Informacje Klubowe


SENIORZY 2019/2020


TRAMPKARZE 2019/2020


MŁODZICY 2019/2020


ŻAKI 2019/2020


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery