Katalog stron internetowych Statystyki wwwKatalog stron internetowych

RELACJE WIOSNA 2016

 DRUŻYNĘ JUNIORÓW MŁODSZYCH GKS RACIBOROWICE WSPIERA : 

 

Tomasz Libich Usługi Kamieniarskie

 tel. 517 025 484

 

59-720 Raciborowice Górne 60 a
woj. dolnośląskie

 

 

 


  

 


25 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

10 czerwca 2016 (piątek), godz. 17.00, boisko we Lwówku

CZARNI LWÓWEK - GKS RACIBOROWICE 2:0 (1:0)

Gole : 1:0  Dorian Budzik – samobójczy (25), 2:0 Jakub Jarosz (65)

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek-kpt.,  - Patryk Wieczorek, Tadeusz Suszek, Dorian Budzik,   Dominik Kubik, - Marcin Zawada, Kamil Kostrzewa, Dawid Kostrzewa, Gracjan Hrynowiecki (47, Kacper Kijowski), - Daniel Danielak (47, Sebastian Posłuszny), Kacper Kucy.

Rezerwa : Marceli Jurczak, Filip Prokop, Damian Domański, Dawid Hałka

Trener : Grzegorz Kucy      Mecz trwał 80 minut.

UDANY SEZON  !

GKS w swoim pierwszym sezonie po przejściu z trampkarzy do juniorów młodszych zajął w tabeli ostatecznie 8 miejsce, co dla klubu jest wynikiem dobrym. Nasz zespół w wielu meczach pokazał się z dobrej strony i powalczył o ligowe punkty. Zdarzały się też wpadki, o których chcielibyśmy zapomnieć. Liczymy, iż w przyszłym sezonie nasz zespół będzie w czołówce tej klasy, z drużyną z racji wieku (biorąc pod uwagę skład ostatnich meczów) żegna się tylko Sebastian Posłuszny, któremu dziękujemy serdecznie za grę w naszym klubie !

 


 

 

24 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

4 czerwca 2016 (sobota), godz. 13.00, boisko w Raciborowicach

GKS RACIBOROWICE – ORZEŁ WOJCIESZÓW 1:1 (0:1)

Gole : 0:1 Kacper Chadryś (27), 1:1 Kamil Kostrzewa (63)

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek-kpt.,  - Patryk Wieczorek, Dominik Kołodziej, Tadeusz Suszek, Dorian Budzik - Kacper Kijowski (55, Sebastian Posłuszny) - Kamil Kostrzewa, Dawid Kostrzewa, Dominik Kubik, - Daniel Danielak (65, Dawid Hałka), Marcin Zawada.

Rezerwa : Marceli Jurczak, Filip Prokop, Damian Domański

Trener : Mirosław Różycki.                       Mecz trwał 80 minut.

 

REMIS ZE WSKAZANIEM  !

Nasz zespół zagrał niezły mecz, zwłaszcza po przerwie. Gola na wagę remisu zdobył Kamil Kostrzewa, który był bardzo aktywny w tym meczu i pokazał się z dobrej strony. Przy odrobinie szczęścia GKS mógł się pokusić o pełną pulę, ale remis także jest dobrym wynikiem.


 

23 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

26 maja 2016 (czwartek), godz. 13.00, boisko w Raciborowicach

GKS RACIBOROWICE – KKS JELENIA GÓRA 

2:8 (1:3)

Gole : 0:1 (6), 0:2 (15), 1:2 Kamil Kostrzewa (25), 1:3 (37), 2:3 Dawid Kostrzewa (46), 2:4 (54), 2:5 (67), 2:6 (70), 2:7 (76), 2:8 (78)

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek-kpt.,  - Patryk Wieczorek, Dominik Kołodziej, Tadeusz Suszek, Dorian Budzik - Kamil Kostrzewa, Dawid Kostrzewa, Dominik Kubik, Nikola Rajchel (55,Damian Domański), -  Kacper Kijowski (60, Dawid Hałka), Daniel Danielak (75, Filip Prokop).

Rezerwa : Marcin Jędrasiak (br.), - Marceli Jurczak.

Trener : Grzegorz Heryć.               Mecz trwał 80 minut.


24 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

28 maja 2016 (sobota), godz. 10.30, boisko w Świeradowie

KWISA ŚWIERADÓW - GKS RACIBOROWICE

4:0 (1:0)

Gole : 1:0 (15), 2:0 (45), 3:0 (48), 4:0 (61)

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek-kpt.,  - Patryk Wieczorek, Dominik Kołodziej, Tadeusz Suszek, Dorian Budzik (41, Kacper Kijowski) - Kamil Kostrzewa (78, Marceli Jurczak), Dawid Kostrzewa (75, Filip Prokop), Dominik Kubik, Nikola Rajchel (60, Dawid Hałka), -, Daniel Danielak (70, Damian Domański), Kacper Kucy.

Rezerwa : Marcin Jędrasiak (br.),

Trener : Grzegorz Kucy.                 Mecz trwał 80 minut.


BRAK POPRAWY !

Juniorzy podobnie jak seniorzy w tym tygodniu rozegrali dwa mecze. I niestety oba przegrali sromotnie. W meczu z liderem pokazali jednak charakter i powalczyli, tracąc gole w końcówce meczu, będąc zespołem słabszym fizycznie.

W meczu w Świeradowie była szansa na lepszy wynik, gdyż gospodarze nie zagrali pełnym składem. Niestety mecz ten nie wyszedł naszemu zespołowi i przegraliśmy dość wyraźnie, co może tylko martwić sztab szkoleniowy.  

 

 


 

 

21 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

 

14 maja 2016 (sobota), godz. 15.00, boisko w Łomnicy

 

KS ŁOMNICA – GKS RACIBOROWICE  3:1 (1:1)

 

Gole : 0:1 samobójczy (21), 1:1 Kwoka (38), 2:1 i 3:1 Sawicki (64 i 79)

 

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek-kpt.,  - Patryk Wieczorek, Dawid Kostrzewa, Dominik Kubik, Dorian Budzik (73, Dawid Hałka),  - Kamil Kostrzewa (30, Nikola Rajchel),  Marcin Zawada-kpt., Tadeusz Suszek, Gracjan Hrynowiecki, -  Kacper Kucy, Daniel Danielak.

 

Rezerwa : Marcin Jędrasiak (br.), Filip Prokop, Marceli Jurczak, Kacper Kijowski, Damian Domański.

 

Trener : Grzegorz Kucy.                 Mecz trwał 80 minut.

 

CORAZ SŁABIEJ !

 

Postawa naszych juniorów mocno rozczarowuje w ostatnich meczach, gra jest coraz słabsza, a co za tym idzie w parze również wyniki. Zespół KS Łomnicy ma dużo mniej punktów, a jego przewaga w całym meczu nie podlegała dyskusji, nawet gol zdobyty przez nasz zespół był mocno szczęśliwy. Czas zakasać rękawy i pokazać się z lepszej strony !

 


19 KOLEJKA – GKS PAUZOWAŁ – WYGRYWAJĄC 3:0 Z PIASTEM ZAWIDÓW 

 

 

20 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH 

7 maja 2016 (sobota), godz. 15.00, boisko w Raciborowicach 

GKS RACIBOROWICE – GRYF GRYFÓW ŚL.  2:2 (2:0) 

Gole : 2:1 Kacper Kucy (29), 2:0 Kacper Kucy (39), 2:1 Michał Adamski (73), 2:2 Radosław Kałuski (79) 

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek-kpt.,  - Tadeusz Suszek , Patryk Wieczorek, Dawid Kostrzewa, Dominik Kołodziej (73, Kacper Kijowski), - Kamil Kostrzewa (49, Nikola Rajchel (80, Jakub Stanek )),  Dominik Kubik, Waldemar Kownacki (27, Sebastian Posłuszny), Dorian Budzik (68, Gracjan Hrynowiecki), -  Kacper Kucy, Daniel Danielak (79, Damian Domański). 

Rezerwa : Marcin Jędrasiak (br.), Filip Prokop. 

Trener : Grzegorz Kucy.                 Mecz trwał 80 minut. 

NIE DOTRWALI ! 

Gryf w przeciągu całego meczu był zespołem lepszym i groźniejszym. Mimo to gole w pierwszej połowie zdobył nasz zespół. Oba gole zdobył Kacper Kucy, ale szczególnie drugi był sporej urody. Gryf do końca walczył o korzystny rezultat i ta sztuka mu się udała. Przed meczem remis byłby dla nas korzystnym wynikiem, a jednak po nim można mieć niedosyt.

 

 


 

 

 

18 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

 

23 kwietnia 2016 (sobota), godz. 10.00, boisko w Raciborowicach

 

GKS RACIBOROWICE – SPARTA ZEBRZYDOWA 4:3 (2:1)

 

Gole : 0:1 Mateusz Kleszczyński (24), 1:1 Marcin Zawada (26), 2:1 Kacper Kucy (34), 2:2 Marcin Pis (59), 2:3 Arkadiusz Jodłowski (65), 3:3 Patryk Wieczorek (69 - z karnego), 4:3 Marcin Zawada (80),

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek - Tadeusz Suszek , Patryk Wieczorek, Dawid Kostrzewa, Dominik Kołodziej (73, Nikola Rajchel), - Kamil Kostrzewa (63, Gracjan Hrynowiecki),   Dominik Kubik, Dorian Budzik, Marcin Zawada-kpt. (80, Kacper Kijowski) -  Kacper Kucy, Daniel Danielak.

Rezerwa : Marcin Jędrasiak (br.), Sebastian Posłuszny, Marceli Jurczak, Dawid Hałka, Damian Domański, Filip Prokop.

Trener : Grzegorz Kucy.                 Mecz trwał 80 minut.

CÓŻ TO BYŁ ZA MECZ !

Po dobrym meczu z Jeżowem, ale niestety przegranym, zagraliśmy kolejny jeszcze lepszy i z lepszym skutkiem w postaci wydartego w ostatniej minucie zwycięstwa.

Sparta to zespół ku naszemu zdumieniu, który zaprezentował się dużo lepiej niż w poprzednim meczu rozegranym z nimi na jesieni. Od początku meczu to goście zdecydowanie dominowali na boisku, ich akcje z trudem w początkowej fazie powstrzymywali nasi zawodnicy. W 10 minucie świetną interwencją popisał się Klaudiusz Suszek broniąc w sytuacji sam na sam. To było ostrzeżenie. Gościew przełamali nas w 24 minucie , kiedy ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Kleszczyński. Nasza riposta była niemal błyskawiczna. Ładnie kację zapoczątkował Kamil Kostrzewa dograł do Kucego, a ten wyłożył Zawadzie, który bez problemu wyrównał stan meczu. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy wyszliśmy za sprawą Kacpra Kucego na prowadzenie. Nasz napastnik strzelił z ostrego kąta dość mocno i nie dał szans bramkarzowi gości. To nas troszkę uspokoiło, ale druga połowa to istny horror w naszym wykonaniu, na nasze szczęście z happy endem ! Zebrzydowianie zaraz po przerwie ruszyli na nas z impetem. Swego dopięli najpierw w 59 minucie, gdy wyrównał Marcin  Pis, a w 65 minucie losy meczu odwrócił Jodłowski ładnym strzałem z rzutu wolnego. No cóż znów przyszło nam odrabiać straty. Chłopcy (i nasz rodzynek Nikola) pokazali jednak charakter i nie odpuścili rywalowi. W 69 minucie Daniel Danielak nie odstawił głowy i dzięki temu wywalczył rzut karny, który pewnie na gola zamienił Patryk Wieczorek. To jednak nie koniec emocji. W 80 minucie swoją wartość dla drużyny pokazał jej kapitan Marcin Zawada, kiedy to huknął nie do obrony w samo okienko i zapewnił nam trzy punkty. Chwilę potem nasz kapitan brawami został zmieniony, a sędzia zakończył ten ekscytujący mecz.

Po meczu nasi zawodnicy z radością mogli się udać na kiełbaski z grilla przygotowane przez trenera Grzegorza Kucego i Pana Łukasza Dziekana, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji grilla.


 


 

 

 

17 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

 

16 kwietnia 2016 (sobota), godz. 15.00, boisko w Czernicy

 

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI – GKS RACIBOROWICE 3:2 (0:0)

 

Gole : 1:0 Jakub Stompór (43), 1:1 Kacper Kucy (43), 1:2 Kacper Kucy (65), 2:2 Wiktor Delestowicz (75), 3:2 Klaudiusz Bukraba (80+1)

 

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek - Tadeusz Suszek , Patryk Wieczorek, Dawid Kostrzewa, Mateusz Madejski (60, Damian Domański), - Dominik Kołodziej (55, Gracjan Hrynowiecki), Dominik Kubik, Dorian Budzik, Marcin Zawada-kpt. -  Kacper Kucy,  Kamil Kostrzewa  (41, Daniel Danielak),

 

Rezerwa : Marcin Jędrasiak (br.), Kacper Kijowski, Marceli Jurczak, Nikola Rajchel, Dawid Hałka.

 

Trener : Grzegorz Kucy.

 

Mecz trwał 80 minut.

 

NAPSULI KRWI !

 

Lotnik Jeżów to czołowa drużyna tej klasy rozgrywkowej, mieliśmy obawy o przebieg tego meczu. Jednak nasza drużyna pokazała charakter i była bliska sprawienia niespodzianki.  W pierwszej połowie spora dominacja gospodarzy, którzy nie wykorzystali kilku szans na zdobycie gola. My mieliśmy jedną klarowną sytuację, ale Kamil Kostrzewa strzelił zbyt lekko. W bramce Gieksy dobrze spisywał się Klaudiusz Suszek. Do przerwy remis 0:0. Po przerwie napór gospodarzy i w 43 minucie tracimy gola. W 48 minucie dobrą okazję ma Kacper Kucy, ale z bliska nie trafia do siatki. W 50 minucie za faul i komentarze do sędziego zawodnik Lotnik otrzymuje czerwoną kartkę i gramy przewadze. Pojawia się szansa. Zespół Lotnika jest jednak świetnie poukładany w defensywie i naszym napastnikom trudno było się przedrzeć i skutecznie wykończyć akcje. Ta sztuka udała się jednak Kacprowi Kucemu, który po zagraniu Zawady uwolnił się spod opieki obrońcy, minął bramkarza i strzelił gola na remis. 10 minut potem ten sam zawodnik wyprowadził nas na prowadzenie i w szeregach lotników zapanowała niepewność co do końcowego wyniku. Nasi chłopcy walczyli ambitnie, ale gospodarze byli lepsi piłkarsko i do końca zaciekle nas atakowali. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów i w samej końcówce meczu straciliśmy punkty. Decydujący gol padł w doliczonym czasie gry, kiedy Bukraba z bliska wpakował piłkę głową do siatki. Szkoda, że nie udało się dowieźć przynajmniej remisu, na który chłopcy na pewno zasłużyli swoją waleczną postawą…

 

 


 

 

16 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH 

9 kwietnia 2016 (sobota), godz. 11.00, boisko we Raciborowicach 

GKS RACIBOROWICE – KS ŁĄKA 7:0 (6:0) 

Gole : 1:0 Patryk Wieczorek (5- z karnego), 2:0 Kacper Kucy (11), 3:0 Daniel Danielak (14), 4:0 Kacper Kucy (19), 5:0 Dominik Kubik (32), 6:0 Kacper Kucy (35), 7:0 Dawid Kostrzewa (77). 

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek (71, Marcin Jędrasiak), - Tadeusz Suszek , Patryk Wieczorek, Dawid Kostrzewa, Dominik Kołodziej (55, Nikola Rajchel), Dominik Kubik (66, Sebastian Posłuszny), Kamil Kostrzewa, Marcin Zawada-kpt. (77, Marcel Jurczak), Gracjan Hrynowiecki (66, Kacper Kijowski)- Daniel Danielak (56, Damian Domański), Kacper Kucy (71, Dawid Hałka). 

Trener : Grzegorz Kucy. 

Mecz trwał 80 minut. 

Sędziowali : Marek Bałacki jako główny oraz Maciej Michałeczko i Piotr Nowicki jako liniowi. 

PIERWSZE PUNKTY NA WIOSNĘ ! 

Po dwóch trudnych i przegranych meczach nad naszym zespołem zaświeciło wreszcie słoneczko. Zespół gości mimo, że plasuje się za nami w tabeli prezentuje się wcale nienajgorzej. Spodziewaliśmy się zatem kolejnej trudnej przeprawy. Jednak boisko zweryfikowało nasze obawy i nasi młodzi chłopcy zagrali naprawdę dobry mecz. W barwach Gieksy po raz pierwszy zagrał nasz nowy nabytek Kamil Kostrzewa, który poprawił jakość naszego zespołu. Mecz ułożył się znakomicie. Już w 5 minucie w polu karnym faulowany był Kacper Kucy, a sędzia pokazał na 11 metr. Do piłki podszedł Wieczorek i pewnie strzelił na 1:0. W 11 minucie Marcin Zawada posłał w szranki Kacpra Kucego, a ten w swoim stylu wykończył skutecznie akcję zdobywając drugiego gola dla naszej drużyny. Odetchnęliśmy z ulgą. 3 minuty potem sprytem wykazał się nasz kolejny nabytek Daniel Danielak i zdobył swojego pierwszego gola w nowych barwach. Warto zaznaczyć, że goście wcale nie grali źle i stwarzali sobie sytuacje, ale świetnie spisywał się Klaudiusz Suszek. W 19 minucie akcja Kamila Kostrzewy kończąca zagraniem do Kucego, który potwierdził swoją dobra formę strzelecką. Jest 4:0. W 32 minucie piękna bramka Dominika Kubika, nasz zawodnik z ostrego kąta strzelił do bramki. Asystą popisał się tym razem Danielak. Festiwal strzelecki w tej części zakończył Kacper Kucy kompletując klasycznego hat-tricka. Nasz napastnik na pełnej szybkości wyprzedził obrońcę Łąki zdobył gola na 6:0.  Po przerwie mecz był bardziej wyrównany. Nasi chłopcy mający już korzystny rezultat nieco spuścili z tonu. W 42 minucie z rzutu wolnego groźnie strzelał zawodnik łąki, ale Suszek wyłapał piłkę. Trener GKS-u mający szeroką ławkę rezerwowych wprowadzał na boisko kolejnych zawodników, którzy mieli okazję się pokazać. Nasz zespół nie popełnił do końca meczu większych błędów i zachowaliśmy czyste konto, a jedyną bramkę w drugiej połowie zobaczyliśmy w końcówce meczu po ładnie wykonanym rzucie wolnym przez Dawida Kostrzewę. Cieszymy się zatem z pierwszych wiosennych punktów i liczymy na więcej !

 

 Trójka sedziowska meczu z KS Łąka.

Wyjściowe jedenastki - w niebieskich strojach GKS

Przywitanie obu zespołów.

 


 

 

15 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

2 kwietnia 2016 (sobota), godz. 15.00, boisko we Wleniu

POGOŃ WLEŃ – GKS RACIBOROWICE  4:0 (2:0)

Gole : 1:0, 2:0, 3:0 (3) Dawid Jadach (26,30,56), 4:0 Miłosz Gerus (67)

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek, - Dawid Kostrzewa, Sebastian Posłuszny (41, Kacper Kijowski), Tadeusz Suszek , Patryk Wieczorek, - Nikola Rajchel  (20, Dominik Kołodziej), Dominik Kubik, Krzysztof Kocjan, Marcin Zawada-kpt., - Daniel Danielak (70, Dawid Hałka), Kacper Kucy.

Rezerwa : Maciej Stępień, Damian Domański,

Trener : Grzegorz Kucy.

Mecz trwał 80 minut.

Sędziowali : Henryk Kulaszyński jako główny oraz Michał Nowak i Wacław Bocheński jako liniowi.

Rywal z Wlenia tym razem okazał się dla nas zbyt mocnym zespołem. Gospodarze gościnni byli tylko przed meczem (pozdrawiamy Panią Prezes Klubu), jednak w trakcie jego trwania mieli zdecydowaną przewagę, nasz zespół miał swoje szanse, ale tym razem nasze celowniki były rozregulowane. Bliscy zdobycia gola honorowego byli Kucy i Hałka, jednak ich strzały mijały słupki bramki strzeżonej przez bramkarza gospodarzy.

Nie załamujemy się jednak  i liczymy na pierwsze punkty wiosny w kolejnym meczu …

 

 


14 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

 

 

25 marca 2016 (piątek), godz. 15.00, boisko w Raciborowicach

GKS RACIBOROWICE – OLIMPIA KOWARY  2:4 (1:3)

Gole : 1:0 Patryk Wieczorek (6 – z karnego), 1:1 ??? (32), 1:2 ??? (34), 1:3 ??? (38), 2:3 Kacper Kucy (45), 2:4 ??? (72)

W 71 minucie Klaudiusz Suszek obronił rzut karny.

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek, - Dawid Kostrzewa, Sebastian Posłuszny (41, Krzysztof Kocjan), Tadeusz Suszek , Patryk Wieczorek, - Nikola Rajchel  (60, Damian Domański), Dominik Kubik (73, Kacper Kijowski), Dorian Budzik, Marcin Zawada-kpt., - Daniel Danielak (41, Dominik Kołodziej), Kacper Kucy.

Rezerwa : Marcin Jędrasiak (br.) – Jakub Stanek, Dawid Hałka.

Trener : Grzegorz Kucy.

Mecz trwał 80 minut.

Widzów : 30

Sędziowali : Marek Bałacki jako główny oraz Marcin Kozioł i Marian Socha jako liniowi.

Żółta kartka : Dorian Budzik (GKS)

GIEKSA W BUDOWIE …

Pierwszy mecz po przerwie zimowej budził nasze obawy. Gieksa potykała się z rywalem mocniejszym, szczególnie jeśli chodzi o warunki fizyczne. Nasz zespół po zmianie trenera jest obecnie w przebudowie, w kadrze pojawiają się nowi zawodnicy, którzy muszą się wkomponować w zespół. Mecz z Olimpią był mimo naszych kłopotów bardzo dobrym meczem, nasi zawodnicy (w tym debiutująca zawodniczka Nikola Rajchel) zagrali bardzo ambitnie i z ich postawy jesteśmy bardzo zadowoleni, na wyniki przyjdzie jeszcze czas.

Mecz rozpoczął się dla nas dobrze, już w pierwszej akcji Kacper Kucy mógł otworzyć wynik, zabrakło odrobinę „zimnej krwi” napastnikowi Gieksy. Jednak ten sam zawodnik już w 6 minucie w swoim stylu wywalczył dla nas rzut karny. Skutecznym wykonawcą okazał się Patryk Wieczorek, nasz zespół prowadził 1:0 i liczyliśmy na niespodziankę. Jednak kowarzanie po stracie gola opanowali boisko i ich ataki były bardzo groźne. Broniliśmy się dzielnie do 32 minuty, wówczas dopuściliśmy się faulu poza polem karnym, a zawodnik Kowar mocno strzelił z wolnego i piłka znalazła drogę do siatki. Chwilę potem  błąd w defensywie popełnił dobrze grający Tadeusz Suszek i stracił piłkę w polu karnym, a zawodnik gości strzelił nie do obrony. Przegrywaliśmy 1:2. Goście nadal nacierali. Efektem trzeci gol w 38 minucie. Po rzucie rożnym obrońca gospodarzy pakuje piłkę głową. Do przerwy przegrywamy 1:3.

Po zmianie stron nasz zespół podejmuje walkę do końca. W 44 minucie bardzo ładnym strzałem popisuje się Marcin Zawada, ale bramkarz pewnie łapie piłkę. Jednak w 45 minucie zdobywamy kontaktową bramkę. Pojedynek jeden na jeden przegrywa Kubik, ale bramkarz nie chwyta piłki, lecz wybija ją przed siebie, dopada do niej Kacper Kucy, mija bramkarza i pakuje do pustej bramki.  Potem na boisku przez dłuższy czas toczy się ostra walka, nasi zawodnicy walczą bardzo ambitnie z mocniejszymi fizycznie zawodnikami Kowar. W 70 minucie jesteśmy blisko wyrównania, niestety Kacprowi Kucemu w ostatniej chwili blokuje piłkę obrońca gości, zamiast remisu mamy rzut karny z drugiej strony. Bezpardonowe wejście w polu karnym Tadeusza Suszka kończy się faulem i słusznym karnym. Przed utratą gola ratuje nas Klaudiusz Suszek, który broni karnego ! Niestety minutę potem tracimy gola po ładnym strzale zawodnika gości. Do końca walczymy o korzystny rezultat, jednak nie starcza czasu i sił. Mecz przegrywamy raczej zasłużenie 4:2, ale grając tak nadal napsujemy jeszcze krwi kilku zespołom.

Wyjściowa jedenastka GKS Raciborowice 

 

Trener Grzegorz Kucy ma przed sobą okres budowania zespołu. 

Kacper Kucy strzelec drugiego gola dla GKS. 

 


Informacje Klubowe


SENIORZY 2018/2019


TRAMPKARZE 2018/2019


MŁODZICY 2018/2019


ŻAKI 2018/2019


SENIORZY 2017/2018


MŁODZIK 2017/2018


ORLIK 2017/2018


SENIORZY 2016/2017


JUNIOR MŁ 2016/2017


MŁODZIK 2016/2017


ŻAK 2016/2017


SENIORZY 2015/2016


JUNIOR MŁ 2015/2016


ORLIKI 2015/2016


ŻAKI 2015/2016


Sezon 14/15 SENIORZY


Sezon14/15 Trampkarz


ŻAKI 2014/2015


Sezon 13/14 SENIORZY


Sezon13/14 Trampkarz


Sezon 13/14 Junior M


Sezon 12/13 SENIORZY


TRAMPKARZE 2012/13


Seniorzy ARCHIWUM


Sezon 11/12 JUNIORZY


Juniorzy Archiwum


Galeria


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery