13 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

15 listopada 2015 (niedziela), godz. 13.30, boisko w Raciborowicach

GKS RACIBOROWICE – CZARNI LWÓWEK ŚL. 0:4 (0:2)

Mecz trwał 80 minut.

Gole : 0:1 Jakub Jarosz (23), 0:2 Jakub Jarosz (39), 0:3 Dawid Kuś (55), 0:4 Patryk Winiarski (69),

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek, - Dorian Budzik, Tadeusz Suszek , Sebastian Posłuszny, Patryk Wieczorek, -  Emil Albin, Kacper Kijowski, Dominik Kubik, Maciej Burdzy, - Marcin Zawada-kpt., Kacper Kucy (60, Marceli Jurczak).

Trener : Adrian Biały

Sędziował : Sławomir Turkiewicz

12 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

10 listopada 2015 (wtorek), godz. 14.00, boisko w Wojcieszowie

ORZEŁ WOJCIESZÓW – GKS RACIBOROWICE 2:0 (1:0)

Gole : Krzysztof Małach (18), 2:0 Kacper Skąpski (80)

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek, - Dawid Kostrzewa, Tadeusz Suszek , Sebastian Posłuszny, Patryk Wieczorek, -  Emil Albin, Kacper Kijowski, Dominik Kubik, Maciej Burdzy (63, Kacper Cechner),   - Marcin Zawada-kpt., Kacper Kucy.

Rezerwa : Marceli Jurczak.

Sędziował : Kamil Wieliczko

Czerwona kartka : P.Wiśniewski (Orzeł) 48 min. akcja ratunkowa

11 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

7 listopada 2015 (sobota), godz. 10.00, boisko w Raciborowicach

GKS RACIBOROWICE  – KWISA ŚWIERADÓW 2:4 (1:4)

Gole dla GKS : 1:0 Kacper Kucy (8), 2:4 Emil Albin (65)

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek, - Dawid Kostrzewa (65, Kacper Cechner), Krzysztof Kocjan, Tadeusz Suszek , Sebastian Posłuszny, -  Emil Albin, Kacper Kijowski (75, Marceli Jurczak) Dominik Kubik, Maciej Burdzy,  - Marcin Zawada-kpt., Kacper Kucy.

PORAŻKA PO WALCE ...

Nasza drużyna znów poniosła porażkę, jednak w przeciwieństwie do poprzedniego meczu nasi chłopcy powalczyli z wyżej notowanym rywalem ...

10 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

31 października 2015 (sobota), godz. 11.00, boisko Park Paulinum w Jeleniej Górze

KKS JELENIA GÓRA – GKS RACIBOROWICE 13:0 (5:0)

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek, - Waldemar Kownacki (70, Marceli Jurczak), Krzysztof Kocjan, Tadeusz Suszek , Patryk Wieczorek, Sebastian Posłuszny, -  Emil Albin (30, Sebastian Posłuszny), Dawid Kostrzewa (60, Kacper Kijowski), Dominik Kubik, Adrian Puchalski (41, Maciej Burdzy)  - Marcin Zawada-kpt., Kacper Kucy.

KOMPROMITACJA !!!

O tym meczu można napisać, że : jak zawodnicy nie szanują przed meczem trenera i nie słuchają jego wskazówek dot. arcytrudnego meczu, to potem rywal na boisku nie szanuje nas i strzela właśnie tyle goli …

Była to kompromitacja z naszej strony – nie wypada żeby zespół zajmujący przed meczem 3 miejsce zagrał tak żenujące spotkanie. Zawodnicy powinni przemyśleć ten mecz i do następnego podejść z odpowiednim nastawieniem i chęcią odrobienia strat !

Co do gospodarzy to można bez wątpienia powiedzieć, że jest to faworyt do wygrania tych rozgrywek i gratulujemy im postawy w tym meczu.

9 KOLEJKA – GKS PAUZA

8 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH

18 października 2015 (niedziela), GODZINA 15.30, boisko w Raciborowicach

GKS RACIBOROWICE    KS ŁOMNICA 4:2 (2:1)

Gole : 0:1 Łukasz Jaworski (3), 1:1 Kacper Kucy (20), 2:1  Marcin Zawada (24), 3:1 Kacper Kucy (47), 4:1 Kacper Kucy (57),  4:2 Piotr Kwoka (61),

Skład GKS :  Klaudiusz Suszek, - Krzysztof Kocjan, Tadeusz Suszek (70, Kacper Cechner), Patryk Wieczorek, Sebastian Posłuszny, -  Dorian Budzik (78, Marceli Jurczak), Emil Albin (50, Maciej Burdzy), Dawid Kostrzewa (67, Kacper Kijowski), Dominik Kubik (75, Marceli Jurczak), - Marcin Zawada-kpt., Kacper Kucy.

Sędziowali : Marek Bałacki jako główny oraz Andrzej Socha i Dominika Bernacka (debiut !) jako liniowi

NAJLEPSZY MECZ RUNDY !!!

Przed meczem nasze zespól z racji zajmowanych miejsc w tabeli przez obie drużyny był faworytem tego meczu. Jednak na boisku tej różnicy nie było widać i nasz zespół musiał się sporo natrudzić, aby odnieść korzystny rezultat. Chłopcy zagrali jednak świetny mecz i dzięki temu odnieśli wspaniałe zwycięstwo. Zawodnicy Łomnicy przerastali naszych warunkami fizycznymi, ale więcej serca włożyli w ten mecz raciborowiczanie.

Mecz zaczął się dla nas niedobrze, bo już po 3 minutach przegrywaliśmy 0:1 po strzale Łukasza Jaworskiego. W 15 minucie pięknym strzałem popisał się nasz kapitan Marcin Zawada, ale piłka trafiła w poprzeczkę. W 20 minucie wyrównaliśmy po znakomitej zespołowej akcji T.Suszek Zawada i Kucy. Nasz napastnik w tym meczu wykazał się ogromną chęcią gry i wolą walki, przez co zaraził chyba cały zespół i poprowadził do wygranej. W 24 minucie wyszliśmy na upragnione prowadzenie. Dogranie Kucego do Zawady i ten zdobywa bramkę mocnym strzałem obok bramkarza. Goście też mieli swe okazje, ale dobrze bronił Klaudiusz Suszek. W drugiej połowie swą aktywność dwoma golami podkreślił Kacper Kucy i prowadziliśmy już 4:1, w 61 minucie trochę się przysnęło obronie i goście zdobyli gola. Ostatnie dwadzieścia minut to był mecz cios za cios, choć bramki już nie padały. Dobrze spisywali się nasi zmiennicy, którzy także konstruowali akcje zaczepne. W tym meczu naprawdę należy wyróżnić wszystkich naszych zawodników, którzy dzięki takiej postawie zmazali negatywny obraz poprzedniego meczu. Przed nami pauza, a potem wyjazd na arcytrudny mecz do lidera rozgrywek. Jednak jeśli zagramy w jeleniej Górze taki mecz jak z Łomnicą to nie musimy się martwić o wynik, czego sobie i zawodnikom życzymy !